Ми в Україні / We are in Ukraine

Ми в Україні / We are in Ukraine

Привіт всім! Давайте подивимось разом, хто жив до нас на цих землях і що вони лишили нам у спадок!

Дивно, що нещодавно, 200-300 років тому будували таку красу, але ніхто не цінує цю старовину, всі їздять на екскурсію за кордони, а тут під боком своє та в такому занепаді.

Дякую кожному, хто буде брати участь у розвитку каналу. Адже труд благодійна справа, особливо якщо він має заохочення.

5375 4114 1918 1198 - Monobank.

По цікавим пропозиціям для нових відео пишіть мені на пошту [email protected]

Пікірлер

  • @user-ee4yk1jz7h
    @user-ee4yk1jz7h2 ай бұрын

    Красиві будиночки! Бережіть їх!

  • @user-ee4yk1jz7h
    @user-ee4yk1jz7h2 ай бұрын

    Бережіть своє!

  • @tatianarodrigez14
    @tatianarodrigez142 ай бұрын

    В 1980 году был санаторий детский я ездила туда по путевке от больницы из г Славута - очень запомнился тогда, была 2 раза один раз летом, второй раз зимой. И школу помню, столовая была шикарная, на 2 этаже были спальни и потолки были полукруглые казалось тогда очень низкие они были. Нас пугали всякими рассказами страшилками)) . Очень плразил тогда кругом санатория дубрава - дубы вековые, акации, каштаны.. Сейчас пишу и очень хорошо все вспоминается.

  • @JackBlizzard
    @JackBlizzard2 ай бұрын

    Нова Котельня, Стара Котельня і Старосілля, це одне велике село. Ляхи-ляхами, костьол класний. А ще село Котельня давало цілий полк козаків на Січ в 17 ст. А в Старосіллі, не так вже й далеко від Старої Котельні, ще й досі є деревʼяна козацька церква якій понад 300 років було ще в 1950-х, коли її ломали під колгоспний склад. Знайшли тоді пломбу з памʼяткої, куполів не збереглося. Дзвінницю, або те що від неї залишилося, доломали на дрова в 1997-98 му місцевими «добродіями» разом з кованою огорожою на металобрухт. Залишились тільки два моїх етюди цієї старої, напів розваленої дзвіниці. Дзвона вкрали на металобрухт. Тобто перший раз його спасли з металоприйомника, потім його не стало назовсім. Ще в Ст. Котельні була Синагога, усіх євреїв, за наказом гітлерівців, розстріляли місцеві поліцаї за часів II світової війни. В Житомирській Обласній Бібліотеці про міста і села України, радянське видання, станом на 1995й рік з книги де про Ст. Котельню було написано чимало, коли в школі писав реферат, то всі сторінки були вирвані, ось так люди цікавились історією 😮 , не було з чого писати реферат… 🎉 Люди тут жили ще з 10 століття, місце відоме тим що варили смолу в котлах, від цього й назва Котельнич, потім Котельня. В Старосіллі є гарний великий ставок ріки Гуйва і заставки з водоспадами, дуже мальовничі краєвиди. Рибаки приїздили на рибу навіть з Житомира (30 км). Колись на ставку навіть полював на качок у свій час М.С. Хрущов. Грунти - чорнозем. В Старосіллі майже ніхто не живе. За часів радянської влади був великий колгосп «Більшовик» здається, кінотеатр Мир, буд. культури, готель, аптека, школа, дит. садок, лікарня, кафе, продовольчий та господарчий магазини, памʼятник іллічу, баня, книгарня, прачечна, пошта.

  • @viktorkovalenko5933
    @viktorkovalenko59333 ай бұрын

    Спасибо, очень интересно!

  • @weareinukraine9514
    @weareinukraine95143 ай бұрын

    Дякую!

  • @user-cu7pi7kp3v
    @user-cu7pi7kp3v4 ай бұрын

    Ема е... Этот рынок.. Помню...

  • @Hetman188
    @Hetman1884 ай бұрын

    Цей дизайн минулої доби панських купалень простежується від маєтку до маєтку правобережного тодішнього Імперського укладу життя шляхти Речі Посполитої.Адже у Ганських також було облаштоване місце у водоймі подібним чином.Красно дякую за екскурс історично культурної спадщини.Майже вся інтелігенція того часна вбачала в просвітницькій діяльності вільних каменярів розвиток суспільства від старого на їх погляд патріархально православного укладу життя як фундаменту абсолютної монархії.З огляду на сьогодення кожний зробить сам висновок що ми втратили чи набули, але насправді слово сім'я утратило своє до корінне значення та семеро дітей вважається баготодітною гурбою не поміркованих двох в шлюбі сучасного суспільства.

