СПРАВЖНІ ДЕГУСТАЦІЇ СИРУ на Комбінатах - ХТО? ДЕ? КОЛИ? ЯК? Море ВІДЕО прямо з ВИРОБНИЦТВА!

Відео переносить глядачів на реальні дегустації в цехах сиркомбінатів. Містить короткий відеорепортаж з Виробництва напівтвердих СИРІВ. Також на Ваші питання відповідає технолог Леся Поліщук. Бажаємо приємного перегляду)))
Для участі у дослідженнях молочної продукції перераховуйте кошти:
Номер картки у Приватбанку 5168 7453 0247 0049.
Дякую за небайдужість)
Замовити нашу продукцію ТМ Золота лінія можна на сайті:
zolota-liniya.com.ua/
Наша сторінка Facebook:
/ cheese.goldenline
Наша сторінка Instagram:
/ cheese.golden_line
Підписатись на експерта можна тут:
Facebook: / mazaliznyak
Instagram: maksymzaliznyak...

Пікірлер: 76

  • @user-qz1sr5yl5x
    @user-qz1sr5yl5x2 жыл бұрын

    Дякую щиро за вашу працю всией вашей компании . Молодцы. Божьих благословений вам и всей сирной галузи в Украине

  • @MAXforewer

    @MAXforewer

    2 жыл бұрын

    Дякую Вам за підтримку) Нехай Ваші побажання здійсняться!

  • @interes1961
    @interes19612 жыл бұрын

    Дуже цікаво! Щіро дякую за Вашу працю!

  • @MAXforewer

    @MAXforewer

    2 жыл бұрын

    Раді, що Вам сподобалось)

  • @user-eq2wc5tc3t
    @user-eq2wc5tc3t2 жыл бұрын

    Будьте здоровы!!!Спасибо за такой формат видео.Очень интересно смотреть ваш канал ,с нетерпением ждём вторник чтоб посмотреть ваше новое видео!!!

  • @MAXforewer

    @MAXforewer

    2 жыл бұрын

    Илья, спасибо огромное за поддержку! Всех благ и здоровья)

  • @ruslanabroschuk4119
    @ruslanabroschuk41192 жыл бұрын

    Дякую за Вашу цікаву і важливу роботу !

  • @MAXforewer

    @MAXforewer

    2 жыл бұрын

    Дякую за Вашу підтримку)

  • @user-hq5mf6oj5l
    @user-hq5mf6oj5l2 жыл бұрын

    Прочитала коментарі з відповідями і знайшла своє питання і відповідь на нього. Вам з пані Лесею успіхів і натхнення! І дякую за працю.

  • @MAXforewer

    @MAXforewer

    2 жыл бұрын

    Ви Ідеальна глядачка - ДЯКУЮ)))

  • @user-wb2ec5ve8x
    @user-wb2ec5ve8x2 жыл бұрын

    Випуск дуже цікавий.

  • @MAXforewer

    @MAXforewer

    2 жыл бұрын

    Дякую, іноді таке трапляється;)

  • @user-uy1km2ov8o
    @user-uy1km2ov8o2 жыл бұрын

    Я не технолог, але дегустацію теж можу провести.😋👍

  • @MAXforewer

    @MAXforewer

    2 жыл бұрын

    Мови нема... Знаєте українську приказку? - Ми з дідом паровоз перекидали!!! Я ж не кажу, що перекинули))) Питання у Ваших висновках після дегустації. І коригуючих діях технологів. Дякую за допис)

  • @user-tz1gr3zv2s
    @user-tz1gr3zv2s2 жыл бұрын

    Вітаю, Максиме. Дуже приємно, що випуски на українській мові. Мені приємніше вас так сприймати, органічно. Для російськомовних українців, я думаю, теж без проблем. Підписники з інших країн можуть включати субтитри. Та й порадіють випускам і на російській раз на місяць. Я завжди за реальний виклад матеріалу, без прикрашань. Гарна дегустація. Дегустаторами багато б пішло. А толку? (Це я про один коментар). Моя сім'я теж дегустатори моїх виробів. Всі пробувать розбираються. Тільки ніхто ж нічого по технології не порадить. Читаю коментарі і ваші відповіді. Цікаво. Запитання. Сир на виробництві перед ваукумацією і термоусадкою обсушується? Яку максимальну жирність можна досягти у виготовленні масла солодковершкового?

