КУЛЬТУРА vs ВІЙНА. КАРТИНИ, ЩО ПОБАЧИВ ВЕСЬ СВІТ

Кадри робіт від Костянтина та Влади Лібертових і від Сергія Михальчука облетіли весь світ не тільки в соцмережах.
Їх побачили у 35 країнах світу в межах глобального проєкту "Культура vs війна", де вже другий рік світовій спільноті показується, що насправді відбувається в Україні.
22 лютого на ці ж світлини дивились у Європарламенті, в Брюселі, 26 лютого в Штаб-квартирі ЮНЕСКО в Парижі, 5 березня в МХП, а зараз ексклюзивно для Вас на моєму каналі.
Митці, які взяли до рук зброю: кобзар Тарас Компаніченко, режисер і актор Ахтем Сеітаблаєв.
Презентував виставу засновник асоціації "Дивись українське" Андрій Різоль.
Проєкт «Культура vs війна» розказує і показує іноземцям правду про війну в Україні - це цикл документальних фільмів, у яких українські культурні діячі - музиканти, кінематографісти, письменники, фотографи - розповідають про війну через власні історії та спогади.
Документальні світлини подружжя фотографів Костянтина та Влади Ліберових (з Миколаєва під час обстрілів, з позицій «на нулі» поряд з військовими Карпатської Січі і ще з Вовками Да-Вінчі, про піхоту і медевакуації..), а також відомого кінооператора та фотохудожника, кінокартини якого Україна 4 рази подавала на «Оскар», який є володарем «Срібного ведмедя» кінофестивалю Берлінале, а з березня 2022 воїном-добровольцем ЗСУ - Сергія Михальчука.
Тепер про воєнні дороги Сергія та його побратимів говорять знімки з війни в Україні.. Ірпінь, Київ, Чорнобильський напрямок, а потім Чернігівщина, Херсонщина, околиці Бахмута, Сумщина, Луганщина, Харківська та Запорізька області..
Ці фото вже облетіли весь світ, їх побачили у 35 країнах світу - від США до Японії.

Пікірлер

    Келесі