Пропаганда у радянських мультфільмах. Детский мир?

Фильм және анимация

У цьому відео я розповім Вам про своє дослідження російської пропаганди у радянських мультфільмах. Ви будете вражені!
Діліться відео з друзями та коментуйте, буду дуже вдячний)

Пікірлер: 1 500

  • @Drevniy_FAUST
    @Drevniy_FAUST Жыл бұрын

    Ось декілька улюблених мультфільмів 1.Енеїда 2.Три паньки 3.Іванко і воронячий цар 4."як козаки" 5.Петрик П'яточкін 6.як песик та кішка підлогу мили 7.Горщик сміхотун 8."Парасолька" 9."Курчатко в клітиночку" 10.Жив був пес

  • @Yushchenkivets

    @Yushchenkivets

    Жыл бұрын

    "Що тут коїться іще", "Про всіх на світі"...

  • @user-uh6vt9xd9u

    @user-uh6vt9xd9u

    Жыл бұрын

    Курчатко -- любов дитинства

  • @rattatoshka2469

    @rattatoshka2469

    11 ай бұрын

    "Капітошка" :)

  • @kiraalways8199

    @kiraalways8199

    11 ай бұрын

    Капітошка Петрик П'яточкин

  • @mariana_p2799

    @mariana_p2799

    11 ай бұрын

    Я в дитинстві подивилась Як метелик вивчав життя і то було найстрашніше, що бачила на той момент. Дуже вразив)))

  • @godownupward8157
    @godownupward815710 ай бұрын

    Я в детстве посмотрел мульфильм "Большой Тылл" в советском кинотеатре (его показали перед фильмом, на который я пришел) после чего не мог спать несколько дней. Детский мозг боялся заснуть - перед глазами стояла идущая лавинами кровь, отрубленные руки и необычные нарастающие громкие низкочастотные звуки, вызывающие неконтролируемый ужас. Главный образ, который меня поразил - это влетающий в глазницу меч на весь экран и обильное кровотечение. Спасибо за наше "счастливое детство", русско-коммунистические твари тупоголовые.

  • @olyamagi

    @olyamagi

    10 ай бұрын

    Співчуваю 😥

  • @user-zy9di6cj2j

    @user-zy9di6cj2j

    10 ай бұрын

    Ну ты и пирожочек мамин. Личные обидки спроецированные на широкий пласт людей ни к чему хорошему не приводят. Истерика мое почтение.

  • @godownupward8157

    @godownupward8157

    10 ай бұрын

    @@user-zy9di6cj2j Ну ты и пончик без повидла - "широкий пласт людей" - это же выражение типичного совка, наполненное презрением к человеку как личности. Твой мозг отравлен ядовитым гноем СССР , а ты этого даже не понимаешь потому как "свое не воняет". Как там, у вас, говорили: "подавляющее большинство", "народные массы", "ты что тут самый умный", "не выноси сор из избы" и т.д. Ваша русско-советская изба и ее священный "сор" должны быть наполены нечистотами, иначе войдут чуждые гниющей яме "Западые ценности" и вы станете людьми.

  • @TheRimute

    @TheRimute

    9 ай бұрын

    ​@@godownupward8157д

  • @allaboyko1764

    @allaboyko1764

    9 ай бұрын

    Співчуваю

  • @galiapink6600
    @galiapink6600 Жыл бұрын

    Пригадую ясвоє дитинство за часів срср.. Телевізор був чорно-білий (назви не пригадаю), показували тільки два канали (я на повному серйозі). Якість зображення була жахливою: часом появлялися горизонтальні лінії, часом «затягувало» на край зображення, часом «сніжило».. Тоді прийнято було гепати по ньому згори кулаком і часто це допомагало.. Родина у нас не була бідною, проте для покупки кольорового телевізора потрібно було роками «стояти» у черзі, що ми і робили.. Кольоровий телевізор, здається «Електрон», мали тільки двоє комуняк, росіянців за походженням, на весь під’їзд - це була справжня розкіш.. Жили ми, як і більшість сімей, трьома поколіннями у трикімнатній «хрущівці». Право обирати що дивитися мав дідусь, рідше і у більш пізній час, коли дідусь з бабусею спали, міг щось дивитися тато з мамою. Нам, дітям, було відведено тільки 15 хвилин в день для «Вечірньої казки».. Так от, до чого прикро було, коли увесь день ти чекаєш на казочку, а тобі показують психоделічний мульт про тундру, вбивства, жорстокість з дуже дивацькою музикою.. І ми всерівно з братом дивилися той треш, оскільки цілий день чекали на мультик.. Звісно, були і добрі мультики також, проте ці жахи і досі пам’ятаю.. Окремо хочу написати про радянську весну - це був період фільмів про війну, які здавалося б ніколи не закінчаться. Тобто впродовж кількох весняних місяців на тих двох каналах воювали з німцями. Окремо можу писати про безкінечні черги - саме на них натрапив перший десяток мого життя.. Досі не можу забути запах гнилі в «Овочевому магазині», брудний і смердючий «Рибний».. порожні полиці.. До великомасштабної війни я не переставала повторювати своїм дітям, які щасливі вони жити в незалежній Україні: бути гарно одягненими (я часто ще в школі змушена була одягати мамині, значно більші за розміром речі), кататися на велосипедах та сенатах, відвідувати з батьками кінотеатри та кав’ярні, подорожувати, мати друзів по всьому світі.. у дворах мати красиві гойдалки та спортивні майданчики, а не розбиті «бєсєдки».. Звісно, ще дуже багато роботи попереду, проте вірю, що українці наведуть красу у своєму домі 💙💛🙏🏻🕊️ Дякую Богові та усім українцям, які боролися за незалежність України від комуняцькоі росії і які досі боряться за незалежність України від рашистської росії..

  • @sfddvh8826

    @sfddvh8826

    11 ай бұрын

    Ви пишете про жахи , які показували за часів ссср, але було багато добрих мультиків і фільмів, можна було дивитись і вчитись хорошому, а зараз дійсно один суцільний жах. Крім вбивств, грабежів, обману, демонщини і таке інше немає нічого. Воно все веде вчить так жити. І це все нав'язується насильно , тому, що крім цієї маячні немає, що дивитись.

  • @user-uk1qu7tn1q

    @user-uk1qu7tn1q

    11 ай бұрын

    Для когось кольоровий телевізор Електрон був розкішшю, а хтось їх нефігово "перекидував" через паркан заводу, що у Рясному (Львів)... звісно потім їх продавали дорожче :)

  • @galiapink6600

    @galiapink6600

    11 ай бұрын

    @@sfddvh8826 я з вами згідна, що сьогодні на українському телебаченні певна вседозволеність. Проте є вибір. Є багато пізнавальних каналів. Є багато дитячих навчальних та розвиваючих каналів на різних мовах. Є доступ до інформації та новин і ви маєте можливість обрати джерело інформації, яке вам підходить. Я зараз телевізор не дивлюся взагалі, а для дітей обираю цікаве на ютубі. З приводу життя в срср, то так, я застала 80-ті і вважаю це суцільним жахіттям. Не можу віднайти нічого доброго крім того, що у той час були молодими мої батьки та дідусі з бабусями..

  • @aedfindliath5147

    @aedfindliath5147

    9 ай бұрын

    @@sfddvh8826 ти прямо радянську пропаганду повторив);"демонщина" - це мощно) а що я бачу - з 90-х як мінімум і до сьогодні розсадником зла (так, саме справжнього побутового зла) є споживачі російського контенту - в 90-ті всі мати і блатна фєня з пісеньок Сектора Газа та блатного шансону, зараз - тупа молодь досі слухає кац реп і ублюдські пісні Моргенштерна та рашистки Інстасамки. Вся блядота, яку бачу навколо, говорить словами радянської зони та матюками Саратовщини, а не мазафакає як чорношкірі гангстери з Комптона. Тому не поширюйте брехню і проспіться)

  • @oksanayatsenko5177
    @oksanayatsenko5177 Жыл бұрын

    Окрім Мойдодира жодного мульта з цієї підбірки не бачила, хоча на момент розвалу СССР мені було 6 років. З приводу ролі жінок, це не тільки у СССР так було. Наприклад у Баварії до кінця 70х жінці пітрібен був дозвіл від батька або чоловіка, щоб її взяли на роботу. При цьому у ГДР, яка була частиною СССР, такого взагалі не було. Не за для захисту совка я про це написала, для мене важлива об’єктивність.

  • @centermeridianukraine

    @centermeridianukraine

    Жыл бұрын

    ну да, ви ще скажіть, що не тільки у срср, а й у США таке неподобство відбувалося!🙂

  • @user-dc7jy3pc7t

    @user-dc7jy3pc7t

    11 ай бұрын

    @@centermeridianukraine с США даже хуже, когда там в автобусах,школах разрешили находиться вместе людям разных рас?

