My Z270 is broken. Dangerous situation under water!

Ғылым және технология

Welcome to my Dive detection technologies community. Here you can find different solutions for improvement of metal detectors and underwater searching.
If you want to make order on any of my products please contact me on Facebook:
profile.php?...
All available products you can find in my DDT group in Facebook:
/ 794023790979451

Пікірлер: 20

  • @TheNo1prodigy
    @TheNo1prodigy Жыл бұрын

    Thank you for the video my friend... your English very good 👍

  • @divedetectiontechnologies663

    @divedetectiontechnologies663

    Жыл бұрын

    Thank you for watching)

  • @Dichner
    @Dichner11 ай бұрын

    Do you know what is the difference between this model (Z270/ Z500) and the Q model (Q1, Q2)?

  • @divedetectiontechnologies663

    @divedetectiontechnologies663

    11 ай бұрын

    I don't know about Q1/Q2.

  • @jomon723
    @jomon7237 ай бұрын

    Thanks

  • @vladikuz
    @vladikuz Жыл бұрын

    Корисний досвід, дякую що поділилися. Дуже цікавить фото чи відео нутрощів цієї системи. Зараз нові партії йдуть з іншим компресором - важчим, і, головна відмінність - якщо дивитися дно системи, то від компресора йдуть не дві трубки, а одна. Я раніше думав, що одна трубка - це вхід у компресор, а друга - вихід. Тому і цікавить фото всередині системи зі старим компресором, як у Вас - щоб подивитися, можливо що це обидві трубки виходу, а патрубок входу знаходиться всередині.

  • @divedetectiontechnologies663

    @divedetectiontechnologies663

    Жыл бұрын

    Дякую за перегляд! У мене на Фейсбук сторінці є фото нутрощів. Посилання на ФБ під відео. 2 трубки знизу це вхід і вихід повітря. З новими зразками поки що не знайомий.

  • @vladikuz

    @vladikuz

    Жыл бұрын

    @@divedetectiontechnologies663 Спасибі за відповідь! подивився фото на Facebook - та попередній компресор мав вхід і вихід поряд, на головці циліндра. І метал компресора блискучий, гарний. Тепер якісь "незграбні" ставлять, у яких вхід усередині знаходиться, біля валу шатуна - повітря може забруднюватися олією та виробленим металом. Ось фото низу такої системи - видно навіть, що єдина трубка черв'ячним хомутом обтиснута: ae04.alicdn.com/kf/Sc8afb76ae4314620ab574a2a5ecc379f6/TUXING-Z270-3-5.jpg Я міг би скинути фотки самого компресора, але Ютуб видаляє повідомлення з такими посиланнями.

  • @divedetectiontechnologies663

    @divedetectiontechnologies663

    Жыл бұрын

    @@vladikuz цей компресор наче безмасляний, поршнева група з антифрикційних матеріалів. І в шлангу є вбудований вугільний фільтр, який треба міняти після кожних 20 годин роботи. Але по факту я його після 3-х годин відкриваю і просушую, бо там волога збирається

  • @user-ft3xz8iu2q

    @user-ft3xz8iu2q

    5 ай бұрын

    ​@@vladikuz Esse que você mostrou a imagem dos dois tubos é o modelo melhor e atualizado ou o modelo antigo?

  • @vladikuz

    @vladikuz

    5 ай бұрын

    ​@@user-ft3xz8iu2qthe old model with two tubes from head of compressor - on e tube is nput, other tube is out. The new model have one tube from head (only out), and one tube in body of compressor - is input. The air just more polluted, because it stream through mechanism of compressor.

  • @AMK83
    @AMK83 Жыл бұрын

    Thank you , This system good or not good

  • @6.6.3.
    @6.6.3. Жыл бұрын

    Бачу люди з таким хобі завжди щось ремонтують та модернизують, я і сам такий за тиждень в новий компресор вніс не менше 5 змін щоб плавати. Маю до вас питання. Чи є запах повітря з компресора чи шланга цієї хуки ?. Не маю на увазі сильний а так душок.

  • @divedetectiontechnologies663

    @divedetectiontechnologies663

    Жыл бұрын

    Тож мене на гачок рибалка зловив і пробив шланга...довелося вставку поставити. Уже 2 занурення, одне майже на максимальну глибину - політ нормальний. Душка і запахів немає, бо в кінці штангу стоїть вугільний фільтр з додатковим фільтруючим елементом. Начинку треба міняти раз на 20 годин роботи. До речі в компресора водяне охолодження (голова у воді) що теж дуже важливо. Бо при високій температурі виділяються шкідливі речовини.

  • @6.6.3.

    @6.6.3.

    Жыл бұрын

    @@divedetectiontechnologies663 про вугільний фільтер не знав, фільтер це супер , я в цьому переконався. Вугілля купляю до фільтра компресора гранульоване мілкої фракції, гарно чистить. Беру в магазині для фільтрів води по ціні 160 -180 грн за кіло. З китаю стояло не гранульоване великої фракції то не справлялося з очисткою. Максимальну глибину яку пробували ?. Цікавить по тій причині що шланг гумовий і тиск міняється в ньому, думаю є якась границя занурення.

  • @divedetectiontechnologies663

    @divedetectiontechnologies663

    Жыл бұрын

    @@6.6.3. Близько 8 метрів. Шланг 10м. Дружина спостерігала, то сказала шланг майже весь пішов. Там вже темно було і вода холоднюча. Тиск у шлангу не міняється. Міняється об'єм повітря. Датчик тиску налаштований на 0,2 атм, відключає компресор при цьому тиску. Проте на глибині компресор задуває менше повітря у шланг. Запасу повітря у шлангу приблизно на 2 вдохи. Тобто на глибині буде десь на 1,5-1. Компресор буде більше працювати. Я навіть на цій глибині вже слабо чув звук компресора. Я поки ще використовую те вугілля що китайці в комплекті насипали.

  • @6.6.3.

    @6.6.3.

    Жыл бұрын

    @@divedetectiontechnologies663 про тиск зрозуміло, я не правильно висловився. Мав на увазі тиск води і зжимання шлангу на глибині, моя підозра оправдалася. Думаю глибше ніж 8 метрів робити нічого, золото крутиться на мілкіших місцях. Для скрутки зєднання шлангу порекомендую вам використовувати не ті хомути які ви взяли а використовувати нитку для рибалки ВОЛОСІНЬ, вона не ростягається і крепка. На відміну від хомутів можна акуратніше зєднати і волосінь тісно обіжме всю плоскість шлангу а не лише на виступах зєднувача. Таке зєднання на компресорі витримує біля 150 бар (це не мало). Ще перевага у тому що на шлангу не буде зайвих виступаючих деталей і він гарно розмотуватиметься.

Келесі