3 nawyki które szkodzą naszej psychice

Już wiele wiemy o naszym ciele, jak o nie dbać, o dietach, treningach itd, ale wciąż mamy małą świadomość i wiedzę na temat zdrowia psychicznego. Dzisiaj 3 nawyki, które jej szkodzą. Jak myślicie co to za nawyki? Zapraszam:)
Skorzystaj z kodu rabatowego: youtube10 i otrzymaj 10% zniżki na wszystkie moje produkty online :
kasiasawicka.pl/kursy-online/
ZNAJDŹ MNIE W SIECI:
Facebook: / rodzinne-puzzle-650720...
Tik Tok: / kasiasawicka.pl
Instagram: kasia.sawicka.p...
NAJPOPULARNIEJSZE FILMY:
Toksyczni ludzie:
• TOKSYCZNI LUDZIE - 8 c...
Toksyczny Narcyz:
• TOKSYCZNY NARCYZ - 10 ...
Osobowość BORDERLINE:
• Osobowość BORDERLINE -...
SERIA DLA RODZICÓW:
• Jak kształtować od naj...
➡➡➡ Mam na imię Kasia, mam 158 cm wzrostu, :) mieszkam w Gdyni.
Z wykształcenia pedagog, psychotraumatolog, mam piątkę dzieci. Wiele lat spędziłam w terapii pedagogicznej, pracując z dziećmi, które miały problemy z czytaniem oraz byłam trenerem szybkiego czytania i technik pamięciowych. Moje ulubione tematy to: indywidualne podejście do dzieci, nastolatki, rozwój osobisty, dysfunkcje w rodzinie, traumatyczne problemy.

Пікірлер: 97

  • @ania.1751
    @ania.1751 Жыл бұрын

    Multi tasking to sposób pracodawców na zatrudnianie jak najmniejszej liczby osób do wykonania jak największej liczby zadań, to sposób na oszczędności w kosztach pracy. Tu tylko chodzi o kasę.

  • @pixi2209

    @pixi2209

    Жыл бұрын

    Dokładnie. To tylko sposób na oszczędzaniu na ludziach. Cwaniactwo i wykorzystywanie.

  • @Undreall

    @Undreall

    Жыл бұрын

    A jak sam jestem pracodawcą i pracuje w ten sposob, to znaczy ze żeruje na sobie i chodzi mi tylko o kase?

  • @sylwiazien

    @sylwiazien

    Жыл бұрын

    ​@@Undreall tak. Po prostu myślisz że tak zarobisz więcej. Schemat że robisz wiele= większy zarobek. A jaki jest koszt dla organizmu, czy to daje spokój, takie wewnętrzne zbalansowanie czy nakręca do bycia, nakręconym, co takie nakręcenie daje a co odbiera. Jakie są relacje z osobą typu mulitizadaniowa. Czy drugi człowiek czuje się w tym widziany czy czuję się trybem. Jaki to ma wpływ na jego chęć bycia w tej firmie, na poczucie tworzenia grupy, rodziny firmowej. Czy uczucia człowieka można oszukać? Czy czujemy jak na prawdę jesteśmy traktowani i czy jesteśmy ważni dla kogoś czy tylko udają w firmie że jesteśmy dla nich ważni. Czy szef ma czas na rozmowę o rybkach. Czego uczy mnie mój szef swoja postawa. Czy mnie jako pracownika inspiruje, jest ewenementem, rozbija bank, pokazuje inne podejście czy po prostu widzę ze jest wielozadaniowa maszyna, trybem i inspiruje mnie do tego że trzeba dużo zrobić, mieć podkładkę a reszte walić bo już się do mnie nie przyczepia bo przecież robię. Takich co robią są miliony. Takich co ROBIA. mniej. Z takimi ludźmi aż miło przebywać. Czuć że szanują innych że są nimi autentycznie zainteresowani.

  • @Mariolenna92

    @Mariolenna92

    Жыл бұрын

    @@Undreall to znaczy, że chcesz ciąć koszty

  • @top10in5languages3
    @top10in5languages3 Жыл бұрын

    Punkt o multitaskingu powinien być wykładany dyrektorom i managerom w korporacjach. 20-10 lat temu multitasking był must-have, bez tego nie zaczniesz. Dzisiaj wiemy co to robi z ludźmi.

