"Пластикові обіцянки Coca-Cola". Документальний фільм ВВС

Індустрія прохолоджувальних напоїв систематично піддається нещадній критиці за використання упаковки з одноразового пластику. У 2018 році Coca-Cola, найбільший виробник таких напоїв, представила свої амбітні цілі скоротити кількість пластикової упаковки, адже цей пластик потрапляє до навколишнього середовища.
За словами компанії, до 2030 року вона збиратиме на переробку по одній пляшці на кожну продану, а частка переробленого пластику у пляшках Coca-Cola збільшиться до 50%.
У цьому фільмі ми детальніше розглянемо програму Coca-Cola "Світ без пластику". Чи може цей шлях стати прикладом для решти виробників напоїв? Чи план Coca-Cola покликаний лише відвернути увагу від нагальних проблем? І чи має компанія якийсь прогрес у впровадженні цього плану?
#документалка #документальний_фільм #фільмиукраїнською
Підписуйтесь на канал ВВС News Україна:
/ ukrainianbbc
Всі новини: bbc.in/1vBFclj
Ми у соцмережах:
Facebook: / bbcnewsukrainian
Твіттер: / bbc_ua
Telegram t.me/bbcukrainian
Будь ласка, зберігайте пристойність, такт і доречність ваших дописів.
Не слід надсилати повідомлення, які порушують закон, закликають до переслідування чи сприймаються як переслідування, містять погрози, образи, наклеп, непристойності, людиноненависництво, дискримінацію за расовою чи статевою ознакою тощо.
Наші сторінки читають користувачі різного віку, тому не вживайте, будь ласка, лайливих слів.
Не надсилайте копії свого повідомлення чи дуже подібні повідомлення кілька разів.
Не надсилайте повідомлення з URL, який не стосується теми допису.
ВВС зберігає за собою право не публікувати ваші коментарі. Якщо ви з цим не погоджуєтеся, будь ласка, не надсилайте їх.

Пікірлер: 280

  • @Anton-hd2dm
    @Anton-hd2dm Жыл бұрын

    Починаю купувати напої в банках та скляних пляшках. Хороший фільм

  • @otadster
    @otadster Жыл бұрын

    Звинувачуючи такі компанії, як Кока Кола, ми забуваємо, що ми ж самі і купуємо їх продукцію. І ми ж самі її розкидаємо де попало. Якщо КК побачить, що споживачі охочіше купують саме скляну або металеву тару - вони зменшать і кількість пластикових пляшок. Треба починати з себе.

  • @oleksadobrosii

    @oleksadobrosii

    Жыл бұрын

    В цілому з тезою погоджуюсь. Але натовп безвідповідальний, нажаль( Тому скидувати відповідальність з виробника не варто) Вони ж знали що робили.. але жадоба перемогла.

  • @simongordeziani3791

    @simongordeziani3791

    Жыл бұрын

    вообще ее не покупаю.

  • @user-go8hh2pc5y

    @user-go8hh2pc5y

    Жыл бұрын

    більшість людей ніколи не буде свідомо себе обмежувати заради загального блага.. отже, перші кроки повинні робити компанії, з міцною рекламою і агітацією.

  • @lifelover4852

    @lifelover4852

    Жыл бұрын

    Щоб почати з себе, треба мати хоча б якийсь базис та можливість для сортування. Якщо у місті де ти живеш немає навіть адекватного пункту прийому, куди тобі дівати цю тару?

  • @otadster

    @otadster

    Жыл бұрын

    @@lifelover4852 на скляну тару прийом актуальний завжди. Але у Києві, наприклад, пет-пляшки також всюди приймають. «Україна без сміття» багато чого приймає на переробку. У банатьох обласних центрах є куди здавати

  • @nazarshklanka226
    @nazarshklanka226 Жыл бұрын

    Дякую вам за переклад! Та за те що висвітлюєте ці проблеми

  • @zorianahladka2061
    @zorianahladka2061 Жыл бұрын

    Сировиною для отримання полімерів є нафта, природний газ, кам'яне вугілля, сланці. Як думаєте хто зацікавлений у зарубітку? невже одна КОКА-КОЛА?

  • @yoko7706

    @yoko7706

    Жыл бұрын

    100%

  • @Viktor_Uman_1993

    @Viktor_Uman_1993

    Жыл бұрын

    Звісно, не одна кока-кола, а й всякі ці копачі. Зокрема тому й кока-кола так не хоче виходити з росії. До речі, треба було б журналістам розслідувати звідки кока-кола й інші отримували (і отримують) сировину для виробництва плашок і поліетиленової плівки...

  • @witalijboguszewski1108

    @witalijboguszewski1108

    Жыл бұрын

    100%. Компанії, як Кока-кола лише обирають вигідніші умови. Умови ж ці формують наддержаві структури за мовчазною згодою урядів держав.

  • @olmvet
    @olmvet Жыл бұрын

    Вже багато років фактично не п'ю солодких газованих напоїв і дуже рідко купую напої в пластику. Потрібно відмовлятись від того що продукує багато відходів і тиснути на тих хто їх виробляє.

  • @NLLeNeLeL

    @NLLeNeLeL

    Жыл бұрын

    Так тисни тоді. Крок пкрший відмовмтись від ВСІХ продуктів в упакрвці. Хіба яйця в картоні ще доступні. А решту не споживати, бо принципи?

  • @olmvet

    @olmvet

    Жыл бұрын

    @@NLLeNeLeL якщо 90% людей скоротять кількість свого сміття на 20% ефект буде набагато більший ніж якщо 0.1% людей скоротять свої відходи до нуля. Тому тут не так персональний перфекціонізм потрібен як якісна інформаційно-агітаційна робота.

  • @ivanhladkyy680
    @ivanhladkyy680 Жыл бұрын

    У сучасному світі людина стає де далі більш егоїстичною. Це видно у всіх галузях. У даному випадку фільм показує як компанії перекладають відповідальність на комунальні служби а ті в свою чергу на простих людей. Тобто кока-кола має за свої кошти навчити мільярди людей аби вони не були такі варвари щодо природи. Тоді постає питання хто повинен навчати людей, поводитися як люди? Відповідь проста, це БАТЬКИ. Багаті ніколи не будуть за свої кошти вирішувати питання бідних. СЛАВА УКРАЇНІ!

  • @sidjoosin6549

    @sidjoosin6549

    Жыл бұрын

    вовсе не эгоизм, это распространенная ошибка, нет более сложной в производстве и более дорогой упаковки, чем пластик, при этом любая иная упаковка в глазах потребителя - предпочтительнее, то есть даже если цену на стеклянную бутылку оставить такой же высокой, как на пластиковую - потребитель все равно предпочтет стекло, потому они вынуждены ставить цену на. колу в стекле даже не равной, а еще выше, чем в пластике, а потом вообще запретили любые стекляные бутылки, кроме придуманных для этого мини бутылок обьемом меньше стакана

  • @daryazmitrovich9914

    @daryazmitrovich9914

    Жыл бұрын

    Які батьки? Ті, які не розділяють сміття самі? Ті, які викидають пластикові пляшки у спеціальний контейнер, але все ще такі ТУПІ, що не зминають пляшки , хоча про це написано в інструкції на контейнері?

