Ідеальна реставрація | Як врятувати старі будинки?

Сьогодні відвідаємо ідеально відреставрований будинок у центрі Львова. Це зразок для наслідування від підвалу аж до даху. Поговоримо, чому одним вдається дбайливо ставитися до свого дому, а будинки зовсім поруч занепадають внаслідок бідності і байдужості мешканців.

Пікірлер: 126

  • @CHAPLINSKYVLOG
    @CHAPLINSKYVLOG3 жыл бұрын

    Сьогодні відвідаємо ідеально відреставрований будинок у центрі Львова. Це зразок для наслідування від підвалу аж до даху. Поговоримо, чому одним вдається дбайливо ставитися до свого дому, а будинки зовсім поруч занепадають внаслідок бідності і байдужості мешканців. Рекомендую також випуск про те, хто має дбати про реставрацію історичних житлових будинків: kzread.info/dash/bejne/mKap2bmbns3fZco.html

  • @Banderstadt88

    @Banderstadt88

    3 жыл бұрын

    Доброї ночі!!

  • @NazarGerega

    @NazarGerega

    3 жыл бұрын

    Доброго вечора! Будинок і двір в шикарному стані, плюс кафе на першому поверсі в квартирі, також стилістично витримано з збереженою автентикою (окрім кухні, де барна стійка). Єдине, в основному там присутні громадські, і комерційні організації , і тільки одна житлова квартира- тому гадаю їм, і вдалося спільним коштом все відновити, а головне дійти компромісу.

  • @mikp1995

    @mikp1995

    3 жыл бұрын

    Мають бути регуляції, що обмежують всі ці чудові різнобарвні балкони та вікна. Чому вони не діють?

  • @deankorbin5640

    @deankorbin5640

    2 жыл бұрын

    I guess im asking the wrong place but does any of you know a tool to log back into an Instagram account..? I somehow forgot the login password. I appreciate any help you can offer me

  • @davidkachor1778
    @davidkachor17783 жыл бұрын

    Як же сумно за тупість і подвійні стандарти наших людей.. Воно пищить, що на Бандери має бути бруківка, а само міняє вікна, ставить кондиціонери та тарілки на історичних будівлях у цьому ж центрі. Надіюсь в майбутньому можна буде випавити хоча б якось цей безлад

  • @KH-zg2vd
    @KH-zg2vd3 жыл бұрын

    "Дворики ваших будинків, це не має бути місце де росте мох" 🤣 Браво👏👏👏👏

  • @ktosktos1016
    @ktosktos10163 жыл бұрын

    ЛЬВІВ - ЧУДОВЕ МІСТО. Дякуємо всім, небайдужим, що піклуєтесь....

  • @GameisLive-is7ku

    @GameisLive-is7ku

    3 жыл бұрын

    Львів треба рятувати. А не схвалювати. Рятувати його треба в тому плані, що багато будов львова Старі, десь совкові, і все це треба реставрувати, все це треба ремонтувати, а у Львові такого мало, тому треба РЯТУВАТИ!

  • @user-mn3zh6tb1k

    @user-mn3zh6tb1k

    3 жыл бұрын

    @@GameisLive-is7ku Совок знести і збудувати будинки в Австрійському стилі.

  • @praguematist
    @praguematist3 жыл бұрын

    Коли буваю у Львові завжди боляче дивитися на те, як варварськи знищується прекрасна стара архітектура міста, часів Австро-Угорщини. Оті пластикові вікна і балкони. Глухі металеві двері. Рандомна фарба. Тощо. Більшість будинків перебуває в жалюгідному стані, з фасадів шматками спадає декор. Прибудинкова територія, двори, тротуари, - все перетворено на суцільний паркінг. Така багата спадщина, для України взагалі унікального масштабу (єдине українське місто, історичний центр якого визнано Світовою спадщиною UNESCO), і так зле з нею вчиняти - це справжній злочин на мою скромну думку. Треба цю ситуацію виправляти. Наведений в даному відео приклад реставрації - чудовий і вартий наслідування. Сподіваюся, що буде з'являтися дедалі більше таких прикладів. А влада Львова має краще працювати з мешканцями будинків, які потребують реставрації, спонукати їх вкладатися в такі роботи. Має бути просвітницька діяльність, треба пояснювати людям необхідність повернення будинку автентичного вигляду і показувати які вигоди мешканці отримають від цього. Добре, що є пан Юліан, який займається таким просвітництвом, дуже вдячний Вам за цю потрібну справу. Але влада міста теж має працювати в цьому напрямку. Мені здається за останні три десятиліття німці і поляки зробили для порятунку архітектури Львова більше, ніж самі львів'яни. Будинок моїх батьків наприклад ремонтували за кошти швейцарського фонду.