  • @jennyjoe6517
    @jennyjoe6517 Жыл бұрын

    Pani Kasiu w punkt. Odczuwam to na własnej skórze. Teraz tylko odpowiednia dawka samodyscypliny. Do złych nawyków dorzucam, zbyt mało czasu spędzonego na świeżym powietrzu. Niesamowite jak natura koi psychikę, bieganie na boso, słoneczko, powietrze, las. Bardzo pomaga

  • @LaylaBeauty6
    @LaylaBeauty6 Жыл бұрын

    Bluzka idealnie komponuje się z obrazkiem w tle 😊

  • @pixi2209

    @pixi2209

    Жыл бұрын

    😀 Jeszcze letnio i wakacyjnie. 👍

  • @muchachaviaja
    @muchachaviaja Жыл бұрын

    Brak rozmowy na żywo, odkąd się przeprowadziliśmy z chłopakiem w nowym mieście nie mamy nikogo by się spotkać i pogadać.

  • @micha8230
    @micha8230 Жыл бұрын

    Mi pomaga Ignacjańska droga uważności. Odkryłem dzięki temu, że wiele moich zachowań wynikało z chorych ambicji jakie sobie kiedyś narzuciłem, skupiając się później tylko na tym "czym" zracjonalizowałem te wybory. Staram się zatrzymywać kilka razy w ciągu dnia, i "spotkać" sam ze sobą

  • @wcz9726
    @wcz9726 Жыл бұрын

    Dziękuję za interesujący wykład, ten pierwszy nawyk dotyczy mnie. Postępuję tak ciągle i teraz rozumiem, dlaczego czuję się zmęczona, a właściwie przemęczona i "zaorana". Tak pracuję, tak działam, wyczerpuję się.

  • @MorskaPianka
    @MorskaPianka Жыл бұрын

    Książka Filozofia Chodzenia. Bardzo polecanam, lekka i pouczającą letura. Np. Nietzsche chodził, żeby złagodzić ból, i uważał, że za biurkiem nie powstanie żadna zdrowa myśl.

  • @zofiajanowska483
    @zofiajanowska483 Жыл бұрын

    Dziękuję za filmik 👍 Mój zły nawyk to telefon za dużo czasu przy nim spędzam , chce z tym coś zrobić zaczynam od dzisiaj. Pani filmik mnie zmotywował

  • @UEPgirl
    @UEPgirl Жыл бұрын

    Praca w biurze, tzw. korpo ze względu na multitasking i generalnie dużą ilość zadań bardzo obniżyła moją koncentrację, pamięć i inteligencję (czuję się coraz głupsza). Żeby zadbać o siebie, odchodzę po roku w nowej firmie, bo nie mam nawet sił i cierpliwości by wykonywać swoje obowiązki. Mam nadzieję, że w nowym miejscu lepiej zarządzę swoją energią i oczekiwaniami przełożonych.

  • @apoleksjon
    @apoleksjon Жыл бұрын

    Super materiał, Kasia jesteś niesamowita dziękuję za to co robisz 🌞 A moje złe nawyki z którymi walczę to: Zajadanie emocji (stresowych i nagradzanie się jedzeniem) Za dużo ekranozy Uzależnienie od kontroli innych i manipulowanie relacjami rodzinnymi

  • @amrii

    @amrii

    Жыл бұрын

    Piękna samoświadomość 🙂

  • @izabelacioch3449
    @izabelacioch3449 Жыл бұрын

    miałam taką pracę gdzie od zadania do zadania wszystko na raz, byłam po 8h wypompowana to jest masakra taki styl pracy i nie powinno być akceptowane a jest wymagana wielka ,,wielozadaniowość" pracodawcy walnijcie się w czoło bo przez to młodzi ludzie bardzo szybko się wypalają zawodowo.

