Учитель року

Учитель року

Відео перебігу відбіркового та фінального турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року».

У 2019 році конкурс проводиться у п'яти номінаціях: «Французька мова», «Вчитель інклюзивного класу», «Географія», «Захист Вітчизни», «Основи здоров'я».

Уперше всеукраїнський конкурс «Учитель року» об’єднав освітян у 1996 році. Підставою для його проведення в областях та на рівні держави став Указ Президента України від 29 червня 1995 року № 489 «Про всеукраїнський конкурс «Учитель року», а також Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 року № 638.

Пікірлер

  • @art_tacher
    @art_tacherКүн бұрын

    Галино, це щось неймовірне! Ви вчитель від Бога.

  • @user-ft1gb6mj3h
    @user-ft1gb6mj3h4 күн бұрын

    сота - чарунок українською

  • @ImStupidMan10
    @ImStupidMan105 күн бұрын

    Я пупсик

  • @user-fx7cx6vz4s
    @user-fx7cx6vz4s5 күн бұрын

    Дякую ❤

  • @user-he6hx3qb1b
    @user-he6hx3qb1b7 күн бұрын

    Чудово, як по мені так дуже корисний ролик) У мого брата теж є канал, називається Майбутній Мільйонер, там про гроші, фінансову грамотність, економіку і т.д. Він то економіст за освітою, знімає, корисний контент каже. Ну я посилання залишати не буду щоб не сорити, якщо цікаво то пошукайте, підтримайте

  • @user-om4br1jm6c
    @user-om4br1jm6c8 күн бұрын

    Олекса (Номад) Шановна Ірина Михайлівна, все це добре, але форм рельєфу не існує, можна говорити тільки про форми топографічної поверхні, краще - про фігури поверхні ..., а рельєф - це загальна конфігурація поверхні, організація поля висот/глибин, конфігураційний патерн місцевості, причому місцевості можуть бути самих різних масштабів.

  • @user-om4br1jm6c
    @user-om4br1jm6c9 күн бұрын

    Олекса (Номад) Шановна пані Віра, населення не розселяється, це роблять люди!

  • @user-om4br1jm6c
    @user-om4br1jm6c9 күн бұрын

    Олекса (Номад) Шановна Юлія, я розумію, що про форми рельєфу написано у підручниках, але це некоретно, бо їх не існує, є форми топографічної поверхні, а рельєф - це загальний (інтегральний) образ (патерн) цієї поверхні, що формується у людській свідомості! Ми не ходимо по рельєфу, ми ходимо по поверхні! Змінюється морфологія поверхні, що, якщо зміни значні, віддбивається на зміні її образу.

  • @user-fd1dp8ku1s
    @user-fd1dp8ku1s10 күн бұрын

    А чому Ви не обираєте простих людських інтонацій? Ніби чую штучний інтелект.

  • @user-om4br1jm6c
    @user-om4br1jm6c11 күн бұрын

    Олекса (Номад) Перепрошую, поняття "топографічна карта", азимут ... - це географічне знання?

  • @romanchuk_roman
    @romanchuk_roman11 күн бұрын

    Вітаю. Так, поняття "топографічна карта" та "азимут" належать до географічних знань. Географічні поняття - вид теоретичних знань*. *Дидактика географії: монографія / В.М. Самойленко, О.М. Топузов, Л.П. Вішнікіна, І.О. Діброва. - К.: Ніка-Центр, 2013.- 570 с.

