Ми - піддослідні кролики? Документальний фільм ВВС

Чи може так бути, що ми є добровільними учасниками величезного експерименту, який загрожує усьому людству? Науковці запевняють, що це цілком ймовірно.
Кілька десятиліть тому у нашому повсякденному житті зʼявився пластик, а разом із ним - і сплеск небезпечних хвороб і розладів. Якщо раніше рак грудей діагностували в однієї з 20 жінок, то сьогодні цей показник - 1 до 8. А якість сперми чоловіків за останні 50 років знизилася удвічі.
Різко "підстрибнула" й кількість дорослих та дітей із синдромом дефіциту уваги (СДУГ). У цьому фільмі ми зустрінемося із провідними дослідниками, а також зі звичайними людьми: 40 річною жінкою, що має агресивну форму раку грудей, подружжям, що не може мати дітей, а також дівчиною, що страждає від СДУГ.
Чи стали ці люди жертвами обставин, чи, може, тут існує інше пояснення? Вчені переконані, що мають відповідь. Їм відомо, що наші гормони можуть руйнуватися під впливом хімічних речовин, які містяться, серед іншого, і у пластику.
Підписуйтесь на канал ВВС News Україна:
/ ukrainianbbc
Всі новини: bbc.in/1vBFclj
Ми у соцмережах:
Facebook: / bbcnewsukrainian
Твіттер: / bbc_ua
Telegram t.me/bbcukrainian
Будь ласка, зберігайте пристойність, такт і доречність ваших дописів.
Не слід надсилати повідомлення, які порушують закон, закликають до переслідування чи сприймаються як переслідування, містять погрози, образи, наклеп, непристойності, людиноненависництво, дискримінацію за расовою чи статевою ознакою тощо.
Наші сторінки читають користувачі різного віку, тому не вживайте, будь ласка, лайливих слів.
Не надсилайте копії свого повідомлення чи дуже подібні повідомлення кілька разів.
Не надсилайте повідомлення з URL, який не стосується теми допису.
ВВС зберігає за собою право не публікувати ваші коментарі. Якщо ви з цим не погоджуєтеся, будь ласка, не надсилайте їх.

Пікірлер: 114

  • @SvyatoslavStepyak
    @SvyatoslavStepyak Жыл бұрын

    Після перегляду документалок від ВВС про сміття, переробку, пластик, відчуваю розгубленість, безсилля, пустоту...і беззмістовність того, що я екоактивіст і в своєму маленькому місті стараюся творити зміни у поводженні з відходами. Але коли приймаю цю ситуацію, то розумію, що ок, для себе своїми проєктами, активностями, діями я вже нічого не зміню, але для майбутніх поколінь...все ж таки є сенс боротися задля них.

  • @usualname

    @usualname

    Жыл бұрын

    Будь спокійний, дні цієї системи підходять до свого завершення. Ще деякий час життя на Землі ставатиме гіршим і важчим, а потім Бог відділить овець від козлів, замкне сатану на 1000 років у в'язницю, - тоді почнеться благодатний час правління справедливого і люблячого царя Ісуса Христа 🌄

  • @SvyatoslavStepyak

    @SvyatoslavStepyak

    Жыл бұрын

    @@usualname зазвичай я спокійний. Але лякають люди, що справді вірять в оці казки.

  • @FoxHunterUA

    @FoxHunterUA

    Жыл бұрын

    ​@@usualname якби бог існував, він би не допустив такого , що є зараз. Інакше кажучи, його не існує, казоньки по типу через 100 років бог усе врятує, людство повинно відчути важкість, а потім прийде і усе буде добре, нісенітниця ..