  • @irynamaika4370

    @irynamaika4370

    11 ай бұрын

    @@user-dc7jy3pc7t хуже бо в радянському союзі була потрібна дешева робоча сила. І їм було все- одно чоловік чи жінка

  • @yyyyyy55554

    @yyyyyy55554

    10 ай бұрын

    ​@@irynamaika4370здорово говорить, что расовая сегрегация лучше, чем ситуация в СССР👍

  • @natalkakoshuva161

    @natalkakoshuva161

    9 ай бұрын

    @@centermeridianukraine у штатах жінкам дозволили отримувати вищу освіту вперше десь у 50-х

  • @natmaren989
    @natmaren989 Жыл бұрын

    Дельфін з грудями і автоматом - ахаха ) Дитячі мультфільми СРСР.

  • @yougnomed630

    @yougnomed630

    Жыл бұрын

    можна було просто з грудями

  • @MichelleFreebird

    @MichelleFreebird

    11 ай бұрын

    З табличкою за мир, і автоматом під хвостом

  • @UwU-fk8uo

    @UwU-fk8uo

    11 ай бұрын

    🤨🤨🤨🤨🤨🤨

  • @user-lw7jl7vg7b
    @user-lw7jl7vg7b Жыл бұрын

    Ще з дитинства пам'ятаю один мультик про кошеня де коли під час представлення героїв була фраза по типу: " Це моя старша сестра, вона закінчила вже школу і має право на свою думку" Тобто на їх думку вони мали право щось вважати лише після школи але до того часу це вже зламана особистість яка вже не має своєї думки а тільки нав'язані думки суспільством

  • @sasha9436

    @sasha9436

    Жыл бұрын

    Багатьох з нас саме так і виховували. Що свою думку будеш мати, коли будеш заробляти і окремо жити, що "нічого твого тут нема" і т. д. Пам'ятаю шось на кшталт "маленька ше думати" і т. д. І такі спогади є в багатьох

  • @user-yr3rs5jn1v

    @user-yr3rs5jn1v

    Жыл бұрын

    Ну, по-перше, це "Тигреня в чайнику" - один з кращих мультфільмів Київської (!!!) студії. А по-друге, це екранізація казки англійської (!!!) письменниці Бетті Ярдіш. І ця фраза про старшу доньку - це радше незлобиве підсміювання з тих-таки англійських манер... А мультфільм - геніальний :)

  • @taya_andriuk

    @taya_andriuk

    11 ай бұрын

    ​@@user-yr3rs5jn1v , а в оригіналі було так само? Бо буває перекручують

  • @b0gdanab722

    @b0gdanab722

    11 ай бұрын

    тільки-но знайшла та подивилась цей мультфільм, якщо докопуватися до прихованих наративів, то там я знайшла ще мінімум два (вважаю, що це пов'язано з їх наявністю в оригіналі), але мораль мультфільму - прекрасна.

  • @ostarchive6856

    @ostarchive6856

    11 ай бұрын

    Подібне було і в нас

  • @deathlikesilencer
    @deathlikesilencer11 ай бұрын

    все дитинство дивився "як козаки...", улюбленим випуском був "як козаки на весiллi гуляли", улюбленим ще був алiса в задзеркаллi бо якийсь вiн затишний i дуже сюрний i зараз виявилося що вiн український i аж вiд серця вiдлягло

  • @__lovelyminako4246

    @__lovelyminako4246

    11 ай бұрын

    Оооо, Як козаки топ

  • @user-qx5hp9hh5m
    @user-qx5hp9hh5m Жыл бұрын

    Так, совок містив багато всілякого трешу, особливо на темі радянської пропаганди та антиамериканізмів. Але мульт про Дівочу башню зроблено на Азербайджан-фільм по своїй азербайджанській легенді. До чого тут радянський погляд на жінок? І ще епізод з мультфільму про Васілісу Мікулічну, той, звідки був фрагмент " Нє іграют женщіни в шахмати"... Там як раз сюжет не про глупих жінок, а про те, як жінка обхитрила абсолютно всіх, щоб визволити свого чоловіка з тюрми. І в шахи доречі вона там грала із князем Київським. Так що де пропаганда, там дійсно пропаганда... Але не скрізь. Треба бути дещо об'єктивніше і уважніше при такому розборі, як на мене... Бо тут є люди, які ці мульти в дитинстві дивились))), не тому вони "совки", а тому що нічого іншого не було)))... Були достойні мультиплікаційні роботи талановитих мультиплікаторів, які попри цензуру схитрялися робити дійсно шедеври.

  • @nepatsiuk

    @nepatsiuk

    Жыл бұрын

    Так, увесь цей мультфільм про "мікулішну" про те, що правильна дівчина повинна обов'язково хотіти бути в традиційній жіночій ролі і змушувати чоловіка почуватися паном, навіть коли вона набагато крутіша

  • @user-yr3rs5jn1v

    @user-yr3rs5jn1v

    Жыл бұрын

    До речі, та ж таки билинна Василина Микулівна - чернігівка. Чернігівська жінка обіграла в шахи (цей момент є і в оригінальній билині) київського князя... Де тут "русский мир" у його сучасному розумінні?..

  • @user-pm8vv5nx3g

    @user-pm8vv5nx3g

    Жыл бұрын

    Ти недолугий кацап! Швидко вмикай ТБ!)

  • @user-dc7jy3pc7t

    @user-dc7jy3pc7t

    11 ай бұрын

    ​@@nepatsiuk а ничего,что это происходило тысячу лет назад, и тогда так полагалось.

  • @javskaya

    @javskaya

    11 ай бұрын

    Згодна з вами. Дуже поверхневий огляд на хайпову тему. Автору бажаю вкладати більше зусиль в свої відео.

  • @user-ui4sm2xw4u
    @user-ui4sm2xw4u Жыл бұрын

    Чекай. На 8:09 ти кажеш,що жінок в радянських мультиках показували як слабких. немічних і безпорадних. При цьому ти береш уривок з мультфільму, де головна героїня своїми силами, розумом, кмітливістю рятує свого чоловіка з полону.(Кому цікаво мульт про Василису Микулишну) Так само можно і пригадати мультфільм Кентервільський привид, де гг також дівчина і розумна. Окрім цього давайте згадаємо як дісней на своєму початку показував жінок. То нам тепер і їх теж звинувачувати у пропаганді? І вони теж робили військову пропаганду.

  • @nataliapanchyshyn385

    @nataliapanchyshyn385

    11 ай бұрын

    Ну, у США Діснею це все пригадують насправді

  • @bafometberserkovich7584

    @bafometberserkovich7584

    11 ай бұрын

    Та тут трохи все наплутано

  • @user-lz9si8dr3y

    @user-lz9si8dr3y

    4 ай бұрын

    Очень здравый комментарий👍

  • @user-ht7ov4jp1e
    @user-ht7ov4jp1e11 ай бұрын

    Не обожнювач таких мультфільмів, і ніколи не був, і закликаю їх не дивитись, але об'єтивність фактів і аналітика в огляді щось по типу - "ви придивіться, стрічка плеєра на проглянутому відео в ютубі червоного кольору - це означає що вони пропагують кровопролиття при кожному вашому перегляді все більше і більше"😂

  • @Sherlockgayada

    @Sherlockgayada

    11 ай бұрын

    😂😂Це точно

  • @ARIADNARB

    @ARIADNARB

    9 ай бұрын

    ну шановний, ви б подивилися всі ті мульти і потім казали. Воно так дійсно там є. Я нажаль все це бачила в дитинстві.. і воно мені мозок засирало. Добре, що батьки фільтрували і виховували правильно

  • @zvezdochkaxd

    @zvezdochkaxd

    9 ай бұрын

    @@ARIADNARBну тоді зробив би відео подовше, де показав це все. Чи навіщо його відео тоді взагалі потрібно?

  • @ARIADNARB

    @ARIADNARB

    8 ай бұрын

    @@denverjones5560 майже. Це було близько

  • @senseless_meaning
    @senseless_meaning11 ай бұрын

    Меня в детстве не удивляли дети из советских мультиков, в одиночестве гуляющие и сидящие дома. Потому, что я сама была таким ребенком, как и большинство моих одногодок, хотя это уже не советский союз

  • @user-kp6jw3oq1b
    @user-kp6jw3oq1b Жыл бұрын

    Міленіалам, які беруться розвінчувати "темне минуле", слід дуже ретельно вивчати об'єкт розвінчення, не полишаючи увагою ані жодного його нюансу чи контексту - насамперед, культурного. Це надасть їм можливість ефективніше виявляти істинні слабкі місця об'єкту, відсіювати його хибні слабкі місця і оминати сильні, а відтак, сприятиме тому, щоби зробити його розвінчання справді нищівним. Інакше вони ризикують видати на-гора контент, наповнений сумнівною аргументацією, відвертими хибами і навіть справжніми дурницями, які разом з відправною посилкою нададуть йому підозріло маніпулятивну природу і законно принесуть його авторові дизлайк. Як, власне, це й сталося у цьому конкретному випадку :)

  • @gelios2010

    @gelios2010

    11 ай бұрын

    Чудове узагальнення, майже філософське. Не вистачає конкретних прикладів до вашої "претензії". Без них можна копіювати і вставляти під будь-яким віідео будь-якого автора.

