22. Закріплюємо на практиці роботу з рядковим типом даних за списком у Python

На уроці ми перевіримо одну цікаву гіпотезу: текст нормально сприймається, коли перша та остання літера в слові стоять на своїх місцях, а інші перемішані. За допомогою програми на Пайтон, яку ми складе протягом заняття, ми перемішаємо літери в реченні по заданому алгоритму.
Також повторимо та закріпимо на практиці роботу з функціями та методами, що працюють з даними символьного типу.
Мова відео - українська.

Пікірлер: 8

  • @SE-ty8jy
    @SE-ty8jy Жыл бұрын

    Дякую за працю.

  • @Igor_Bazulkin

    @Igor_Bazulkin

    Жыл бұрын

    І вам за відгук дякую)

  • @RS21730
    @RS21730 Жыл бұрын

    Шкода, що хороші відео не набирають переглядів, дякую вам за вашу допомогу!

  • @Igor_Bazulkin

    @Igor_Bazulkin

    Жыл бұрын

    Дякую за відгук, так то ж не головне, головне що допомагають тим, кому цікаво)

  • @iskarik5938
    @iskarik5938 Жыл бұрын

    Набір лекцій классний. Трошки не вистачає глибини висвітлення матеріалу (хоча з цим ніхто не заморачується - про особливості реалізації окремих моментів доводиться шукати інофрмацію окремо). Ще не вистачає матеріалу про інші типи контейнерних данних (кортеж, множина, словник, модуль array та його реалізацію множин, операцій з множинами у NumPy), про структури данних і лагоритмів роботи з ними (особливо з графами, які так полюбляють автори завдань для шкільних олімпіад) , фунцій, генератори, рекурсій і лямбда, основних алгоритмів пошуку та сортування, роботи з файлами, ООП та вбудованих методів класів і чортів поліморфізм на який так матюкаються при пошуку помилок. Про модулі типу MatPlotLib, PyQT, Pandas,mysql.connector я вже й не згадую. Але дуже чекаю ваших лекцій на цю тему.

  • @Igor_Bazulkin

    @Igor_Bazulkin

    Жыл бұрын

    Дякую за відгук та корисні рекомендації щодо тем, про які я, звісно думав (майже про всі з перелічених) і планував десь у перспективі). Щодо глибини, то все розказати неможливо, хто зацікавиться, той копає потім сам і вглиб, і в ширину, коли вирішує конкретну задачу. Тема модулів взагалі бескінечна, тут і життя не хвате навіть оглядово ознайомитись та розказати. А відео на тему пайтона ще, звісно буде)

  • @iskarik5938

    @iskarik5938

    Жыл бұрын

    @@Igor_Bazulkin Буду з нетерпінням на це чекати. Все, що я перерахував - шкільна програма. Але матеріалів дуже не вистачає. А використовувати лекції Хір'янова у школі... ну ви мене розумієте...

  • @Igor_Bazulkin

    @Igor_Bazulkin

    Жыл бұрын

    Хір'янов молодець, заслухатись можна, але ж до тошо, що курси у нього інстритутські, ще ж і російською, як би і не порекомендуешь)

Келесі