  • @usualname

    @usualname

    Жыл бұрын

    @@FoxHunterUA Як дослідник Біблії, поділюся з вами своїм дослідженням. Намагатимусь стисло, але буде не два речення)) Отже, диявол звинуватив Бога, що люди служать йому лише за плюшки та захист, а не з власної волі та любові. Але ж Бог, який є батьком месії Ісуса, дав людям свободу дій та дозволив сатані спокушати людей, випробовувати їх. Богом було встановлено випробувальний термін, щоб всі бажаючі могли жити як їм заманеться, роблячи все що завгодно. В тому числі війни, політичні системи, філософії, сімейні уклади, вигадування богів/ідолів та багато-багато іншого. І люди, спокушаючись, приймають у цьому всьому участь. Проте є й ті, хто вирішує бути вірним Богу, хто відмовляється приймати норми цього світу, - не плутайте з релігійними фанатиками. Такі люди оминають гріховне всіма силами й намагаються слідувати прикладу Ісуса, який навчав, по суті, двом простим істинам: 1. Люби Бога 2. Люби Ближнього. В цьому всі закони всіх часів, адже коли любиш, то не вб'єш, не пограбуєш і т.д. Трохи забагато виходить, то якщо комусь цікаво, дайте знати і я продовжу 🤗

  • @maxvanduk8324
    @maxvanduk8324 Жыл бұрын

    Дякую дякую дякую дякую дякую!!!

  • @andreberezovskiy
    @andreberezovskiy Жыл бұрын

    Дякую за цікаве та корисне відео!

  • @Breath_of_Rain
    @Breath_of_Rain Жыл бұрын

    Лайкос за мову і комент на підтримку відразу ж

  • @denisjohnson3596
    @denisjohnson3596 Жыл бұрын

    Дякую за переклад. Данія - на висоті!

  • @nomars4827
    @nomars4827 Жыл бұрын

    Ми живемо у пластиковому світі. Пластикові натяжні стелі, шпалери з додаванням пластику для зносостійкості. Напольне покриття або цілком пластикове або покрите захисним пластиковим шаром. Всі ламіновані або лаковані меблі. Пластикова одежа. Якщо б все було так страшно ми б вже повимирали. Без встановлення шкідливих доз це скоріш лякалка. Я з тим самим успіхом міг би зняти таку саму передачу наприклад про рослини з фітоестрогенами, і при тих самих кейсах кричати, що то винні соєві продукти. Звичайно ж треба вивчати шкідливість пластиків для здоров'я і довкілля і встановлювати адекватні ПДК. А такий фільм нічого крім панікерства не визове. Доречі будьте дуже обережні з тефлоновим посудом. Всі розчинники фторопластів дуже шкідливі і руйнують ендокринну систему. І більшість з них слабо регулюється і вивчена поверхнево.

  • @olehhumeniuk1632
    @olehhumeniuk1632 Жыл бұрын

    якби не сміттєва мафія, що контролює це діло, принаймі в розвинутих країнах вже давно би була розгорнута мережа переробних підприємств для сміття ♻

  • @NLLeNeLeL

    @NLLeNeLeL

    Жыл бұрын

    Прдивіться відео на цьому каеалі про "переробку", все дуже погано

  • @ivl_rider_of_the_storm
    @ivl_rider_of_the_storm Жыл бұрын

    Дякую Вам за переклад! Слава Україні!))

  • @kotovsk66
    @kotovsk66 Жыл бұрын

    Цікаво, дякую!

  • @sapio9130
    @sapio9130 Жыл бұрын

    Дякую за роботу. Дивлюсь цей фільм і відчуваю сильні емоції. Обміркувати потрібно багато і спокійно вивчити інші наукові матеріали. Дуже цікаво і надзвичайно важливо! Ваша праця дуже цінна, постараюсь поширити цей фільм серед моїх друзів, буде дуже цікаво обговорити почуте з близькими.

  • @tg07f5ebi64f
    @tg07f5ebi64f Жыл бұрын

    Мы всі багато років купуємо і п'ємо питну воду с пластикових пляшок. Кулери у офісах, сберігаємо 5ти літрові бутлі як тару, щоб носити воду з бюветів. Якщо це виправити, то вже набагато легше буде. Бо вода - це кожен день по 2 - 3літри, кожен день п' ємо або зберігаємо, використовуємо, інколи, одну тару роками. Тре хоча б у кастюлю зливати. А тії платні пакети в маркетах - то здається не ефективно.

