Lech Poznań - Lechia Gdańsk 2:0 [Skrót] Ekstraklasa 23. Kolejka | 2019/20

Lech Poznań wygrał 2:0 z Lechią Gdańsk w 23. kolejce PKO BP Ekstraklasy. W meczu bardzo długo utrzymywał się rezultat bezbramkowy. Było to przede wszystkim zasługą Dusana Kuciaka, który w tym meczu był w świetnej dyspozycji. Skuteczności zabrakło natomiast Christianowi Gytkjaerowi. Lechii gry nie ułatwiała druga żółta kartka otrzymana w 51. minucie przez Karola Filę. Wynik meczu otworzył się w 83. minucie. Wtedy to potężny strzał z dystansu oddał Jakub Moder. Młody Polak trafił w słupek, piłka odbiła się pechowo od Kuciaka i wpadła do bramki. Na 2:0 podwyższył inny młodzieżowiec - Filip Marchwiński, który atomowym strzałem umieścił piłkę w siatce. Zwycięstwo to pozwoliło Lechowi wskoczyć na 5. miejsce w tabeli.
Subskrybuj oficjalny kanał Ekstraklasy - bit.ly/2S14poG
Zobacz Więcej:
Najlepsze Akcje Tygodnia | 2019/20 - bit.ly/2UyjhMT
Oficjalny kanał PKO BP Ekstraklasy - najpiękniejsze gole, niesamowite interwencje bramkarzy, najciekawsze momenty meczów, reportaże, wywiady, relacje i rankingi.
Official channel of the PKO BP Ekstraklasa - goals, highlights, best saves, top moments, interviews and more.