  • @PavloLukashuk

    @PavloLukashuk

    Жыл бұрын

    Це питання , культури !😎 Якщо , у людей "відпочинок" - це пити алкоголь у парку чи лісі ,і після себе розкидати мусор та пусти пляшки ,які ж вони і принесли - то нічого не зміниться ! 🤷 Тобто , важко навчити дітей , якщо поруч ,кидають під ноги недопалки ,пляшки і мусор , і вважають це "нормою" 😨

  • @ruslangrach

    @ruslangrach

    Жыл бұрын

    ​@@daryazmitrovich9914а ви не намагались переконувати подібних людей, наприклад: показавши відео або фото наслідків подібного сміття, у тому числі у соцмережах. Впевнений, що більшість просто не задумується над цією проблемою. Уперта і тупа меншість просто вимре з часом.

  • @LifeinDestination
    @LifeinDestination Жыл бұрын

    Тільки виховання з самого дитинства, та стимуляція до повернення упаковки, плюс жорстке законодавство, штрафування за засмічування, ну і поступове відмовлення від одноразової тари

  • @Viktor_Uman_1993
    @Viktor_Uman_1993 Жыл бұрын

    Дякую Бі-бі-сі за працю! Давайте далі по екології: по тваринництву, транспорту, харчуванню, інфраструктурі... Що стосується пластику, то я його майже не купую ні в якому вигляді, в ПЕТ-пляшках взагалі нічого не купую (крім роботи, на жаль, бо потрібно використовувати клей в пляшках, а ще підробляю кур'єром і доводиться купувати купу сміття всякого). Мене дивує ось такий момент на 36:08 - людина використовує одноразові поліетиленові рукавички (і ще, мабуть, новий, невикористаний поліетиленовий пакет, щоб здати кілька пляшок), щоби здати її в цей апарат свої чисті кілька пляшок (а може взагалі одну)... Сподіваюсь, вона хоч після кожної пляшки не міняє рукавичку на нову ...

  • @KnightMirkoYo
    @KnightMirkoYo Жыл бұрын

    Знаю, що у Словаччині знедавна запрацювала система "застави" на пляшки - всі платять на 10 центів більше, а потім повертають їх за допомогою спеціальних автоматів, які є у всіх супермаркетах. Уявляю, навіть якщо пляшка десь валятиметься, її всеодно піднімуть і здадуть, бо це ж гроші) Це не ідеальна система - краще б всі користувались склом, але набагато краща, ніж нічого. Схожі системи вже давно є в Швеції, Хорватії, Данії, Норвегії, Німеччині. Сам у пляшках купую лише воду, а для задоволення п'ю чай літрами. Зверніть увагу на проєкт "Україна без сміття", який робить Україну чистіше - дозволяє найбільш детальне сортування з можливих в Україні, має контракти з заводами-переробниками, і пересвідчується що вторсировина дійсно потрапляє на переробку.

  • @oleksandrholovinov1307

    @oleksandrholovinov1307

    Жыл бұрын

    Залога 15 центів в Словаччині, в Німеччині 25)

  • @mr.mcfucken
    @mr.mcfucken Жыл бұрын

    В мене є куртка із переробленого пластику. Досить тепла, водонепроникна. правда із мінусів. Вона трішки "дубова" (Тверда)

  • @user-vc2em6ch2k
    @user-vc2em6ch2k Жыл бұрын

    Дякую. Потрібно щоб як о мога більше людей дивились подібні документалки

  • @user-jv6sn7xj4y
    @user-jv6sn7xj4y Жыл бұрын

    Все дуже просто. Рішення придумали вже давно. Ставите бочку з автоматом і наливаєте споживачу в його тару. Це можна робити з багатьма напоями або продуктами. Тоді і перероблювати тривалий час нічого не треба. Але вся проблема в грошах, егоїстичній суті людей і біосміттю, яке смітить за собою. Хотіли б, то одразу все вирішили, а так все всіх влаштовує, економіка, яка не відповідає своїй назві.

  • @Oleh_Mat

    @Oleh_Mat

    Жыл бұрын

    Красива та зручна упаковка - це маркетинг, без якого продажі суттєво зменшаться. Адже для багатьох носитися зі своєю тарою, щоб набрати колу це буде конкретний геморой. Виробники на таке не підуть. І це сумно( От якби всюди на законодавчому рівні заборонявся продаж в пластикових пляшках, можливо, проблема б вирішилась. А ще ліпше - накладати на виробників пляшок гігантський податок, щоб пластикова пляшка коштувала дорожче за скляну. Люди самі б перестали купувати.

  • @Aleks-zs5db

    @Aleks-zs5db

    Жыл бұрын

    @@Oleh_Mat Та хоч би систему депозитів впровадили. 10% роздрібної вартості. Люди б здавали аж бігом.

  • @vinivinia3333

    @vinivinia3333

    Жыл бұрын

    @@Aleks-zs5db 10% мало, пластик очень дешевый.

  • @OK-kn9cn

    @OK-kn9cn

    Жыл бұрын

    Ти будеш відповідати за чистоту таких бочок? Це до першого отруєння. Де ти хочеш їх ставити ці бочки? В магазинах? Чи на вулиці, щоб як в совку були черги? Зручно придбати в магазині напій в зручній пластиковій упаковці, яка легка і не займає багато місця. А пластикові пляшки мають приймати спеціальні апарати, які вже є в цивілізованих країнах.

  • @user-jv6sn7xj4y

    @user-jv6sn7xj4y

    Жыл бұрын

    @@OK-kn9cn ти не тикай, мразота. Навчишся нормально спілкуватись - отримаєш відповідь на своє тупе запитання

  • @user-ly7to8yx6o
    @user-ly7to8yx6o Жыл бұрын

    Друже як завжди лайк за огляд, успіхів і цікавих поповнень.

  • @PavloLukashuk
    @PavloLukashuk Жыл бұрын

    Чесно кажучі ,це питання "культури" ! Ранійше, пам'ятаю ,весною віїзджаєшь на річку з сім'єю , і початок відпочинку це прибирання кинутих пляшок і мусора ! 😨 Причому , ці пляшки і упаковку приносять і привозять з собою "відпочивальники", але як тільки "відпочили" ,пляшки і мусор просто розкидали !

  • @Tony_Montana_UA

    @Tony_Montana_UA

    Жыл бұрын

    Колись і мені довелось відпочивати із сім'єю, яка першим ділом по приїзду на природу брала у руки мішок і прибирала навколо усе сміття. Спочатку я таке чомусь не сприйняв нормальним. Чому я за кимось повинен прибирати? Але вже через декілька годин я просто очманів від задоволення, яке принесло мені перебування у зеленому лісочку з чистенькою травичкою без єдиного пакетика і папірчика. Перейняв і собі такий звичай.