  • @GOOAWSEM

    @GOOAWSEM

    Жыл бұрын

    Так,все вірно!! Тепер зберігаємо воду у бутилі 3л

  • @NLLeNeLeL

    @NLLeNeLeL

    Жыл бұрын

    Той пакетик в макеті, який потрібен і використовую багато раз це смішно, якщо поріанбвати з кількістю пластикових стаканчиків і відео хоча б від йогуртів, вийшлоби 1000 пакетиків

  • @anne1503
    @anne1503 Жыл бұрын

    38:51 «Ми чули що в Росії є можливості» …..WFT це що за діч??!

  • @tetianakozyra3863

    @tetianakozyra3863

    Жыл бұрын

    теж так здивувало! Які там можуть бути можливості?

  • @alonadolnik4521

    @alonadolnik4521

    Жыл бұрын

    Там багато жінок працюють сурогатними матерями. Навіть є цілі фірми, що шукають сурогатних матерів для іноземців. В росії ця сфера дуже розвинена, бо європейці та американці платять великі гроші (по міркам життя в якомусь Мухосранську), щоб їм виносила дитину інша жінка. Тому і кажуть про можливості.

  • @tetianakozyra3863

    @tetianakozyra3863

    Жыл бұрын

    @@alonadolnik4521 справді, не подумала про таку можливість

  • @user-xd7hg9yr5f

    @user-xd7hg9yr5f

    Жыл бұрын

    Вот это начал давно так не смеялся😅

  • @VolodSkoryk

    @VolodSkoryk

    Жыл бұрын

    гадаю, що запис ще до повнмасштабної війни робили. і так, це про сурогатне материнство, яке до речі, у нас розвинене чи не більше, ніж в Росії, але ж на Заході нас не поділяли на той момент у своїй уяві) тому вона могла мати на увазі і Україну.

  • @user-sr7ec5hk9y
    @user-sr7ec5hk9y Жыл бұрын

    Дякую за якісний контент!

  • @user-ip9zl2jw3d
    @user-ip9zl2jw3d Жыл бұрын

    А як пояснити інтенсивне збільшення населення країн третього світу ? Там і гори пластику, і СНІД, і антисанітарія ? Проблем з безпліддям там немає. Дякую за чудовий переклад !!!

  • @Okmanj

    @Okmanj

    Жыл бұрын

    Другая идеология + экономический рост + надежды на светлое будущее

  • @OzoneLoch

    @OzoneLoch

    Жыл бұрын

    Питання хороше, але тут можна тільки гадати, я думаю на це впливає безліч факторів. Це не значить, що на цих людей не розповсюджуються ті самі дослідження, умови можуть бути іншими. До речі, там де гори пластику - дуже багато онкології і різних захворювань.

  • @user-ut7rl2yt6j

    @user-ut7rl2yt6j

    Жыл бұрын

    В країнах третього світу люди користуються глиняним посудом або деревьяним

  • @v_bihdash

    @v_bihdash

    Жыл бұрын

    Причиною можуть бути - підвищення тривалості життя, що раніше було причиною світового росту популяції. Краща медецини, вакцинація і можливо ще якісь фактори, стали причиною по якій більшість дітей виживає, що раніше не було.

  • @dmytrosen

    @dmytrosen

    Жыл бұрын

    Вода та їжа там не запаковані у таку кількість пластику! Там рідко купують пляшку води 0,5 л. Їжу готують на воді не з пластику, а наприклад з калюжі, що виявляється у довгостроковій перспективі корисніше 😮

  • @Vladislove_n_D
    @Vladislove_n_D Жыл бұрын

    В росії немає можливостей

  • @alexart4123

    @alexart4123

    Жыл бұрын

    Хіба вмерти. Або викрасти Українську дитину...