  • @user-kp6jw3oq1b

    @user-kp6jw3oq1b

    11 ай бұрын

    @@gelios2010, чудова практика, пані. Рекомендую їй слідувати :) Якщо ж серйозно, то конкретним прикладом цього, гм, "узагальнення" може служити хоча би й саме ось це відео. Де автор промахується в десяти випадках з десяти, не навівши жодного ясного прикладу пропаганди у радянській мультиплікації і подавши натомість щось, що навіть для невибагливого глядача видається вирваним з контексту і притягнутим за вуха. Я вже не кажу про те, що автор чомусь вбачає радянську пропагандистську суть у тогочасних мультфільмах, які просто є екранізацією старовинних легенд, причому неросійських. Або чомусь не ловить "стьобного" підтексту в обраних ним епізодах мульту "Сказка сказывается", і при цьому не бачить справжнього непрямого пропагандистського смислу, в них же закладеного. Причому закладеного майже на поверхні (ну да, це ж радянський мульт, тому княжич, який, на радянські гроші", є представником гноблячого класу, і мусить бути показаний з негативної точки зору, тоді як слуга, виходець з простого народу, має виявитися справжнім героєм - що тут може бути неясно?). Взагалі, дане відео є хорошою мішенню для детального критичного розбору. Але у цьому разі довелося б писати тут довжелезну "простиню", чого не дозволять формат ресурсу і довготерпіння глядачів. Відтак, якщо хочете перевірити відповідність даного контенту заявленій автором меті і точність наведених ним аргументів - ГУГЛ та Ваші розсудливість, аналітичні здібності й багаж знань Вам у поміч :)

  • @bafometberserkovich7584

    @bafometberserkovich7584

    11 ай бұрын

    Слово хиба(помилка)- це українське? Бо я знаю так чехи говорять Я його ніколи не використовував, а побачив що ви тут так написали

  • @DarkDrkto

    @DarkDrkto

    11 ай бұрын

    @@bafometberserkovich7584 так українське як і хибний.

  • @user-mk5ho8jo1x

    @user-mk5ho8jo1x

    10 ай бұрын

    Підтримую.

  • @Samanthochka12
    @Samanthochka12 Жыл бұрын

    Про жінок в мультах СРСР, то це проблема не одного совка, а також проблема практично усіх мультів того часу, та й взагалі, багато тих мультів - екранізація старих казок.

  • @hamilton9076

    @hamilton9076

    Жыл бұрын

    Забавно, что представленный отрывок про "женщина ничего не решает" из мультфильма Василиса Микулишна - где женский персонаж - один из самых сильных женских персонажей в истории международной анимации по сей день. Ну пропаганда, хуйли :)

  • @user-yr3rs5jn1v

    @user-yr3rs5jn1v

    Жыл бұрын

    @@hamilton9076 І не слід забувати, що билина про Василину Микулівну розповідає про середньовічні (!) часи. Справді про ті часи, коли жінки не грали в шахи. Тому і оригінальна билинна, і, так би мовити, "мультяшна" Василина, що обігрує в шахи самого князя, - образ більш ніж яскравий. "Говорит Василиса, дочь Микулишна: "Мне-ка деньгами выкупить Ставра - не выкупить; мне-ка силою вызволить Ставра - не вызволить; уж попробую я Ставра вызволить своею догадочкою женскою..." (уривок з оригінального тексту билини).

  • @juliahurieva8653
    @juliahurieva8653 Жыл бұрын

    шановний авторе! Я та сама дитина, яка відмічала мульти у газетній програмі. І от, знаєте, 2/3 з цих мультів я ніколи по ТВ не бачила. Саме психодилічне було це "В синем море, белой пене"" і оте ща про зайця, який біг і став шубою тієї ж студії. Не буду сперечатися - оті страшні мульти теж десь були: на якихось фестивалях, бо це був кінець 80-х і усі хотіли вийти "за рамки совка", але це не ті мульти на яких виховувалися діти. були: "Тайна 3ї планети" "Капітан Врунгель", "Острів Скарбів", із 50-х - "Цветік семіцветік", І ті мульти з 50х біли таки х гарні за графікою, як і диснеївські Білосніжка, Бембі.

  • @user-xt5ly8nb2h

    @user-xt5ly8nb2h

    11 ай бұрын

    Розділяю вашу думку й погляд Вважаю не слід скочоватись до таких " міркувань" які автор висмокчує невідомо з якого пальця

  • @alexgry4763

    @alexgry4763

    11 ай бұрын

    Ви забули про Мауглі - то взагалі найкраща екранізація Кіплінга, яку я знаю

  • @OK-kn9cn

    @OK-kn9cn

    11 ай бұрын

    Мультфільми студії Арменфільм були ще нормальними, оригінальними. "Ишь ты, масленица" на цитати розійшовся. Були набагато більш психодилічні мультфільми, де навіть давила музика.

  • @user-muran16x

    @user-muran16x

    11 ай бұрын

    Згодна з Вами. Така сама була, але в дитинстві бачила тільки пару зцієї підбірки. Взагалі в моєму дитинстві годі було й дочекатись мультиків. На канікулах щось показували, а щоб "кожного дня"? Ні, це була мрія. Автор Відео не дуже доречно сказав "нас годували цими мультиками щодня", але мені здалося, що автору не дуже багато років для того, щоб пригадувати самотужки совкове дитинство. Я бачила з його підбірки в дитинстві тільки мультик - про Мийдодіра за казкою К.Чуковського, написаною, на хвилинку, у 1923 році. Оце все, що ви знайшли скоріш за все пролежало на полиці багато років. У ті часи знімали багато, але показували лише те, що пропускав "худсовет"))) Про Чахлика то взагалі дуще іронічний мультик, в якому доречі я, наприклад, побачила антисовєтські натяки)

  • @user-pg1tn5wh2v

    @user-pg1tn5wh2v

    11 ай бұрын

    @@alexgry4763 вам ця ,а мені більш подобається диснеївська,вона більш схожа з автором,і дуже класна!

  • @svartroskva3793
    @svartroskva3793 Жыл бұрын

    Таке враження, що автор відео живе у світі рожевих поні. Останній мультик взагалі естонський та він зображує мітологічні події, ознайомтеся з контекстом перед тим, як розповідати про совєцьку пропаганду у мультиках з 80х. Він не дитячий в принципі, як і багато інших мультфільмів подібних.

  • @userAleksStalker

    @userAleksStalker

    11 ай бұрын

    Та автор повний баран, ізсотень мультів притягнув за вуха 3 штуки й намагався обісрати решту. Не розумію які дибіли йому лайки ставили

  • @user-tr1yu5tj9k
    @user-tr1yu5tj9k11 ай бұрын

    В СРСР були ще не тільки дитячі мультики, але і для дорослих (мені про це батько розповідав), так от "Подводные береты" виглядає як дорослий родянський мультфільм. Мої батьки також показували мені в дитинстві родянські мультики, але тут я навіть більше половини не знаю. Вони їх також фільтрували і самим не подобались. Пам'ятаю сіпільні мультики, які в створюванні також брала участь Україна.

  • @user-rr4cz1ow1p

    @user-rr4cz1ow1p

    10 ай бұрын

    "Алиса в стране чудес"! "Капитан Врунгель" ,"Ене1да","Девочка и слон","Тигр в кофейнике","Фунтик","Девочка которая наступила на хлеб"!

  • @aedfindliath5147

    @aedfindliath5147

    9 ай бұрын

    Пам'ятаю мульт десь років 80-х для дорослих про давньогрецьких богів, за мотивами давньогрецьких міфів.

  • @greenparsleyleave
    @greenparsleyleave11 ай бұрын

    Мені як дитині 2000х теж якимось чином "пощастило" зростати на радянських мультфільмах. Частково, звісно, тому що доступ був і до інших мультиків, але маленьким дітям чомусь спершу показували саме радянське, бо воно ж "поучітєльноє". Цей повчальний (ні) контент ми дивились з dvd, де був цілий плейліст зі старими і не дуже мультами радянського виробництва. Цікаво те, що серед тієї підбірки совкової мультиплікації дійсно були веселі і гарно зроблені фільми, які нормально сприймалися дитячими очима. Але частка цих творів на жаль була дуже мала, тому що більшість плейлісту займали: - пластилінові - дуже погано намальовані - ще гірше озвучені - депресивні (в буквальному сенсі) - і/або психоделічні мультики. Мені особливо запам'яталися такі перли як "Крила, ноги та хвости", "Пластилінова ворона" та "Слідство ведуть колобки", ну і їжачка у тумані мабуть вже всі згадали. І я розумію, чому замість цього лайна люди згадують лише "ну погоді" та "цвєтік сєміцвєтік". Совок виробляв набагато більше контенту для дітей, ніж ті кілька десятків мультфільмів, які пам'ятає більшість, просто погані мульти не хотіли дивитися і сприймали як паузу між чимось нормальним.