  • @user-fl1jv5hq1h
    @user-fl1jv5hq1h Жыл бұрын

    Дуже крутий фільм, дякую

  • @foxfull1456
    @foxfull1456 Жыл бұрын

    Дякую за відео. Слава Україні Слава ЗСУ

  • @yyatskevych1074
    @yyatskevych1074 Жыл бұрын

    Дякую за цікавий контент

  • @OggyRok
    @OggyRok Жыл бұрын

    Думаю треба на законодавчому рівні заборонити використовувати пластикові пляшки об'ємом до 0.5 л або ж навіть до 1л. Дозволити тільки скляні, жестяні, можливо паперові

  • @Sas_Malko

    @Sas_Malko

    Жыл бұрын

    А в чому логіка?)))) Тобто малі заборонити, а великого об’єму залишити?😕

  • @OstapP

    @OstapP

    Жыл бұрын

    Мені лячно від того, що на планеті існують такі люди як ви.

  • @NLLeNeLeL

    @NLLeNeLeL

    Жыл бұрын

    Заборонити, заборонити. А визід якийсь є? Універсальна зачтвна упаковка. Але ж заборонити легше. Хочу подивитись на тебе коли в супермаркеті молоко в бідони наливаєш, як іх потім дома миєш, оселедець в папір загортаєш...

  • @andriy_stashenko
    @andriy_stashenko2 ай бұрын

    Дякую, BBC. Молодчинки.

  • @mantisa.online
    @mantisa.online Жыл бұрын

    Грінвошинг таких гігантів бісить. Прикро, що роками вони годують обіцянками і перекладають відповідальність на кінцевих споживачів, при цьому не дають жодної альтернативи

  • @OstapP

    @OstapP

    Жыл бұрын

    Мені лячно від того що на планеті існують такі люди як ви

  • @NeutrinoForever
    @NeutrinoForever Жыл бұрын

    Коли закінчаться нафта та газ, тоді і не буде пластику.🤷

  • @user-zq2sq9kf5h
    @user-zq2sq9kf5h4 ай бұрын

    Дякую за фільм! Він чудовий! Обов'язково покажу дітям. Багато матеріалу можна показати дітям в школі.

  • @user-mb2yf4xg6j
    @user-mb2yf4xg6j Жыл бұрын

    Я думаю, що цей виклик як і для споживачів, так і для компанії. Але, все-таки вважаю, що це завдання більше для керівництва компанії, адже більшість людей кришку унітазу підняти не може, не те що подумати , що зробити для того, щоб зменшити споживання пластику.

  • @user-nh7sd4oe5w

    @user-nh7sd4oe5w

    Жыл бұрын

    Про «кришку» влучно сказано😂😂😂.

  • @PavloLukashuk
    @PavloLukashuk Жыл бұрын

    07:28.... Чудове запитання !👍

  • @user-di5ti5mn7d
    @user-di5ti5mn7d Жыл бұрын

    Не розумію залежність людей від Коли. Купуємо її кілька разів за рік, частіше коли гості приходять. Бо одні тільки нею запивають, інші без неї не їдять. Вона не втамовує спрагу, нею тільки шаурму запивати. Погано що дітей "підсаджують" на ці напої.

  • @chickenpizd
    @chickenpizd Жыл бұрын

    Пока мы это смотрим, кока кола продолжает производить пластик

  • @user-cg7ki3td1c
    @user-cg7ki3td1c Жыл бұрын

    Треба просто старатися НІЧОГО не купувати в пластикових пляшках!

  • @MrForester93

    @MrForester93

    Жыл бұрын

    Згоден, і одяг купувати лише із секонхенду.

  • @NLLeNeLeL

    @NLLeNeLeL

    Жыл бұрын

    І тоді не істи, бо усе продається в упаковках. Так просто

  • @user-zq2sq9kf5h
    @user-zq2sq9kf5h4 ай бұрын

    Компанія виробник має взяти на себе зобов'язання по переробці пластику. Особливо така велика компанія! Моя родина полюбляє Кока-колу, але ми стали рідше її купувати саме через пластикові бутилки. Хоча в нашій родині всі відповідально ставляться до сортування всього сміття.

  • @Feodot1984
    @Feodot1984 Жыл бұрын

    Наразі виробники пластику заробляють надприбутки у не конкурентній боротьбі із природою. А уряди країн їм допомагають уникнути відповідальності, бо отримують від таких компаній як Кока кола фінансову підтримку на виборах. Без контролю держави та повної заборони одноразового пластику цю проблему не вирішити!

  • @OstapP

    @OstapP

    Жыл бұрын

    Мені лячно від того, що на планеті існують такі люди як ви.

  • @imm0rtal_937
    @imm0rtal_937 Жыл бұрын

    Кока кола це звісно біда, але так само треба чморити всіх виробників.

  • @OlesMenzer

    @OlesMenzer

    Жыл бұрын

    Починати треба з найбільшого виробника. Якщо ви знаєте щось про менеджмент і ефективність - зрозумієте

  • @OstapP

    @OstapP

    Жыл бұрын

    Мені лячно від того, що на планеті існують такі люди як ви.

  • @artemmelnikov8888
    @artemmelnikov8888 Жыл бұрын

    Проблема саме у тому, що люди смітять навколо, а не в компаніях, продукцію яких купують люди. Якщо ти свідомо або несвідомо смітиш - значить хочеш жити серед сміття. Якщо ти поважаєш себе та оточуючих, то будеш викидати сміття у смітник.

  • @Viktor_Uman_1993

    @Viktor_Uman_1993

    Жыл бұрын

    А Ви купуєте товари в пластиковій упаковці чи самі товари з пластику (якщо так, які саме)?

  • @Qua_off

    @Qua_off

    Жыл бұрын

    А зі смітника вона піде у океан, бо потужності переробки не відповідають масштабам споживання.

  • @Viktor_Uman_1993

    @Viktor_Uman_1993

    Жыл бұрын

    @@Qua_off те, що в смітник кидають розносить вітром, а що потрапляє на звалище - розносить там вітром, далі дощами, потрапляє в річки, в моря і т.д. Бо люди, в кого є трохи совісті, навіть не заморожуються тим чи попало сміття в урну, чи попало мимо неї в чи не здує вітром з урни те сміття. Якщо хоч скликати ту упаковку в покласти її в смітник, то хоча б на вулиці було менше сміття, але навіть це занадто складно для наших людей.

  • @zheniahunter9293
    @zheniahunter9293 Жыл бұрын

    Почніть з себе. Перший крок це мити всю пластикову тару, що викидаєте. Оскільки пластик гниє саме від харчових і т д добавок. Другий крок сортування та здавання. Збирайте пластик по видам і знайдуться люди, що забажають переробляти. Чистий сортований пластик (1-2,5 типу завжди в ціні), решта гірше...особливо 7. Ну і третій крок: вчить дітей нових стандартів на своєму прикладі. Саме це допоможе Вам стати людьми, а не паразитами на цій планеті.

  • @MrForester93

    @MrForester93

    Жыл бұрын

    Пробачте...Чим я маю мити відходи?

  • @zheniahunter9293

    @zheniahunter9293

    Жыл бұрын

    @@MrForester93 Водою. Пласткові тара вся має викидатись чистою. Інакше залишки гниють, це запах + ціна переробки зростає через очищення.