  • @sxum

    @sxum

    Ай бұрын

    ne v a na ) na rosii )

  • @OzoneLoch
    @OzoneLoch Жыл бұрын

    Дуже влучне відео, дуже потужне відео. Я думаю ця інформація, це знання змінить моє життя. Я отримав для себе неймовірну кількість інсайдів.

  • @user-ht6gz5tf9f
    @user-ht6gz5tf9f Жыл бұрын

    Дякую за інформацію, добре що працюють над цією темою, можливо, знайдеться і вихід. Якщо це шкідливо для подальшої долі людства, то що не можна заборонити пластик? Ми ж колись пили все із скляної тари, і молоко, і сметана, і соки, і вода - все було у склі, це що проблема?

  • @FoxHunterUA

    @FoxHunterUA

    Жыл бұрын

    Проблема в компаніях, яким дуже дорого обходиться скляне виробництво, а пластик дуже дешево

  • @v_bihdash

    @v_bihdash

    Жыл бұрын

    Є компанії, які виготовляють у склі але продукція дорожча і люди роблять свій вибір на користь пластику. Заборони немає, напевно, тому що народ не оцінить того, що вартість більшості продукції подорожчає і політикам, які приймуть ці закони, скоріше за все буде погано, а популісти повернуть пластик, хоча це так шкідливо.

  • @olhazapara
    @olhazapara Жыл бұрын

    Дякую за відео.

  • @Anton-hd2dm
    @Anton-hd2dm10 ай бұрын

    потужна тема, що потребує детального неупередженого вивчення. Але вже зараз кожен має можливість знизити ступінь контакту з пластиком в найчастіших випадках: не вікористовувати пластиковий посуд, не зберігати в пластику їжу та воду. Наприклад, пивко продається і у склі також )

  • @darynaszambelan7760
    @darynaszambelan7760 Жыл бұрын

    Жахіття, добре що я чайлфрі! Дякую за матеріал

  • @liubaklimenko1489
    @liubaklimenko1489 Жыл бұрын

    дякую за контент.

  • @carmacarmaA
    @carmacarmaA Жыл бұрын

    Було цікаво. Пластик це зло, ще в таких масштабах як ми його використовуємо по всій планеті

  • @GOOAWSEM
    @GOOAWSEM Жыл бұрын

    Як приємно що у фільмі немає довбаної реклами!!!!

  • @annakapiris2720
    @annakapiris2720 Жыл бұрын

    46:04 от і висновок...то де закони, де регулювання виробництва пластику, де жорсткий контроль за сміттям з пластку, де ДЕРЖАВНА ІНІЦІАТИВА ?

  • @tanikamaru
    @tanikamaru Жыл бұрын

    РаС, аутизм це нашестя. Просто неймовірна кількість дітей зараз.😢😢😢

  • @veneracherkashina1496
    @veneracherkashina1496 Жыл бұрын

    5:14 про пробірки

  • @user-cc3bh1mx9k
    @user-cc3bh1mx9k Жыл бұрын

    Ми багато чого знаємо, в межах досяжності спроможностей людини, про фундаментальні закони, наприклад, фізики, математики чи біології. Але, ми майже нічого не знаємо про закон чи закони ще вищого порядку. Я маю на увазі те, що ув'язує всі фундаментальні закони у єдину, цілісну систему під назвою - життя. Цю загадку, скоріш за все, прийдеться розв'язувати нашим дітям, онукам, правнукам і т.д.

  • @Gravity8Force
    @Gravity8Force Жыл бұрын

    Ау, ви про які можливості в росії говорите???!!!

  • @bronUA.

    @bronUA.

    Жыл бұрын

    схоже ця документалка ще до 2010р, просто воно і зараз актуальне, а переклад нещодавно українською зробили

  • @Gravity8Force

    @Gravity8Force

    Жыл бұрын

    @@bronUA. цей коментар наче рефлекс... зараз дуже гостро реагуєш на такі фрази. Фільм дійсно важливий і актуальний.

  • @alexart4123

    @alexart4123

    Жыл бұрын

    В росії можна лише вмерти

  • @user-li1ph8rr7r
    @user-li1ph8rr7r Жыл бұрын

    Чи правильно я зрозумів, що хімічні речовини спричиняють надлишок естрогену в організмі жінки?

