Lech Poznań - Raków Częstochowa 3:0 [Skrót] 21. Kolejka | 2019/20

Pewne zwycięstwo Kolejorza! Lech Poznań pokonał przed własną publicznością Raków Częstochowa 3:0. Strzelanie gospodarzy rozpoczął Christian Gytkjaer. W 67. minucie pewnie wykorzystał rzut karny i cieszył się z 12. gola w sezonie. W 81. minucie po asyście Kamila Jóźwiaka dobrze w polu karnym Rakowa zachował się Tymoteusz Puchacz, który precyzyjnym strzałem z lewej nogi podwyższył prowadzenie na 2:0. Prawdziwy popis dał jednak inny wychowanek Lecha - Jakub Moder. W 88. minucie 20-letni pomocnik huknął zza pola karnego w samo okienko, nie dając żadnych szans Jakubowi Szumskiemu na interwencję. Lech jest niepokonany w Ekstraklasie już od 8 spotkań.
Subskrybuj oficjalny kanał Ekstraklasy - bit.ly/2S14poG
Zobacz Więcej:
Najlepsze Akcje Tygodnia | 2019/20 - bit.ly/2UyjhMT
Oficjalny kanał PKO BP Ekstraklasy - najpiękniejsze gole, niesamowite interwencje bramkarzy, najciekawsze momenty meczów, reportaże, wywiady, relacje i rankingi.
Official channel of the PKO BP Ekstraklasa - goals, highlights, best saves, top moments, interviews and more.