  • @MrForester93

    @MrForester93

    Жыл бұрын

    @@zheniahunter9293 хочу зауаважити що проблема нестачі чистої води не менша ніж проблеми брудного пластику

  • @NLLeNeLeL

    @NLLeNeLeL

    Жыл бұрын

    Скоро чиста вода закінчиться, а помити просислово тонни відращу спецзімією набагато краще для екології. Але суть у трму, що ніхто то не буде навіть чичте переррбляти. Зануртесь у друне відео на каналі

  • @dverivmb
    @dverivmb Жыл бұрын

    Дякуэмо

  • @Woffleg1
    @Woffleg1 Жыл бұрын

    Бо треба платити за повернення пляшок, так як це робиться в Німеччині. Тут навіть якби захотів знайти пляшку і здати, то просто напросто її не знайдеш, бо хтось це зробив замість тебе. Ціна порожньої пляшки - 25 центів.

  • @Obsidiya

    @Obsidiya

    Жыл бұрын

    так і платять на прийомках, просто лінуються люди їх шукати і сортувати сміття. Але сутьне в тому, ну заплатять, а далі що? Всеодно поїде на сміттєзвалище чи в піч. Переробка сміття - це велика фінансова махінація.

  • @Woffleg1

    @Woffleg1

    Жыл бұрын

    @@Obsidiya 1. Платять дуже мало. 2. Пластик переробляється на нову пластикову упаковку чи інший виріб. 3. Скло просто б'ється та переплавляється на нову бутилку, скло = пісок. Судячи Вашою логікою, можна просто скласти руки і нічого з тим не робити. Так буде ж краще?

  • @NLLeNeLeL

    @NLLeNeLeL

    Жыл бұрын

    ​@@Woffleg1не переробояється, не обманюйтесь, на цьому каналі є відео, що це все фікція. І якщо щось для винляду ррбояиь, уявіть скільки газу спалюють при переробці

  • @sergami2328
    @sergami2328 Жыл бұрын

    Если бы государства установили строгое правило - стеклянная тара, или принудительно ограничили бы пластиковые бутылки то и производитель бы выкручивался. А то снова мы видим - "мы крайне обеспокоены!" Так а кто кроме государства может регулировать такие правила?! ГОСТЫ на продукты государства устанавливают?! Так в чем проблема... Здесь вся проблема и кроется!

  • @carmacarmaA

    @carmacarmaA

    Жыл бұрын

    Совершенно верно

  • @tanyaych5977

    @tanyaych5977

    Жыл бұрын

    Як я з вами згодна! Але держава отримує відкати від виробників і їм глибоко начхати на природу. Поки що людство мало приділяє уваги забрудненню середовища. Але це тільки поки що, поки не придавило

  • @fenfix2399
    @fenfix2399 Жыл бұрын

    Пластикові пакунки для харчових продуктів необхідно просто заборонити на державному рівні.

  • @user-sc9tz1pc9o

    @user-sc9tz1pc9o

    Жыл бұрын

    Тоді збунтуются ті хто цей пластик використовуэ

  • @Mysteo_Breviblock

    @Mysteo_Breviblock

    Жыл бұрын

    Заборонили вже , але це не працює

  • @fenfix2399

    @fenfix2399

    Жыл бұрын

    @@Mysteo_Breviblock Тому, що не здійснюється необхідний контроль. Але я більше про пластикові пляшки

  • @fenfix2399

    @fenfix2399

    Жыл бұрын

    @@user-sc9tz1pc9o Все, просто, вони можуть зачинитися. Це їх право. А от випадок, коли діти дітей чи флора/фауна гинуть - це зашквар.

  • @Viktor_Uman_1993

    @Viktor_Uman_1993

    Жыл бұрын

    @@Mysteo_Breviblock тому що закон "слуги" писали.

  • @user-te9my6ym1d
    @user-te9my6ym1d Жыл бұрын

    Взагалі то щоб позбутися пластику їм треба на кожну виготовлену пляшку зібрати дві.. Вони реально думають що ми тупі?

  • @marinacheipesh1901
    @marinacheipesh1901 Жыл бұрын

    Чешуть вони всі !!! Великим компаніям лише б бабки!!!

  • @legolasmellon4454
    @legolasmellon4454 Жыл бұрын

    Одна надія це на людей і відповідальність за природу з дитинства. А без допомоги влади всіх країн на планеті сама по собі кока-кола нічого зробити не зможе.

  • @tanyaych5977

    @tanyaych5977

    Жыл бұрын

    Як пройтися по моєму селищу, то страшно, скільки сміття валяється просто на вулиці. І це роблять самі мешканці. Мені робиться гидко від такої "культури". І головне питання - чому люди обирають жити в багні?

  • @legolasmellon4454

    @legolasmellon4454

    Жыл бұрын

    @@tanyaych5977 Надія виключно на чесних, добрих та справедливих людей, яких очевидно недостатньо. Залишається тільки вперто робити свій максимум і бути прикладом для оточуючих.

  • @DmytroRakov
    @DmytroRakov Жыл бұрын

    А чому не ставлять питання, як ці пляшки потрапили в океані, може почати не викидати їх у водойми, в лісах та всюди?!

  • @Viktor_Uman_1993

    @Viktor_Uman_1993

    Жыл бұрын

    Якби ви достатньо задавались цим питанням, то знайшли б відповідь, це не складніше, ніж коменти писати.

  • @OstapP

    @OstapP

    Жыл бұрын

    Бо справжня мета це посилення тоталітарності держав.

  • @NLLeNeLeL

    @NLLeNeLeL

    Жыл бұрын

    А ти не в курсі, що неіснує переррбки, в океан звалюють величещними паромами. На цьому ж каналі є сюжет.

  • @DmytroRakov

    @DmytroRakov

    Жыл бұрын

    @@NLLeNeLeL По перше не "ти", а "ви", майте повагу, по друге раджу вам перечитати мій коментар, дякую за розуміння.

  • @bogdancohen662
    @bogdancohen662 Жыл бұрын

    Мені траплялись відео де в Індії вантажівками скидали сміття прямо в океан, причому схоже, вони це роблять щоденно. Виробники у різних країнах світу продовжать використовувати пластик, поки йому не вигадають повноцінну і дешевшу заміну. Поки пластик залишатиметься найдешевшим у виробництві - його будуть використовувати і проблема нікуди не зникне

  • @OK-kn9cn

    @OK-kn9cn

    Жыл бұрын

    Так проблема саме в бідних країнах, які скидають цей пластик в океан, а не в виробниках продукції, що упаковують свій товар в пластик.

  • @bogdancohen662

    @bogdancohen662

    Жыл бұрын

    @@OK-kn9cn та ні, проблема в тому що пластик - найдешевший, поки так буде - буде багато пластикового сміття

  • @OK-kn9cn

    @OK-kn9cn

    Жыл бұрын

    @@bogdancohen662 буде тетрапак дешевше - буде океан забруднений тетрапаком. Це нічого не змінить!