  • @MAXforewer

    @MAXforewer

    2 жыл бұрын

    Вітаю! Зразу видно професійні питання;) 1. " Сир на виробництві перед ваукумацією і термоусадкою обсушується?" практично НІ, вже не обсушується! Але це інновація, ноу-хау досить свіжа - їй буквально 10-20 років. Першим із наших промислових на цю ризиковану зміну пішов Гадяч-СИР (зараз вже кілька років,як збанкрутував і зупинився(((). Ключова ідея була у зміні рН розсолу з 5,1-5,3 на 4,6-4,7!!! Леся Юр*ївна каже, що деякі виробники навіть 4,4 тримають! А для деяких досі "СЕКРЕТ", таких ми навчаємо;) 2. "Яку максимальну жирність можна досягти у виготовленні масла солодковершкового?" - на виробництві жирність масла обмежена, В ПЕРШУ ЧЕРГУ, можливостями СЕПАРАТОРІВ ВИСОКОЖИРНИХ ВЕРШКІВ. В практиці, масла вище 83% я ще не зустрічав. Скажу більше, зараз маємо проблему (вже місяць) із запуском абсолютно нового такого сепаратора у одного з наших клієнтів (а виробник крутий - Альфа Лаваль). Вже місяць не можуть вийти вище 80%. Якось так... Дякую за спілкування - і щоб ручки не боліли)))

  • @user-tz1gr3zv2s

    @user-tz1gr3zv2s

    2 жыл бұрын

    @@MAXforewer Дякую, Максиме. Ручки вже не болять. Раніше терпли, коли доїла руками, а потім сіно грабельками гребла, хоч і легесенькими.А зараз доїть апарат, а для сіна гребка ворушила до трактора. Цікаво, яка жирність у домашньому маслі? Якщо можна буде в лабораторії на базарі перевірити, попрошу. Колись у мене одна жіночка мої солодкі вершки брала( вони у нас називаються солодкою сметаною) на масло. Наступного разу прийшла, хвалиться. Яка гарна сметана, зробила масло, а відходу не було. Все в масло перетворилося. Їй дуже сподобалося. Я сказала, що вона не добила масло, пахта не відійшла. А тепер у вас десь в коментарі прочитала про невпрацьовану вологу. Як на мене, масло таким м'яким не повинно бути. Чи може я не права, і це масло, допустимо, 55 відсотків? Ще питання, яке поєднує виробництво як ковбас, більшою мірою варених, сосисок та сардельок, так і плавленого сиру. Технолог відразу зрозуміє - фосфати. В коментарях під першим випуском про м'ясо - ковбасні вироби багато запитань про добавки. Сподіваюся почути об'єктивно від професіоналів. Інформації багато. Але чи то все правда? Вам довіряю. І Лесі Юріївнї теж. Є довіра і до тих, кого ви вважаєте компетентним в цьому питанні. Сіль плавник для сиру і поліфосфат для сосисок одне й те саме, чи ні? Дякую за вашу працю. Здоров'я вам, Максиме.

  • @MAXforewer

    @MAXforewer

    2 жыл бұрын

    @@user-tz1gr3zv2s"Сіль плавник для сиру і поліфосфат для сосисок одне й те саме, чи ні?" - спитаю обов*язково. Точно виконують різні функції в ковбасах і плавсирах, хоча десь і перетинаються (емульгують). " Чи може я не права, і це масло, допустимо, 55 відсотків?" - згідно українського ДСТУ - недопустимо нижче 62,5%. Про це якраз у наступному випуску - всі види масла і ДСТУ. А якщо не називати "маслом", а переформолювати, скажімо, "молочний спред" - то я ще 15 років тому бачив ірландське 10-20% жиру "масло". Питання чисто у якості стабілізуючих систем...