  • @sollymay3432
    @sollymay3432 Жыл бұрын

    Однак спостерігається пересмикування фактів. Розповідають про глобальну загрозу пластику, потім зворушливу історію онкологічної хвороби жінки а потім кажуть "неможливо встановити чи пластик став причиною захворювання". Агов, це ж взагалі пропаганда а не документалістика.

  • @evdokiiareshetnik4868
    @evdokiiareshetnik4868 Жыл бұрын

    Дуже цікавий, але однобокий підхід. Науковці, які займаються "пластиковим" впливом говорять про предмет своїх досліджень. Але чи враховано при цьому препарати, в тому числі естрогенового ряду, які використовують у тваринництві? А чи такі безнаслідкові контрацептиви? Чи пригадали ми про ПАР? Де врахування величезної кількості факторів? А от жива людина під впливом всіх цих факторів одночасно! Тож, безумовно цікаво, але не треба спрощувати.

  • @tg07f5ebi64f

    @tg07f5ebi64f

    Жыл бұрын

    Інші препарати досліджуються окремо. Тут показали конкретно пластик. І відсутність інших речовин у цьому фільмі не запкречує результатів, які тут показали.

  • @evdokiiareshetnik4868

    @evdokiiareshetnik4868

    Жыл бұрын

    @@tg07f5ebi64f Ви праві. Однак як на мене варто наголосити на ефекті накопичення, чи сумації дії різних факторів. Що власне і робиться теж, але іншими групами дослідників.

  • @liliyalylyk2531

    @liliyalylyk2531

    Жыл бұрын

    так а ще ж можна докинути, що не врахований чинник ЧАЕС і Фукусіми. Не вважаю в даному фільмі підхід однобоким. Може, в кіно всі дослідження не вмістилися))))

  • @evdokiiareshetnik4868

    @evdokiiareshetnik4868

    Жыл бұрын

    @@liliyalylyk2531 Та не на один серіал стане! Викликів більше ніж можемо перерахувати. Мій же допис був, аби вся увага не концентрувалася на єдиній проблемі. Люди полюбляють знаходити єдине пояснення всіх бід і нехтувати їх різноманіттям.

  • @user-vn7tf6vf9i
    @user-vn7tf6vf9i Жыл бұрын

    Фільм слід було починати з 24 хвилини! До цього лише загальна інформація про те що збільшуються якісь хвороби

  • @ZapieL
    @ZapieL Жыл бұрын

    Цікава інформація

  • @hsohclhnocubsat
    @hsohclhnocubsat Жыл бұрын

    Пластиковий бізнес понад людством ? Людство беззахистне перед бізнесом ?

  • @klno2538

    @klno2538

    Жыл бұрын

    Саме так

  • @michailmolnar8322
    @michailmolnar8322 Жыл бұрын

    Ви не хочете вирішити цю проблему шукаєте варіанти які на 90 процентів не можливі , використовувати вторинну сировину для харчової промисловості це безглуздо, чому не можна робити будматеріали наприклад каналізаційні труби, бруківку,септики і так далі варіантів 💯 просто виберіть декілька

  • @tigerrrtrainer
    @tigerrrtrainer Жыл бұрын

    Жах...

  • @web-2022
    @web-202211 ай бұрын

    Маніпуляція

  • @userqwerty384
    @userqwerty38411 ай бұрын

    Якщо хочуть дитину можуть взяти з дитбудинку

  • @annakapiris2720
    @annakapiris2720 Жыл бұрын

    Песимістично...

  • @yuriimarshalofficial

    @yuriimarshalofficial

    Жыл бұрын

    Дискримінація чоловіків естрогенами) схоже що цивілізацію чекає вимирання за різними чинниками, і цей у відео - один із них.

