FIREkit Premium👑: розширені можливості для свідомих інвесторів

🟢 Будуйте фінансовий добробут та аналізуйте свої інвестиції у FIREkit: bit.ly/FIREkit-GoF
🟢 Новини продукту та цікавинки від команди: t.me/firekitnews
🟢 Ключові посилання продукту: linktr.ee/firekit
🟢 Як працює FIREkit? bit.ly/FIREkit-FAQ
🟢 Донатимо на ЗСУ savelife.in.ua/donate/#donate...
00:00 Реліз FIREkit Premium
00:51 А коли вже перший $ мільйон?
01:10 Як підписатися на Premium?
02:33 Необмежена кількість активів
04:04 Розширена аналітика для інвестора
04:15 Вибір часових інтервалів
05:06 Динаміка пропорцій активів у різних вимірах
06:19 Розширена мапа активів
07:13 Розподіл активів та підказки ребалансу
08:23 Теплокарта позицій у портфелі
09:15 Аналітика дивідендів
11:39 Оновлення та безпека
13:01 Для кого підходить сервіс FIREkit
15:47 Кому не підходить FIREkit
17:12 Групування тикерів і активів так як вам зручно
18:40 Історія транзакцій
19:23 Історія дій у системі
19:54 Портал фін. радника
21:53 Оновлені документи використання FIREkit
22:06 Преміум переваги, які будуть доповнюватись
22:54 Постійні оновлення і розвиток
23:05 Нові покращення вже незабаром!
23:47 Підпишіться на наші соц мережі і ТГ канал t.me/firekitnews
24:26 Долучайтесь до FIREkit та рекомендуйте сервіс друзям
⚔️ Допомагай ЗСУ - сприяй нашій перемозі savelife.in.ua/donate/
🟢 Підтримай канал на Buy me a coffee www.buymeacoffee.com/goalsonf... і отримай додаткову цінність і ексклюзивний контент!
💳 Подякувати "Запали цілі" на банку можна тут bit.ly/DonateGoF
Автор - Роман Кошовський
/ roman.koshovskyy
mykrp.com.ua/
Долучайтесь до спільноти FIRE в Україні:
/ fireukraine
Слухати подкаст Запали цілі | Goals on FIRE можна на усіх популярних майданчиках та за посиланням:
podcasters.spotify.com/pod/sh...
#FIREkit #FIRE #wealthtech

Пікірлер: 35

  • @anatoliu4erviakovu4
    @anatoliu4erviakovu46 ай бұрын

    Користуюсь продуктом близько тижня. І дуже радий, що не гаяв час раніше на Excel. Тут все зручніше, простіше і наочніше. Дякую за вашу працю. Keep going 🎉

  • @RomanKoshovskyy

    @RomanKoshovskyy

    6 ай бұрын

    Дякуємо за коментар і раді, що продукт допомагає зручно вести активи та інвестиції 😉 Спасибі за підтримку

  • @Yuliia_ivanechko
    @Yuliia_ivanechko6 ай бұрын

    Вітаю з прогресом Firekit! Користуюсь цим сервісом і рекомендую всім.

  • @RomanKoshovskyy

    @RomanKoshovskyy

    6 ай бұрын

    Дякуємо за підтримку 🙂 Хороші і системні інвестори на платформі це однозначно плюс)

  • @shyshkin
    @shyshkin6 ай бұрын

    Користуюсь, але важко, коли трохи тих активів є :) Приємно, що сервіс розвивається, подумаю, може підпишусь ;) Зараз стримує відсутність будь якого завантаження транзакцій :( 19:00 це тільки в преміум можна в актив додати декілька тікерів?

  • @shyshkin

    @shyshkin

    6 ай бұрын

    Підписався :( немає такого вигляду.