  • @Viktor_Uman_1993

    @Viktor_Uman_1993

    Жыл бұрын

    Всяка хрінь завжди буде найдешевшою, попри те, що мало би бути найдорожчим, бо дешеве воно завдяки лобізму, нахабству і нечесним методам ведення бізнесу цих бізнесменів, які займаються таким брудним бізнесом. І як думаєте,чи хоче кока-кола щоби росії повністю перекрили експорт нафти і газу при копійочних цінах зараз на них?

  • @Viktor_Uman_1993

    @Viktor_Uman_1993

    Жыл бұрын

    @@OK-kn9cn ти бачив колись тетрапак в океані? Взагалі, подивись навколо, скільки його? Подивись скільки його в магазинах і скільки купують.

  • @user-lu3up3ci9k
    @user-lu3up3ci9k Жыл бұрын

    Після таких фільмів опускаються руки… здається, що моє існування не те що не потрібне, але і шкідливе… Якщо конкретно я не можу вплинути, то навіщо я живу?

  • @user-lt3iz8rv2q
    @user-lt3iz8rv2q Жыл бұрын

    Треба повертатися до скляної тари. Інакше проблему не вирішити.

  • @serhiikovalchuk1866
    @serhiikovalchuk1866 Жыл бұрын

    Нам, споживачам потрібно відмовлятися від пластику, або мінімізувати його використання. Тоді і такі компвнії почнуть змінювати політику.

  • @NLLeNeLeL

    @NLLeNeLeL

    Жыл бұрын

    Розпочав? Не купуєш? Молоко додому бідонами носиш? Чи молоко я не люблю. А сметану, а масло, а чіпси,.. То все не запаковано в пластик?

  • @user-kc1xv9vf9y
    @user-kc1xv9vf9y Жыл бұрын

    Дякую за важливий фільм. Боляче дивитися. В Україні теж саме... Нагадалося Вільшанське водосховище в Карпатах... та ж картина. Світ має відмовлятися від пластикової упаковки взагалі. Заборона на ріані законодавства, для всіх. Конкуренція дотримується. Як перехідний етап - система депозитів, обов'язкова 9а законодавством, для всіх. Пластикова ьара має бути дорогою, а люди маюиь переходити на скло та метал, які 100 вілсотково переробляються у разі здачі на переробку

  • @PavloLukashuk

    @PavloLukashuk

    Жыл бұрын

    Чесно кажучи, скляних пляшок у річках карпат не меньше ніж пластикових !😎 На мою думку ,це складова питання культури ! Бо зараз , "культурна програма" -купив ,спожив, кинув під ноги ! А все що лежить на поверхні , зі снігом і дощем попаде у річку , а потім у море .

  • @user-kc1xv9vf9y

    @user-kc1xv9vf9y

    Жыл бұрын

    @@PavloLukashuk Знідна, скляних не менше. Та скляні, на відміну від пластикових, у разі їх збору та передачі на переробку - переробляються 100 відсотково і незкінченну кількість циклів. І тварини та риби їх зазвичай не проковтують

  • @pierrte
    @pierrte Жыл бұрын

    Невже витрати на збір та очищення скляної тари більші на вся ця діяльність для переробки

  • @ruslangrach
    @ruslangrach Жыл бұрын

    Кожен має починати з себе, своїх близьких, потім сусідів Потрібно щоб законодавча та виконавча влади впроваджували обмеження, а згодом і заборони на подібну продукцію. А для цього ми маємо просувати у парламент справжніх екоактивістів та економістів, а не шахраїв без репутації, які штучно розкручені у змі та соцмережах. Спочатку можна було б відмовитись від купівлі 0,5 1,5 та 1-літрових пляшок. Усе має починатися з усвідомленого споживання та розуміння наслідків наших дій.

  • @user-Svorog
    @user-Svorog Жыл бұрын

    Треба щоб кожна країни зробили налог на продукти які забруднюють навколишнє середовище. Якщо не хочете платити налог то викладайте гроші в будівництво заводу переробки.

  • @user-sr7ec5hk9y
    @user-sr7ec5hk9y Жыл бұрын

    Нас врятує тільки помірковане споживання і персональна відповідальність кожної людини. Українці, сортуйте сміття щоб менше руснявої нафти використовував світ!

  • @denyskysil
    @denyskysil Жыл бұрын

    Можна почати зі зменшення споживання продуктів, що використовують пластик як пакування. А у випадку з кока колою, люди стануть навіть здоровішими, кількість випадків захворювань діабетом зменшиться. Поширення фільтрів для води та мінералізаторів дозволить зменшити споживання бутильованої мінеральної води. Треба боротися не лише з наслідками, а ще і з причинами проблеми.

  • @Gorgulitta
    @Gorgulitta Жыл бұрын

    Я і моя сім'я вже багато років не купуємо напої компанії кока-кола і пепсіко. Кола, пепсі, фанта... дуже шкідливі для здоров'я і призводять до діабету, ожиріння та інших хвороб. Ми їх не вживаємо. Якби усі люди робили так само, то усі заводи цих виробників просто зачинилися. Але ми вимушені купувати мінеральну воду у пластикових пляшках. Таким чином ми також забруднюємо довкілля пластиком. Переробка пластику не допоможе, потрібна залізна політична воля, щоб заборонити пластикові упаковки для харчової промисловості повністю - визначити кримінальну відповідальність за виробництво і розповсюдження пластикової тари, як за хімічну зброю. Лише тоді світ зможе вирішити цю проблему.

  • @annbublyk
    @annbublyk Жыл бұрын

    Господи, якби еліт хвилювало життя людей, тварин, природи, це все вирішилось би за 1 сек 🫰

  • @katerina8117
    @katerina8117 Жыл бұрын

    Ця проблема повинна вирішуватися урядом країн, потрібно щоб уряд вимавав від компаній переробку, чи скляну тару, просто казати купуй у склі це не спрацює, багато людей навіть не знають що є проблема, подивіться скільки переглядів і підписок в цого документального кіно. Нажаль ще багато людей залишаться неосвідомленні масштабом проблеми, а іншим все одно. Лишається невеличка кількість які дійсно занепокоєні цією катастрофою

  • @desperateman-ki5by
    @desperateman-ki5by Жыл бұрын

    я поділився цим фільмом у фейсбук

  • @pawelpawlow3713
    @pawelpawlow3713 Жыл бұрын

    Давно не купую напої в пластику, принципово тільки скло!

  • @deus9024
    @deus9024 Жыл бұрын

    Терпіти не можу подібну лівацьку повістку в таких документалках. Типу у всьому винуваті корпорації. Вибачте, але найбільша проблема не стільки в існуванні пластикових пляшок, скільки безвідповідальність урядів та населення острівних країн, яке мільйони років гадило в океан, а в 20 столітті почало викидати в океан пляшки та інше сміття. Проблема у відсутності розуміння в людей. Це все одно що звинувачувати виробників сигарет у забрудненні планети і не звертати уваги на водіїв та пішоходів які перетворюють узбіччя доріг та газони на сміттєзвалище. Це звичайне лицемірство. Якщо людина сприймає навколишнє середовище як помийку, то корпорації тут лише невелика частина глобальної проблеми. Але ж люди не бажають дивитись документалки, де їм розповідають про те, що вони - засранці. Люди бажають дивитися кіно про погані корпорації. Так ВВС?

