Е9: Лідер-слуга

У 1970 р. екс-директор із розвитку управління однієї з найбільших компаній зв’язку США «AT&T» Роберт Грінліф написав есе, у якому висловив думку про необхідність зміни філософії управління та поглядів на менеджмент, які тоді панували у США, а також запропонував концепцію, яку назвав «лідерство служіння».
А сьогодні ми розпочинаємо "Шухляду 2.0" вступом до теми, про яку плануємо говорити весь другий сезон.
Хто такий лідер-слуга? У чому суть концепції та філософії поняття? Чому Роберт Грінліф вважав за потрібне «перевернути» традиційну піраміду лідерства? Як біблійне поняття вийшло на рівень корпоративного світу? Які основні характеристики лідера-слуги? - Про це та інше уже в новому епізоді!
А також, після прослуховування пропонуємо питання для обговорення з друзями або в малих групах: ⁠drive.google.com/file/d/1qYHj...
Патреон Олександра Савича: / savichalex
Instagram: / savichalex
KZread: @AlexSavich
Телеграм-канал Андрія Савича: t.me/pastorsdiary
Instagram: / andrii.savych
Соціальні мережі Української біблійної церкви:
Facebook: / ubchurch.lviv
Telegram: t.me/ubchurch
Instagram: / ubchurch.lviv
#Бог #УБЦ #UBC

Пікірлер: 12

  • @halynatokar5528
    @halynatokar55282 ай бұрын

    ❤ дякую вам за таку тему подкасту.. Особливо пл Євангеліє Марка ❤

  • @Nebo_home27
    @Nebo_home272 ай бұрын

    Класс) Дуже цікаво слухати двох Савичів👍😁

  • @vladmatvieiev
    @vladmatvieiev2 ай бұрын

    Хороші практичні думки! Мав можливість перевірити себе, чи у вірному напрямку і почути цінні думки для розвитку. Вже 2 роки в клініці зі своєю командою працюю саме в лідерстві - служити. Бачу в цьому успіхи посилаючись на відгуки та роботу кожного працівника. Ми відрізняємось від інших цінностями і підходом до людей. Працівники мають можливість бачити інший підхід згідно цінностей. Дякую вам з Андрієм брате, за хороші роздуми. Ви робите хорошу роботу!

  • @artelnile4709
    @artelnile47092 ай бұрын

    Чудово! Дякую ваші команді за початок цього сезону) Слухаючи подкаст згадав книгу "Духовне лідерство" О.Сандерса 😉

  • @user-js7st6yg8k
    @user-js7st6yg8k2 ай бұрын

    Так, я також чекала дуже! Божих благословень вам в цьому служінні ❤

  • @HelpforHeart
    @HelpforHeart2 ай бұрын

    Дякую брати!!!❤

  • @vikatykh
    @vikatykh2 ай бұрын

    Дякую Аліні і двом Савичам за такий крутий, актуальний контент! Уявляю собі скільки то праці за кадром🥰

  • @vladmatvieiev
    @vladmatvieiev2 ай бұрын

    Я ще більше переконуюсь, що хороший вплив відбувається через життя (бізнес, робота) 6 днів по 10-11 годин разом, ніж пару годин через черговий «релігійний» проект

  • @Ruslando17
    @Ruslando172 ай бұрын

    Юху нові випуски

  • @user-nc8pe2ox2s
    @user-nc8pe2ox2s2 ай бұрын

    Столько слов про лидерства, про того кто ведёт, и пости нет слов о том, куда эти лидеры ведут? Без христа лидерство бессмысленно и в бизнесе и в семье и в стране. Куда они людей вести будут ?. За этими современными концепциями стало невидно цель. Мечты, доброта, команда, компания, светские авторы и писатели о лидерстве и всё бы нечего, ну а к чему это всё? Успешный успех? Современно, круто, возможно эффективно но без Христа БЕССМЫСЛЕННО

  • @user-jx9pg2mu6c

    @user-jx9pg2mu6c

    2 ай бұрын

    Дякуємо за комент і вашу стурбованість, яку можу лише похвалити, проте не слід судити книжку по обкладинці) Це лише вступний випуск, а далі буде біблійніше і практичніше. Хто знає нас і слухає наші проповіді той розуміє, що ми не є ліберальними гуманістами, а лише хочемо віддати належне автору терміна «лідер-слуга» і взяти за основу запропоновані ним принципи та пояснити їх в світлі Біблії і нашого досвіду. Як ви почуєте пізніше Грінліф запропонував свою систематику характеристик лідера-слуга, що, по суті, є нічим іншим як характеристиками Ісуса. Крім того він говорить про біблійне розуміння лідерства, як служіння, що було революційним тоді і лишається таким зараз. Слухайте нас далі, бо насправді в Шухляді все лежить на поличках, просто в першій ви не знайшли того, що лежить в наступній )

  • @user-nc8pe2ox2s

    @user-nc8pe2ox2s

    2 ай бұрын

    @@user-jx9pg2mu6c Добре, буду чекати й слухати далі. Вибачте за таку наполегливість, просто останнім часом мене хвилює те, як багато світських концепцій, термінів й прийомів проникає в християнський простір. І не завжди це погано, але у цьому я бачу все менше і менше Христа і все більше психології, мотивації, ідеалізації, світської культури й моди. Саме тому я стурбований цим. Але якщо і справді, найкраще буде далі, то буду чекати. Не прийміть мої слова за осуд. (Більше за ревність по Слову Божому)

Келесі