  • @RomanKoshovskyy

    @RomanKoshovskyy

    6 ай бұрын

    @@shyshkin привіт, трохи не розумію питання - створіть тип активу "Акції" і там маєте змогу додавати потрібні тикери, скільки треба. Переконайтеся, що баланс готівки на цьому активі позитивний (є за що купити акції чи ETF, це як баланс коштів в ІВ тощо). Прохання подивитися ці 2 інструкції і надіюся там будуть потрібні відповіді. 1. Як працює FIREkit share.nuclino.com/p/-FIREkit-oodoTQhT8iaJbDmC_dToae 2. Біржі і тикери, які підтримуються (ETF та акції у USD) share.nuclino.com/p/--tqEg5reJKZ2iuIpecCNKyp 3. Нещодавня історія ключових оновлень share.nuclino.com/p/FIREkit--kt2EDpJesgpPvOPPSbZLoH Якщо у Вас далі щось не працює - зробіть скріншот, опишіть ситуацію і залиште фідбек у саппорт, вони розберуться. Рекомендую почитати інструкції вище і повторити за ними, сподіваюся у Вас вийде.

  • @shyshkin

    @shyshkin

    6 ай бұрын

    @@RomanKoshovskyy та якраз так і хотів, але... немає такого пункту :(

  • @RomanKoshovskyy

    @RomanKoshovskyy

    6 ай бұрын

    @@shyshkin тип активу "Довільний" чи "Акції" чи "Крипта"? Треба зрозуміти чи на цьому активі є інші тикери і яка була історія транзакцій. Можете зробити скріншоти і в правій нижній частині сайту клік по "зеленому чоловічку" та опишіть ситуацію, транзакції та додайте скріни. Ще одна перевірка - створіть новий актив типу "Акції" і спробуйте додати туди потрібні тикери - з нуля (не в дуже старому активі) все працює? Якщо новий працює гуд, то старий потім можна звести в нуль і архівувати.

  • @shyshkin

    @shyshkin

    6 ай бұрын

    @@RomanKoshovskyy та пробував вже різне додати і акції і довільне і крипта. Тому і подумав, що тільки в преміум таке. Взяв преміум, те саме. Або я не бачу, або щось не те :(

  • @kvninbox
    @kvninbox6 ай бұрын

    Привіт! Радий що такій продукт розвивається! Дякуємо! Дивився його рік назад, і зараз от Яого не вистачає: 1. імпорт транзакцій (купівлі/продажі/дивіденди/комісії) з ІБ, та фф24 - інтеграція в цілому не потрібна, достатньо імпорт з інструкцією (в обох брокерів можна вигрузити транзакції в csv/xls, та імпортувати в сервіс 2. розрахунок податків по інв.діяльності, та дівідендам, якій хочаб розрахувати та показати на екрані щоб переписати в податковий звіт Ще раз дякую за апдейт!

  • @RomanKoshovskyy

    @RomanKoshovskyy

    6 ай бұрын

    Привіт, Віталій, дякую за відгук і за фідбеки щодо потреб. 1) Над цим йде робота, імпорт буде згодом, але його допрацьовуватимемо пофазово: спершу наш формат csv/xls для того щоби швидко переїхати з гуглшітс/екселю та імпортувати поточні активи за одну операцію імпорту (швидкий переїзд на платформу), а далі вже редагувати деталі і вести транзакції. Далі згодом - імпорт темплейтів ІВ та можливо кількох інших популярних брокерів, це буде друга фаза. А з часом, якщо буде попит і ріст підписників, то і повноцінна інтеграція "в кілька кліків" з підключенням свого аккаунту ІВ та ін., але це дещо дальша перспектива, яка доволі дороговартісна і нам треба більше розкачати продукт в Україні і закордоном щоби заробляти краще і могти собі такі інтеграції дозволити. 2. Податками займаються кілька інших сервісів, таких як ua-tax.web.app/ та www.rakhivnytsya.in.ua/free/ui/calc Може якийсь з них Вам стане у пригоді. Наразі активно податковою стороною не плануємо займатися, але з часом перенаправляти людей і на такі сервіси можна буде або якось партнеритися, якщо це буде цінно й цікаво всім сторонам. Спасибі ще раз за час і фідбек.

  • @kvninbox

    @kvninbox

    6 ай бұрын

    @@RomanKoshovskyy дякую за таку розгорнуту відповідь!

  • @RomanKoshovskyy

    @RomanKoshovskyy

    6 ай бұрын

    @@kvninbox на здоров'я!

