Чи шкідливо їсти багато шоколаду? Міфи про солодощі

Без чогось солоденького не обходиться будь-яке свято. Для багатьох солодощі стали не просто втіхою, а цілодобовим раціоном. Проте дієтологи стверджують: солодке їсти шкідливо. Давайте розглянемо найбільш поширені міфи про солодощі і дізнаємось, чому ж вірити.
Facebook: / ua.infographics
Instagram: / ua.info
Telegram: t.me/uavisualinfo
Підтримати проект: 4731185612816345

Пікірлер: 8

  • @ValentynSolomko
    @ValentynSolomko3 жыл бұрын

    +++

  • @rokxis9063
    @rokxis90632 жыл бұрын

    Міфи про солодощі

  • @user-jd2mi7xf2z
    @user-jd2mi7xf2z9 ай бұрын

    Сахарная МАФИЯ держит ВСЕХ на КОРОТКОМ поводке.

  • @user-jq4br5lc4z
    @user-jq4br5lc4z3 жыл бұрын

    ++++

  • @HannaMarch
    @HannaMarch3 жыл бұрын

    Таку антинаукову маячню треба російською знімати. Не паплюжте украінський контент. «Ожиріння - причина діабету другого типу». А причина ожиріння в надлишковому виділенні інсуліну, який створений для того, щоб перетворювати глюкозу в жир і накопичувати останній. А найбільшу інсулінову відповідь дають саме солодощі, включно зі фруктами, конкретно глюкоза та крохмаль. Саме тому солодощі треба їсти в обмеженій кількості та наприкінці нормального прийому їжі. А не напружувати підшлункову залозу додатковими перекусами солоденьким («щоб солоденьке краще засвоювалось»). Такі кави з тістечками приводять до інсулінорезистентності, що передує діабету. До того, як знімати такі відео, треба хоч одну книжку прочитати, а не інстаграмних дієтологів. Дизлайк від мене маєте.

  • @alesyalove1157

    @alesyalove1157

    3 жыл бұрын

    Існує міф про те, що чим більше людина вживає білого цукру, тим у нього вище ризик виникнення діабету. Це не зовсім так, ласуни не відрізняються підвищеним ризиком придбання цього захворювання лише тільки тому, що їдять багато солодкого. Просто у них підвищується ймовірність придбання зайвої ваги, що в свою чергу провокує діабет, а не навпаки. Найчастіше при виникненні цукрового діабету причинами виявляються відразу кілька, це може бути і спадковість, і вік, і зайву вагу. Підготувала доцент кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології Піддубна А.А. www.bsmu.edu.ua/blog/7110-prichini-tsukrovogo-diabetu-i-i-ii-tipu/

  • @user-nt4ev9on3x

    @user-nt4ev9on3x

    3 жыл бұрын

    Невже так важко писати "український" з буквою " ї ", а не " і "?

  • @DjLozhka

    @DjLozhka

    3 жыл бұрын

    Звідки у Вас така інформація?

Келесі