  • @user-tz1gr3zv2s

    @user-tz1gr3zv2s

    2 жыл бұрын

    @@MAXforewer Дякую, Максиме. Буду чекати коментарі професіоналів. А то не один ковбасник, як доходить справа до фосфатів, так в першу чергу про плавлений сирок розповідає.

  • @valeriazalizniak999
    @valeriazalizniak9992 жыл бұрын

    Дякую за чудовий випуск 😍

  • @MAXforewer

    @MAXforewer

    2 жыл бұрын

    Дякую за підтримку)))

  • @MAXforewer

    @MAXforewer

    2 жыл бұрын

    Як тобі вставки із наших зйомок? Розважили? Чи "не формат"? Що скажеш???

  • @user-lg8iw5xz9u
    @user-lg8iw5xz9u2 жыл бұрын

    Дякую! Як завжди ЛАЙК!

  • @MAXforewer

    @MAXforewer

    2 жыл бұрын

    Завжди приємно - дякую)

  • @maaxm8495
    @maaxm84952 жыл бұрын

    Дуже цікаво, що роблять з головами, після дегустації. Я так розумію це не мала кількість сиру в місяць.

  • @MAXforewer

    @MAXforewer

    2 жыл бұрын

    Хороше питання, дякую. В більшості випадків роблять "вирівнюючий" зріз, щільно притискають половинки і знову пакуюють у вакуумний пакет. Рідше - пакуюють у пакети по пів голови - це дуже популярна позиція для невеличких магазинів. Іноді заводи спеціально для них вводять позиції 1/2 чи навіть 1/4 голови сиру. Адже сир на дегустації ВЖЕ ЗРІЛИЙ і з ним нічого трапиться не повинно;)

  • @Valentyna1
    @Valentyna12 жыл бұрын

    Може задаю дурне питання,вибачте : в якій ковбасі меньше добавок? На що звертати увагу при покупці?

  • @MAXforewer

    @MAXforewer

    2 жыл бұрын

    Навпаки - ПЕРШЕ питання, що приходить в голову;) Теоретично, менше в органічних. Тому вони не дуже смачні. А із ДСТУ-ГОСТ - завжди вважалась Лікарська. Якщо справжня, звичайно... Ну і різні "Дитячі", за тієї ж умови... Дякую за питання

  • @egorsamoilov4598
    @egorsamoilov4598 Жыл бұрын

    Слава Україні! Героям Слава! Слава нації!!! П*здець російській федерації!!!

  • @Valentyna1
    @Valentyna12 жыл бұрын

    Мабуть дуже смачно!

  • @MAXforewer

    @MAXforewer

    2 жыл бұрын

    По різному буває - в основному ДУЖЕ;)

  • @Vlad038
    @Vlad0382 жыл бұрын

    Дуже цікаво! Два питання, пане Максиме: 1. Чи правильно я розумію, що сир, який отримав низьку оцінку при дегустації, буде продаватись дешевше та піде на акції? 2. Ви сказали, що Маасдам не важкий. Мається на увазі у виробництві? Якщо так, то чому ж наш Маасдам (напр. Новгород-Сіверського) так сильно відрізняється (в гіршу сторону) від того, що виробили в Голландії? Різниця смаку для, скажімо, сиру сорту Російський для різних виробників не така велика.