  • @RomanKoshovskyy
    @RomanKoshovskyy6 ай бұрын

    🟢 Будуйте фінансовий добробут та аналізуйте свої інвестиції у FIREkit: bit.ly/FIREkit-GoF 🟢 Новини продукту та новини від команди: t.me/firekitnews 🟢 Ключові посилання продукту: linktr.ee/firekit 🟢 Як працює FIREkit? share.nuclino.com/p/-FIREkit-oodoTQhT8iaJbDmC_dToae 🟢 Донатимо на ЗСУ savelife.in.ua/donate/#donate-army-card 00:00 Реліз FIREkit Premium 00:51 А коли вже перший $ мільйон? 01:10 Як підписатися на Premium? 02:33 Необмежена кількість активів 04:04 Розширена аналітика для інвестора 04:15 Вибір часових інтервалів 05:06 Динаміка пропорцій активів у різних вимірах 06:19 Розширена мапа активів 07:13 Розподіл активів та підказки ребалансу 08:23 Теплокарта позицій у портфелі 09:15 Аналітика дивідендів 11:39 Оновлення та безпека 13:01 Для кого підходить сервіс FIREkit 15:47 Кому не підходить FIREkit 17:12 Групування тикерів і активів так як вам зручно 18:40 Історія транзакцій 19:23 Історія дій у системі 19:54 Портал фін. радника 21:53 Оновлені документи використання FIREkit 22:06 Преміум переваги, які будуть доповнюватись 22:54 Постійні оновлення і розвиток 23:05 Нові покращення вже незабаром! 23:47 Підпишіться на наші соц мережі і ТГ канал t.me/firekitnews 24:26 Долучайтесь до FIREkit та рекомендуйте сервіс друзям

  • @luiogyusten2565
    @luiogyusten25654 ай бұрын

    1. Подскажите как правильно (по вашему мнению) добавить портфель из 10-15 разных ОВДП? У них разные ISIN, разная доходность, разные даты выплат купонов и даты погашения. Но это один тип актива - ОВДП. 2. Есть ли возможность указывать сумму фактической доходности каждый месяц и сравнивать ее с ожидаемым процентом роста? Например, НПФ. Мы не знаем его доходность наперед, но есть ожидания, что это будет допустим 10% годовых в гривне и каждый месяц мы видим фактическую сумму на счету. Можно как-то увидеть сравнение фактической доходности постфактум с ожидаемыми 10% годовых?

  • @RomanKoshovskyy

    @RomanKoshovskyy

    4 ай бұрын

    1. В нас нещодавно додалося поле "Дата погашення", тому рекомендую завести 10-15 різних ОВДП - кожен випуск як окремий актив (окрема лінійка в таблиці активів), і в ньому вказати дату погашення. Можна щоби не плутати - називати ОВДП з валютою та місяцем і роком типу "ОВДП $ Лют25" чи "ОВДП грн. Кві26", тоді легше швидко розуміти що й до чого. Також в полі "Нотатки" до кожного ОВДП можна додати к-ть штук та ISIN номер, щоби пригадувати який це випуск, а як докупите більше, то зміните в нотатках к-ть облігацій і збільшите відповідно баланс. Потім по даті погашення можна сортувати ці ЦП або так як вам зручно. Всім вказаним ОВДП можете вибрати клас "Облігації" і бажану категорію для кращої аналітики загальної. Також активам можна додати спільний тег залежно від цілей портфеля. Тоді за цим тегом можна теж чіткішу аналітику бачити. 2. В кожному з активів (ОВДП, наприклад) можете вказати очікувану дохідність (це поле є в опціях редагування активу) - і прописуєте, наприклад, 16% річних. Потім, як надходять виплати (купони) по ОВДП - вносьте їх через меню активу (три крапки) -> Фіксувати дохід/втрати. Кожен купон, як дохід, буде впливати на середньорічну і загальну дохідність ОВДП. І у вікні деталі активу ви зможете порівнювати "очікувану дохідність" з реальною. Щодо НПФ - краще дивитися на калькулятори конкретного провайдера і розуміти який % внесків йде на інвестування, а скільки йде на інші витрати чи обслуговування фонду. Також найточніші цифри будуть у компаній у їхніх звітах, і там можете дивитися чи дохідна це справа чи ні. За бажанням - ви можете завести актив "НПФ" у нас в FIREkit, і туди вносити зміну балансу (ваші внески-поповнення), а потім раз в рік чи коли НПФ звітує про дохідність, можете фіксувати цей дохід (аналогічно до купонів ОВДП як я описав вище). І тоді при кліку на актив відкриваєте "Деталі активу" і порівнюєте показники Очікувана і Середньорічна дохідність тощо. Також рекомендую глянути три ресурси щоби додати собі ідей як і що краще трекати в FIREkit: 1) Демо аккаунт з прикладами firekit.space/demo/holdings 2) Як працює FIREkit share.nuclino.com/p/-FIREkit-oodoTQhT8iaJbDmC_dToae 3) Поширені запитання share.nuclino.com/p/--tqEg5reJKZ2iuIpecCNKyp Сподіваюся це допоможе, зичу вдалих інвестицій!