  • @ximmanate2154

    @ximmanate2154

    3 жыл бұрын

    Абсолютно згоден. Такі будівлі не мають бути паросто понівеченими, а в нас це люблять робити...

  • @igrokratiya
    @igrokratiya3 жыл бұрын

    Супер! Классные идеи! Вы должны быть мэром Львова! Этот город достоин лучших хозяйственников и специалистов!

  • @gray_sky
    @gray_sky3 жыл бұрын

    Пане Юліане, дякую за цей випуск і за Вашу роботу загалом. Але, кожного разу дивлячись Ваші відео, чи урбаністів на інших каналах, часто проскакує тема що треба спілкуватись та домовлятись із сусідами. Особисто я щиро ненавиджу більшість своїх сусідів - які буквально паркують машини на газонах, вирубують багаторічні дерева, бо їм треба "троха швітла да хати", мочаться в під'їзді, шумлять вечорами чи намагаються поставити гіпсову "матінку Божу" замість клумби "як у доці в селі". Я не маю ні найменшого бажання з ними про щось говорити, бачитись з ними зайвий раз чи домовлятись про щось, як і багато інших моїх знайомих чи друзів у інших будинках. На практиці далеко не завжди ініціативи сусідів хороші, а думка більшості мешканців - адекватна. Як тільки матиму нагоду переїду у великий ЖК де буде управляюча компанія яка не дасть шансів для жодного прояву креативу чи ініціатив мешканців, можливо навіть в якесь інше місто чи навіть країну де не буде такого бардаку. Ваш приклад дуже класний, і дуже круто що таке є у Львові, але на жаль на практиці не всі люди розділяють такі цінності - тому інколи банальні штрафи, контроль та дотримання правил тощо можливо будуть більш ефективними, ніж пошук спільної мови з сусідами, з якими немає про що говорити, та з якими не хочеться мати спільне майбутнє взагалі. P.S. Ще раз дякую за Вашу роботу, дійсно дуже актуально та цікаво.

  • @oleksandratsyupa775
    @oleksandratsyupa7753 жыл бұрын

    У всіх цивілізованих країнах історичну цінність реставрують тільки з дозволу міськради. і любе навіть мінімальне втручання потрібно узгоджувати в міськраді.

  • @praguematist

    @praguematist

    3 жыл бұрын

    Звісно, бо це має бути реставрація, а не "євроремонт" із заміною автентичних елементів на пластикові вікна і тому подібне лайно, чи самовільне будівництво, як це у нас часто буває, з прибудовою додаткових квадратних метрів, переплануванням. Реставрація потребує фаховості, а кінцевий результат має бути максимально наближеним до первісного стану.

  • @alexandersharyak5578
    @alexandersharyak55783 жыл бұрын

    Пані,так мило, в кінці ,проскочила перед камерою,випуск супер👍🏻❤️

  • @ladakondratuk4078
    @ladakondratuk40783 жыл бұрын

    Дуже вдячна за відео, мудро привертаєте до увагу до важливих і цінних речей!

  • @praguematist
    @praguematist3 жыл бұрын

    Я можу сказати про Прагу: влада міста в рамках генплану щороку витрачає великі кошти на реставрацію житлових будинків. Якщо я правильно пам'ятаю, то реставрація фінансується 50/50, можуть бути нюанси, але переважно так, половину грошей дають мешканці, другу половину забезпечує бюджет міста. Без участі влади ситуація була би значно гіршою. Отже, влада Львова має приділяти більше уваги реставрації будинків і спонукати мешканців до співпраці в цьому питанні.