  • @Vaibi

    @Vaibi

    11 ай бұрын

    Дякую за такий розгорнутий коментар та підтримку каналу😊

  • @seropik

    @seropik

    10 ай бұрын

    переабулся

  • @yuliiastelmashenko8650

    @yuliiastelmashenko8650

    8 ай бұрын

    Любила "пластилінову ворону" як перший артхаус свого дитинства 🤤 Хоча й дивувала слабкодухість і відсутність своєї думки в головного героя "дружина сказала і я піду/зроблю/підстрелю невинну ворону. +Перекладання провини звичайно, "це не я, це все дружина"

  • @Staisy2402

    @Staisy2402

    8 ай бұрын

    а у моїх батьків був аргумент "зараз такого не знімають" )) звісно вони то казали в позитивному контексті, нажаль.

  • @kapitoshka7487

    @kapitoshka7487

    5 ай бұрын

    Следствие ведут колобки топ, нехер наезжать

  • @Samanthochka12
    @Samanthochka12 Жыл бұрын

    До речі, я як людина, яка народилася після розпаду совка, кажу, що рада тому, що з цього усього я як мінімум пам'ятаю лише Майдодира, ну, і він мені лише дав думку про те, що митися прикольно 😃

  • @listenmusic5971

    @listenmusic5971

    Жыл бұрын

    на фронті уже покоління Наруто сам бачив у репортажі телемарафону як хлопці навіть нашивки Акацукі собі нашили і розповідали про мультфільм

  • @Samanthochka12

    @Samanthochka12

    Жыл бұрын

    @@listenmusic5971 Ахахах, ну то так, але в нас досі крутять мультики з радянського союзу. Тому я багато мультиків з того часу бачила, але звісно не прям всі.

  • @Samanthochka12

    @Samanthochka12

    Жыл бұрын

    @@listenmusic5971 круті хлопці, шарять за базу.

  • @moragris
    @moragris Жыл бұрын

    Мультфільм про Дівочу башту та "Великий Тилл" зняті за локальними легендами, в них є фольклорна архаїка, а не пропаганда. У вас не вистачило знань для розуміння контексту, але ж накинути гімна на вентилятор треба :)

  • @yougnomed630

    @yougnomed630

    Жыл бұрын

    Великий Тил не має нічого з пропогандою. вони зроблені людьми десь у час дефіциту. ось, чому там застосовуються однакові елементи очей, та усякі фігури. через це викликається ,,ефект страшною долини,, який винайшов якийсь японець у 1980

  • @El-Mariachi

    @El-Mariachi

    11 ай бұрын

    Тск, великий тил, прямо дитячий мультфільм, воно і видно. Ну ось дітки виросли і прийшли до нас))

  • @gelios2010
    @gelios201011 ай бұрын

    Заради справедливості. Останні приклади - вони йшли як "мультфільми для дорослих", їх показували пізно, коли діти мали спати. А зазвичай взагалі не показували. То ж радянщина: зняти не означало показати.

  • @seela5917

    @seela5917

    9 ай бұрын

    одного разу в дитинстві я не могла заснути вночі, бо мені приснився якийсь страшний сон. Через це я вирішила ввімкнути телевізор, щоб заспокоїтись та відволіктись... Уявіть мої емоції в той момент, коли я наткнулась на ці "мультфільми", хахахахахах

  • @Zvenygora
    @Zvenygora Жыл бұрын

    Подводньіе беретьі знімався в часи розвалу совка, він і був стьобом, і сприймався радше як стьоб.

  • @tanser
    @tanser11 ай бұрын

    Коли ми були дітьми, то цього не помічали, але коли виросли...

  • @Vaibi

    @Vaibi

    11 ай бұрын

    Це точно) Дякую за коментар!

  • @user-tk1wc7gv1d

    @user-tk1wc7gv1d

    10 ай бұрын

    Ну не знаю. Я з дитинства відчувала що тут щось не те. Мені було огидно дивитись навіть нупагаді

  • @Sinjoro_Blato
    @Sinjoro_Blato11 ай бұрын

    Натягувати слова 50-ти річної давності на сучасність це просто геніально. Особливо мені сподобалось про жінок, коли в усіх популярних мультфільмах того часу (маю на увазі весь світ) роль жінки (частіше за все) була досить принижена. Але чомусь зарас феміністичний рух це асоціює з банальною дискримінацією чоловіків до жінок у той період а не з "капіталістичним складом розуму" або з радянським (як ти це підносиш).

  • @user-rr4cz1ow1p

    @user-rr4cz1ow1p

    10 ай бұрын

    Мультф1дьм про фантастичний глобус, який повинен бути у добрих руках!

  • @andrewcocos

    @andrewcocos

    10 ай бұрын

    а тебе феміністки згвалтували чи що?

  • @Sinjoro_Blato

    @Sinjoro_Blato

    10 ай бұрын

    @@andrewcocos шо

  • @anastasiiashkurenko9385
    @anastasiiashkurenko9385 Жыл бұрын

    Дякую, дуже сподобалось! Дякуємо, що підіймаєте такі важливі теми. Деякі мультфільми взагалі переосмислились.

  • @Vaibi

    @Vaibi

    Жыл бұрын

    Дякую за відгук! Радий що сподобалось☺️

  • @user-jl8yv3vd3d
    @user-jl8yv3vd3d4 ай бұрын

    Дякую за розповсюдження такої важливої інформації для наших людей!!! Це великий внесок у наше щасливе майбутнє без раші!!

  • @Vaibi

    @Vaibi

    4 ай бұрын

    Дякую вам за коментар!

  • @alexbel6702
    @alexbel6702 Жыл бұрын

    Ті мультики з кінця вашого відео були не для дітей. Я пам'ятаю, що їх показували пізно в ночи в програмі "мультфільми для дорослих".

  • @Ars__Longa
    @Ars__Longa11 ай бұрын

    "Суур Тилл" - це взагалі мультик знятий за мотивами естонських народних легенд, а сама історія створення мульта не підпадає під вказану в заголовку. Його мали заборонити, бо типу вгледіли у ньому націоналізм, за кров і жорстокість окрема історія. Тому трохи перестаралися

  • @user-ox6jn8yf7n
    @user-ox6jn8yf7n Жыл бұрын

    Дякую за висвітлення такої важливої теми! Адже раніше ніколи б не задумувались над цим.

  • @Vaibi

    @Vaibi

    Жыл бұрын

    Дякую за відгук, радий що сподобалось))

  • @aleksandr4875

    @aleksandr4875

    11 ай бұрын

    Дуже важлива тема, прямо хлiб на столi з'явився! А закордоннi мульти взагалi вбивають дитячу психiку. Чи то iнше.

  • @bazcambs451
    @bazcambs4519 ай бұрын

    Мне за 50, и я - любитель мультфильмов. Но вот как раз эти прошли мимо меня, да и слава Богу! Люблю "Ежика в тумане", "Жил-был пёс" и "Мартынко". Хороших мультфильмов было много, автор набрал какие-то залежалые и непопулярные, a проанализировал качественно.

  • @artpotvora

    @artpotvora

    8 ай бұрын

    Йожик в туманє це взагалі про смерть щось. Мені в дитинстві від нього жахи снились і тривожність була кожен раз як в тумані опинялась. Аж до задухи і панічних атак. Дуже дякую за хароші мультікі. Мені 38, я тої старої анімації передивилась по маківку. Зі своєю режисерською освітою можу розібрати кожен "хороший".

  • @dmitroukr

    @dmitroukr

    7 ай бұрын

    "Ёжик в тумане", ядрить, да я в детстве при просмотре трети мультфильма выбегал из комнаты, чтобы не обосраться со страху и спокойно спать, особенно на сценах с совой!😂 Каким бы гениальным не считали этот мульт, человек, который не отнес его к категории "мультфильмы для взрослых", то ли не имел детей, то ли имел проблемы с психикой. Причем "Ёжика" ведь ещё и по телевизору активно крутили. Главное разочарование детства - прибежал с улицы на "Спокойной ночи, малыши" или на "На добраніч, діти" (хотя УТ в половине случаев какую-то хрень показывали, а уж если дед Панас, то точно назад во двор) и на тебе"Ёжика"...🤦🏼‍♂️🤣

  • @olyashkaaa
    @olyashkaaa11 ай бұрын

    Зараз про дельфіна було дуже доречно, через недавню подію з акулою 😂😂

  • @Vaibi

    @Vaibi

    11 ай бұрын

    Я теж про це відразу подумав😅

  • @danpolansky8102
    @danpolansky810211 ай бұрын

    Не шукайте чорну кішку в чорній кімнаті,особливо тоді,якщо її там немає!😂😂

  • @melkor1128
    @melkor1128 Жыл бұрын

    Ні, ностальгія для мене не характерна - так мало приємних моментів з минулого, які б я хотів знову пережити.