  • @vitekekiv890
    @vitekekiv890 Жыл бұрын

    Якщо НЕ купувати в пласт.тарі то і... То ж... Скло💪👍

  • @DmytroRakov
    @DmytroRakov Жыл бұрын

    В першу чергу винні самі люди, які викидають всюди сміття. Треба бути відповідальними, а не свинями!

  • @adudyak
    @adudyak Жыл бұрын

    Пийте воду. Хоча в крані тече шмурдяк, дякую місцевій владі за присмак радянських труб. Тож знову люди самі мають фільтрувати

  • @vampir4ik100
    @vampir4ik100 Жыл бұрын

    Потрібно країнам зробити щось накштал того, як Сінгапур із жувальними гумками. "Заборона жувальної гумки в Сінгапурі - одна зі складових державного регулювання споживчої політики у Сінгапурі. За реалізацію та поширення жувальної гумки Вас можуть оштрафувати на $5000, а за викинуту на вулиці жуйку Ви заплатите $500." Бо інакше нічого не зміниться...

  • @Myusupov
    @Myusupov Жыл бұрын

    У дворі три контейнера для пластику!!! Я вдома за неділю збираю, компресую та викидаю туди! Нажаль такі контейнери не всюду. На також нажаль бачу у звичайному смітнику пластик той самої кока коли, коли зовсім поряд контейнер.

  • @annalaari
    @annalaari Жыл бұрын

    Треба переходити на скло або алюміній, але цікаво, який буде вплав на планету, якщо такі обсяги пластику будуть замінені

  • @OstapP

    @OstapP

    Жыл бұрын

    На свинець.

  • @alexN_UA
    @alexN_UA Жыл бұрын

    самі себе знищуємо

  • @oksanamazurka889
    @oksanamazurka889 Жыл бұрын

    Так може все таки дешевше наливати у скляну тару?

  • @OK-kn9cn

    @OK-kn9cn

    Жыл бұрын

    Не дешевше, скло важче, його важко перевозити, воно хрупке, його проблемно повторно обробляти.

  • @oleksadobrosii

    @oleksadobrosii

    Жыл бұрын

    Я думаю тут малося на увазі що скупий платить двічі.. а тут ціна непомірна взагалі.. яку ми заплатимо усі разом згодом за свою спільну безвідповідальність.

  • @AK1RA01
    @AK1RA01 Жыл бұрын

    Always Coca-Cola! На жаль всі ці супер корпорацію думають тільки про прибутки. А далі хоть потом, що і буде скоріш за все, нічого є план Б, звалити на Марс!)

  • @petropihlyk2467
    @petropihlyk2467 Жыл бұрын

    Моя порада всім, хто почитає і подивиться цей фільм: просто не купляйте продукцію цієї компанії. Цей продукт по перше дуже шкідливий для здоровя і не несе ніякої користі. Все просто. Пийте воду і їжте здорову їжу. Але якщо дуже захочеться випити цю хімію, тоді купіть маленьку банку металеву чи скляну.

  • @agatka1141
    @agatka1141 Жыл бұрын

    Перестаньте пити кока-колу і будь які інші напої в пластику. Вас ніхто не змушує створювати ці гори пластикового сміття, ви самі це робите. Я п'ю звичайну воду (з крана в квартирі), каву і часом чай з лимоном, чи якийсь зелений-м'ятний-фруктовий. І жодних напоїв в пластику не купую. Взагалі. І не розумію людей, які дудлять ту всяку фігню з пляшок 🤷

  • @Dimitr_Max
    @Dimitr_Max Жыл бұрын

    Звернув увагу на один аспект проблеми - співмірність користі та шкоди. Отже, з одного боку, ШКОДА - про неї, буквально планетарного масштабу, повторювати не буду.. Зауважу лишень, що вона має кумулятивний характер, і проблема тільки наростає, й колись таки набуде незворотнього характеру. Ну а тепер про КОРИСТЬ. Кока-кола та їй подібні компанії платять податки та підвищують зайнятість (десь-там-де-заводи). Правда, витрати на очищення продукованих компаніями відходів варто б було відмінусувати від "користі". І ще правда - що замість хімфабрик склозаводи теж би давали зайнятість. Також велике задоволення отримують споживачі (задоволення - це користь чи ні?), подразнюючи свої смакові рецептори, багато хвилин ковтаючи прохолодний газований напій (правда користь від того нульова, більше шкоди здоров'ю - хоч і не настільки як від приміром, сигарет). А ще є певне задоволення від малої ваги та зручності пляшки (порівняно з скляною), яку так легко і без надмірних зусиль можна зажбурнути в кущі. Оце й усе... Усе?? Тобто заради якоїсь сумнівної КОРИСТІ суспільство дозволяє перетворювати місце свого проживання у смітник? Якщо так то чому б не поступити приміром як з виробниками і споживачами сигарет? Не зігнорувати тим задоволенням, що отримують споживачі, не знизити шкоду здоров'ю, не знизити рівень ШКОДИ навколишньому середовищу? Стоп, до речі - ті ж виробники сигарет і близько так не забруднюють планету! Але ж - обклали акцизами і заборонами! І нічого... А як притиснули автовиробників - екологічністю! Авто подорожчали, у виробників знизились прибутки! І знов - нічого... Якщо Кока-кола переклала свої видатки по опрацюванню тари с себе на комунальні служби та громадськість - то чому б не ввести для компанії муніципальні збори, - для збирання та первинної обробки сміття? На зарплати збільшеного штату сміттярів (це ще й підвищить занятість, аха)? Ах, у компанії на десяток відсотків знизиться прибуток? А чому б не заборонити пластикову тару та не повернутись на оборотну скляну? Ах, у компанії на десяток відсотків знизиться прибуток? Ах, споживач вже не буде купувати дволітрівки (бо будуть важкуваті), й стане вживати по 0,3 л та 0,5 л? Ах, так важко буде декілька разів на рік привезти використану тару в пункт прийому? Тобто, вдумайтесь - ми всі заради чиїхось надприбутків та чиєїсь зручності мовчки згоджуємось на перетворення свого життєвого середовища - на небезпечнийсмітник! Варто йти на такі жертви? Заради чого? P.S. А тепер найважливіше - РАНО ЧИ ПІЗНО МИ ВСЕ ОДНО ПЕРЕЙДЕМ НА ОБОРОТНУ (скоріш за все екологічну скляну) ТАРУ - БО ІНШИХ 100% ЕФЕКТИВНИХ ВАРІАНТІВ ПРОСТО НЕМАЄ. Навіть в зразкових країнах типу скандинавських, чи Німеччини - нема і не буде 100% екологічності - значна кількість пластику все ж уникає переробки та запаскуджує планету так чи інакше. А от скляна тара - ні. Бо навіть побите скло - це по суті той самий пісок. І ЯКЩО ВСЕ ОДНО ВІД ТАКОГО РІШЕННЯ НІКУДИ НЕ ДІНЕМОСЬ - ТО КРАЩЕ ПРИЙНЯТИ ЙОГО ЯКОМОГА РАНІШЕ. Зрозуміло - чому. Як приймати? Тиснути на наших законодавців. Хочуть бути ще раз обраними - хай приймають відповідні закони. А Кока-кола та їй подібні потім ще й гордитись будуть своєю екологічністю.