  • @NLLeNeLeL
    @NLLeNeLeL Жыл бұрын

    В росіі можливості? Це включи в сюжет?? Мій батько перший в нашому місці зайнявся лікуваннчм безплідності, був вченим, зараз тут купа клінік. Він вмів гормони дозувати. А знаєтн що зараз роблять клініки? Луплять дози великі гормонів, щоб був результат у лікаря, у клініки, щоб люди народили, але вони тим провокуюють такоє ракові клітини і багато жікок отримують рак і часто вмирають. Ось такі можливості коли немає контролю у сфері охорони здоров'я.

  • @corpglory9185
    @corpglory9185 Жыл бұрын

    встретил чела, индуса который делает ресерч по этой теме. Короче там рыба ест пластик, а потом люди употребляют ее. Это реа лвсе не особо очевидные вещи

  • @annamedanna

    @annamedanna

    Жыл бұрын

    Мікропластик вже є повсюди

  • @hutsulkaksenia
    @hutsulkaksenia Жыл бұрын

    Перепрошую, але давним давно були сім'ї в яких не могли народитися діти.

  • @serhiiivanovych8767

    @serhiiivanovych8767

    Жыл бұрын

    Так, але йдеться про те що кількість таких пар значно збільшується.

  • @liliyalylyk2531

    @liliyalylyk2531

    Жыл бұрын

    та, їх був невеликий відсоток. А ще вони йшли в церкву, бо вважали що це їх бозя наказала)))

  • @user-hx3pc2ln8l

    @user-hx3pc2ln8l

    Жыл бұрын

    Раніше жінки народжували по 5-10дітей. А зараз не кожна жінка народить хоча б одного

  • @user-nz2hc8lm7k
    @user-nz2hc8lm7k Жыл бұрын

    Не відкриває відео

  • @Eteri-bg6od
    @Eteri-bg6od9 ай бұрын

    Человек ничего не может сотворить и пользоваться мудро тем, что дал Творец, человек не умеет.Написано в Библии: человек изобретателен себе на зло.А война -«достояние» человечества сколько горя и страданий.Слава Богу за все, за Жизнь,за Слово,за Любовь, за Надежду, Веру! И для общего развития: скорость движения електрона в атоме1000 км/сек и ни одна лабораторія в мире не в состоянии сделать атом с его совершенньім порядком ,- т.к. ето творене Творца, а на Жизнь ручки свои подняли, «играя» в войньі, синтезируя "Новичок"…Только глупец презирает мудрість и наставление…

  • @max_urban_biker
    @max_urban_biker Жыл бұрын

    🤳▶️💙💛🤔🌲🌳⛰️💨🤬

  • @vitalikosuh5009
    @vitalikosuh5009 Жыл бұрын

    жодній країні не вигідна здорова нація(думаю це один з варіантів зменшення населення землі(ніхто не хоче стерти вас відразу а по кроках(

  • @user-hx3pc2ln8l

    @user-hx3pc2ln8l

    Жыл бұрын

    Тому розповсюдили пластик

  • @astdnk
    @astdnk Жыл бұрын

    Що там вже за можливості на росіі ? 😅

  • @user-lw8rs4ol3f
    @user-lw8rs4ol3f Жыл бұрын

    Ми чули , що у росії є можливості? А чом тоді їхні їздять к ізраїль?

  • @dezirez1
    @dezirez1 Жыл бұрын

    Сперма єсть? А якщо знайду!?

  • @serhiishabunin6323
    @serhiishabunin6323 Жыл бұрын

    Пропоную визнати всі вибори у країнах світу недійсними, оскільки людство, помилилося у власному виборі політиків, під впливом пластикових пляшок..

  • @Viktoria-mf2rg
    @Viktoria-mf2rg5 ай бұрын

    Це викликає занепокоєння 🤣. Зацикленість, пропаганда інституту сім'ї на розмноженні. Багато чинників впливає на ендокринну систему не тільки пластик. А цей фільм нав'язує людям комплекси неповноцінності. Те , що нас робить людьми залежить від вчинків, а не тільки від репродуктивної функції 😅. І якби так були зацікавлені в розмноженні,то не було б війн які знищують людей, і зробили б купу сміттєперероблювальних заводів, а не купу зброї і їжі з пластику.