  • @user-om4br1jm6c
    @user-om4br1jm6c11 күн бұрын

    @@romanchuk_roman Шановний Романе Станіславовичу, і я Вас вітаю! Дякую за посилання на "Дидактика географії", буде час, подивлюся, але це не те видання, яке може містити коректні уявлення про географічні поняття. Звісно, географи можуть користуватися поняттями "топографічна карта" та "азимут", але вони не є саме географічними поняттями, бо не задіяні у відображенні географічних явищ. Так, азімут - горизонтальний кут, що відраховується між заздалегідь обраним напрямком і напрямком на заданий предмет. .., що тут географічного? Нічого! Що стосується топографічної карти (карт взагалі), то це побудоване в картографічній проекції ... узагальнене зображення земної поверхні поверхні чи поверхні іншого небесного тіла небесної сфери тощо, що відображає розташовані на них об'єкти в певній системі умовних позначень, це спосіб відображення, не більше. Карти використовуються фахівцями і інших наукових напрямків ... Так що у карті географічного? Нічого! Варто додати, що на сьогодні так званих географічних карт взагалі не існує. На жаль, проблеми з географічною освітою починаються зі школи, але вчителі тут ні до чого ..

  • @user-om4br1jm6c
    @user-om4br1jm6c11 күн бұрын

    Олекса (Номад) Дуже цікаво, але виникає питання: яке відношення сучасний політичний простір (а що це таке?) має до географії?

  • @user-zy7id4gq8e
    @user-zy7id4gq8e11 күн бұрын

    Зв'язок між сучасним політичним простором та географією є глибоким і багатогранним. Політичний простір: Включає в себе території держав, їхні кордони, адміністративний поділ. Формується та змінюється під впливом географічних факторів, таких як: Рельєф: Гори, річки, моря впливають на міграцію людей, розвиток економіки, формування етнічних та політичних груп. Клімат: Різні кліматичні умови впливають на розвиток сільського господарства, промисловості, культури. Природні ресурси: Наявність або відсутність ресурсів (нафта, газ, корисні копалини) може призвести до конфліктів або співпраці між державами. Географія впливає на політичні системи, ідеології, зовнішню політику. Сучасний політичний простір: Характеризується глобалізацією, міграцією людей та ідей, геополітичними конфліктами. Розуміння географічних факторів є ключовим для розуміння сучасних політичних процесів. Приклади: Війна в Україні: Географічне розташування України, її природні ресурси та історичні зв'язки з Росією стали одними з причин цієї війни. Кліматичні зміни: Зміна клімату призводить до міграції людей, загострення політичних конфліктів, а також до змін у світовій політиці. Торгові війни: Змагання за ресурси та ринки збуту призводять до торгових війн між державами. Висновок: Географія не є просто наукою про земну поверхню. Це наука, що допомагає нам зрозуміти сучасний світ, його проблеми та перспективи.

  • @user-om4br1jm6c
    @user-om4br1jm6c11 күн бұрын

    @@user-zy7id4gq8e Не розумію, навіщо, починаючи наукову дискусію, користуватися таким ніком?!? Але це другорядне питання. Я прочитав коментар і був дещо здивований "визначенням" географії: виявляється, це не просто наука про земну поверхню ... Виникають питання: А що, географія так визначається? А як визначається земна поверхня? Можна було б на цьому завершити дискусію, але ... написане Бін нагадує тексти з підручників так званого наукового комунізму - просто декларативні заяви! Цікаво виглядають "географічні" фактори - рельєф, клімат, природні ресурси ... Виникають питання: А рельєф є матеріальним, і у якому сенсі він є географічним? А клімат є матеріальним, і у якому сенсі він є географічним? Природні ресурси - сукупність компонентів природного середовища, які використовуються в процесі суспільного виробництва - чи входить суспільне виробництво, як окрема сутність, в область дослідення географії? "Географія впливає на політичні системи, ідеології, зовнішню політику" - як? Що таке "геополітичні конфлікти", а термін "геополітика" є географічним? Що таке "географічне розташування", у чому його сутність? Клімат - це географічне поняття, якщо так, то на яких підставах? Яке відношення до географії мають торгові війни? Отже, купа питань, які вимагають відповіді!

  • @user-zb2oj1xi2p
    @user-zb2oj1xi2p11 күн бұрын

    На жаль, текстова версія не читабельна: набір слів

  • @user-ey9vl4ri7d
    @user-ey9vl4ri7d12 күн бұрын

    Молодець. Креативно! Доступно! Цікаво!