  • @neon_0987

    @neon_0987

    Жыл бұрын

    Nie bez kozery jest takie słowo jak ,,Januszex" , ,,Janusz biznesu". Ja nie wiem, czy to słowo nie ma związku z Januszem Traczem z serialu ,,Plebania" ;)

  • @dorotajakubiak1039

    @dorotajakubiak1039

    Жыл бұрын

    Tak dobrze to znam, mieszkam w Niemczech, w Bawarii i tutaj to norma. Pracuję w zawodzie, który bardzo lubię i mam powołanie, ale przez ten kierat coraz częściej myślę o długiej przerwie i złożeniu wypowiedzenia. Własna działalność i praca dla siebie i u siebie to mój plan 🍀🍀

  • @gosiakluszcz8484
    @gosiakluszcz8484 Жыл бұрын

    Poproszę o odcinek co robić jeśli nasza praca to 1.siedzenie 2.przed komputerem 3. I oczywiście multitasking... 😂😂😂

  • @Jagoda-ig4yo
    @Jagoda-ig4yoАй бұрын

    Dziękuję pani Kasiu za tak ciekawe wiadomosci . Mogłabym panią słuchać caly dzień.

  • @iwonaprocek774
    @iwonaprocek774 Жыл бұрын

    Multitasking to jednocześnie mój talent ale i przekleństwo. Szczególnie doskwiera przy trójce wymagających dzieci. Bo jak to, ja nie zrobię/ nie załatwię/ nie zawiozę? Poproszę jeszcze o film w tej tematyce dla mam. Jak zadbać o zdrowie psychiczne mamy, bo pani chyba wie najlepiej ❤️

  • @neon_0987
    @neon_0987 Жыл бұрын

    Ja zawsze podziwiam osoby, które próbują studiować 2 lub 3 kierunki jednocześnie na przykład w trybie dziennym (inaczej:stacjonarnym). Ja jestem bardziej schorowaną osobą i już studiowanie 1 kierunku pochłaniało mnie sporo czasu. Dla mnie tacy ,,dwukierunkowcy" są też chyba jakimiś wielozadaniowcami i to też dla mnie totalna abstrakcja, żeby takie coś czynić. Zastanawiam się, czy takie osoby wkładają taki sam wysiłek przy pisaniu magisterki na kierunku prawo i przy pisaniu drugiej magisterki w tym samym roku np. z kierunku pedagogika. Wiadomo, że tacy ,,dwukierunkowcy" lub ,,trójkierunkowcy" mają 2 lub 3 razy więcej do zdania egzaminów w sesji.

  • @elotelo7086
    @elotelo7086 Жыл бұрын

    Jaka piękna bluzka, uwielbiam kolory. 😍 Pięknie Pani wygląda. A co najważniejsze treść genialna.

  • @niebo7709

    @niebo7709

    Жыл бұрын

    Pieknie pani Kasia wygląda w tej bluzce z rozowa pomadka ,wakacyjnie,swiezo .Kolory odmaladzajace..

  • @dorisbiela9123

    @dorisbiela9123

    Жыл бұрын

    A może to sukienka ?

  • @niebo7709

    @niebo7709

    Жыл бұрын

    @@dorisbiela9123 Moze, ale akurat gora jest widoczna a sukienka super wzor na lato

  • @CubeShimmy
    @CubeShimmy Жыл бұрын

    Pani Kasia jak zwykle w punkt. 😍😍😍

  • @marekrejko
    @marekrejko Жыл бұрын

    Wielozadanowość :) niektóre formy są dobre, np ja słucham podcasty w pracy, bez większego wpływu na to, czym się zajmuję. Albo wybieram środki transportu, gdzie mogę w podróży czym się zajmować (choćby patrzeć przez okno) :)

  • @jolasojka1859
    @jolasojka1859 Жыл бұрын

    Świetny temat Pani Kasiu Dziękuję i c,ekam na cd👍❤🍀🎆 Pozdrawiam ❤ całą Rodzinkę

  • @magdalenasolecka8416
    @magdalenasolecka8416 Жыл бұрын

    Moim nawykiem jest śpiew. Urodziłam się chyba z mikrofonem w ręku. Ciągle podspiewywanie i zapamietywanie tekstów piosenek,polecam;) z głębi naszego serca potrafi wydobyć się coś cudownego;)

  • @mirastudio04
    @mirastudio04 Жыл бұрын

    Od niedawna chodzę na boso po trawie. Wyraźnie czuję przypływ energii. To dla mnie zbawienne bo za kilka miesięcy stuknie mi 70tka i trzeba się jakoś wzmacniać. Oby tylko samodyscypliny mi wystarczyło😀 Pozdrawiam serdecznie 👋