  • @user-wg6rm2ie7p
    @user-wg6rm2ie7p Жыл бұрын

    👍🇺🇦🇨🇿

  • @AndriiBebyk
    @AndriiBebyk Жыл бұрын

    Більше двох років принципово не купую напої в пластикових пляшках. А якщо дуже хочеться то беру в жестяній. Це зовсім не важко, але приємно розуміти що після мене не буде такої купи відходів.

  • @Tony_Montana_UA

    @Tony_Montana_UA

    Жыл бұрын

    Щоб ж.банка і склотара вважалась "безпечною" для довкілля- потрібно забезпечити її передачу у пункт прийому сировини. В іншому ж випадку ця тара змішується із сміттям на сміттєвих полігонах і вся користь котові у лоток.

  • @user-Kary2023
    @user-Kary2023 Жыл бұрын

    Треба законодавчо заборонити розлив напоїв в пластик 0.5 и 1 літр. Або скло, або ж/б. Пластикові тари лише від 1.5 літри. І...люди планети мають зрозуміти, що їх Пластик сьогодні = їх хворі діти завтра. Незалежно від бренду-виробника

  • @DVDdecl
    @DVDdecl Жыл бұрын

    Правильно, в усьому винні не тупі чиновники в країні, а виробник. Що заважає ввести депозит за кожну пластикову пляшку, як це зроблено у німців, коли за кожну пляшку покупець сплачує додатково 25 центів(близько 10 гривень), і отримує гроші коли приносить пусту пляшку назад в магазин.

  • @golyj000
    @golyj000 Жыл бұрын

    Невже не простіше довести до ідеалу технології спалювання сміття з одночасним виробництвом електрики?

  • @auroraborealis757
    @auroraborealis757 Жыл бұрын

    79 тыс просмотров..этим всё сказано. Эта цивилизация дошла до края..

  • @Sas_Malko
    @Sas_Malko Жыл бұрын

    Особисто я споживаю 1 склянку коли в рік!

  • @svyatoviry4856
    @svyatoviry4856 Жыл бұрын

    А ХІБА НЕ МОЖНА З ПЛАСТИКУ РОБИТИ БУДМАТЕРІАЛИ(ЦИГЛИНИ, БЛОКИ, ТО ЩО)??? ЧИ ВИКОРИСТОВУВАТИ ЯК МАТЕРІАЛ ДЛЯ 3D ПРИНТЕРІВ...

  • @yurkoff777
    @yurkoff777 Жыл бұрын

    Чому хочаб не спалюють для виготовлення електрики, поставивши потужні фільтри взагалі не було б жодних проблем

  • @irinastashkiv384

    @irinastashkiv384

    Жыл бұрын

    Не винайшли ще таких сильних фільтрів. Крім того ті гази які виділяються також треба якось зберігати. Найлегше просто відмовитись але ж - невигідно, нема альтернативи. Навіть переробка це 70% спалювання.

  • @OstapP
    @OstapP Жыл бұрын

    Прочитав кілька десятків коментарів і зблід. Кокакола, як і будь-яка продуктова компанія, не створює сміття і не розкидає його по всій планеті. Кокакола створює продукт, а із продукту роблять сміття покупці, тож вони і повинні викидати його у відповідні місця. А для вивозу сміття існує держава, яка й повинна переробляти або забезпечувати переробку на приватних підприємтвах (я в шоці від того, що це потрібно пояснювати). Найбільшим шоком є те, як люди хочуть посилити тоталітарність держав (які не виконують банальних функцій вивозу і переробки сміття), щоб перекласти вину на виробників продукту.

  • @Regina-hz6yn
    @Regina-hz6yn Жыл бұрын

    Винні як виробники, так і споживачі. В рівній мірі! Виробники не хочуть зменшити кількість пластику і так само споживач чхати хотів на природу і тварин . Лише одиниці задумуються і щось роблять . Також в Україні не має достатньої кількості переробних заводів і правильного сортування та утилізації сміття . Проблем дуже багато , потрібно більше розповідати людям про катастрофічне забруднення навколишнього середовища і спонукати та змушувати людей ПРАВИЛЬНО сортувати та утилізувати.

  • @abogachuk
    @abogachuk Жыл бұрын

    Вони переклали на чужі плечі переробку відходів і ще вчать всіх як переробляти сміття. Можливо варто заборонити або накласти високі податки на пластик, ще краще щоб виробник ніс відповідальність за кожну пляшку, тоді одразу стане не вигідно їх випускати.

  • @rogalik2500
    @rogalik2500 Жыл бұрын

    Ви пробували воду з перероблених пляшок? Краще вже з під крану пити

  • @olhazapara
    @olhazapara11 ай бұрын

    Найкраще що можна зробити, це перестати купувати воду в пластикових бутилках і побачите, одразу знайдеться екологічні варіанти

  • @whildbear
    @whildbear Жыл бұрын

    Еммм. Тобто про нафтові компанії що виробляють пластик згадали мимохідь й вони продовжують бути зацікавлені в продовженні своєї роботи. Може слід зобов'язати компанії що виготовляють сам пластик будувати й утримувати переробні заводи? Одразу й пріоритети зміняться.

  • @klno2538
    @klno2538 Жыл бұрын

    Кола могли бы построить 10 перерабатывающих заводов, с их деньгами и возможностями.. не хотят просто. Выход - не покупать.

  • @Martinscotishfold
    @Martinscotishfold Жыл бұрын

    1-й пішов. То все конотопські відьми😁

  • @natalyyt2118
    @natalyyt2118 Жыл бұрын

    З задоволенням би брала свою тару до магазину, багаторазову пластикову. І для коли, для молока, води...

  • @VasilisaZbc
    @VasilisaZbc Жыл бұрын

    А я то думала куда в стекле пропала, всегда только её брала, хоть и дороже Для меня купить колу, это из серии как купить "пироженное", купила раз в месяц или два и норм, а для многих это напиток идет практически на равне с водой, и вообще как 30 а то и 50% потребляемой жидкости на день, особенно летом, некотрые и 2л на день выпьют и норм И выходит что одна компания создаёт продукт, которая и природу застрает, и человеческий организм, благодаря черезмерному потреблению этого напитка, и проблемы с ЖКТ, и с почками, с сосудами, и конечно же диабет Грубо говоря ситуация та же что и с наркотиками, разница лишь в том, что они более вредные, хотя если посчитать сколько живоных и людей пострадало, не факт что она отстаёт, только колу в отличие от вредных веществ рекламируют на каждом углу, холодильники на каждом шагу в магазинах и ларьках, телевизор, интернет, игрушки и тп Было бы разумное потребление, небыло бы такого огромного производства, и они бы может и не забыли бы на стеклянные тары, погимая что денег они особо бошьше не заработают, а людям важно чтобы в этой таре был продукт Но что потребители как кони пьют газтровку, выбрасыая где попало, и даже не могут хотя бы до мусорки дойти, хотя смтоит море именно для платика перед каждым домом, и вместо того чтобы надавить на компанию, жрут их обещания, и ждут чуда, за то в интернете в комментах все орут как любят природу пока глушат эту же колу, что и компании знают что им ничего не будет, и люди будут покупать все больше и больше И как бы все не кричали о сознательном потреблении, и заботе о экологии, для большинства это просто способ манипулировать, или поставить лайк и забыть, на деле большинству насрать, увы, но это так, и пока не настанет жопа, шевелиться никто не будет, по краней мере я думаю, что так и будет

  • @infopro1004
    @infopro1004 Жыл бұрын

    таке враження що кола не занесла керівнику ббс, і вони її чмирять, і у відео дуже багато продукції (пляшок) які не виробляє кола. Проблема глобальна, і насамперед не у фірмах а у людях які споживають цю продукцію та викидають де попало.

