KorostenTV_24-05-24_Реальна історія об’єкту «Скеля»

Реальна історія об’єкту «Скеля»
Одним із найцікавіших туристичних магнітів Коростеня є підземний командний пункт Коростенського укріпленого району часів Другої світової війни. Збудований у гранітній скелі древлянського городища у 30-их роках минулого століття.
Об’єкт завжди був оповитий легендами та міфами. Деякі з них ми розвінчаємо у цій передачі. Наша мета - розповісти документально підтверджену історію «Скелі», яка по крихтам була зібрана дослідниками.

Пікірлер: 11

  • @user-ke7yp8gq5b
    @user-ke7yp8gq5bАй бұрын

    Дякую, дуже цікаво!

  • @user-qn2jg7yg6o
    @user-qn2jg7yg6oАй бұрын

    Дякую за таку цікаву змістовну інформацію. Сама родом з Овруччини і люблю історію, не раз була в Коростені, але про такі цікаві факти з геть недалекого минулого почула вперше.

  • @user-tk7kd7nx2x
    @user-tk7kd7nx2xАй бұрын

    Здравствуйте!Была на экскурсии несколько лет назад.Экскурсовод-Катерина.Молодец!С огромным уважением ,Галина, Казахстан

  • @user-rb2zk6oc5z
    @user-rb2zk6oc5zАй бұрын

    Дякую, дуже цікаво

  • @oksanad.8681
    @oksanad.8681Ай бұрын

    Бували там на екскурсії. Дуже цікаво. Шкода, що в нас не вміє влада використовувати місцевий туристний потенціал, як це робиться в країнах Європи. Ті заробояють на кожному струмочку, камінці і дереві, "продаючи" туристам цікаві історії та легенди.

  • @user-ik8zi2vq9y
    @user-ik8zi2vq9yАй бұрын

    Шановнi. Поважайте своiх глядачiв. УР так довго держався не тому що вiн добре оборонявся а тому, що нiмцi його, майже не штурмували. Вони наступали на iншому напрямку.

  • @serhijg8747

    @serhijg8747

    Ай бұрын

    Ви абсолютно праві, УР був прорваний за 3 дні в районі с. Білка. "Майже не штурмували УР" дві піхотні дивізії Вермахту - 79 та 298. Втрати були досить чутливі, про що свідчили три великих цвинтарі вздовж "Новоградської траси. Але бої в межах Коростенського УР тривали до 22.08.1941 року. З повагою!

  • @user-ik8zi2vq9y

    @user-ik8zi2vq9y

    Ай бұрын

    @@serhijg8747 Дві дивізії, проти двох корпусів 5 армії. Це багато? Основне завдання цих дивізій, було скувати сили армії Потапова, щоб не дати їй ударити у фланг німцям. Основні німецькі сили в цей час вели бої значно південніше з завданням взяти в кільце 6 та 11 армії. Трималися до 22 серпня де? На півночі. Де на них ніхто не наступав.

  • @zevsisver
    @zevsisverАй бұрын

    Цікаво

  • @viacheslavnemo2374
    @viacheslavnemo2374Ай бұрын

    відлуння *победобесія*. Жах.

  • @sergeykirpsch4571
    @sergeykirpsch4571Ай бұрын

    Таких унікальних об'єктів по всій ураїні як мух.один лише київський укріпрайон простягається на деятки кілометрів під землею .все вивезено до московії ,я маю на увазі документи . І таких укріпрайонів як гівна .ви нічого нового не розповіли .потрібно шукати документи проектні , щоб розуміти , що іде .

Келесі