  • @magorzataszymanska1287

    @magorzataszymanska1287

    Жыл бұрын

    Ja chodzę od ok 3 tyg i teraz właśnie jestem chora. Zastanawia mnie czy to nie efekt zimnej i mokrej trawy. Pozdrawiam

  • @mirastudio04

    @mirastudio04

    Жыл бұрын

    @@magorzataszymanska1287 Ja nadal uskuteczniam chodzenie po trawie i jest Ok. Życzę zdrowia:) )

  • @ewaszy4376
    @ewaszy4376 Жыл бұрын

    Pani Kasiu dziękuję! Mój nawyk to zbyt dużo obowiązków- nie oddelegowuję ich, nie proszę o pomoc.

  • @mirkamiia4230
    @mirkamiia4230 Жыл бұрын

    Moja najwspanialsza Pani Kasiu! Ponieważ w mediach publicznych pojawia się bardzo dużo negatywnych wiadomości,zauwaźyłam ,że moj organizm sam z siebie odrzucił chęć załączania telewizora. Chciałam jednak dodać ,że nigdy nie miałam nawyku jejv oglądania ,ani nie wciągałam się w seriale ,tylko dlatego ,żeby się do nich nie przyzwyczajać . Lubię mieć kontrolę nad swoim dobrobytem ,dlatego każdy Pani filmik traktuję jak "pigułkę " dla mojej psychiki . Dziękuję za wszystkie informacje i proszę o dalsze . Pozdrawiam serdecznie💝💐

  • @renax35

    @renax35

    Жыл бұрын

    Tak. Ja też unikam wiadomości w tv. Ogólnie staram się oglądać mile rzeczy.

  • @vr7095
    @vr7095 Жыл бұрын

    Dziękuję bardzo

  • @Hrbb3
    @Hrbb3 Жыл бұрын

    W punkt 🎯🎯 dziękuję są film 😊😊

  • @aleksandrafratczak5490
    @aleksandrafratczak5490 Жыл бұрын

    Bardzo przydatne. Dziękuję

  • @joannaredko9881
    @joannaredko9881 Жыл бұрын

    Fantastyczne rady, dzięki.

  • @HannaARTzink
    @HannaARTzink Жыл бұрын

    Wiadomo że naturalnie jesteśmy multitasking idziemy i żujemy gumę na raz, słyszymy sąsiadów i planujemy co na objad. Ale wymaganie żeby a dużą intensywnością wykonywać pod presją różne zadania to po prostu chory wyzysk.

  • @tamaragoma7222
    @tamaragoma7222 Жыл бұрын

    Dziękuję BARDZO Pani!

  • @dorisdoris3388
    @dorisdoris3388 Жыл бұрын

    Kasi otwartość po prostu uwielbiam! 😍

  • @elzbietamarchlewska1282
    @elzbietamarchlewska1282 Жыл бұрын

    Dziękuje...

  • @softbaitmolds
    @softbaitmolds Жыл бұрын

    O tak multitasking potrafi wykończyć. Dwójka dzieci chorych i praca zawodowa w domu w tym samym czasie. Mamo to, mamo tamto, terminy gonią, konsultacja z klientem mieszając zupę, tu syropek, tam wylana farba, itd. Oby do wiosny! 😊

  • @pixi2209
    @pixi2209 Жыл бұрын

    Bardzo dziękuję, proszę o więcej. 🎯👍👏

  • @magdalenachudy3093
    @magdalenachudy3093 Жыл бұрын

    Bardzo ciekawy odcinek. Dziękuję i pozdrawiam 🙂

  • @AC-gt5gb
    @AC-gt5gb Жыл бұрын

    Prawda,bardzo pozytywna pani 🙂

  • @lewjudy1378
    @lewjudy1378 Жыл бұрын

    Pani Kasiu bardzo pomogła mi ta porada. Pozdrawiam serdecznie.