  • @MAXforewer

    @MAXforewer

    2 жыл бұрын

    1. "Чи правильно я розумію, що сир, який отримав низьку оцінку при дегустації, буде продаватись дешевше та піде на акції?" - В залежності від політики виробника в сфері якості. Може і піти. Швидше за все ціну знизять. Але частіше регулюють каналами збуту. Наприклад - не в мережі, а на ринки. Вважається, що там все рівно "безпрєдел і солянка";) 2. "Ви сказали, що Маасдам не важкий. Мається на увазі у виробництві? Якщо так, то чому ж наш Маасдам (напр. Новгород-Сіверського) так сильно відрізняється (в гіршу сторону) від того, що виробили в Голландії? Різниця смаку для, скажімо, сиру сорту Російський для різних виробників не така велика." - так, я мав на увазі "у виробництві". Стосовно Новгород-Сіверського - там є проблеми з сангігієною виробництва, без реконструкції-модернізації ловити на "особливих" сирах там немає чого. Ми це відчуваємо по смаку на дегустаціях. Хоча їх прагнення мені знайомі і близькі... Розумієте, сири типу Маасдам дійсно вимагають більш якісної сировини і чистоти виробництва. Бо їх процес - дуже "зжатий" і насичений. За 20-30 днів треба зробити те, на що раніше йшло кілька років. Під простотою я мав на увазі КОРОТКИЙ термін виробництва і АБСОЛЮТНО зрозумілу дію - "ляпнути" додатковий пакетик пропіоново-кислих бактерій;) Дякую за питання)

  • @user-tz1gr3zv2s
    @user-tz1gr3zv2s2 жыл бұрын

    Довіряю.

  • @MAXforewer

    @MAXforewer

    2 жыл бұрын

    Поважаю

  • @igorpochepetsky895
    @igorpochepetsky8952 жыл бұрын

    Вітаю. Маю питання Спершу по сирам: Якщо витримати певні стандарти на вхідну сировину, то чи отримаємо гарантований результат в готовій продукції в кінці, чи потрібне втручання технолога протягом всього технологічного процесу (сквашування, пресування, витримка…)? По ЖМК Як на мене , то в ковбасних виробах забагато солі. Чи можна відсоток солі зменшити? Чи існують сорти м’ясних виробів з пониженим вмістом нітратів і солі? Копчені вироби дійсно копчені димом, чи «рідким димом»? Дякую

  • @MAXforewer

    @MAXforewer

    2 жыл бұрын

    Добрий день. Маю відповіді: 1 " Якщо витримати певні стандарти на вхідну сировину, то чи отримаємо гарантований результат в готовій продукції в кінці, чи потрібне втручання технолога протягом всього технологічного процесу (сквашування, пресування, витримка…)?" - якщо додати " за умови відповідності технологічних параметрів процесу", то отримаємо надсучасне (вже років із 50) физначення ЯКІСНОГО ВИРОБНИЦТВА. Так, для такого виробництва стандартизованих продуктів людина вже не потрібна - заводи-автомати. 2. " Як на мене , то в ковбасних виробах забагато солі. Чи можна відсоток солі зменшити? Чи існують сорти м’ясних виробів з пониженим вмістом нітратів і солі?" - менше солі, то менше і смаку для більшості споживачів. Пояснюється слабим трендом здорового харчування у бідних країнах((( 3. " Копчені вироби дійсно копчені димом, чи «рідким димом»?" - як правило, дорожчі вироби натурально копятять, а більш дешеві шпигують "рідким димом", тобто чистою шкідливою хімією. Других більше((( Дякую за питання, думаю розкрити їх для всіх у випуску;)

  • @user-ps4nu8nq7y

    @user-ps4nu8nq7y

    2 жыл бұрын

    @@MAXforewer Вітаю, дякую за відповідь. Маю ще питання для ЖМК: 1.Деякі сорти їхніх ковбас мають "пронизливий" червоний колір (аж страшно) Для чого це робиться і чим? 2. Чи проводять ЖМК фокус групи для вивчення смаків споживачів і чи змінюють асортимент і як часто? Дякую