  • @kakT_uS15
    @kakT_uS15 Жыл бұрын

    найкращі радянські мультфільми це Капітошка та Острів Скарбів вчить історію)

  • @volodymyrartiushkin1592
    @volodymyrartiushkin1592 Жыл бұрын

    Мульт Большой Тылл - естонський епос (Suur Tõll).

  • @_masssk_
    @_masssk_ Жыл бұрын

    Чувак ти натягуєш сову на глобус, тобі має хтось це сказати. Половина мультів які ти показав (з дельфіном або кровавими сценами) - дорослі, зі специфічного періоду (скоріш за все кінець 80-их де всі робили все що попало, і секс з'явився на ТВ). Інші приклади не краще, приклад з середньовічних казок (ще й кавказських) ти показуєш як об'юз росіянами жінок, ну таке.. Я не побачив жодного нормального прикладу. Розчарування, хотів вже пересилати друзям круту підбірку. Підказую - пропаганда точно мала бути в "Мальчиш-Кибальчиш" та в "Незнайці" (не пам'ятаю точно, але мав бути ще радянський мульт про подорож на Місяць - з коммунізму в капіталізм, і там може бути багато джемів). Більше пропаганди ти знайдеш в мультах до 41 року, можливо є рідкісні, там був якийсь треш де ведміді та зайці засуджують капіталізм та готовляться до війни. Могли наїзджати на японців, німців та британців (бо тоді не Штати, а Британія здавалась світовим центром капіталізму). Шось могло бути у "Врунгелі". Але в цілому це трохи хибний шлях. В фільми зашивали точно, але в мультах була "мораль", намагались навпаки повчати (аж занадто). Я за 5 хвилин зараз тобі з Том і Джері стільки "американської пропаганди" насмикаю, на годинне відео вистачить. PS - я не намагаюся захищати росіян, я просто проти таких тупих методів притягування за вуха. Я знаю пару людей на яких подіяло б таке відео, якщо б приклади були залізобетонні, але вони слабі зараз.

  • @Vaibi

    @Vaibi

    Жыл бұрын

    Чувак, мені прикро що ти розчарований Каналу 3 місяці, це перше відео яке неочікувано вистрілило Не бачу сенсу вести дискусію, адже я не називаю це «глобальним дослідженням», а себе науковцем і тільки вчуся. Відео створене виключно для розважального контенту і я розповідаю те що мені здалось цікавим. Але дякую за критику, та за поради)

  • @Yushchenkivets

    @Yushchenkivets

    Жыл бұрын

    По "Незнайці на Місяці" мультфільм зняли вже в незалежній рашці.

  • @myhighmusicworld8036

    @myhighmusicworld8036

    Жыл бұрын

    Так, саме з такою точкою зору я згоден - перебільшення та недоцільність змістовної частини. Якщо автор подає це як жарт, то це й є пропаганда - відео впливає емоційно й намагається розбудити почуття людини. Так інформацію надають тільки пропагандисти - неважливо яка емоція "витягаєтся" з глядача - сам факт дає змогу робити такий висновок.

  • @centermeridianukraine

    @centermeridianukraine

    Жыл бұрын

    @@Vaibi не варто перепрошуватися! Все ок! Варто показувати совковий мульто мотлох! За що - респект!

  • @Vic-Ukraine

    @Vic-Ukraine

    Жыл бұрын

    Мальчиш кібальчиш - точно з пропагандою, а капітан Врунгель наче дотепний був

  • @user-uv7ll4iu8g
    @user-uv7ll4iu8g Жыл бұрын

    Відео мега потужне! Дійсно страшно робиться, коли розумієш настільки сильною була пропаганда! Продовжуй далі знімати таке!!!

  • @Vaibi

    @Vaibi

    Жыл бұрын

    Дякую за кометнрар! Дуже приємно))

  • @user-pm8vv5nx3g

    @user-pm8vv5nx3g

    Жыл бұрын

    Страшно от вашей тупости. Вы смотрите и не понимаете что вас дерьмом корят)

  • @user-cl5ip3rk5l
    @user-cl5ip3rk5l11 ай бұрын

    В СРСРі знімали багато мультфільмів за мотивами народних казок. Наївно чекати від народних казок зображення жінки як сильної особистості оскільки в ті часи жінка вважалася майном. З рештою згодна.

  • @user-mh5mi1zw4l

    @user-mh5mi1zw4l

    10 ай бұрын

    Как и сейчас в мусульманских странах)

  • @lissylia3422
    @lissylia3422 Жыл бұрын

    Дякую за класне відео, та бажаю розвитку каналу! Дуже цікава тема, хоча впевнена, що є більш вдалі приклади. Припустимо, щодо ставлення до жінки - це скоріше загальна проблема того часу, нажаль. Але в совку була купа мультфільмів, прошитих пропагандою, є про що поговорити. Може буде бажання зняти друге відео на цю тему)

  • @Vaibi

    @Vaibi

    Жыл бұрын

    Дякую за відгук та підтримку каналу! Ви праві, можливо є дійсно кращі приклади, але для того щоб створити це відео я передивився 300 мультфільмів і вирішив що потрібно вже щось випускати, бо це могло тягнутися вічно! Буду намагатись створювати якомога якісніший контент в подальшому)

  • @milanovich4374
    @milanovich43743 ай бұрын

    Дякую за якісний україномовний контент! Тримайте у тому ж дусі!

  • @Vaibi

    @Vaibi

    3 ай бұрын

    Дякую вам за коментар!

  • @alexykbshn
    @alexykbshn11 ай бұрын

    Дуже "радує", коли люди, які навіть не народились в тій країні видають себе за "єкспертів" в усіх її областях. За 20 років свого життя при "Совку" більшість згаданих мільтфільмів я навіть не бачив (їх по телебаченню не крутили постійно, тим більше в дитячих програмах), і до речі не всі мультфільми зняті при союзі були розраховані на дитячу аудиторію. Що стосується сучасних "класних" мультфільмів, то тут хіба все гаразд? До прикладу "Губка Боб" - коли так званий друг своєму другові (вибачте за відвертість) вставляє букет квітів у задній прохід а потім всі заливаються реготом- це, як я розумію" пропаганда здорової дружби і правильного соціального погодження???? Можна вибрати ще купу сучасних мультфільмів, які навіть дорослим гидко і страшно дивитись, і які цілими днями "крутят" по ТБ.... До речі стосовно відсутності виховання батьками своїх дітей - в той час більшість працювала по 8 годин в день, а не так як зараз по 10-12. Тоді не було всіляких там гаджетів, інтернетів, в телевізорі особо ніхто не залипав і тому батьки більше проводили часу з дітьми (разом виїжджали на природу, гуляли в парках, і т.д....)

  • @aedfindliath5147

    @aedfindliath5147

    9 ай бұрын

    Різні були батьки тоді) хтось гуляв з дітьми, а хтось до ночі гарував у колгоспі, щоб заробити на скибку хліба в "найщасливішій країні світу", хтось "вкалував" на заводі, а прийшовши додому, бухав безпробудно, періодично крадучи із того ж заводу все, що погано лежить. Найбільше пощастило діткам комуняцької елітки, номенклатури)

  • @rtesla
    @rtesla Жыл бұрын

    Неприпустимо мало переглядів на каналі, незважаючи на нереальну якість та глибину матеріалу. Успіхів та розвитку!

  • @Vaibi

    @Vaibi

    Жыл бұрын

    Дякую за підтримку та за відгук! Радий що вам сподобалось😉

  • @andrewpipilos6385

    @andrewpipilos6385

    11 ай бұрын

    Все ж таки по частині глибини херня. По якості картинки хіба що. Через неї я й глянув відос.

  • @bafometberserkovich7584

    @bafometberserkovich7584

    11 ай бұрын

    Укропропаганда має працювати на повну, так ми вчимось))

  • @viktoriiabadruk2517
    @viktoriiabadruk2517 Жыл бұрын

    Дякую, що розкриваєш очі на підтекс, над яким і не замислювались раніше при переглядах! Чекаю на другу частину!

  • @Vaibi

    @Vaibi

    Жыл бұрын

    Дякую за відгук!)

  • @user-dn3vh5ge2q
    @user-dn3vh5ge2q11 ай бұрын

    Класне відео. Взагалі я жодного слова не розібрав у цих фашиських мультів (сподіваюсь всі розуміють, що комуністи були першими фашистами). Можливо, тому що я повністю глухий на одне вухо. Але цікавий факт, Українськими авторами у СРСР мульти були більш розбірливі, без радянських наративів, чисто веселощі. Чого варте "Острів Скарбів" та "Три Козака". Але в цілому, я ненавидів у дитинстві радянські мульти. Бо вони були потворні й нудні. Ок, схоже "Ну, постривай" мені подобався поруч з двома згаданими мультами. Бо "Ну, Постривай" єдиний серед усіх інших російських авторів мав нормальну мальовку та озвучення, якби пропаганди не було, взагалі було б ідеально (на щастя її було там не так багато). Так, не всі радянські мульти були погані. Але треба подивитися правді у вічі... радянські мульти всраті, а свою душу вкладали здебільшого Українські автори, але наші автори зводили кінці з кінцями, у той час коли пропагандиські мульти фінансувалися державою. Можливо, тому Українські мульти у СРСР були кращими, а росіяни ностальгують саме за мультами наших авторів. Пишаюсь Українськими художниками!

