СТВОРЕННЯ УНІВЕРСИТЕТСЬКИХ ЛІКАРЕНЬ: поліпшення якості чи чергове відмивання коштів?

У МОЗ вважають, що створення потужних університетських лікарень є ключовим кроком до поліпшення якості медичної освіти та медичної допомоги в Україні. Як розповідає Віктор Ляшко, клініки стануть платформою для впровадження сучасних технологій діагностики і лікування та залучення найкращих, в тому числі вузькоспеціалізованих фахівців до надання медичної допомоги пацієнтам. Чи справді це так? Чому МОЗ просуває цю ідею? Дивіться у новому блозі Анатолія Якименка!
Анатолій Якименко - народився і виріс у Вінниці. Закінчив медичне училище (1989) та медичний університет (1998). Завершив трудову діяльність в системі охороною здоров’я 2003 року. Працював головним редактором медичних медійних проектів у видавничому будинку «Здоров’я України» з 2009 по 2015 рр. Засновник сайту «Trigger» та ютуб-каналу «Trigger MMA», засновник та головний редактор газети «Медична спеціальність» (2015 - 2018р). Політична діяльність простежується з 2005 року (ГП «ПОРА», член Центральної ради 2006 по 2007 р).
Соцмережі автора:
FACEBOOK: profile.php?...
Дивіться більше відео: / yakymenko
#Якименко#Блог#медицина

Пікірлер: 34

  • @volodymyrgromov2500
    @volodymyrgromov25005 ай бұрын

    Единий додаток: у пострадянських університетських клініках директором був завідувач кафедрою, який відносився до МінОсвіти, а не МОЗ. Тобто звичайна боротьба за розкрадання бюджетних коштів триває.

  • @OlgaP-pm3vw
    @OlgaP-pm3vw5 ай бұрын

    Те "навчання" яке проходять студенти-медики чи інтерни зараз на клінічних кафедрах - для галочки. Лікарі і по сумісництву викладачі студентами не займаються, пари часто проходять в підвальних приміщеннях міських лікарень(бо університет їм не плате, щоб вони надавали норм умови). Лікарі-викладачі займаються своїми справами, в той час коли студенти сидять і показують презентації або читають методички(типу шось роблять і пара йде і чекають, щоб відпустили раніше і нікого не трогали, а поставили всім зарах. 3/4). І скільки часу займає дорога з однієї лікарні в іншу, щоб доїхати з однієї пари на іншу

  • @nasha673
    @nasha6735 ай бұрын

    Дякую за об.єктивний аналіз ситуації.

  • @fermauappua
    @fermauappua5 ай бұрын

    Дякую ,Анатолію! Середню освіту перевели на нівець .Бездарі і неучи від медицини ,загнобили Лікарів від Бога .Спадковість в охороні здоровья ,для свого невігластва вже потребують державних грошей ?.Гарно вони придумали кровососи .Коли все і всі ,не на часі ,можна грошима розжитися з держ бюджету .

  • @user-vv7pv8jz4n
    @user-vv7pv8jz4n5 ай бұрын

    Завжди слухаючи вас, в мене виникає одне і теж запитання :" чи прийде в нашій країні той час, коли на всіх посадах будуть мудрі компетентні люди??" Такі ж люди є!

  • @user-nz6he3kl1u
    @user-nz6he3kl1uАй бұрын

    Щиро дякую за Вашу працю.

  • @user-nj5wd9tm8f
    @user-nj5wd9tm8f5 ай бұрын

    Дякую, за інформацію. Що допомагаєте розібратись.

  • @Wake_up_Neo_
    @Wake_up_Neo_5 ай бұрын

    Дякую Вам за Вашу працю для людей України. Людей, а не зємбі

  • @Andriy_Lutskiv
    @Andriy_Lutskiv5 ай бұрын

    "Соціальний непотріб" - дуже влучно

  • @deusex914
    @deusex9145 ай бұрын

    Решили узаконить опыты над людьми)) Что бы будущие медики имели мясо на котором можно потренироваться)))

  • @nazarivashyn8337
    @nazarivashyn83375 ай бұрын

    Дуже актуально і важливо, тільки скажіть більш конкретно, у Львові 120 років тому місто збудувало клініки - терапевтичну, хірургічну, акушерську та ін. які діяли все століття. то кафедра хірургії, колись Павловського, не має клінічного примиіщення, клініку віддали (продали?) обласній лікарні, для чого,. чому, цей корпус університету-інституту вже не існує" Що ж наспсравді відбувається в охороні здоровя?