  • @CHAPLINSKYVLOG

    @CHAPLINSKYVLOG

    3 жыл бұрын

    Абсолютно вірно, але не ремонтувати за 100% бюджету

  • @georgepoolver4508

    @georgepoolver4508

    3 жыл бұрын

    @@CHAPLINSKYVLOG "If you pay nothing, you care nothing " Mrs Thatcher

  • @user-qo6rh1hr9l

    @user-qo6rh1hr9l

    3 жыл бұрын

    Навіть 50% компенсації не потягнуть ніякі мешканці; то не кожний бізнес таке потягне - хіба якісь дубневичі чи козловський

  • @georgepoolver4508

    @georgepoolver4508

    3 жыл бұрын

    @@user-qo6rh1hr9l В такому випадку Львів це не Европа

  • @user-qo6rh1hr9l

    @user-qo6rh1hr9l

    3 жыл бұрын

    @@georgepoolver4508 не дуже розумію що тут спільного

  • @Dmytro-S
    @Dmytro-S3 жыл бұрын

    Таке питання. Де можна знайти креслення, фото, якісь матеріали щоб наприклад замовити вхідні двері в квартиру максимально наближені до історичних, якщо в будинку не збереглось старих дверей?

  • @mikezbanok3171
    @mikezbanok31713 жыл бұрын

    Молодець. Дуже коросне інфо. Підтримуймо і поширюймо.🧜‍♂️🌏

  • @vypo2233
    @vypo22332 жыл бұрын

    Будиночок як кружевний , милий , милий!!!!

  • @vasiapupkin5699
    @vasiapupkin56993 жыл бұрын

    Було б файно розрахувати вартість такої реновації-реставрації. Співставити цю вартість с середньостатистичною львівською зарплатою після всіх видатків(поїсти мінімально, заплатити за комуналку), і, в ідеалі, порахувати і сказати скільки десяток років кожен мешканець має відкладати на це :)

  • @OleksaShkliar

    @OleksaShkliar

    3 жыл бұрын

    Є щонайменше два варіанти: - мешканці беруть довгостроковий кредит по з одній з програм співфінансування під низький відсоток та виплачують його протягом наступних років 10-20 - осбб збирає щомісячно додаткові кошти до спеціального фонду на майбутній капітальний ремонт чи реставрацію Будинок з 10-ти квартир може збирати по 5 тисяч на місяць. Тобто 60 на рік. Дві тисячі євро на рік - це 20 за десять років. Пристойна сума для початку.

  • @V.Prima.
    @V.Prima.3 жыл бұрын

    9:00 - цікаво коли з'явилася технологія виготовлення фацету. Адже і зараз це не дешево і технічно не просто. Було би цікаво подивитися випуск про те як технології, в різний час, змінювали містобудування. 🖖🏻

  • @K.M.I
    @K.M.I3 жыл бұрын

    Вкрай важлива тематика як на мене, потрібно залучати мешканців до дій в принципі, щоб вони хоча б почали краще розуміти роботу держоганів та можливості жителів міст.

  • @webandriy
    @webandriy3 жыл бұрын

    ак. Гнатюка 2, цей підїз це щось з чимось, чистий кайф

  • @JustUserChannel
    @JustUserChannel3 жыл бұрын

    Чудове мiсто !

  • @ximmanate2154
    @ximmanate21543 жыл бұрын

    Дивлюся на безліч запаркованих машин в гарних дворах... Бля, в країнах ЄС, це вважається просто варварством. Культура просто варварська якщо взяти європейські мірки... Приємно що й приклади для наслідування. Дарує думку, що не все ще так фігово...

  • @tymoshenko_vasyl
    @tymoshenko_vasyl3 жыл бұрын

    Цікаво) Подивився на свій під'їзд, захотілось такої ж реставрації😁

  • @adventuretime3175
    @adventuretime31753 жыл бұрын

    Я довго жила в центрі (на щастя вже переїхала). Свого часу теж зайшла мова про ремонт під"їзду спільним коштом. З 16 квартир в нашому будинку 8 здавалась в подобову оренду. Відповідь власників цих квартир була простою "а в нас і так все норм здається, ми точно в це вкладати не будемо". От і все. Ще пару квартир то пенсіонери, з доходом 2000грн, а решта, хто лишився- ну не потягнем ми фінансово нічого. Трошки скинулись, поремонтували мінімально вхідні двері та й по всьому.

  • @rapvoznya
    @rapvoznya3 жыл бұрын

    Клас) ось це приклад для всіх) дякую Вам!