  • @Vaibi

    @Vaibi

    11 ай бұрын

    Дякую за розгорнутий відгук та підтримку каналу ☺️

  • @Natalya-z-kasetoyu

    @Natalya-z-kasetoyu

    9 ай бұрын

    У 1990-му почали показувати Маппет-Шоу, у 1991-му - Діснея, у 1992-му - Луні Тюнз. Певною мірою контраст із чучелами-мяучелами, що їх тепер рашикам показують замість Марвела ☺☺☺☺☺☺☺

  • @denis5456
    @denis54569 ай бұрын

    аналітика рівня боженьки))) Большой Тылл це народна казка балтійської країни, я його побачив лише пару років тому, він страшний і не дитячий, такий по телеку ніколи б не показали. Багато чого притягнуто за вуха.

  • @D.S.handle
    @D.S.handle Жыл бұрын

    Пошукайте на вікіпедії статтю під назвою “military marine mammal” щоб дізнатися, що Радянський Союз і Сполучені Штати обидва досліджували використання дельфінів в військовій справі. Після розпаду СРСР радянські дельфіни навіть перйшли до Українського Морського Флоту.

  • @meufado3783

    @meufado3783

    Жыл бұрын

    Ок, але навіщо це дітям?

  • @D.S.handle

    @D.S.handle

    Жыл бұрын

    @@meufado3783 я не впевнений що це саме дітям. Це фільм який вийшов в 1991 році, незадовго до розпаду СРСР, та мав очевидний політичний контекст. Або він для дітей *і* дорослих, або виключно для дорослих.

  • @amogusus385
    @amogusus3854 ай бұрын

    чесно кажучи ви один з самий найкращих каналів з української мови які я дивлюся

  • @Vaibi

    @Vaibi

    4 ай бұрын

    Дякую вам! Це так приємно☀️

  • @NataliiaKHDN
    @NataliiaKHDN7 ай бұрын

    Натрапила на ваш канал, вже дивлюся 5-те відео. Це дуже круто, конструктивно і все по ділу. Дякую за такий чудовий матеріал)

  • @Vaibi

    @Vaibi

    7 ай бұрын

    Дякую вам за такий приємний коментар! Радий що вам подобається контент)

  • @drossel8899
    @drossel889911 ай бұрын

    Якщо згадувати в контексті самих страшних мультів -"Їжачок в тумані"-не стільки страшно, скільки тривожно, "Буде ласкавий дощ"-постапокаліпсис і ще багато інших, всіх і не згадаєш вже. Але найстрашнішим мультиком для мене у дитинстві був однозначно "Халіф-лелека" (Мутабор). От де реальний крінж був...

  • @Vaibi

    @Vaibi

    11 ай бұрын

    Обовʼязково гляну)

  • @ARIADNARB

    @ARIADNARB

    9 ай бұрын

    Буде Ласкавий Дощ - це крінжова екранізація новели Бредбері, яка навіть при прочитанні мене вразила на тиждень мінімум. А коли я побачила той мульт, то взагалі... таке без підготовки показувати не можна.

  • @mrod3832
    @mrod383211 ай бұрын

    А що скажете за мультики "ну погоди!", кота Леопольда та Простоквашино? Ну ще за радянську версію Вінні Пуха та Хрюшу зі Степашою?

  • @Vaibi

    @Vaibi

    11 ай бұрын

    Я обовʼязково передивлюсь і спробую щось зробити)

  • @user-qr5bw5fo4y

    @user-qr5bw5fo4y

    10 ай бұрын

    Це ось що: Леопольд: Пацифіст, терпила, стерилізована розмазня. Не бореться з кривдниками. Простоквашино: Хворі на всю голову батьки, хлопець з шизою і підозрілий листоноша. Ну постривай: Хуліганство, куріння, розбій, гомос*ксуалізм, порушення правил дорожнього руху. Вінні пух: Обжерливість, егоїзм, розбій, кража, нелегальне використання вогнепальної зброї. Бременські музиканти: Бродяжництво, прост*туція, розбій, викрадення, втеча з дому. Добраніч діти: Просто г*мно

  • @irinanikonenko09

    @irinanikonenko09

    9 ай бұрын

    Взагалі- то, Бременські музики то німецька казка, а Вінні -пуха створив Алан Мілн.

  • @svetlanagusarchuk3224
    @svetlanagusarchuk322410 ай бұрын

    Ой, ви прям якесь страхіття відкопали 😱 Я нічого з цього не пам'ятаю. Мені у пам'яті закарбувалися тільки добрі мультики. З теплом згадую мультфільми: 1. Пертик П'яточкин 2. Всі всі всі, хто є на землі... 3. Чєловєк собаке друг 4. Лисичка і качалочка 5. Неперевершений Капітошка 6. Як кіт і пес мили підлогу 7. Мішок яблук 8. Дєрєвня Дедморозовка 9. Живая игрушка (я дивилася її українською) про дівчинку, яка гралася зайченям, кормила цукерками і в нього почався жар. 10. Соломко. Мультфільм про неслухняне лисеня, яке знайшло ножиці і відрізало сонечку промені і про солом'яну іграшку, яка всім допомагала зігрітися і роздавала свої соломинки. Пам'ятаєте: " щойно було літо і вже знову зима"? Там на початку була пісенька: "на поляні для забави дітлахи мене зробили, ......загубили, але так і не знайшли". 11. Сонечко і сніжні чоловічки. Там була пісенька: сніг тане тане тане, ми танемо із ним, і скоро кожен стане струмочком весняним... 12. Часто в нас крутили і Дюймовочку. "Ну вот поели, теперь можно и поспать", "кружжжжите меня, кружжжжите меня!", " Давайте посчитаем, уважаемые кроты"😅😅😅 13. Жыл был пес. Це просто шедевр! Ну ты заходи если что! 👏👍😊 14. Курчатко в клітиночку. 15. Двоє справедливих курчат. Ви неодмінно пам'ятаєте це чудне УКІРУКУК!😅 16. Большой Ух. "Мы медузы, мы медузы, мы похожи на арбузы😅" "Чай с козинаками!😊" 17. А також серія "По дороге с облаками", Клад, Подарок для слона 18. Дед мороз и серый волк. "Волк верни зайчат!" "Посмотрите, у дедушки мороза такие же ушки как и у нас"))) 19 Фунтик. "Хорошо бродить по свету с карамелькой за щекою..." "Хозяйка, пули над головой свистели! А сапоги не свистели?))))) 20. Вовка в тридевятом царстве. "И так сойдёт..." так вы что за меня и есть будете? Ага!" 21. Кривенька качечка. Ось що мені запам'яталося з дитинства. Ось що побачивши один раз, хотілося передивлятися повторно, стежити за програмою, щоб не прогавити наступний раз. І ці мультфільми я дивилася із превеликим задоволенням знову і знову. І вони залишили в моїй пам'яті тільки найприємніші спогади.

  • @user-qr5bw5fo4y

    @user-qr5bw5fo4y

    10 ай бұрын

    А Капітошка

  • @barsa4650

    @barsa4650

    9 ай бұрын

    Прям читала і всі ці мульти згадувались)))А ті що у відео,тільки один знайомий...

  • @Natalya-z-kasetoyu

    @Natalya-z-kasetoyu

    9 ай бұрын

    @@user-qr5bw5fo4y Згадали 5-м номером.

  • @Natalya-z-kasetoyu

    @Natalya-z-kasetoyu

    9 ай бұрын

    Ні, УКІРУКУК - це просто шедевр! І можна пояснити студентам-нефілологам, що таке паліндром, а то цікавляться.

  • @arturzakharko7883
    @arturzakharko788311 ай бұрын

    Дуже гарне відео! В нас в Україні теж є шанувальники радянських мультиків, кілька от навіть зібралися у ваших коментарях😂 Продовжуйте свою працю!

  • @goldenwife1143

    @goldenwife1143

    11 ай бұрын

    Не те щоб шанувальники, але то частина нашого життя. Хороше чи погане, але то в нас було.

  • @Vaibi

    @Vaibi

    11 ай бұрын

    Дякую за відгук та підтримку! А коментарі тільки просувають відео, тому я радію)

  • @ohialyona
    @ohialyona Жыл бұрын

    Десь 98% мультфільмів з вашого відео не бачила, де ви їх відкопали?

  • @user-ue9ky1sv2t
    @user-ue9ky1sv2t11 ай бұрын

    ДЯКУЄМ, ЩО ЦЕ ЗРОБИЛИ ЗА НАС !! СЛАВА ЗСУ І СЛАВА УКРАЇНІ!!!😂😂😂✌️✌️✌️🇺🇦🇺🇦🇺🇦👍👍👍🫶🫶🫶👏👏👏!!!

