Мироцьке. Немешаево. Масони та слов'янські символи в архітектурі палацу Остен-Сакен.

05-43 Герб Остен-Сакен
07-32 символи на фасаді

Пікірлер: 15

  • @LavyanUAzav
    @LavyanUAzav3 жыл бұрын

    Досить цікаво! Дякую за розбір символів 👍

  • @vyacheslav5884
    @vyacheslav58843 жыл бұрын

    Дякую за рідну мову, цікавий огляд!!!

  • @user-ym9jm3uq3p
    @user-ym9jm3uq3p3 жыл бұрын

    Интересно,спасибо!Впечатляют останки дворца,хоть и руины,но так и видны живые черты...

  • @larisa9937
    @larisa99373 жыл бұрын

    Дякую.Було дуже цікаво.

  • @likedaroundmix4707
    @likedaroundmix4707 Жыл бұрын

    Добридень, цiкава розповiдь та красиве вiдео, дякуемо . Хочемо зауважити, що на 5:21 зображення Фабиана Вiльгельмовича Ocтен-Сакена.

  • @weareinukraine9514

    @weareinukraine9514

    Жыл бұрын

    Вітаю. Дякую, що поділилися.

  • @likedaroundmix4707

    @likedaroundmix4707

    Жыл бұрын

    @@weareinukraine9514 на нашу думку стосовно цього маетку та палацу цiкаво те, що хоча Остен-Сакени володiли ними лише до 1873 року, далi серед власникiв була дружина ( чи вдова) киiвського купця Евдокiя Астахова, далi мiнiстр росiйськоi iмперii граф Воронцов- Дашков, далi взагалi овiяний легендами селянин Андрiй Кулик, та палац вперто продовжуе носити назву садиби Остен-Сакенiв. Чого б це? Доречi, палац горiв, в описах - всерединi вигорiв вщент, та серед доступных зйомок не видно слiдiв великоi пожежi. Так, лише локальнi невеликi прояви. Де ж залишки згарища? цеглини чистi.

  • @weareinukraine9514

    @weareinukraine9514

    Жыл бұрын

    @@likedaroundmix4707 тут дійсно, багато не відомого. Те, що вже ми можемо побачити - залишки стін вкриті прадавніми символами- захоплюють та дивують. Не відомо, чи при масонах Остін Сакенах будували палац, але вперше згадується палац при них. За згарище, ви цікаво запримітили.

  • @weareinukraine9514

    @weareinukraine9514

    Жыл бұрын

    @@likedaroundmix4707 дивно, чого Ютуб заблокував ваш коментар?!

  • @likedaroundmix4707

    @likedaroundmix4707

    Жыл бұрын

    @@weareinukraine9514 ну напишемо ще, iнший. Наприклад, враховуючи приналежнiсть зображених знакiв, треба пам'ятати використання подвiйнiстi cенсу, особливо у дрiбницях i назвах. Згадуемо: iм'я першого власника Карл, то е скорочення вiд "король", далi Maнгус, що на латинi oзначае " великий, величний" ( е ще етимологiя, та, здаеться вона буде заблокована). Родове прiзвище теж iнформативне. Остен, мабудь, знайоме значения - "схiд". А Сакен - представник сакiв. (Сакі (ін.-перс. Saka, ін.-грец. Σάκαι [2], лат. Sacae) - збірна назва групи іраномовних кочових і напівкочових племен I тис. до н. е. - перших століть нашої ери в античних джерелах. Назва сходить до скіфського слова saka - 'олень'[(пор. осет. sag 'олень'). І древніми авторами, і сучасними дослідниками сакі, поряд з масагетами, вважаються східними гілками скіфських народів. В ахеменідських написах «саками» називаються всі скіфи). (В музеi Пирогово в Киевi теж можна бачити трансформоване використання слова sag - caж, це комора.) Доречi, бiля садиби досi розростаеться чудовий сад з яблучками, якi Вам так запам'яталися i одразу кинулися в очi ( бо ви украiнець, на що й був розрахунок). Висновки продовжуйте самостiйно, але для охочих до скарбiв треба зауважити, що вояки навiть зараз ставлять запобiжники ( зараз мiнують пiдходи до територii) проти стороннього, несанкцiонованого ( тобто не маючого особливих знань), небажаного проникнення до важливих мiсць. Можна припустити, що пожежа все ж вiдбулась, але "десь дуже внизу", а на видимих руiнах е залишки виходу жару по воздуховодах. Але це лише логiчнi припущення. Дякуемо за зворотнiй зв'язок, успiхiв.

  • @user-ge1st6po9f
    @user-ge1st6po9f3 жыл бұрын

    Сподобалось.

  • @user-uc4by5lh6g
    @user-uc4by5lh6g3 жыл бұрын

    ТАК ЕГО НАДО ОКОНЧАТЕЛЬНО РАЗВАЛИТЬ. ЗАЧЕМ НУЖНЫ САТАНИНСКИЕ ДОМА ТАКИЕ.

Келесі