  • @yaromyrtsimura3472
    @yaromyrtsimura34723 жыл бұрын

    Браво! Шикарний влог. Сотні разів бував на Богомольця і на багато речей не звертав уваги, а тепер буду по новому все сприймати і уважніше спостерігати

  • @GrygoriyBoichuk
    @GrygoriyBoichuk3 жыл бұрын

    Коротко і по суті, зручний формат.

  • @MrvnRobot
    @MrvnRobot3 жыл бұрын

    Дякую за цікавий влоґ. Маю надію такий підхід до власності дуже скоро ввійде у звичку. Як будете мати час і натхнення, зробіть, будь ласка, коротке відео про архітектурні стилі Львова (основні ознаки, приклади будівель), ось як про сецесію у цьому влозі.

  • @babaholovanka
    @babaholovanka3 жыл бұрын

    Пане Юліане, було б цікаво послухати про облаштування дворів у багатоквартирних будинках. Мені, наприклад, як і багатьом містянам, хотілося б файний двір, із нормальним, не вирвиочного кольору дитмайданчиком, озелененням, велопарковкою. Але взагалі розуму не докладу, як це працює в наших реаліях? Технічні моменти. До кого звертаються, куди пишуть заяви, хто за це платить. Якби побачити реальну українську ініціативу реставрації типового совіцького дворику з лєбєдями з шин і турніками, від початку до кінця, з перших вуст. Поки тільки бачила таке у закритих дворах нових ЖК :(

  • @artemkostruba994

    @artemkostruba994

    3 жыл бұрын

    збираються меншканці і роблять все самі, заяву хіба що собі самій можете написати

  • @babaholovanka

    @babaholovanka

    3 жыл бұрын

    ​@@artemkostruba994 Двір у місті і подвір'я біля своєї хати - різні речі. Я чула, якщо квітник під вікном не занесений на баланс ЖЕКу, можуть прийти комунальники і викосити все під корінь. Про посадку дерев треба домовлятися із зеленбудом. Зауважувати, де лежать комунікації - щоб дізнатися, де вони, треба знов-таки кудись звертатися. Дитячий майданчик сам не купиш і не вкопаєш, бо раптом впаде кому на голову, будеш крайній. Є багато небайдужих мешканців, які взялися б до справи, але просто не розуміють, як це працює.

  • @artemkostruba994

    @artemkostruba994

    3 жыл бұрын

    @@babaholovanka створюйте ОСББ, беріть на баланс будинок і подвіря і всі комунікації, вирішуйте всі питання більшістю голосів

  • @SerhiyHR
    @SerhiyHR3 жыл бұрын

    Вподобайка і комент! Дякую за Ваші відео!

  • @kovalskyisketch879
    @kovalskyisketch8793 жыл бұрын

    Проблема в тому, що люди навіть прибрати в своїх під'їздах не можуть організуватись...чекають поки хтось невідомий прибере... напевно

  • @CHAPLINSKYVLOG

    @CHAPLINSKYVLOG

    3 жыл бұрын

    А хочем щоб політики між собою домовилися)))

  • @user-fq2zd9fp2s
    @user-fq2zd9fp2s3 жыл бұрын

    Цей вітраж моя любов!

  • @MrBybyshka
    @MrBybyshka3 жыл бұрын

    Було так цікаво зазирнути в такі казкові дворики. Дуже цікаві теми піднімаєте. Слухаю із задоволенням і знов тихо мрію про Львів. Я б не проти купити квартиру у Львові за 800-1000$ за кв м. Але глянувши в інтернеті на те які ціни я була приголомшена. В Києві так, якраз такі і є. Львів в першу чергу туристичне місто, і квартири продаються виключно для аренди.

  • @CHAPLINSKYVLOG

    @CHAPLINSKYVLOG

    3 жыл бұрын

    Ні, не виключно під оренди. Спокійно можна знайти житло

  • @zahardyablo
    @zahardyablo3 жыл бұрын

    Класно, такий лайтовий формат)