  • @user-sk3md5mx3s
    @user-sk3md5mx3s5 ай бұрын

    Це робиться не для громадян , а для фінансування медичної сфери взагалі і збереження армії медичних дармоїдів з науковими ступенями. ! 😁

  • @user-kr1fm4kj8z
    @user-kr1fm4kj8z5 ай бұрын

    У далекому 1983 році мою бабцю оперували у Львівській університетській лікарні; після операції бабцю поклали у двомісну палату, мамі дозволили бути з нею. Як там було, знаю з маминих слів,- достойне лікування та ставлення! Мамині двоюрідні сестри (а вони усі медики) казали мамі, що їй несказанно повезло, що не поклали у обласну! До того ж, ніхто у кишені не заглядав! Звичайно, були окремі ситуації із серії «людський фактор», але все вирішувалося! А пані професор гінекології, яка оперувала, - ЛЮДИНА!!!

  • @Napistu6a

    @Napistu6a

    5 ай бұрын

    на тому і стоїмо, що Люди трапляються.. але це з розряду Чуда на сьогоднішній день

  • @larisawwwwest407
    @larisawwwwest4075 ай бұрын

    І доки ж це буде тримати???здається ,що ті можновладці переймаються лише тим щоб викинути наш бюджет на "помийку" та не дай боже не на правильні речі.. .

  • @tatyanaberezovskaya5413
    @tatyanaberezovskaya54135 ай бұрын

    Чергову схему по відмиванню грошей завернули в гарний пакунок та ще й прикрасили бантиком). Сумно це все... бо внутрішні вороги в цей час страшніші за зовнішні. Ще раз розумієш, як важливо підтримувати своє здоров'я, щоб не дай Боже не прийшлося звертатися до наших лікарів. Я їх, наприклад, просто боюся)

  • @Vika_Pomorska
    @Vika_Pomorska5 ай бұрын

    Істинна правда.

  • @_-JohnDoe-_
    @_-JohnDoe-_5 ай бұрын

    я кто, "для чого"? а куди своїх нащадків ховати, від мобілізацій?! у будь-якій центральній лікарні, вже давно, утворилися "медбратства" із невігласів, що пересуваються по лікарні натовпом і кошмарять малорухомих, або зовсім іммобільних хворих, не уявляючи - як і чим, насправді, треба/можна їм допомогти. зате - "дитя під наглядом", нікуди "не влипне, ні в яку армію".

  • @lenasilver6933
    @lenasilver69335 ай бұрын

    Судження людини на основі його особистих поглядів - не можна називати обьективним. Обьективне- це реальный факт чогось , що не можно заперечити або затверджений багатьма людьми. Якщо цегла впаде на ногу- буде больно. 2+2=4 і т.д .

  • @natali1404
    @natali14045 ай бұрын

    В заокеании врачи семейные в прямом и переносном смысле в тесной связи с ф армой . после реформ Б.Оба. врачи ,кто может себе позволить, закрывают практику, т.к. с траховые комп съедают почти все деньги и докторам и сестрам мало что остаётся, мед персонал вынужден крутиться в 2-3 раза быстрее.обучение оч дорого, ординатуру найти трудно, а если удалось то придется этот период жить в госпитале 24/7 за скромные деньги

  • @user-tp1ef5xl3o

    @user-tp1ef5xl3o

    5 ай бұрын

    Ви ще не сказали, що в заокеаніі невідложка тісно співпрацює із Риту Альними послугами 😢

  • @user-bg6hw5mm5w
    @user-bg6hw5mm5w5 ай бұрын

    Медичний, юридичний у Львові корупція зашкалювала і зашкалює. Доктори хабарники, ну може один проц. Порядних.

  • @user-pv1yb4un1h

    @user-pv1yb4un1h

    5 ай бұрын

    Нерозумію цієї системи.Була у європейській країні оперована у інституті - клініца. UMANITAS..Мені оперували безплатно, оплачувала профспілка.Велика подяка професору за його труди та ставлення до пацієнтів.

  • @ninazhmailo3278
    @ninazhmailo32785 ай бұрын

    щоб на пацієнтах вчилися інтерни

  • @sergeidrofa4192
    @sergeidrofa41925 ай бұрын

    👍👍👍👍👍

  • @user-vy8qb6sy3v
    @user-vy8qb6sy3v3 ай бұрын

    Латинецею написали ляшка таким чином повідомляють що ці організації працюють по строгому колоніально-корпораційному методу лікування!!!

  • @user-hk7lk7ng3b
    @user-hk7lk7ng3b5 ай бұрын

    👍

  • @user-vi6nd6to2v
    @user-vi6nd6to2v5 ай бұрын

    😢

  • @alexYouToubs
    @alexYouToubs5 ай бұрын

    Все що від МОЗ то не від Бога. Словаччина не підписали договір з МОЗ.

  • @lovejko
    @lovejko5 ай бұрын

    В Алли Мартинюк компенсаторна ненависть до свого невдалого особистого вибору. Ну і проекція на решту чоловіків.

  • @comfyuser6750
    @comfyuser67505 ай бұрын

    Ключевое слово , ЗАЛУЧЕННЯ ИНВЕСТИЦЕЙ

Келесі