  • @Vaibi

    @Vaibi

    11 ай бұрын

    Дякую за відгук😊 Героям слава!

  • @user-up5hv6rp9q
    @user-up5hv6rp9q Жыл бұрын

    Не треба шукати те,чого нема. Це навпаки,дуже добре,що завдяки цім витворам радянського "мистецтва" бачимо,звідкі йде сьгоднішнє лайно. Автор розповідає так,що аж нудьга бере...

  • @ihortsyhykal3440
    @ihortsyhykal34409 ай бұрын

    Щиро дякую за якісний український контент найкращій у світі це правда

  • @Vaibi

    @Vaibi

    9 ай бұрын

    Вам дякую за відгук!)

  • @user-sg8wv6wr5c
    @user-sg8wv6wr5c4 ай бұрын

    Це дуже важлива інформація і спостерігання зі сторони, батькам це треба взяти до уваги!!!💙💛💙💛💙💛дякую Вам за Вашу роботу !!!

  • @Vaibi

    @Vaibi

    4 ай бұрын

    Дякую вам! Скоро відео на цю ж тему, вже монтую💙💛

  • @user-ys4wo5hs2n
    @user-ys4wo5hs2n11 ай бұрын

    Підтримка каналу і подяка за роботу 🇺🇦👍

  • @Vaibi

    @Vaibi

    11 ай бұрын

    Дякую😉

  • @olenaa7026
    @olenaa702610 ай бұрын

    Будь-який коментар. Найшвидшого розвитку каналу. Гарний контент

  • @user-od7ty5mn7y
    @user-od7ty5mn7y8 ай бұрын

    Відео супер Я сьогодні підписався Вже подивився чотири Ваші випуски Хочу дивитись ще і ще Однак пізно Тому завтра продовжу Ви як той прояснитель всемогутній Дуже вміло та файно проявляєте мені світло на темряву👍👍👍👍

  • @Vaibi

    @Vaibi

    8 ай бұрын

    Дуже дякую вам як постійному глядачу)

  • @MrsNadia85
    @MrsNadia85 Жыл бұрын

    Більшість показаних у відео мультфільмів взагалі не дитячі і ніколи не позиціонувались як такі. Їх навіть показували в «недитячий» час якшо шо. Так що трохи притягнуто за вуха це все🫤

  • @user-hl5ls5jp5v
    @user-hl5ls5jp5v10 ай бұрын

    та ми бачили таку собі Веселу карусель - там тих же німців зображували якимось вампірами))) та гітлерами поголовно)))

  • @utcdnepr
    @utcdnepr6 ай бұрын

    Мабуть я єдина зі всі, що бачила ці ті мульти, яки були в програмі, співчуваю автору, цому треба було дивитися все це лайно. Дуже якісний аналіз, дякую. Чекаю нових програм

  • @michaelgaidai956
    @michaelgaidai95611 ай бұрын

    Автор, а обов'язково ще й лівацький порядок денний пропихувати, перекручуючи для цього все й вся? "Легенда Дівочої башти" - мультфільм виробництва Азербайджанської РСР, в основу сюжету якого покладено одну з легенд, пов'язаних з одноіменною фортецею Баку. По іншим мультфільмам багато чого також притягнуто за вуха.

  • @kerry._.
    @kerry._. Жыл бұрын

    Дякую за вашу працю, вподобайка, та обов'язково прогляну усі ваші відео😉

  • @Vaibi

    @Vaibi

    Жыл бұрын

    Дякую за відгук! Радий що вам сподобалось😊

  • @Danilppp
    @Danilppp11 ай бұрын

    Синок,ти офігєл. Кожного дня нікто не показував. Катрусін кінозал і "будильник" був раз на тиждень Тайна 3-й планєти Буличёва А Дєвочка і дельфін. Там без слів. Карлсон,3 банана, ну ПРОСТОКВАШИНО

  • @ukr_top7625
    @ukr_top762511 ай бұрын

    Як же мені пощастило що я не дивилась ці "мультфильмы для детей"💀 Дякую що кажете про це усім!

  • @Vaibi

    @Vaibi

    11 ай бұрын

    Дякую за відгук😉

  • @user-cy1jk1yo2p

    @user-cy1jk1yo2p

    11 ай бұрын

    Сподіваюсь, що козаків ти замість цього дивився

  • @user-cy1jk1yo2p

    @user-cy1jk1yo2p

    11 ай бұрын

    @@Vaibi На мою думку, цікавіше розглянути радянські мультфільми 20-40 років там взагалі, що не мультик то пропаганда

  • @gukovaelena2874
    @gukovaelena287411 ай бұрын

    Взагалі-то дуже дивний огляд, з постійним вириванням из контексту та натягуванням сови на глобус.

  • @IamSpiritAlpha
    @IamSpiritAlpha11 ай бұрын

    Коли був малим, то мені мульт про дельфінів зайшов, хоч я нічого і не розумів з тих повісток) А от насилля і жорстокість є усюди, тут вже докопались. Майже у всіх казкав то вовка вбивають, то відьму, то батьків. Happy Three Friends наше усе покоління дивилось, і то не расєйське.

  • @user-fe6pw2pc8z
    @user-fe6pw2pc8z Жыл бұрын

    Дякую за те, що звертаєте увагу на такі речі. Дійсно , дивлячись на ці й інші «мультики» розумієш краще те, чому « руській мір» такий як є….

  • @Vaibi

    @Vaibi

    Жыл бұрын

    Дякую за відгук та підтримку! Радий що вам сподобалось)

  • @user-mm1ef5wj2v
    @user-mm1ef5wj2v5 ай бұрын

    дуже дякую за вашу працю. Коментар для просування відео🥰

  • @oleksandrchmil472
    @oleksandrchmil4729 ай бұрын

    Хорошее видео, давай ещё:))))

  • @s_sonechka
    @s_sonechka11 ай бұрын

    Дуже дякую Вам за відео!😊

  • @Vaibi

    @Vaibi

    11 ай бұрын

    Дякую за відгук)

  • @unmei42
    @unmei4211 ай бұрын

    А що поганого в психоделічних мультах? Я дуже полюбляла в дитинстві мульти "Контакт", "На задній парті", "Халиф-аист" Армянфільм "У синьому морі, в білій піні", "Хто розкаже небилицю?" та "Ух ти! Розмовляюча риба!" До речі, корисно поділяти мульти в залежності від країни, яка їх створила, бо Укрфілм створював більш знайомі та приємні для нашого глядача образи, а той самий Азербайджанфільм, чи інші східні - це зовсім далекі та східні наративи, якім більш притаманно було порівнювати жінок з речами Що до дорослості - глянь якось "мульт" "Вітер" 88го року) Отам є все і жорстокість і пропаганда і психодел) Це не те що дітям його не всі дорослі подивитися в змозі) Потім, пропаганда в ті часи в мультах, імхо, у всіх крінджовою була. Америка та Японія точно не відставали (Я про дельфінів) Та і що таке пропаганда взагалі? В сенсі, це відео теж пропаганда, бо робиться добірка яскравих прикладів, які майже ніхто не бачив, але висвітлюється ніби воно усюди є Я не проти, прост, мені важливо розуміти звідки ноги ростуть =) Хоча, якщо досі є люди, які не розуміють, що в совєцьких мультах є пропаганда - дивні О_о ПС спецом спробувала під кат останнє питання закинути, щоб не розганяти. ППС є ще інші улюблені, але вони прост не до теми коментаря. І так, я за те, щоб оцінювати творчість окремо. Як ми окремо оцінюємо німецьких композиторів окремо від 3го рейху. Щось типу: "ця творчість, звісно - мистецтво, але людина/ідеологія, яка її створила антилюдяна і про це не слід забувати"

  • @lelekamary

    @lelekamary

    11 ай бұрын

    Халіф аіст - це шедевр❤ Хоча я його боялась в дитинстві(

  • @aedfindliath5147

    @aedfindliath5147

    9 ай бұрын

    О! "Халіф-лелека" та "Контакт" круті. Дивно, що ще хтось їх дивився) специфічні дуже)

  • @user-oh8yk8uh4z
    @user-oh8yk8uh4z8 ай бұрын

    Відправитись - вирушити 💙💛

  • @serjpojda7565
    @serjpojda756510 ай бұрын

    Думаю, у огляді є 2 мульти, які не правильно інтерпретували: 1 - про гранат, скоріше за все - якась тюркська казка . І останній, наскільки я пам'ятаю - то Калевіпоег - естонський народний епос. Власне, почитайте першоджерела - у мультах досить правильно все відображене. Почитайте Біблію - то зовсім не та "Велика книга", що показують мультом, адаптованим для дітей. Якщо зняти не адаптовані мульти за Вітхим заповітом - чим вони будуть кращі?