  • @adrgk2315
    @adrgk2315 Жыл бұрын

    Zgadzam się z tym. Ja czuję okropne bodźcowanie ostatnio i to tylko powoduje wzrost frustracji. Moim sposobem na łapanie równowagi (pracując 8h przy biurku i wychowując samej dziecko) jest dojazd rowerem do pracy, aktywne górskie weekendy, spacery , kontakt z naturą. Niestety komputer oraz telefon ciągną jak magnez, w końcu to dostęp do wielu wartościowych filmików. Na netflixy nie mam czasu, ale takie kanały jak kanał Pani przyciągają by poszerzać w ten sposób świadomość.

  • @bozenakwiatkowska4420
    @bozenakwiatkowska4420 Жыл бұрын

    Super pięknie dziękuję

  • @GuzikAnonim
    @GuzikAnonim Жыл бұрын

    Zwykle proszenie o lajki i suby nie jest konieczne kiedy robi się dobre materiały, a czasem może zniechęcać ale Pani materiał się świetnie broni :)

  • @magorzatakawa897
    @magorzatakawa897 Жыл бұрын

    Audyt rodzinny to super pomysł. Problem jest, gdy osoba z rodziny, która ma najwięcej złych nawyków nie chce tego zobaczyć 😣

  • @aleksandrarossa5959
    @aleksandrarossa5959 Жыл бұрын

    Bardzo ważne zagadnienia 👌mój problem to multitasking 🙀

  • @agata_szostek
    @agata_szostek Жыл бұрын

    Mamultitasking ale w macierzyństwie, teraz wiem dlaczego jestem wieczorem tak zmęczona 🙈 no i wiadomo telefon... ale za to duzo spaceruje z dziecmi i psami 😃 uwielbiam z nimi spacerować 🐩🐩 po spacerze od razu sa nowe siły 😃 i czuje się zrelaksowana 🤩

  • @delfin8131
    @delfin8131 Жыл бұрын

    Dziękuję za wartościowy film

  • @bogusias.8148
    @bogusias.8148 Жыл бұрын

    Wszystko w punkt. Ja jestem w trakcie czytania ksiazki Johann Hari pt. Stolen Focus. Fajnie sie czyta. Ciekawie wplatuje wazne fakty na temat atencji.tez wspominal wlasnie o multitasking i switching.

  • @ethancarter6067
    @ethancarter6067 Жыл бұрын

    Multitasking i zaangażowanie. Rób więcej niż w opisie twojego stanowiska. Więcej, lepiej, szybciej. A jak już się wypalisz... To do widzenia!

  • @sheme7329
    @sheme7329 Жыл бұрын

    Dziękuję za film .Dokładnie w tej chwili robię te 3 rzeczy równocześnie.Masakra .

  • @oliwiaanastazjahaja635
    @oliwiaanastazjahaja635 Жыл бұрын

    dzięki!

  • @boguslawahalemba6783
    @boguslawahalemba6783 Жыл бұрын

    Oczywiscie zdaje sobie sprawe z tego ile zle nawyki przynosza szkody.. Zbyt mala ilosc snu czy tez ruchu na swiezym powietrzu lub tez inne zle nawyki niekorzystnie wplywaja na nasze zycie i zdrowie . Jednak wazne jest by wytrwac w zmianach, jakie chce sie wprodzic do swojego zycia.. ❤️ Pozdrawiam ❤️

  • @Mi-me1wp
    @Mi-me1wp Жыл бұрын

    Czyli, precyzując: postęp techniczny nie dla człowieka.

  • @zandammandam
    @zandammandam Жыл бұрын

    W tych okularach bardzo ładnie :)

  • @FarfallaOmbra
    @FarfallaOmbra Жыл бұрын

    Oczywiście ekrany, ciężko odzwyczaić się od sięgania po telefon w czasie wolnym.