  • @user-qs8pn7nn5x
    @user-qs8pn7nn5x Жыл бұрын

    Те що зробили такий акцент саме на пляшках від коли дивує , тому що там безліч інших пластикових відходів , інших виробників звичайної питної води… А кока кола лідер з продажів і звичайно ж відходів бо це найпопулярніший напій. Всі його люблять в споживають у великій кількості. Не згодна що цапами відбувайлами мають бути саме вони. Всі без винятку виробники продуктів та господарчих товарів у пластиковій тарі повинні нести відповідальність за забруднення навколишнього середовища і сприяти усуненню цієї катастрофічної проблеми для довкілля.

  • @user-ln4fp9uh3u
    @user-ln4fp9uh3u Жыл бұрын

    Мені здається що кит вмер через те що знаходився на узбережжі, а не через пластик.

  • @AlexAlex-vj6cr
    @AlexAlex-vj6cr Жыл бұрын

    12:50 розповідають щодо суттєвого забруднення пляшками КК, але на відео зі всіх пляшок зустрічаються тільки кілька одиниць, нікому це дивним не здалося?

  • @kubiborglar

    @kubiborglar

    Жыл бұрын

    компанія кока кола випускає не тільки кока колу. і фанта, і спрайт, і навіть деякі марки води належать кока колі. варто просто прочитати виробника.

  • @OlegDK2
    @OlegDK2 Жыл бұрын

    Кока-кола використовує пластик тому, що їм так вигідно, а більшості людей все одно з якої пляшки пити, а головне насрати на навколишнє середовище. Вихід лише один: законодавчо заборонити пластикові пляшки. Замінити його на скло чи біо-розчинну упаковку.

  • @user-id6br5tz8r
    @user-id6br5tz8r Жыл бұрын

    Пусть штрафуют кто мусор и....так и на завод насобирают. Дегенераты будут и стеклом и татрапаком мусорить.что не понятно?

  • @Viktor_Uman_1993

    @Viktor_Uman_1993

    Жыл бұрын

    Від скла, металу шкоди майже ніякої нема і їх можна безкінечно переробляти. Тетрапак шкодить на багато більше за скло і метал, але непорівнянно менше за пластик (хоча в ньому є пластикові кришечка і шийка, і тонке покриття може бути пластикове з алюмінієм).

  • @czarnyhutir
    @czarnyhutir Жыл бұрын

    кокакола лайт, кокакола нармаль..єнд зезезе зезезезерооооу

  • @sidjoosin6549
    @sidjoosin6549 Жыл бұрын

    вовсе не эгоизм, это распространенная ошибка, нет более сложной в производстве и более дорогой упаковки, чем пластик, при этом любая иная упаковка в глазах потребителя - предпочтительнее, то есть даже если цену на стеклянную бутылку оставить такой же высокой, как на пластиковую - потребитель все равно предпочтет стекло, потому они вынуждены ставить цену на колу в стекле даже не равной, а еще выше, чем в пластике, а потом вообще запретили любые стекляные бутылки, кроме придуманных для этого мини бутылок обьемом меньше стакана. Это абсолютный альтруизм, пластик не хотят потребители, пластик портит вкус колы, пластик дороже для производителя колы, пластик имеет длинную нестабильную цепь производства, от нефтескважин и танкеров до высот органического синтеза, пластик не любят зеленые, пластик не нужен никому, никому не приносит пользу, потому травят нас из альтруизма, ради идеи

  • @Viktor_Uman_1993

    @Viktor_Uman_1993

    Жыл бұрын

    Яка мета такого "альтруїзму", хто вигодоотримувач? Якщо рахувати вартість виробу кількістю, складністю, шкідливістю, небезпечністю виробничих процесів, то напевне пластик має бути дорожчим за скло, метал, тетрапак. Але завдяки лобізму і нахабству свому в своїй впертій наполегливості в прагненні досягати максимальних прибутків і впливів, незважаючи на наслідки для інших, що характерно для людей, які займаються тим бізнесом який шкодить, приносить незручності іншим, або в якому є якась жорстокість, ці бізнесмени досягають низької собівартості і надвисоких прибутків. Нафтогазоаі компанії не хочуть витрачати нішу пластику і знають, що світ переходить до відновлювальних джерел енергії і ощадності, тому вже переорієнтовуються на виробництво пластику і лобіюють пластик (про це сказано у фільмі). Так само товари з тварин. Їх виробництво в рази дорожче за товари не тваринного походження і, при тому, кращі, смачніші, корисніші, довговічніші. Але ви бачите садисти просувають свою продукцію. Те саме - галузь розваг (зоопарки, цирки, притравочні станції, полювання).

  • @sidjoosin6549

    @sidjoosin6549

    Жыл бұрын

    @@Viktor_Uman_1993 вопрос "а с какими целями это делается?" относится к сфере принципиально недоказуемых предположений, потому свое мнение я оставлю невысказанным, я лишь выскажу неопровержимый факт - использование пластика не приносит и не может принести коммерческой выгоды: не сокращает издержки, а увеличивает, не увеличивает продажи, а сокращает их, не увеличивает привлекательность товара в глазах потребителя, а уменьшает ее, а выгода "пластикового лобби" равна убыткам "стекольного".

  • @user-ec7mm3mg6f
    @user-ec7mm3mg6f Жыл бұрын

    не забывайте кто покупает бутылки

  • @user-sn5ms4xr3d
    @user-sn5ms4xr3d Жыл бұрын

    Переходити на скло, скільки би то не коштувало

  • @yanadandogalkozmetikler7105
    @yanadandogalkozmetikler7105 Жыл бұрын

    У кока коли тільки обіцянки : плануємо, плануємо, плануємо..

  • @dverivmb
    @dverivmb Жыл бұрын

    Цікаво

  • @veseliywolf7032
    @veseliywolf7032 Жыл бұрын

    Не переробний пластик треба спалювати на спеціальних ТЕЦ. Так знову ці зелені кричать що викиди со2. Але це на багато краще ніж хаотичне спалювання і пляшки у шлунках тварин. Також отримуємо тепло та електроенергію.

Келесі