  • @user-iy4iu6zv8e
    @user-iy4iu6zv8e11 ай бұрын

    Знайшла ще один файний канал, дякую за ваші старання 💙💛

  • @Vaibi

    @Vaibi

    11 ай бұрын

    Дякую за коментар, радий що сподобалось☺️

  • @user-hk1kw7yo3d
    @user-hk1kw7yo3d Жыл бұрын

    Дякую за вашу роботу❤ жахливо, що я на цьому зрлстала.

  • @Vaibi

    @Vaibi

    Жыл бұрын

    Дякую за відгук! Радий що вам сподобалось❤️

  • @user-hm7ln2wi1g
    @user-hm7ln2wi1g9 ай бұрын

    Вподобайка, як завжди, та коментар на підтримку каналу

  • @kovabrotala7927
    @kovabrotala79277 ай бұрын

    Коли ми були дітьми у 90х, то нас просто тягло до західних мультфільмів підсвідомо...Касету з "Том і Джері" переглядали колами... І нехай тільки хтось ляпне, що там пропаганда споживацтва і ненависті... Після західного мультфільму радянський просто неможливо було дивитись, відчувалася неповноцінність і відсталість навіть у дитячому баченні...

  • @tardiskill7693
    @tardiskill7693 Жыл бұрын

    Дякую за якісний український контент

  • @Vaibi

    @Vaibi

    Жыл бұрын

    Дякую за підтримку каналу! Радий що вам сподобалось))

  • @user-hm1rn8qx7d
    @user-hm1rn8qx7d11 ай бұрын

    Хочеться побажати шановному автору хоч трошки серйозніше підходити до вивчення теми

  • @g.a.c_off
    @g.a.c_off11 ай бұрын

    Реально класне відео. Тепер буде що показати батькам)

  • @goodeater0
    @goodeater0 Жыл бұрын

    Чудове відео. На актуальну тему ) І подача цікава

  • @Vaibi

    @Vaibi

    Жыл бұрын

    Дякую за відгук та підтримку☺️

  • @elf.boooks
    @elf.boooks10 ай бұрын

    Яка гарна картинка😍 Здивувалась, коли побачила не надто велику цифру підписок, адже Ви створюєте якісний контент. Дякую за україномовні відео та бажаю успіхів у розвитку каналу☺️✨

  • @Vaibi

    @Vaibi

    10 ай бұрын

    Дякую!!! Дуже приємно) Радий що вам сподобалось ☺️

  • @user-gy5et6nq7g

    @user-gy5et6nq7g

    10 ай бұрын

    ​@@Vaibi неонацист продажного роду по чем нынче США проплачевает пропаганду ?

  • @samayaHoroshaya22
    @samayaHoroshaya2211 ай бұрын

    Цікава тема) Вперше бачу ваш канал і приємно вражена картинкою, звуком і монтажем

  • @Vaibi

    @Vaibi

    11 ай бұрын

    Дякую! Дуже приємно читати такі коментарі, радий що вам сподобалось))

  • @user-ld6tb3jb9w
    @user-ld6tb3jb9w8 ай бұрын

    Супер відео. Дякую за старання і цікавий контент 👏🏻👏🏻

  • @Vaibi

    @Vaibi

    8 ай бұрын

    Дякую вам!)

  • @Vypav
    @Vypav8 ай бұрын

    З дитинства бабуся любила вмикати подібні, наче й самій молодість згадати та й дітям щось толковоґо показати. Вдячна за огляд та розбір, сподіваюся через певний час й не потрібно буде пояснювати, що із ними не так та чому не варто їх показувати дітям.

  • @Korzun_Pavlo
    @Korzun_Pavlo Жыл бұрын

    Взагалі то Тилл це естонський мультик знятий за часів СРСР, а після СРСР в Україні зняли мультик про колобка де "спойлер" колобок все зїв!

  • @ortrunraub365
    @ortrunraub365 Жыл бұрын

    Я в дитинстві дивилась «дєтскій мір».. пам’ятаю, що був Cartoon Network англійською - мені дуже подобалось, тато спочатку сварився, що я дивлюсь дурні мультики, але коли в садочок до нас прийшла вчителька з англійської мови - батьки зрозуміли, що завдяки «дурним мультикам» я вчу англійську) А потім Cartoon Network зник, а на його місці з’явився «дєтскій мір», добре, що на телебачення пробивались і західні мультфільми, але їх показували рідко, часто міняли час показу, а деколи взагалі влаштовувались «диверсії» коли в перерві на рекламу кажуть, що наступним буде мультфільм, а замість нього показують якийсь всратий серіал, який діти дивились, щоб не пропустити мультфільм Перед «пабєдабєсієм» той «дєтскій мір» перетворювався в якийсь генератор фільмів про війну і «вялічіє»

  • @Vaibi

    @Vaibi

    Жыл бұрын

    Як вам пощастило що у вас був Cartoon Network, а моє дитинство почалось саме з «дєтского міра» аж до появи Джетікса😀 Дякую за коментар та підтримку каналу))

  • @PowerPuff_cheeeze

    @PowerPuff_cheeeze

    Жыл бұрын

    Ооо, Cartoon Network англійською!! Так само було, і теж зник. Проте дізналась за класику і його золоті часи, а суперкрихіток 1998 передивляюсь до сих пір

  • @aedfindliath5147

    @aedfindliath5147

    9 ай бұрын

    Це в які роки ви дивилися? У 80-ті?

  • @Shopotykha
    @Shopotykha9 ай бұрын

    Дякую за Вашу працю 🩵💛 дуже потрібний контент з таким аналізом ☝🏻🫶🏻

  • @Vaibi

    @Vaibi

    9 ай бұрын

    Дякую вам за відгук!))

  • @princess_of_universe
    @princess_of_universe9 ай бұрын

    Дякую за випуск 🎉

  • @ladymariya4777
    @ladymariya47774 ай бұрын

    Я нічого такого не дивилась 😅 памʼятаю капітошку і петю

  • @marynaholiatkina6250
    @marynaholiatkina625010 ай бұрын

    Цікаво: ми з братом майже що виросли на радянських мультфільмах, але от більшість показаного у відео трешу мені не знайома. Якось батьки все ж фільтрували подібний контент. В основному ми дивились щось на кшталт мультиків Київнаучфільму. До речі, здалося мені, що велика частина згаданих у відео мультиків - це продукція для дорослих. Ті ж самі "Підводні берети". Там навіть рисовка відрізняється ж. Та й не висидить середньостатистична дитина годину, спостерігаючи за абсолютно некольоровою тремтячою картинкою.

  • @user-kq1ib1ih9b
    @user-kq1ib1ih9b11 ай бұрын

    Да, то ли дело сейчас: "трэш" на каждом углу, буквально. А Интернет?

  • @Hirurg_Norton
    @Hirurg_Norton10 ай бұрын

    Якісний контент. Бажаю Вам успіхів в нових відео.

  • @cmetanka918
    @cmetanka91811 ай бұрын

    10:35 Згоден По телевізору ж завжди показували різню з останнього мультфільму і дельфінів агентів Вірю, я повірив

  • @tyrin2221

    @tyrin2221

    4 ай бұрын

    Скільки ти написав коментаріїв?

  • @cmetanka918

    @cmetanka918

    4 ай бұрын

    @@tyrin2221 Хз Це було півроку назад Я вже забув про це відео

  • @user-bu4yy3vy6x
    @user-bu4yy3vy6x9 ай бұрын

    0:25 - пропаганда есть абсолютно везде! Не верите? Пропаганда - это распространение того или иного мнения. Так что это видео, в каком-то смысле пропаганда!

  • @user-bl6fh4dz8v
    @user-bl6fh4dz8v9 ай бұрын

    Дякую!

  • @lvolf1
    @lvolf15 ай бұрын

    Гідний контент , ставлю лайк, баажю розвитку каналу

  • @Vaibi

    @Vaibi

    5 ай бұрын

    Щиро дякую вам!)

  • @palanitsa
    @palanitsa Жыл бұрын

    Ну, якщо порівняти, що виробляло мишеня Джеррі з бідолашним котом Томом, і навпаки, протягом кат його знає скількох серій, з куцим серіалом Ну Погоді, то в амкриканців трешу побільше було. І сьогодні нікому не приходить в голову лаяти за це западних мультиплікаторів. Мойдодир знімали по Корнєю Чуковському. Тому критика мультіка геть вирвана з контексту. Це окрема тема. Як і сам Чуковський в совковій дитячій літературі. Читали, до речі, Чуковського. Погугліть на "От трёх до пяти". От де зашкварний ідеологічний треш. 😂

  • @Natalya-z-kasetoyu

    @Natalya-z-kasetoyu

    9 ай бұрын

    Чуковський створив-таки декілька добротних зразків чорного гумору, типу "мухи-цокотухи". Але в цілому його доцільно потягати на цитати для характеристики нинішньої расєюшкі. Типу "и чашки ушли, и стаканы, остались одни тараканы" - про те, як расєю покидали іноземні фірми.

Келесі