  • @ndibrova3160
    @ndibrova31604 ай бұрын

    Не революция 1917 года, а октябрский переворот 1917 года.

  • @user-dv6io3cn1u
    @user-dv6io3cn1u4 ай бұрын

    Велике вам дякую. Спасибо, за путешествие по родной Пуще. Как побывала в детстве, юности. В церкви, ребенка крестила, в школу, там же, на 7й линии, ходила. А на 14й, жила. В так называемых "цыковских домах". Огромное спасибо.

  • @weareinukraine9514
    @weareinukraine95143 ай бұрын

    Будь ласка. Добре, що сподобалось.

  • @AnnaSokyra
    @AnnaSokyra6 ай бұрын

    Спасибо за чудесный репортаж, Я знала о Бальзаке и Эвелине ,но никогда не посещала эту усадьбу, живя в Украине Как хочется,чтоб закончилась война и снова наступил мир ,чтоб мы ездили и любовались историческими местами.

  • @user-uz9ym3rt2c
    @user-uz9ym3rt2c7 ай бұрын

    Чому на російській собочій мові?????

  • @user-io1hn3qe3l
    @user-io1hn3qe3l7 ай бұрын

    . выучил неИди ещё

  • @user-ux2ud3vp8q
    @user-ux2ud3vp8q7 ай бұрын

    Что бы не переучивать потом на русский)))

  • @user-ko9uz5ib7j
    @user-ko9uz5ib7jАй бұрын

    Може то так. Але іврит ще більш отрутна мова. Дивися на "Joy of Satan. Death of communism". Це німецький сайт.

  • @yelenakrupnik4766
    @yelenakrupnik47669 күн бұрын

    Твой Иисус Христос говорил на иврите вы только одного жида любите Христа

  • @user-fq6tm2by7w
    @user-fq6tm2by7w8 ай бұрын

    Они скоро приедут

  • @user-kv6iu4oo7b
    @user-kv6iu4oo7b9 ай бұрын

    😂,,йой,скільки роботи"...родзинка цієї розповіді,дякую за приємні спогади про українське село,успіхів в роботі.😅😅😂

  • @user-kv6iu4oo7b
    @user-kv6iu4oo7b9 ай бұрын

    Знову передивилася відео і радію що історію міста можна вивчати по цьому відео,дякую екскурсоводу за чудову українську мову,хочеться туди знову попасти..❤

  • @user-yx4si8ko3z
    @user-yx4si8ko3z9 ай бұрын

    Дуже гарний путівник. З першої хвилини зачаровує та закохує. По - справжньому і з любов'ю.Щиро дякую Вам)))

  • @user-kv6iu4oo7b
    @user-kv6iu4oo7b9 ай бұрын

    ❤ Згідна з вами,що завдяки цій розповіді хочеться побачити цей будинок..❤

  • @user-zn8od4bt5i
    @user-zn8od4bt5i9 ай бұрын

    Паша молодець! Гарний відос!

  • @user-kv6iu4oo7b
    @user-kv6iu4oo7b10 ай бұрын

    По Бехтерівському провулку мешкали колись наші родичі,на жаль,ми втратили з ними зв'язок і тепер про них нічого невідомо.

  • @user-kv6iu4oo7b
    @user-kv6iu4oo7b10 ай бұрын

    Дуже цікава історія про найстаріший будинок в столиці.Як його вдалося зберегти це містична історія завдяки скульптурам котів та сов,мабуть,саме ці скульптури допомогли вижити і самій будівлі.Як завжди,розповідь ведеться з гумором,,очі в котів живі,,дійсно.

  • @user-kv6iu4oo7b
    @user-kv6iu4oo7b10 ай бұрын

    Сподобалося відео.Контент ведеться гарною українською мовою та ще й з гумором,хоча деякі русизми проскакують,але дуже радіє серце що наша молодь перейшла на свою солов'їну українську.