  • @user-li1ph8rr7r
    @user-li1ph8rr7r Жыл бұрын

    Тема не приємна і не прибуткова, якщо говорити про неї 12 год/добу, а не 5 хв. ефірного часу "по радіо"

  • @annakapiris2720
    @annakapiris2720 Жыл бұрын

    39:34 Чому неможливо? Є регіони країн, де живуть без пластику, світла, газу. Спілкуйтесь з тими, що мандрують світом і описують життя - вони скажуть де таке є.

  • @evdokiiareshetnik4868

    @evdokiiareshetnik4868

    Жыл бұрын

    На превеликий жаль таких місць вже немає. Пластикове сміття переповнює світ і досягає, хоч і не так потужно регіонів де мало користуються пластиковими предметами.

  • @mkgr7811

    @mkgr7811

    Жыл бұрын

    Це розумні люди так живуть.

  • @bronUA.

    @bronUA.

    Жыл бұрын

    немає таких регіонів, майже весь океан забруднений пластиком, вся риба, молюски, потім все це потрапляє і в джерельну воду, дощі з фталатами, грунтові води з добривами і пластиком. Ще є чиста вода без пластику в льодовиках і деяка в підземних скважинах.

  • @bronUA.

    @bronUA.

    Жыл бұрын

    а ще гляньте документалку пластиковий океан і харчові ланцюжки з цим пов'зані

  • @user-xd7hg9yr5f
    @user-xd7hg9yr5f Жыл бұрын

    характер виде больше вводит в заблуждение,граждане всех стран будьте бдительны,нас продолжают нябывать ,не видитесь)

  • @darynaszambelan7760
    @darynaszambelan7760 Жыл бұрын

    " Ми чули що в Росії є можливості ..." Які перепрошую ???? Можете продовжити речення

  • @klno2538

    @klno2538

    Жыл бұрын

    Можливості лікування безпліддя

  • @user-cs5lf8dm3k
    @user-cs5lf8dm3k Жыл бұрын

    Хотіла написати як цікаво і таке, але ригає усе після фрази: ми чули що в расии є можливості 😡🥵🤬🤢🤮🤮🤮

  • @user-xd7hg9yr5f
    @user-xd7hg9yr5f Жыл бұрын

    Себя спасите планету они спасают😅😅

  • @alexart4123

    @alexart4123

    Жыл бұрын

    Нема мочі терпіти ці пекельні борошна

  • @user-xd7hg9yr5f
    @user-xd7hg9yr5f Жыл бұрын

    Ввс шляпа

  • @olpkol
    @olpkol Жыл бұрын

    такі "чесні розслідування" вже були стосовно ДДТ! бігали, волали - отрута, отрута! а потім тихенько дозволили знову викорисовувати... така ж історія і з "пластиком"... чому? бо "журналістикою" займаються "лірики" а не "фізики"! а "лірики" ненавидять "цифри", "докази"! зате обожнюють "скандали", "викриття", "емоції"...

  • @bronUA.

    @bronUA.

    Жыл бұрын

    найгірше все на журналістку скинути, все набагато складніше, особливо в використанні, переробці пластику. Популізм він всюди популізм, і не можна звинувачувати журналістів, якщо суспільство хворе.

  • @olpkol

    @olpkol

    Жыл бұрын

    @@bronUA. можна. і треба! і суспільство не хворе воно просто недалеке.

  • @user-li1ph8rr7r

    @user-li1ph8rr7r

    Жыл бұрын

    Так, тема не приємна і не прибуткова, якщо говорити про неї 12 год/добу, а не 5 хв. ефірного часу "по радіо"

  • @olpkol

    @olpkol

    Жыл бұрын

    @@user-li1ph8rr7r це не про "тему" це про підхід до роботи та "професійність" і людське спрйняття.

  • @personal_channel
    @personal_channel Жыл бұрын

    Дякую за відео.

Келесі