Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 4:1 [Skrót] 35. Kolejka | 2019/20

Спорт

W meczu najlepszych drużyn grupy spadkowej lepszy okazał się Górnik Zabrze. Gospodarze pokonali Raków Częstochowa aż 4:1. Mecz lepiej rozpoczął się dla gości. Wynik strzałem z rzutu karnego otworzył Schwarz. Gospodarze długo nie czekali z odpowiedzią. W 21. minucie wyrównał już Igor Angulo. Prawdziwy koncert Hiszpana rozpoczął się jednak w drugiej połowie. Po samobójczym trafieniu Jacha, Angulo dołożył bramkę na 3:1 a także asystował przy trafieniu Jimeneza.
Subskrybuj oficjalny kanał Ekstraklasy - bit.ly/2S14poG
Zobacz Więcej:
Najlepsze Akcje Tygodnia | 2019/20 - bit.ly/2UyjhMT
Oficjalny kanał PKO BP Ekstraklasy - najpiękniejsze gole, niesamowite interwencje bramkarzy, najciekawsze momenty meczów, reportaże, wywiady, relacje i rankingi.
Official channel of the PKO BP Ekstraklasa - goals, highlights, best saves, top moments, interviews and more.

@darius23brzeczyszczykiewic64 Жыл бұрын

Igor Angulo, si estás leyendo esto, ¡que sepas que te amamos! TORCIDA GÓRNIK ZABRZE

• @grzechu_pl1658
    @grzechu_pl16582 жыл бұрын

Jak to chodziło Angulo i Jimenez teraz jeden i drugi graja za granicą a dziś jest mecz pomiędzy Górnikiem i Rakowem

• @magorzatawojtacha1930

@magorzatawojtacha1930

2 жыл бұрын

1:1 byłem i var karny dla rakowa na 1:1 i teraz w 91 gol Nowaka na 2:1 ale po varze był spalony