  • @beata2460
    @beata24609 ай бұрын

    To bardzo cenne. Ja z zasady nie włączam radia w samochodzie, Uwazam, ze informacje wazne i tak do mnie dojda. Pani Kasiu, czy moglaby Pani zamiast slowa "rzecz" uzywac zamiennie słòw:"sprawa, problem, zagadnienie, wydarzenie aspekt, zjawisko"? Pani dobre wypowiedxi stalyby die bardziej precyzyjne

  • @grucu
    @grucu Жыл бұрын

    Najnowsze badania np zwrócił na to Radosław Kotarski - nie ma czegoś takiego jak multitasking. Mózg nie jest w stanie robić dwóch rzeczy jednocześnie. To lipa jest 😉

  • @betipl2245

    @betipl2245

    Жыл бұрын

    Tylko przełącza się z jednej czynności na drugą w szybkim tempie. O to chodzi w materiale. 😊

  • @grucu

    @grucu

    Жыл бұрын

    @@betipl2245 Radosław Kotarski w swojej książce podał przyklad: proszę napisać cyfry od 1 do 10, a później swoje imię i nazwisko i sprawdzić ile to zajmuje czasu. Później proszę raz pisać liczbę na przemian z literami imienia i nazwiska. To pokazuje dobrze, jak szybko się mózg przełącza. Również lipa.

  • @miroslawamarcinkowska1953
    @miroslawamarcinkowska1953 Жыл бұрын

    wszystko się zgadza, potwierdzam, pozdrawiam serdecznie

  • @mattaimp
    @mattaimp Жыл бұрын

    Muzoterapia i książki to dobry sposób na oderwanie się się od wiru czynności. Z tą wielozadaniowością, to by było fajnie gdyby nie tempo jego realizowania.

  • @annakubera7037
    @annakubera70378 ай бұрын

    ❤❤❤

  • @dtseringdorje
    @dtseringdorje Жыл бұрын

    Moim takim negatywnym nawykiem jest chyba, że jestem zbyt krytyczny w stosunku do mojej mamy. Nie zawsze ale jednak zdarza się, że gdy coś zrobi jak na przykład nalewa mnóstwo wody do miski kotka i woda wylewa się na zewnątrz na gumową ramkę lub ma zwyczaj trzymania mokrego papierowego ręcznika nad zlewem w kuchni jako szmatkę, i gdy mówiłem jej kilka razy, prosiłem i krzyczałem, jednak jakby była głucha to mnie denerwuje I się na nią wtedy złoszczę. Inną wadą jest chyba, że stałem się couch potato i lubię nic nie robić tylko medytować oglądając widoczek przez okno. Ostatnio, mówię ostatnio ale to już trwa z 10 lat, oglądam same filmy na Netflix bo mnie interesują gra aktorska i historie najróżniejsze tematy czy to przygodowe, kryminalne, kino akcji, science fiction also horror. Czasem lubię dobrą komedię. Szczególnie uwielbiam kino polskie I teatr telewizji, jak teatr sensacji czy kobra. Kiedyś dużo czytałem ale jak założyłem internet więcej czasu pochłania mnie kino. Za mało ruchu na świeżym powietrzu.

  • @helenaperek75
    @helenaperek75 Жыл бұрын

    👍

  • @lidianastarowicz423
    @lidianastarowicz42311 күн бұрын

  • @adamagosiajarosz910
    @adamagosiajarosz910 Жыл бұрын

    Nawyki szkodzące naszej psychice? Oj, to możnaby książkę o tym napisać, tyle tego jest! Chociażby zwykłe narzekanie albo szukanie sobie na to czy tamto ciągłych wymówek.

  • @olgalipkatrenerfryzur
    @olgalipkatrenerfryzur Жыл бұрын

    🥰🥰🥰

  • @katarzynakwarciak5848
    @katarzynakwarciak5848 Жыл бұрын

    Multitasking to błędne pojęcie, biologicznie nie da się robić kilka rzeczy "na raz". Mówimy o przerzutności uwagi. Do tego wiadomo, że zmiana kontekstu jest bardzo zasobożerna dla naszego mózgu.

  • @dariuszszumniak9065
    @dariuszszumniak9065 Жыл бұрын

    😁👍

  • @pixi2209
    @pixi2209 Жыл бұрын

    Wielozadaniowość to tylko sposób szefostwa na oszczędzaniu na ludziach. Cwaniactwo i wykorzystywanie.

