Як відновити зруйнований шлюб?

В цьому відео ми говорили про те:
00:00 - Чи може одна людина спасти стосунки?
05:36 - Як зрозуміти, що потрібно коханій людині в такій ситуації?
10:26 - Що робити, коли кохана людина знецінює усі спроби налагодити стосунки?
13:32 - Анонс курсу «Здорові стосунки»
14:58 - Чому варто боротися за стосунки, якщо легше піти з них?
17:40 - Яка найбільша помилка людей, які намагаються врятувати стосунки?
20:27 - В якому випадку варто піти в сімейну терапію, щоб зберегти стосунки?
23:23 - Як зрозуміти, що ви зробили все можливе для збереження стосунків і коли вже час прийняти рішення про остаточний розрив?
Про курс «Здорові стосунки»
Стосунки бувають у 3-х стадіях:
1. Здорові: все добре, ми любимо й чуємо один одного, прагнемо зробити кохану людину щасливою.
2. Хворіємо: іноді сваримося, іноді злі та дратуємося, але більшу частину часу знаходимо спільну мову і живемо відносно нормально. Вміємо миритися та просити вибачення. Згодом відходимо від сварки і прощаємо кохану людину.
3. Реанімація: ми не чуємо й не розуміємо одне одного. Десятки разів по колу проговорюємо ті самі ситуації. Постійні конфлікти та сварки. Втома та безсилля. Не розуміємо мотивацію коханої людини й часто думаємо, що вона робить все нам на зло. Пробували про щось домовлятися, але після кількох нормальних днів все знову провалюється в порочне коло звинувачень, нервів, крику та образ. Часто відвідують думки про розлучення та хочеться втекти від такого стресу.
Нерозуміння на якій стадії перебувають стосунки сьогодні часто призводить до того, що пара діє неправильно й в результаті розлучається.
Програма “Здорові стосунки” буде корисною для людей, які знаходяться зараз на другій та на третій стадіях відносин, коли є хвороба або коли вже потрібна реанімація.
Курс можна проходити як самостійно, так і з коханою людиною разом. Ви оплачуєте лише за 1-го, але дивитись можете вдвох.
Декілька тем із програми, на курсі їх буде значно більше:
1. Основи чоловічої та жіночої психології. Що нами рухає?
2. Як саме й чому у наші стосунки приходять конфлікти?
3. Чому ми перестаємо чути й розуміти одне одного? Як навчитися говорити так, щоб бути почутим?
4. Які зовнішні та внутрішні загрози є у відносинах? Як навчитися правильно виявляти їх та усувати?
5. Що робити якщо у коханої людини депресія та втрата смаку до життя?
6. Що робити, щоб повернути інтерес коханої людини до себе?
7. Як закохати в собі чоловіка/жінку? Знову
8. Як налагодити емоційний та сексуальний зв'язок?
9. Ревнощі та контроль. Де розумна межа?
10. Як пережити та вибачити зраду?
11. Як пройти фінансову кризу разом?
12. Що робити, коли у когось в парі формується залежність? (порно, алкоголь, азартні ігри, наркотики та інші)
13. Що робити, якщо на кохану людину хтось активно впливає з боку? (батьки, друзі, колеги, родичі, колишня дружина/чоловік)
14. Стосунки на відстані. Як зберегти сім'ю?
15. Як пробачити та відпустити образи у стосунках?
📆 Формат навчання:
Це запис 4 уроків в ZOOM по 2 години кожен.
Доступ до навчання у вас залишається назавжди.
💵 Вартість навчання:
Тариф “Самостійний” - 2700 грн (70$ якщо ви будете оплачувати не з України)
Запис всіх уроків + 4 домашніх завдання.
Тариф “Преміум” - 3500 грн (93$ якщо якщо ви будете оплачувати не з України)
Все що є в тарифі “Самостійний” + 30 практичних завдань для налагоджування стосунків по 1-му на кожен день. Завдання прості, займають 10-15 хв. часу.
Можна сплатити на рахунок Монобанку, Приват банку або PayPal
Якщо хочете приєднатись, пишіть в дірект назву курсу "Здорові стосунки" 📩
t.me/AdmNLSchool
Підтримати нашу діяльність можна тут:
www.paypal.com/donate/?hosted...
send.monobank.ua/jar/85vzgYRMWa
/ dmytroostapenko
Соцмережі Дмитра Остапенка:
Instagram - ostapenko.dmitr...
TikTok - ostapenko.dmitr...
KZread - / @ostapenkodmitriy
Facebook - / ostapenkodmitriy

Пікірлер: 13

  • @user-iz8xb3wUA
    @user-iz8xb3wUAКүн бұрын

    Дякую вам за поради! Ми розійшлися більше півроку тому. Я був ще той вася. Потім декілька разів зустрічались: якісь речі забрати/віддати і починали знов сваритись. Далі декілька місяців зовсім не спілкувались. А нещодавно дружина запропонувала мені зустрічі, щоб я міг бачити котів, яких я дуже люблю. Ми вигулювали їх разом, возили до ветеренара, навіть разом сміялись. Я розгубився щоб це значило з її боку? Вона ж навіть чути мене не хотіла ( Але після цього відео розумію -що варто знову боротись далі. Намагався знайти нові відносини, але більше одного побачення не було. Не можу уявити поруч іншу, замість колишньої дружини.