  • @luiogyusten2565

    @luiogyusten2565

    4 ай бұрын

    @@RomanKoshovskyy Вот я не думаю, что заводить 10-15 ОВДП разными активами - удобная идея. Тогда в сервисе будет скажем 25 активов 15 из которых ОВДП. При этом остальные активы это могут быть инвестиции в десятки тысяч долл, доли в бизнесе, недвижимость и т. д. А ОВДП это вложения по 20-30 тыс. грн. в один выпуск. И все это будет смешиваться. К тому же когда на купоны одних ОВДП ты покупаешь пару штук другой серии - все это надо вносить в сервис через несколько транзакций и т. д. Такое себе... Пока думаю просто усреднить все ОВДП и внести как один актив. Так не получу точную аналитику, но это больше соответствует в целом структуре активов где ОВДП, несмотря на их разнообразие, это один вид активов. А точную аналитику уже смотреть у брокера или по старинке в Эксельке. Возможно было бы неплохой идеей добавить ещё один класс активов - "Кастомный комплексный" где по аналогии с акциями и криптой можно добавлять несколько гибких позиций с разными свойствами и показателями. Ясно, что идея требует дополнительной проработки, но возможно возьмёте на заметку. Тогда можно было бы группировать те же ОВДП, депозиты (с депозитами та же история когда их штук 5-6 в разных банках, но при этом это один класс - просто гривне депозиты) и возможно некоторые другие виды кастомных составных активов на которые инвестор смотрит, как на один цельный класс. То есть некоторая аналогия с портфелем на фондовом рынке. Такой функционал у вас уже есть.

  • @RomanKoshovskyy

    @RomanKoshovskyy

    4 ай бұрын

    @@luiogyusten2565 custom / довільний актив - це завжди більше роботи і ручного внесення. Залежно від структури портфеля і бажання "бавитися з деталями" - можна дивитися більш деталізовано як я пропонував вище або ж усередніть собі цифри, щоби бачити загальну картину, але нехтувати деякими деталями. Це не exact science і десь пару десятих % дохідності можна втрачати при "укрупненні інвестицій", зате зручність залишається і інформації значно більше доречної, ніж в кастомних ексельках клікати. Про інші види активів - ми маємо різні ідеї щодо розвитку такого ф-ціоналу, дякуємо за фідбек. Поки є більш пріорітетні напрямки, але і до цих питань якось повернемось. В майбутньому у нас будуть окремі портфелі під різні цілі у сервісі, а наразі ф-ціонал тегів дозволяє групувати активи під певні цілі чи за своєю бажаною категоризацією.

  • @luiogyusten2565

    @luiogyusten2565

    4 ай бұрын

    @@RomanKoshovskyy Тут соглашусь. Ценность сервиса для меня как раз в возможности удобно собрать все в одном месте и видеть общую картину и ситуацию по распределению средств пусть и в ущерб каким-то точным данным, детальной структуре и точным цифрам. Например, ОВДП, депозиты, вложения в Инжур, Метровента и т. д. - это все для инвестора может быть как один актив, несмотря на то, что там 5-6 депозитов, 10-15 разных серий ОВДП, несколько фондов в Инжуре, и несколько вилл в Метровента. По усреднённой доходности, рискам, горизонтам и главное по сути это единое направление инвестиций, единый актив. В вашем сервисе (на данном этапе его развития) важнее видеть все "направления" в одном месте. Повторюсь, что идея хорошая, ценность в ней есть. Пожалуй поддержу подпиской.

