Випуск № 69 «Студія лідерства» - майданчик для високоефективних підлітків.

«Студія лідерства» - майданчик для високоефективних підлітків.
Що для тебе найважливіше - те й буде твоєю парадигмою, твоїми окулярами, тобто центром твого життя. Друзі, речі, хлопець або дівчина, коледж, батьки, спорт та хобі, власне «я», робота - це все потрібне, але найважливіше - коли в центр ставимо освіченість і принципи. Їх не можна купити чи продати. Хто житиме згідно з ними - той буде на висоті. Отак просто. Саме задля формування стійких принципів, у коледжі працює «Студія лідерства». Упродовж місяця зареєстровані студенти відвідували тренінги з тим, щоб подолати власні упередження, невпевненість і знайти суперсилу, яка дозволить виділитися з натовпу і стати господарем життя.
На першому тренінгу «Лідер і команда» між зареєстрованими студентами пройшло знайомство, адже охочі учасники - студенти різних академгруп, спеціальностей та курсів. Новостворені команди, у робочій позитивній атмосфері презентували назву й девіз та аргументували свій вибір.
Другий тренінг передбачав формування навичок продуктивного спілкування як основу лідерства. Учасники створювали поведінковий портрет лідера, визначали суперсилу через написання вірша про себе, а на чарівному базарі купляли риси, яких їм не вистачає. Також команди працювали над створенням і запровадженням планів, які треба зреалізувати, щоб дійти до мети. Маркером поспішного виконання виявилося завдання «Текст із підтекстом». Усього кілька студентів із ним успішно впоралися.
Третій тренінг за темою «Лідерство - це дія» мав на меті вказати, що завдяки своїй діяльності, особа може стати відомою на весь світ. Вибраним з протилежних команд учасникам прикріплювалося ім’я відомої людини, яке вони мали відгадати. А завдання «Малюємо разом» вимагало невербальної домовленості для виконання спільної справи.
Четвертий тренінг «Лідер, команда і гроші» демонструвало, що кожен із нас інакше мислить, а тому результати можуть бути різними. Завдання із коронами перевіряло ставлення учасників до «ярликів» та навчало, як змінити думку про себе. Добре справилися учасники з організацією «Закордонної поїздки»: вибір країни, повна розробка маршруту й кошторису,розподіл обов’язків та оформлення документації, зокрема наказу та авансового звіту, занурило учасників у реальність та змусило проаналізувати чи виправдані були витрати. На останньому занятті було максимально спекотно, адже обговорювали тему «Лідерство і самоврядування та кар’єрне зростання», шукали нестандартні рішення та визначали своє місце у команді. Майбутні лідери вчилися діяти в критичній ситуації: умовна пожежа на подвір’ї коледжу вимагала створити алгоритм вирішення проблеми і знешкодити осередок пожежі вогнегасниками. По завершенні всього, студенти отримали сертифікати.
Звичайно, за місяць неможливо охопити всі аспекти становлення людини як лідера, але учасники отримали основні інструменти, лайфгаки як це зробити, як шукати в собі резерв сил. Отож, уся справа за студентами - новими лідерами і їхньою активністю та бажанням ініціювати й реалізовувати різні проєкти, котрі адміністрація коледжу завжди радо підтримує.

Пікірлер

    Келесі