  • @MAXforewer

    @MAXforewer

    2 жыл бұрын

    @@user-ps4nu8nq7y Все ж таки 1-е питання до візиту на комбінат. Стосовно другого - я "в темі", оскільки один мій вихованець досі працює в маркетингу. Так, фокус-групи проводять. Асортимент змінюють в основному за рахунок переформатування своїх же торгових марок і елітних позицій (по типу GREMIO, Ранчо, мясна гільдія). Сподіваюсь, що після візиту питань не залишиться. Дякую

  • @user-zu7vz7tr4j
    @user-zu7vz7tr4j2 жыл бұрын

    Вітаю! Добре, коли люди роблять те, що їм подобається, та й ще отримують за це гроші. І якщо можна, трохи математики. Звичайна ціна Живінки в АТБ щось під 19 грн. На акції - 13,5. Це виробник продає в мінус, чи так добре "нагортає"? Дякую!

  • @MAXforewer

    @MAXforewer

    2 жыл бұрын

    Яке НЕПРОСТЕ таке ПРОСТЕ питання!!! Пане Анатолій, вибачте мене, але треба трохи фінансового лікбезу. Дивіться, кожна одиниця продукції в своїй СОБІВАРТОСТІ несе всього ДВІ складові: ВИТРАТИ ЗМІННІ і ПОСТІЙНІ. Це основа основ. Змінні витрати, відповідно до назви, змінюються із збільшенням витрат на продукцію. Це в першу чергу сировина, упаковка, електроенергія, газ і вода, що потрібні саме для випуску продукції, зарплата робітників, задіяних безпосередньо у виробництві, тощо... Постійні витрати не залежать від обсягів виробництва. До них відносяться, наприклад, податок на землю, оплати охорони підприємства, директора та управлінців, працівників інженерно-технологічних служб, розробки нових видів продукції, служби якості, освітлення-опалення адмінбудівель, частина амортизації, тощо... Хороший приклад - розробка лікарських препаратів. Вона коштує величезних грошей, а сама пігулка - копійки... Тому, наприклад, в США Ви можете придбати базовий Нурофен в 10 разів дешевше, ніж модну нурофеномістку таблетку. В різниї компаніях співвідношення змінних і постійних витрат РІЗНЕ! Тепер нарешті до Вашого питання. УВАГА!!! Продаж кожної одиниці продукції ВИЩЕ ЗМІННОЇ ЧАСТИНИ СОБІВАРТОСТІ приносить підприємству ЯКИЙСЬ ПРИБУТОК! Проте, його може бути НЕДОСТАТНЬО, щоб підприємство закрило свої ПОСТІЙНІ ВИТРАТИ! Тобто, директор може залишитись без зарплати, адмінприміщення без опалення, держава - без частини податків. ТОМУ! В деяких випадках, як у Вашому прикладі, компанії можуть опускати ціну до ЗМІННОЇ СОБІВАРТОСТІ. Якщо вони розраховують на ДОДАТКОВІ НАДПЛАНОВІ продажі, то це навіть принесе їм певну вигоду. PS Яка саме ситуація конкретно с "Живинкою" я, звичайно, не знаю;) А Вам дякую за питання)

  • @user-zu7vz7tr4j

    @user-zu7vz7tr4j

    2 жыл бұрын

    @@MAXforewer Дякую вам за докладну відповідь. Я на економіці трохи знаюся, тому і дивує завжди така величезна різниця в звичайній і акційній ціні.

  • @MAXforewer

    @MAXforewer

    2 жыл бұрын

    @@user-zu7vz7tr4j Мене вже нічого не дивує - тим більше, що і Ваші попередні припущення часто мають рацію;)

  • @user-tz1gr3zv2s

    @user-tz1gr3zv2s

    2 жыл бұрын

    @@MAXforewer Вітаю, Максиме. Такий лікбез потрібен для всіх споживачів. Хоча би для розуміння ціноутворення. Нажаль, це не додасть грошей в кармані.