  • @OliaVeter
    @OliaVeter3 жыл бұрын

    Ну от в нас в під'їзді 4 квартири, 5-а добудовується. На першому поверсі бізнес. Їхні клієнти паркують машини на газоні або прямо мені під вікна. Пані з бізнесу пропонує зробити парковку ЗАМІСТЬ газону і зрубавши пару дерев, які тут розтуть поколіннями. В мене питання: чому я маю терпіти і таку пані, і таке підношення до дворика? До речі до прибирань. Будинок замалий для створення ОСББ в нас всього 7 квартир, в 5-ти з яких живуть пенсіонери. Об'єднуватись з сусідніми будинками - там переважно теж старі люди. Вартість комунальних послуг для ОСББ з малою кількістю квартир зростає в 5-6 рази (та як має зараховуватись офіційна зп директору і бухгалтеру). Як висновок - ЖЕК не займається ні реставрацією, ні навіть заміною лампи чи прибиранням під'їзду, все своїми (читай - "моїми") руками. Добитись ремонту дороги в дворик за участю міста теж неможливо вже не перший рік. Я дуже хочу, щоб ситуація змінювалась, а дворики ставали більше європейськими, але тут ще пострадянські реалії. Виходить, що мусиш перечекати поки те покоління звільнить квартири природнім шляхом і заселиться молодь.

  • @roman.nnnnnn
    @roman.nnnnnn3 жыл бұрын

    Супер! Дякую за відео :)

  • @user-fc7iw9ex1m
    @user-fc7iw9ex1m3 жыл бұрын

    Добрий день, всім добра і дякую за відео)

  • @dmytrovecl2
    @dmytrovecl23 жыл бұрын

    Чесно кажучи найбільше що мене дратує у Львові це різні вивіски, реклами і т.д. Це просто якась жесть, красива будинок в центрі міста, і тут хтось вирішив зробити там магазин, велитенська вивіска без смаку, кислотно зелений колір всюди(наприклад), на вікнах реклама яскрава. Просто неможливо дивитись.

  • @user-ol1ck7rd6c
    @user-ol1ck7rd6c3 жыл бұрын

    Дуже цікаво. Дякую

  • @viktorpotoki4274
    @viktorpotoki42743 жыл бұрын

    внутрішній дворик дуже крутий

  • @vitoldmysholov9401
    @vitoldmysholov94013 жыл бұрын

    Суперське відео )) У Львові багацько знакових будинків у жалюгідному стані. Було б добре найцікавіші будинки відеооглянути з варіантами реставрації. Може навіть з історичною передмовою )

  • @petrozanko1727
    @petrozanko17273 жыл бұрын

    Супер! Молодці

  • @bohdanhenhalo8861
    @bohdanhenhalo88613 жыл бұрын

    Супер!

  • @MaisterniaOzvuchennia
    @MaisterniaOzvuchennia3 жыл бұрын

    Цікаво. Дякую.

  • @haos535
    @haos5353 жыл бұрын

    Ще якби замінити всі старі дахи під один колір, як це зроблено в Празі булоб взагалі супер круто, і відновити фасади, позабирати вивіски

  • @user-kk4kt4fp2w
    @user-kk4kt4fp2w3 жыл бұрын

    Питання: куди звертатись з приводу грамотної обрізки дерев у подвір'ї та під вік нами на аулиці. Дарева повиростали уже вище 3-го поверху . Раніше підрізали самотужки, але виникли проблеми з "Зеленим Львовом". Дякую за цікавий сюжет.

  • @user-pi7kn6ox2s

    @user-pi7kn6ox2s

    3 жыл бұрын

    Можу вам допомогти. Напишіть заяву до вашої райради, щоб обстежили дерево, можна це скерувати навіть по Інтернету через портал 1580,. Якщо дерево аварійне, то його обов'язково мають зрізати. Якщо здорове, то можуть просто обрізати.

  • @gent2752
    @gent27523 жыл бұрын

    Гарно

  • @innab6992
    @innab69923 жыл бұрын

    Супер

  • @rapvoznya
    @rapvoznya3 жыл бұрын

    🔥🔥🔥

  • @Ollllena
    @Ollllena3 жыл бұрын

    Краса ❤️ Але вікна та балькони біль.. P.s. Благаю, зніміть ще щось за бруківку, бо то страшне, що коїться..

  • @andyedos4402
    @andyedos44023 жыл бұрын

    Круто - намалювати ідеальну історію. Показати будинок, в який в‘їхав бізнес. І сказати: мешканці - ось як може бути...робіть! А по факту... В моєму будинкові 6 квартир. Квартира під здачу, квартира з людьми, які хочуть з’їхати років 5. Також квартира з людьми, які кожен день з пляшкою горілки розпочинають ранок. Та дві квартири із пані, яким за 60ть років і моя. Ефективний власний, домовленість мешканців, співфінансування, кредити... ага.