  • @Echinacea_purpurea
    @Echinacea_purpurea10 ай бұрын

    Только не казаки, а козаки. Казаки - это за российским кораблём.

  • @RozanaMaliano
    @RozanaMaliano10 ай бұрын

    👍👍👍

  • @Hetman188
    @Hetman18810 ай бұрын

    Повествовательно, интересно рассказано,о том что и так в комментариях не нуждаеться потому как фундаментально.Вот такой талантливый высоко образований человек соотечественик.Спасибо, вам за повествония открываю с вами историческое прошлое Родины пафостно наверное звучит,но мест близких сердцу и минтальности всего того,что нам присуще.

  • @Hetman188
    @Hetman18810 ай бұрын

    #Bonn voyage _От Рио де Бердичева до Белой Церкви проезжая еще через местечко Сквира которое было излюбленным провинциальным городком богом избранного народа,но у этого этноса есть одно приятное положение дел очень калорийная кухня,ну и да ладно с ростовщиками менялами этими.Извечный Ж.И.Д. проблемой в соблюдение личной гигиены хотя в средние века среди них меньше всего было умерших от чумы,ставшей основой пересмотрения всей системы жизни и подходов к образованию Европейцев, Болонськой системой.За рассказ огромнейшее спасибо,терпения силы для дальнейших экскурссий.Т.Г.Шевченка#

  • @user-us9zr3bh4w
    @user-us9zr3bh4w10 ай бұрын

    Грязно Грязно Грязно

  • @dashaguru6223
    @dashaguru622311 ай бұрын

    Куда вам столько сала)

  • @weareinukraine9514
    @weareinukraine951411 ай бұрын

    Сала багато не буває)

  • @Hetman188
    @Hetman18811 ай бұрын

    Забудови мають занедбаний вигляд,але куратору усiх домiв терпiмостi не до господарчих питань,м.,Киева.Знiмаю шляпу за працю.

  • @Hetman188
    @Hetman18811 ай бұрын

    Природжений талант до розповiдi.Харизматично з дикцiею не гiрше за Левiтана.Кратко але все предметно детально - величезне Спасибi.Велечезний iсторичний пласт вмiщуе в себе наша краiна.Добру iсторичну спадщину на пам'ять залишила по собi селянству шляхта.

  • @weareinukraine9514
    @weareinukraine951411 ай бұрын

    Дякую. Повно гарних маєтків, занепадають. Не виділяється ні копійки на архітектурні перлини. Все занепадає, руйнується. Діла нема нікому на те. Не на часі.

  • @Hetman188
    @Hetman18811 ай бұрын

    🐎🔥🐎🔥🐎🔥_Як написав мiй земляк Оноре де Бальзак:"Останя любов жiнки дорiвнюе першому коханю чоловяги." Весела вдовушка частенько хворiла на ОРЗ про що свiдчив носовичок який доводились прати гувернантцi разом з брудною бiлизною.Красно дякую за такий ностальгiчний екскурс в далеке без надiйно безтурботно Boss_но_GO-GO приемногт для спогадiв дитинства.Якi були провiнцiйнi танцi на танц майданчику на забудованiй сценi розмiщувалась апаратура з колонками.Ось така воно мое провiнцiйне мое канiкулярне дитинство у бабушки яка жила на краю села з асфальтованую дорогою,яка зазвичай привиде туриста до хати голови колгоспу дотепний жарт без образливого контексту.🐎🔥🐎🔥🐎🔥🐎

  • @weareinukraine9514
    @weareinukraine951411 ай бұрын

    )) дотепний жарт, тре запам'ятати!

  • @moara208
    @moara20811 ай бұрын

    Дякую за таку чудовумекскурсію по нашому місту❤❤❤❤❤

  • @likedaroundmix4707
    @likedaroundmix470711 ай бұрын

    Цiкава розповiдь, успiхiв

  • @weareinukraine9514
    @weareinukraine951411 ай бұрын

    Дякую! Навзаєм!

  • @user-gz3qo1ix2s
    @user-gz3qo1ix2s Жыл бұрын

    Helo helo helo Pukul 1.00 martubasi

  • @andreandreev5102
    @andreandreev5102 Жыл бұрын

    Хер ...няня час даром потрачено .

  • @user-yw7el1dn9y
    @user-yw7el1dn9y Жыл бұрын

    Весь завод Мегомметр заполонили

  • @weareinukraine9514
    @weareinukraine9514 Жыл бұрын

    Шо саме ви маєте на увазі ?