  • @BestiYVesnA
    @BestiYVesnA8 күн бұрын

    А якщо у ситуації, коли чоловік, такий, як ви описали, а жінка хоче врятувати шлюб, то зміни зі сторони жінки не приведуть до бажаного результату, навіть навпаки, погіршать ситуацію, бо чоловік подумає, що він і так "молодець"

  • @sofib-k2979
    @sofib-k29796 күн бұрын

    А коли чоловік сам собі надумав, або додумує в ображає, зривається на дружині і дітях. Все почалось з війни. Став зовсім іншою людиною. Ним овололів страх, тривожність, активіщувались спогади і травми з дитинства. Став просто чужою людиною. Логічно бажання до інтиму (через таку поведінку в сімʼї) у мене пропало.

  • @user-bl3vq7ld2f
    @user-bl3vq7ld2f17 күн бұрын

    Прочитав кину Чепмена Гері «5 мов кохання» В ній непогано пояснюється, як проявляти повагу та любов до чоловіка та дружин.

  • @user-ph9pv6pj5s
    @user-ph9pv6pj5s11 күн бұрын

    Доборого дня. Чи могли би ви створити відеоролик на тему жінка-нарцис, чи можливе сімейне життя з такою жінкою. Чого від неї очікувати і чи є вони небезпечними для чоловіків.

  • @user-fu5it2yo6y
    @user-fu5it2yo6y13 күн бұрын

    Навіть якщо один із партнерів після сварки все ж таки зрозумів свою помилку і почав все виправляти, питання тоді: чи надовго така поведінка? Чи повториться це знов через деякий час?

  • @sofib-k2979

    @sofib-k2979

    6 күн бұрын

    Теж маю це питання. Мої розмірковування: так, якщо людина не працюватиме над собою, і ні - якщо працюватиме над собою, своїми слабкостями, травмами,.. які проявились і/чи загострились на фоні сильного стресу війни

  • @vovadikshev3287
    @vovadikshev328717 күн бұрын

    Если второй не идёт на контакт,игнорит,как первый может что-то сделать

  • @NonnaSonya
    @NonnaSonya14 күн бұрын

    Що стосовно сімейні терапії із нарцисом?

  • @Scaran100
    @Scaran10016 күн бұрын

    а якщо за 7 років стосунків ніколи не було сварок, ніколи не підвищувався голос ніким, а коли виникали якісь питання то все вирішувалось через спокійний діалог. Від мене було повне фінансове забезпечення коханої разом з двома її дітьми від колишнього шлюбу (всі фінанси 90% відавав на забезхпечення її і її дітей). Але мінус був в тому, що разом ми не жили через квартирне питання, кохана жила з батьками в двушці з двома дітьми в очікуванні здачі новобудови щоб туди переселити її матір і нарешті зїхатись разом (а зустрічались то у мене то у неї раз два на тиждень). Але через війну поки кохана з дітьми була в европі півроку (також за мою повну фінансову пдітримку, короче коханій навіть працювати в евроі не потрібно було). коли повернулась в україну - то зустрічі і секс стали в кращому випадку раз на два місяці. При тому що неодноразово наголошував і проговорювали питання що потрібен час разом, але наразі все на тому ж рівні і таке враження що я рухаюсь просто один в одному напрямку, без підтримки, без фізичної близькості і будь-якого бажання робити щось зверх сил (бо навіщо, коли все це або приймається як даність а іноді і неявно знецінюється). Чи можна такі стосунки врятувати, якщо в такому випадку кохана наче взагалі намагається відштовхнути, бо сама розуміє що відстнусть часу разом це завжди погано іведе до негативних наслідків як длястосунків, так і для здоровя. просто іноді в голові питання до самого себе "а нафіг воно мені всралось, навіщо віддавати себе всього, не отримуючи назад абсолютно нічого, а я ж навіть нічого не прошу, просто більше часу разом, хоча б 1 повноцінний день в тиждень. Мабуть таки правда що наскільки б ви не любили жінку , діти від колишнього чоловіка завжди будуть на першому місці аніж чоловік (чесно думав що в моєму випадку буде виняток). А це завжди веде до краху відносин.

  • @user-or7is7yv2m

    @user-or7is7yv2m

    14 күн бұрын

    проблема перша - ви живете окремо, проблема друга - діти не ваші і так, вони завжди будуть на першому місці в неї.

  • @dmytrochumak9323

    @dmytrochumak9323

    8 күн бұрын

    Друже кидай цю шмару

  • @sofib-k2979

    @sofib-k2979

    6 күн бұрын

    1. Може поговорити, або через третю особу запитали що і як в неї, чого боїться, тривожиться, може чогось боїться, що війна, вас може не стати і уникає цього можливого дуже сильного болю втрати, всяке може бути, Впевнена вона внутрішньо цінує те, що ви робите 2. Зверніться до психолога, але якби адекватного, який сам проходить терапію, супервізію постійно, щоб бути обʼєктивним з клієнтами, а не проектувати свої болі.

Келесі