  • @vasiapupkin5699

    @vasiapupkin5699

    3 жыл бұрын

    Золоті слова. "Західна" практика не дуже ладить зі "Східною" реальністю :)

  • @AlexandrO1111

    @AlexandrO1111

    3 жыл бұрын

    Якщо немає змоги утримувати дорогу нерухомість-продавайте

  • @vasiapupkin5699

    @vasiapupkin5699

    3 жыл бұрын

    @@AlexandrO1111 а якщо "зовнішній" фактор створює "рахунки" - це входить в "утримання" і являє собою добру причину "продати"? Наприклад якщо поруч почали будувати будинок а ви, такий поганий господар (найбагатший у будинку і з середнім доходом), не можете оплатити ремонт тріщин і пошкоджень? 🤔

  • @AlexandrO1111

    @AlexandrO1111

    3 жыл бұрын

    Vasia Pupkin біля кожного недоглянутого історичного будинку зводять новий?

  • @ingvar-taranis7535

    @ingvar-taranis7535

    3 жыл бұрын

    @@AlexandrO1111 , якщо порівнювати Київ та Львів, то так, у Києві норма історична архітектура в притул до якоїсь риготної новобудови.

  • @vazshum1669
    @vazshum16693 жыл бұрын

    Доброго здоровья. Допоможіть будь ласка спасти 130 літній будинок у м. Львів по вулиці В. ВИННИЧЕНКО 4 який може впасти на людей та гостей міста по причині реконструкції на першому поверсі в квартирі номер один під салон краси Еліт якою є власник колишній депутат якому плювати на людські життя та цінність і історію Львова... Прохання подивіться передачу все можливо за 27.11.19року на фейзбук, власник зніс між кімнатну перегородку забрав два підвали в які пробив вхід з квартири 1, і зробив солярій у 2005 році, а у 2006році на горищі будинку поставили маяки за якими ніхто не доглядав які є розірвані ще з 2006 року.

  • @AndriyByelyj
    @AndriyByelyj3 жыл бұрын

    Цікава тема, лайк! А ще було б дуже інтересно послухати про будинок "під двома совами", на Гвардійській,6. Там, начебто, деякий час жив Пілсудський

  • @A_Ya-Yo
    @A_Ya-Yo3 жыл бұрын

    Але і у відреставрованому під'їзді вже понанаклеювали всякий непотріб, так все і починається.

  • @Ivan-nm9yo
    @Ivan-nm9yo3 жыл бұрын

    В цьому будинку відреставрованому був на якійсь виставці, так, там добре зробили. І знімав якось квартиру в будинці на куті, від того рохи був в шоці як при СРСР ділили квартири на кілька. Там була квартира всередині якої зробили ще дві квартири, мені до себе доводилось проходити ерез квартиру сусідів. Під'їзд був гарний, з мармуровими панелями і вітражами на вікнах, але стан в нього був такий самий як в першому під'їзді на відео. З приводу вікон - може й недуже гарно металопластикові вікна але з опаленням в таких будинках біда, а стеля там висотою більше метрів, тому тепло зберегти дуже важко.

  • @eugene_fcdd
    @eugene_fcdd3 жыл бұрын

    Приїзжайте в Дніпро. Покажемо вам + та -

  • @maxgulyayev1167
    @maxgulyayev11673 жыл бұрын

    Добрий день! Не могли ви б зробити обзор на 9 поверхівку на вулиці Єфремова 79, бо дуже цікаво яких вона часів і хто її архітектор?

  • @ladakondratuk4078
    @ladakondratuk40783 жыл бұрын

    Буду вдячна за відповідь. Можливо знаєте, в одному із польських будинків на вулиці Гнатюка, коли зайти в браму, прокладені залізні рельси як для трамваю. Яке їхнє було призначення?

  • @user-yu3im6br8p
    @user-yu3im6br8p3 жыл бұрын

    Підказую схему бузкоштовно. Для того що б привести в належний вигляд будинкі Львова потрібно не так вже й багато, досить давати в навантаження компанії якій виділяють ділянку під будівництво, реставрацію фасаду хоча б одного будинку (один будинок будуєш, один реставруєшь). І через рік Львів буде не впізнати (в хорошому сенсі). Якби так робили наші міськи очільники, Львів був би в ідеалі. Але для чого реставрувати якись там будинки, кращє живі гроші покласти собі в кишеню...)))