  • @user-yw7el1dn9y
    @user-yw7el1dn9y Жыл бұрын

    20 лет такого не было. Сейчас вообще беспредел

  • @user-yw7el1dn9y
    @user-yw7el1dn9y Жыл бұрын

    Я помню, когда стали приезжать в Умань хасиды. Для уманчань это было немного заработать

  • @user-qg4gq9sr2q
    @user-qg4gq9sr2q Жыл бұрын

    Я там был, дорога 7км ада!

  • @weareinukraine9514
    @weareinukraine9514 Жыл бұрын

    Коли відео знімали була добра

  • @user-qg4gq9sr2q
    @user-qg4gq9sr2q Жыл бұрын

    @@weareinukraine9514 грунтовка подовбана була від Попельні

  • @Hetman188
    @Hetman18811 ай бұрын

    Станом на сьогоднi яйцем райцем покоти,перконайтесь,самi.

  • @weareinukraine9514
    @weareinukraine951411 ай бұрын

    @@Hetman188 Дякую за коментар! Україна, дуже цікава для подорожей, адже можна доторкнутися до первозданної краси маєтків, якими їх планували господарі. В них мало що змінилось. Грошей нема в країні на ремонт та перепланування будівлей, ось і стоїть село, як і було.

  • @likedaroundmix4707
    @likedaroundmix4707 Жыл бұрын

    Цiкавий огляд, успiхiв

  • @weareinukraine9514
    @weareinukraine9514 Жыл бұрын

    Дякую.

  • @KitKateDay
    @KitKateDay Жыл бұрын

    Кропітка робота

  • @user-um5nd3bu5u
    @user-um5nd3bu5u Жыл бұрын

    На другій башні під час другої світової сидів кулеметник і обстрілював під'їзд до станції

  • @weareinukraine9514
    @weareinukraine9514 Жыл бұрын

    Звідки така інформація?)

  • @user-um5nd3bu5u
    @user-um5nd3bu5u Жыл бұрын

    @@weareinukraine9514 я місцевий,і історію рідного села в школі викладали!!!в тому лісі є братська могила з пам'ятником невідомим солдатам

  • @weareinukraine9514
    @weareinukraine9514 Жыл бұрын

    @@user-um5nd3bu5u так, я бачив ці місця. Тепер розумію, добре, що башню не розвалили в ті буремні часи.

  • @Linhen_m
    @Linhen_m Жыл бұрын

    в 1912 році він Ростішевський продав маєток Чигиринському земству за 25 000 000 ру. Була ґуральня і зараз по -моєму такий громадний заводіще став ґуральнею. Правду казав Коломієць в 1995 році, що як його не стане і заводу не буде

  • @weareinukraine9514
    @weareinukraine9514 Жыл бұрын

    Цей Коломієць, певне, був директором заводу? Якщо так, то володів ситуацією і розумів, як то все так тяжко робиться, щоб жевріти

  • @iralobanova1906
    @iralobanova1906 Жыл бұрын

    Стыдно такое смотреть.Нам оно не надо,можете не рассказывать

  • @iralobanova1906
    @iralobanova1906 Жыл бұрын

    Они что охренели?В Украине писать на иврите чеканутые

  • @Nominasuntodios-tc2yw
    @Nominasuntodios-tc2yw Жыл бұрын

    Там всё построили монахи , чё об этом не говорите и отреставрировать задание рук монахов !!!!

  • @user-mf9rx8hd3i
    @user-mf9rx8hd3i Жыл бұрын

    И что осталось от Украины? Язык,надписи, эврейские...

  • @likedaroundmix4707
    @likedaroundmix4707 Жыл бұрын

    Добридень, цiкава розповiдь та красиве вiдео, дякуемо . Хочемо зауважити, що на 5:21 зображення Фабиана Вiльгельмовича Ocтен-Сакена.

  • @weareinukraine9514
    @weareinukraine9514 Жыл бұрын

    Вітаю. Дякую, що поділилися.