  • @Arkonchikable
    @Arkonchikable6 ай бұрын

    Підкажіть будь-ласка, чи планується синхронізація аккаунта з інтернатів брокерс?

  • @RomanKoshovskyy

    @RomanKoshovskyy

    6 ай бұрын

    Привіт, відповідь на 17:29

  • @RomanKoshovskyy

    @RomanKoshovskyy

    6 ай бұрын

    А на 18:01 пояснення чим поточний гнучкий підхід теж має свої переваги при розбивці й деталізації "всього добра на ІВ"

  • @na333ar

    @na333ar

    6 ай бұрын

    Успіхів звичайно вам, але без інтеграцій цінність досить не висока. Також ніщо не заважає мати інтеграції + можливість коригування, хоча це звичайно складніше зробити.

  • @RomanKoshovskyy

    @RomanKoshovskyy

    6 ай бұрын

    @@na333ar дякуємо) якщо подивитеся за таймкодами вище, то у відповіді сказано що інтеграція є у нас в планах, проте не в найближчий час, дещо згодом і поступово будемо втілювати.

  • @shyshkin

    @shyshkin

    6 ай бұрын

    @@RomanKoshovskyy не зовсім релевантна відповідь, бо те що Ви показуєте, як перевага - не працює :( немає можливості в один актив додати декілька тікерів :( можливо це через те, що активи давно були введені

  • @byldozer100
    @byldozer1006 ай бұрын

    Відверто кажучи - сервіс не зайшов, немає потрібного функціоналу. Для обліку краще Google Sheets. Можливо зайде новачкам у яких немає нічого. Вцілому повністю згоден з побажаннями нижче, також хотів би добавити - необхідні тригери нотифікацій типу (buy, sell) при досягненні певного рівня цін. Бажаю успіхів.

  • @RomanKoshovskyy

    @RomanKoshovskyy

    6 ай бұрын

    Привіт, дякую за відгук, у нас фін. радники та багато клієнтів ведуть портфелі різної складності kzread.info/dash/bejne/d6qkxpSiqqvZiLg.html, тому новачків не так багато насправді. Будемо вдячні якшо підкажете відповіді на 2 питання: 1) Що є у ваших Google Sheets по функціоналу чого бракує у FIREkit саме з точки зору обліку активів, інвестицій та дохідності? 2) Якого функціоналу саме Вам бракує у нашому сервісі? Дякуємо. Також нагадаю, що у нас не торгова платформа, тому тригери не є ціллю, ціллю є довгостроковий моніторинг усіх статків та розуміння прогресу і пропорцій.

  • @sviatoslavkiral4307

    @sviatoslavkiral4307

    6 ай бұрын

    @@RomanKoshovskyy мені сповіщення щодо дельти цікаві у контексті докуповування дивідендних акцій з мого набору

  • @sviatoslavkiral4307

    @sviatoslavkiral4307

    6 ай бұрын

    @@RomanKoshovskyy і так - цікаво було б мати функціонал аналізу відносної надійності дивідендного тікера - як набір ключових важливих параметрів(відсоток прибутку який іде на дивіденди і закредитованість до капіталізації, капіталізація відносно заробітку і може ще щось, про що я не в курсі) і якусь формулу можливо, яка ці параметри агрегує. хоча я не впевнений, наскільки інтерактивність це про ваш інструмент, принаймні станом натепер. не хочу пропонувати неможливого.

  • @RomanKoshovskyy

    @RomanKoshovskyy

    6 ай бұрын

    @@sviatoslavkiral4307 дякую за відгуки та ідеї 😉 можливо щось з цього з часом теж розглянемо, але зараз в нас нема нахилу на активні/торгові сповіщення та деталізований розбір деталей/метрик компаній та дивідендів. Трохи не той вектор, але запити та інтерес точно будемо і далі аналізувати 🙂

Келесі