  • @CHAPLINSKYVLOG

    @CHAPLINSKYVLOG

    3 жыл бұрын

    Дуже оригінально, а яким законом накажете керуватися?

  • @user-yu3im6br8p

    @user-yu3im6br8p

    3 жыл бұрын

    @@CHAPLINSKYVLOG Є такий "закон", примусово-добровільний, благодійність називається. Все можна оформити як благодійність для рідного міста. Компанії забудовники переважно приватні і наскільки я правильно розумію можуть керувати власними коштами на свій розсуд.

  • @CHAPLINSKYVLOG

    @CHAPLINSKYVLOG

    3 жыл бұрын

    Така благодійність буде названа в суді, в який подадуть забудовники , корупцією. Благодійність на то і благодійністю називається що не примусова

  • @user-yu3im6br8p

    @user-yu3im6br8p

    3 жыл бұрын

    @@CHAPLINSKYVLOG Все можна зробити красиво. Для цього існують юристи. Саме головне мати бажання, якого нажаль не має. Я взагалі не дуже зрозумів Ваші слова. При чім тут суд? З Ваших слів виходить що любий благодійник зробивши добру справу, при певних обставинах може подати в суд? Маячня якась...

  • @CHAPLINSKYVLOG

    @CHAPLINSKYVLOG

    3 жыл бұрын

    Маячня -змушувати до благодійності

  • @AndriyLyven
    @AndriyLyven3 жыл бұрын

    +

  • @vik8520
    @vik85202 жыл бұрын

    Може хтось знає з глядачів тут про будинок за адресою вул.Тершаковців 4 (це якраз недалеко від цього будинку), або де можна взнати про його якусь історію?

  • @valentynhutsal4708
    @valentynhutsal47083 жыл бұрын

    Пане Юліане, чи є можливість/бажання почути вас у Макса Бахматова у подкасті ПБ/ЛБ ?

  • @CHAPLINSKYVLOG

    @CHAPLINSKYVLOG

    3 жыл бұрын

    Через тиждень буде

  • @orvelveranderung8619
    @orvelveranderung86193 жыл бұрын

    Треба схкдити в музей історії Львова

  • @yuriyyuriy6147
    @yuriyyuriy61473 жыл бұрын

    посилання на блог немає на 0:46

  • @CHAPLINSKYVLOG

    @CHAPLINSKYVLOG

    3 жыл бұрын

    Вже працює, оновіть відео. Ось цей випуск: kzread.info/dash/bejne/mKap2bmbns3fZco.html

  • @kiwi5901
    @kiwi59013 жыл бұрын

    ++

  • @user-kg3ys7iq4f
    @user-kg3ys7iq4f3 жыл бұрын

    +++

  • @hohahohaya
    @hohahohaya3 жыл бұрын

    Важлива петиція про заборону проросійських партій та організацій через ЗУ "Про колабораціонізм". Прошу підтримати, поширити та повідомити знайомих!petition.president.gov.ua/petition/105082

  • @tg07f5ebi64f
    @tg07f5ebi64f Жыл бұрын

    Це дуже круто, але не може бути, щоб у кожному домі були такі менеджери від бога. Я бачу по Херсону. Є у людини квартира в старому центрі, але грошей на нормальне життя немає! Яка там реставрація.. Люди думають як дах відремонтувати, а не поручні... Якщо це історичний центр, то місто має дбати! Архітектурний відділ чи щось таке. В нас і так осбб витягнули житловий фонд за власний рахунок, а зараз армію тягнемо. Дай боже щоб залишилось про що дбати після війни

  • @Masayama10den
    @Masayama10den3 жыл бұрын

    Я не розумію що таке "вільна подача" :-( є хороша спроба це пояснити, але я реально слабо в'їхав. А так слухати дуже цікаво.

  • @joncarter8896
    @joncarter88963 жыл бұрын

    Ну так пральну машинку в областях люди ще собі дозволити, а от уже на машинці для сушки одягу економлять :(. Блін 2020 а люди досі свої трухани на балконах на мотузочках розвішують. І смішно і сумно.

  • @nazard1284

    @nazard1284

    3 жыл бұрын

    А куди це все поставити ?