  • @likedaroundmix4707
    @likedaroundmix4707 Жыл бұрын

    @@weareinukraine9514 на нашу думку стосовно цього маетку та палацу цiкаво те, що хоча Остен-Сакени володiли ними лише до 1873 року, далi серед власникiв була дружина ( чи вдова) киiвського купця Евдокiя Астахова, далi мiнiстр росiйськоi iмперii граф Воронцов- Дашков, далi взагалi овiяний легендами селянин Андрiй Кулик, та палац вперто продовжуе носити назву садиби Остен-Сакенiв. Чого б це? Доречi, палац горiв, в описах - всерединi вигорiв вщент, та серед доступных зйомок не видно слiдiв великоi пожежi. Так, лише локальнi невеликi прояви. Де ж залишки згарища? цеглини чистi.

  • @weareinukraine9514
    @weareinukraine9514 Жыл бұрын

    @@likedaroundmix4707 тут дійсно, багато не відомого. Те, що вже ми можемо побачити - залишки стін вкриті прадавніми символами- захоплюють та дивують. Не відомо, чи при масонах Остін Сакенах будували палац, але вперше згадується палац при них. За згарище, ви цікаво запримітили.

  • @weareinukraine9514
    @weareinukraine9514 Жыл бұрын

    @@likedaroundmix4707 дивно, чого Ютуб заблокував ваш коментар?!

  • @likedaroundmix4707
    @likedaroundmix4707 Жыл бұрын

    @@weareinukraine9514 ну напишемо ще, iнший. Наприклад, враховуючи приналежнiсть зображених знакiв, треба пам'ятати використання подвiйнiстi cенсу, особливо у дрiбницях i назвах. Згадуемо: iм'я першого власника Карл, то е скорочення вiд "король", далi Maнгус, що на латинi oзначае " великий, величний" ( е ще етимологiя, та, здаеться вона буде заблокована). Родове прiзвище теж iнформативне. Остен, мабудь, знайоме значения - "схiд". А Сакен - представник сакiв. (Сакі (ін.-перс. Saka, ін.-грец. Σάκαι [2], лат. Sacae) - збірна назва групи іраномовних кочових і напівкочових племен I тис. до н. е. - перших століть нашої ери в античних джерелах. Назва сходить до скіфського слова saka - 'олень'[(пор. осет. sag 'олень'). І древніми авторами, і сучасними дослідниками сакі, поряд з масагетами, вважаються східними гілками скіфських народів. В ахеменідських написах «саками» називаються всі скіфи). (В музеi Пирогово в Киевi теж можна бачити трансформоване використання слова sag - caж, це комора.) Доречi, бiля садиби досi розростаеться чудовий сад з яблучками, якi Вам так запам'яталися i одразу кинулися в очi ( бо ви украiнець, на що й був розрахунок). Висновки продовжуйте самостiйно, але для охочих до скарбiв треба зауважити, що вояки навiть зараз ставлять запобiжники ( зараз мiнують пiдходи до територii) проти стороннього, несанкцiонованого ( тобто не маючого особливих знань), небажаного проникнення до важливих мiсць. Можна припустити, що пожежа все ж вiдбулась, але "десь дуже внизу", а на видимих руiнах е залишки виходу жару по воздуховодах. Але це лише логiчнi припущення. Дякуемо за зворотнiй зв'язок, успiхiв.

  • @user-uc8sc2kn2g
    @user-uc8sc2kn2g Жыл бұрын

    Спасибо ввел меня в детсво жил на площадке Шевнко , все лето в Пуще .,71 год

  • @weareinukraine9514
    @weareinukraine9514 Жыл бұрын

    Добре, що маєте гарні спогади дитинства

  • @sergeifedorko3504
    @sergeifedorko35044 ай бұрын

    Не било никогда площадки Шевнко

  • @allateplova3828
    @allateplova3828 Жыл бұрын

    А хасиды в Умане работают?на что они живут? А кто у них уберает эту грязь?

  • @user-zb4ou5ij7w
    @user-zb4ou5ij7w Жыл бұрын

    Хохлов выгонят всех и настанет мир на тысячу лет. Вот НАТО помогает выгонять местных.

  • @user-wx5ll8sx7y
    @user-wx5ll8sx7y Жыл бұрын

    Жаль что нет хозяина в городе.

  • @user-vx4mx5lf3r
    @user-vx4mx5lf3r Жыл бұрын

    Чому мовою кацапських гвалтіаників?

  • @user-xx9tv9if1i
    @user-xx9tv9if1i10 ай бұрын

    Бо підр він