  • @tomaszwroblewski8081
    @tomaszwroblewski8081 Жыл бұрын

    Zły nawyk rano kawa i internet mielenie bez celu

  • @juliaanna4155

    @juliaanna4155

    Жыл бұрын

    To jest okropne, znaczy mówię o sobie, pierwsze po przebudzeniu telefon i FB. Na szczęście poranny szał radości moich piesków, bo przeciez rano trzeba okazać pełnię uczuć, przerywa mi tę czynność i zmusza do odłożenia telefonu. Każdego dnia dziękuję za psy. Spacery na odludziach gdzie cicho i słychać śpiew ptaków, wchodzenie dzięki nim po schodach (żeby one zachowywały dłużej sprawność ;), dlugie spacery po 4 rano, itd. Pozdrawiam Ps. A kawa smaczna to dobra rzecz ;)

  • @aniabed.4627
    @aniabed.4627 Жыл бұрын

    o to jakby opisać całe moje życie multi tasking; siedzenie i siedzenie przed ekranem :/

  • @annaanna4275
    @annaanna4275 Жыл бұрын

    Czyli mówimy o matkach które mają tysiące zadań naraz .Prawda kobietki?!!!😉😁

  • @kaliniak6766

    @kaliniak6766

    Жыл бұрын

    Nie tylko matki mają tysiące zadań na głowie...

  • @joanna6394

    @joanna6394

    Жыл бұрын

    Narcystyczna matka nie ma zadnych obowiazkow.A taka jest co druga.Dba o siebie i chodzi swoimi sciezkami.

  • @Klaudia7981
    @Klaudia7981 Жыл бұрын

    Mój zły nawyk to lenistwo, bo nauczyłam się, że jestem wyręczana oraz siedzenie w telefonie 😛

  • @waldemarkrupa2744

    @waldemarkrupa2744

    Жыл бұрын

    Fajnie tak.

  • @Klaudia7981

    @Klaudia7981

    Жыл бұрын

    @@waldemarkrupa2744 Rozumiem, ale dla mnie niekoniecznie, bo wtedy każdy obowiązek, nawet domowy staje się dwa razy trudniejszy 😝

  • @waldemarkrupa2744

    @waldemarkrupa2744

    Жыл бұрын

    @@Klaudia7981 wiem coś o tym. Zrobiłem sobie minimum plan obowiązków i nawet idzie fajnie, leniwie żyć. Mam za to więcej czasu na rzeczy, które mnie interesują.

  • @szachrajka17
    @szachrajka17 Жыл бұрын

    Język polski jest tak ladny ze nie ma potrzeby wtrącać słówka zapożyczone....to tak jakbyśmy mieli jakiś kompleks a język polski jest taki nasz polski tradycujny

  • @beatabeata5670
    @beatabeata5670 Жыл бұрын

    Pani jest mądra a j się czuje jak 5kolo u wozu siedząc w domu z dziećmi..płakać mi się chce ze całe życie poświęciłam dzieciom ani pracy ani kasy swej ..jestem nierób i wogule nie chce mi się żyć ..nie widzę sensu już ..na co mi to było że męża słuchałam i co

  • @beatabeata5670
    @beatabeata5670 Жыл бұрын

    Ma pani rację ..dużo depresji mają dzieci z powodu właśnie telefonów..całe dnie na tym siedzą .chęci do życia brak..nie mają pasji ,hobby i pracy czy rozrywki ale mówię o byćiu pożytecznym ..ja mam 7dzieci 4doroslych .i 3mniejszych więc mi się nie nudzi ale jak robię jedno to jedno choć wiadomo matka polka musi umieć wszystko a mąż ci powie że ,,czemu nie idziesz do pracy jak twe koleżanki ,,wkurzylam się na maksa ,,zostawiłam mu dzieci i powiedziałam odpierdzoel się mężuś narobiłeś dzieci bo ja bym sobie chciała iść do pracy a nie slenczec z dziećmi

  • @michalinamariawezyk6263
    @michalinamariawezyk6263 Жыл бұрын

    a co z taka wielozadaniowościa w domu? bedac matką dzieci?

  • @KasiaSawicka

    @KasiaSawicka

    Жыл бұрын

    Jesteśmy na to skazane i właśnie dlatego praca mamy jest tak wyczerpująca . Poza tym patrząc behawioralnie to wiele czynności pracując w domu zwyczajnie automatyzujemy. Tak działają nawyki i one pochłaniają mniej energii jednak początki są trudne.

  • @conscons2716
    @conscons2716 Жыл бұрын

    Nic nowego Pani nie odkryła .