  • @yyankayra7593

    @yyankayra7593

    3 жыл бұрын

    многие изделия, особенно из деликатных, натуральных тканей нельзя сушить в машинке для сушки

  • @mwdrem1
    @mwdrem13 жыл бұрын

    мАстодонт...

  • @user-ku2sx6ed3h
    @user-ku2sx6ed3h3 жыл бұрын

    мдяя..як то кажуть россійскою....лучше быть богатым и здоровым чем бедным и больным.!))))))...мріі того пана про то як має бути воно єєє ну далеко від наших реалій....і особливо порадував перл про обмеження доступу мешканців до дворику)))))))правильно обнесті колючкою під напругою і показово спалити всі авто_!!! бо не так бачив архітектор ))))))))))) особливо як взяти до уваги практично повну відсутність тих самих авто в той час)))))))

  • @CHAPLINSKYVLOG

    @CHAPLINSKYVLOG

    3 жыл бұрын

    Дуже дотепно про колючку. Але я ніде не сказав про обмеження доступу для мешканців. А закриті сквери то є нормальна практика, наприклад внутрішньоквартальні сквери в Лондоні. Куди доступ є твльки під ключ тих, хто там живе і обслуговує.

  • @user-ku2sx6ed3h

    @user-ku2sx6ed3h

    3 жыл бұрын

    @@CHAPLINSKYVLOG в нас тут не Лондон і ніколи не буде!!!!!!!!при нашому житті так точно!!про різницю менталітета взагалі мовчу!!!!!!!!!!! а ваши побажання про відновлення будинків і брам зважаючи на вашу фахову обізнанністьз кошторисом данного дійства і реаліями краіни виглядають ну такою маячнєю летаючого високо в небі над грішною землею..мрійника(((((( і шось мени підказує шо особисто ваші доходи ну ніяк не зрівняти з пересічними ((((( тому ви так просто і можете говорити ..требя мешканцям скинутися))))))) а скинутися треба ой не по 100гр !!!!!!!!!!!!!ну скинтеся паршім і буде вам щастя))))))))))

  • @CHAPLINSKYVLOG

    @CHAPLINSKYVLOG

    3 жыл бұрын

    Я ваш висновок зрозумів- типу живем в гавні і не треба починати жити краще. А на ваші роздуми щодо моїх доходів мене взагалі не цікавлять. Думайте за свої доходи )))

  • @user-ku2sx6ed3h

    @user-ku2sx6ed3h

    3 жыл бұрын

    @@CHAPLINSKYVLOG от я і думаю((((( шо я таки правий на рахунок доходів ваших не мені іх рахувати і не збираюся тільки ваші перли дуже нагадують вислів французьскоі королеви коли ій сказали шо народ не має хліба.....то хай ідять тістечка!!!!!! іі відповідь(..вітражі відбудовуй((((((( ага я в курсі ск то коштуе...ви думаю тоже(((((

  • @CHAPLINSKYVLOG

    @CHAPLINSKYVLOG

    3 жыл бұрын

    В місті давно діє програма співфінансування для тих, хто цінує речі, які перелічені в блозі. Але то не для Вас. Вам залишається тільки стогнати від злоби та пошуку винних у ваших бідах.

  • @user-zi1lc4et3x
    @user-zi1lc4et3x3 жыл бұрын

    А не дешевше/легше замінити старі деревняні вікна на нові пластикові з дизайном під старину.Якщо реставрація дорожча нового пластикового вікна ніхто за свої гроші це робити не буде

  • @meef3r

    @meef3r

    3 жыл бұрын

    дешевше, але ж в цьому і є сенс, щоб зробити дорожче, тобто максимально реставрувати і відновити, що можна, і тоді метр в цьому житлі буде дорожчий, профіт. тобто якщо далеко не заглядати, то дешевше собі поставити пластикове вікно і двері, але стратегічно це лише здешевлює ваше житло, бо воно уже в собі не нестиме отого духу історичного. а дизайн під старину, як не крути, дуже швидко обшарпається і буде всім сигналізувати про неавтентичність

  • @user-zi1lc4et3x

    @user-zi1lc4et3x

    3 жыл бұрын

    @@meef3r Для більшості не потрібно здородчувати свою квартиру, а потрібно щоб в ній було зручно.Я не стикався з реставрованими вікнами, але сумніваюсь в тоиу що вони не дують і що іх легко мити чи відкривати.Та й більшість цих вікон родом з СРСР а не історичні.

Келесі