  • @MAXforewer

    @MAXforewer

    2 жыл бұрын

    @@user-tz1gr3zv2s Так, я теж вважаю, що це дуже важливо. Наступний випуск буду говорити про ЯКІСТЬ, а про СОБІВАРТІСТЬ навіть кілька випусків прийдеться робити;)

  • @azzauf
    @azzauf2 жыл бұрын

    Добрий день, пане Максиме. Як завжди, цікаво та інформативно. По м'ясу) Де беруть сировину. Мабуть, це найголовніше питання. Чи роблять з конини ковбаси, саме вони, Житомир. По сиру. З гарними вічками - пластовий, а з дрібними - насипний? А чому запивають чаєм?

  • @MAXforewer

    @MAXforewer

    2 жыл бұрын

    Вітаю, пане Халід! " По сиру. З гарними вічками - пластовий, а з дрібними - насипний? 1. А чому запивають чаєм?" - абсолютно вірно! А чаєм запивають, щоб перебити смак попереднього зразка. Дехто радить полоскати рота коньяком;) 2. "По м'ясу) Де беруть сировину. Мабуть, це найголовніше питання. Чи роблять з конини ковбаси, саме вони, Житомир" - раніше, колия працював, робили (Махан). І коней били. Та я туди не ходив. Було досить розмов, про сльози в їх очах... Про сировину В ЦІЛОМУ буду докладно розпитувати на самому комбінаті. Дякую

  • @azzauf

    @azzauf

    2 жыл бұрын

    @@MAXforewer, після інформації про вино для дегустації, коньяком не здивували)

  • @MAXforewer

    @MAXforewer

    2 жыл бұрын

    @@azzauf Отака ось сирна "Богема")))

  • @user-dn9cg5fh4d
    @user-dn9cg5fh4d2 жыл бұрын

    Максим. Уважаю Ваш канал и Ваше мнение Понимаю подписчиков. Сама я из России и 25 лет назад приехав в Украину аж плакала, что не могла смотреть сериал Династия по украински😆. Может пойти на встречу русскомовным?

  • @MAXforewer

    @MAXforewer

    2 жыл бұрын

    А я уважаю собеседника вне зависимости от языка общения. Поэтому буду делать и русскоязычные выпуски, 1 раз в месяц. Но скорее в виде исключения и в благодарность за Вашу поддержку. Спасибо

  • @user-zu7vz7tr4j

    @user-zu7vz7tr4j

    2 жыл бұрын

    Перепрошую, а за 25 років так складно вивчити мову, щоб розуміти, що вам розповідають? Це ж не китайська яка-небудь.

  • @user-dn9cg5fh4d

    @user-dn9cg5fh4d

    2 жыл бұрын

    @@user-zu7vz7tr4j не внимательно читаете. В самом начале не понимала

  • @user-zu7vz7tr4j

    @user-zu7vz7tr4j

    2 жыл бұрын

    @@user-dn9cg5fh4d Тому навіщо ви взагалі просите? Уявіть ситуацію - якби українець приїхав неважливо куди - в Росію, Англію, Польщу, Штати - і просив би місцевого блогера перейти на українську. Що б про нього подумали, і що б йому сказали, як думаєте?

  • @user-tz1gr3zv2s
    @user-tz1gr3zv2s2 жыл бұрын

    Вітаю, Максиме. Третій лайк мій. Коментарій перший. Дивлюся. Є питання. Напишу.

  • @MAXforewer

    @MAXforewer

    2 жыл бұрын

    Спеціально виділив годину - готовий до оперативних відповідей;)

  • @user-tz1gr3zv2s

    @user-tz1gr3zv2s

    2 жыл бұрын

    @@MAXforewer нема часу зараз. Пізніше. Здоров'я, Максиме.

  • @MAXforewer

    @MAXforewer

    2 жыл бұрын

    @@user-tz1gr3zv2s І я побіг на дегустацію))) Бережіть себе)

  • @user-zu7vz7tr4j
    @user-zu7vz7tr4j2 жыл бұрын

    Ще раз вітаю! При якій температурі сир найкраще смакує?

  • @MAXforewer

    @MAXforewer

    2 жыл бұрын

    Вище 20 градусів - далі в залежності від сиру і Ваших особистих уподобань;) Дякую

  • @Valentyna1
    @Valentyna12 жыл бұрын

    Ще питаннячко: чи всі виробники честно пишуть склад продукту?

  • @MAXforewer

    @MAXforewer

    2 жыл бұрын

    Так щоб на 100% - дуже рідко. Справа навіть не в бажанні когось обманути, іноді настільки швидко змінюються складові і технології, що компаніі не встигають оновлювати етикетки. Та якщо Ви питаєте саме за фальсифікації, то діє просте правило: Чим БІЛЬША компанія і чим ДОРОЖЧИЙ продукт - тим більше шансів ВІДПОВІДНОСТІ етикетки і складу. Просто тому, що скандал знизить сильно їх прибутки...

  • @Valentyna1

    @Valentyna1

    2 жыл бұрын

    @@MAXforewer Дякую. Продукцію невідомого виробника не купую(стосовно всіх продуктів).

  • @MAXforewer

    @MAXforewer

    2 жыл бұрын

    @@Valentyna1 Браво!!! Це здоровий Ваш глузд;)

  • @user-hs4wo2jp2p
    @user-hs4wo2jp2p2 жыл бұрын

    Когда вернется фасовка продуктов по 250,500,1000 грамм?

  • @MAXforewer

    @MAXforewer

    2 жыл бұрын

    Когда население перестанет экономить на товарах первой необходимости и покупать фасовки продуктов 240, 470, 87Огр. Многие заводы ОДНОВРЕМЕННО выпускают, например, фасовки по 1000 г и 800г, они ОДНОВРЕМЕННО и РЯДОМ стоят на полках магазинов. Могу Вам фото переслать из Мегамаркет г.Киев. Но небогатые украинцы выбирают упаковку с меньшей ценой. Это - ФАКТ! Хотя очень неприятный. И так не хочется его признавать...

  • @user-vu5ut5tg3r
    @user-vu5ut5tg3r2 жыл бұрын

    Спасибо, интересный выпуск. Отдельное Спасибо за обещание выпуска хоть раз в месяц на русском!

  • @MAXforewer

    @MAXforewer

    2 жыл бұрын

    Не могу избавиться от этой вредной привычки - обещания выполнять.

  • @user-vu5ut5tg3r

    @user-vu5ut5tg3r

    2 жыл бұрын

    @@MAXforewer Если бы у всех была такая "вредная" привычка... Удачи и хорошего настроения...

  • @azzauf

    @azzauf

    2 жыл бұрын

    @@user-vu5ut5tg3r, українською краще.

  • @MAXforewer

    @MAXforewer

    2 жыл бұрын

    @@azzauf Українська рідна, тут компромісів бути не може. А людей хороших в світі багато;)

  • @user-dn9cg5fh4d
    @user-dn9cg5fh4d2 жыл бұрын

    Не знаю. Мне украинский сыр, в последнее время больше напоминает пластик

  • @punhutin2565

    @punhutin2565

    2 жыл бұрын

    ага + кріпить пузіко +ціна вище імпортного

  • @MAXforewer

    @MAXforewer

    2 жыл бұрын

    ЛЮБОЙ СОВРЕМЕННЫЙ полутвердый сыр можно охарактеризовать, как "пластик". С сравнении с другими видами сыров. Поэтому его в "сырных" странах особо и не едят - это БУТЕРБРОДНЫЙ СЫР.

  • @MAXforewer

    @MAXforewer

    2 жыл бұрын

    @@punhutin2565 Про пузіко не помічав, про ціну волаю не перший рік!

  • @zhenyaglobina2511
    @zhenyaglobina25112 жыл бұрын

    Не робіть москальськой мовой, вони розумиють, або хай перекладають!!!

Келесі