  • @ofcos
    @ofcos22 күн бұрын

    Дякую за відео. Тепер можу практичну підготувати, ато в інтернеті мало інформації було, а тут ціле відео

  • @user-mv6sc2zz1x
    @user-mv6sc2zz1xАй бұрын

    Яка назава цієї школи? Пишу схему запису уроку за спостереженням

  • @user-ox4tr3gi1z
    @user-ox4tr3gi1z2 ай бұрын

    хотілося б побачити уроки вчителів, але таке жахливе відео......нічого не чути.... дуже шкода, що не можна побачити уроки кращих вчителів.

  • @user-tc2vf3wr8t
    @user-tc2vf3wr8t3 ай бұрын

    Посередньо

  • @user-tc2vf3wr8t
    @user-tc2vf3wr8t3 ай бұрын

    Хирня',

  • @user-yc4ms2lv8h
    @user-yc4ms2lv8h4 ай бұрын

    "Дуже цікавий урок про захист вітчизни! Дякую, Лоза Сергію Михайловичу, за цінні знання!"

  • @user-fk6fi1wh2q
    @user-fk6fi1wh2q4 ай бұрын

    Дякую за лайфхак(лівий, правий)!!!

  • @SerFilini
    @SerFilini4 ай бұрын

    Дуже професійно!

  • @user-lf6vr6bo1w
    @user-lf6vr6bo1w5 ай бұрын

    Очаб не викладав би!!!

  • @user-lf6vr6bo1w
    @user-lf6vr6bo1w5 ай бұрын

    Е головні убори??

  • @user-jn6ey8ki2c
    @user-jn6ey8ki2c5 ай бұрын

    Молодець!

  • @user-jn6ey8ki2c
    @user-jn6ey8ki2c5 ай бұрын

    Дуже классно!

  • @user-gu9do8dx3s
    @user-gu9do8dx3s5 ай бұрын

    Цікаво, оригінально

  • @user-eb3nc2pi3f
    @user-eb3nc2pi3f6 ай бұрын

    чудовий урок!

  • @user-eg5lb9tz2w
    @user-eg5lb9tz2w6 ай бұрын

    Сподобався урок ,побільше таких педагогів та дітей.Вправа "Зустріч" дуже сподобалась і,взагалі,все на високому рівні

  • @user-mu6bc5sl1u
    @user-mu6bc5sl1u7 ай бұрын

    Дякую за урок! Повчальний та актуальний. Бачимо, що учителька використала такі ключові та предметні компетентності як спілкування державною мовою, інформаційно-цифрова компетентність, уміння вчитися впродовж життя, ініціативність і підприємливість, соціальна та громадянська компетентності. Запитання до п.Катерини: 1. На початку уроку Ви згадали слова Г.Тютюнника про найвищу мудрість життя (" бути добрим"). Пауло Коельйо писав:" Мудрість - це уміння шанувати таємницю життя". На Ваш погляд, чи тотожні ці думки? Поясніть. 2. Бачимо, що дракон відчував самотність. На Вашу думку, самотність є доповненням любові? Дякую. ❤

  • @user-ym3ml5bd3g
    @user-ym3ml5bd3g7 ай бұрын

    Супер

  • @user-yj9ht8zl5q
    @user-yj9ht8zl5q8 ай бұрын

    Дякую за цікаві та корисні майстекласи

  • @user-xb9bw7mo5z
    @user-xb9bw7mo5z9 ай бұрын

    Дуже погано, що вчитель не знає команд і виставляє це в ютубі. Правильна команда "Відділення в одну шеренгу СТАВАЙ", а не шикуйсь. Команда ШИКУЙСЬ подається при перешикуванні відділення. Ганьба такому вчителю!

  • @Game-zy8jy
    @Game-zy8jy Жыл бұрын

    Добрий вечір, Катерино. Чому Ви пишете:"Катерина Молодик, вчитель року, а не Катерина Молодик - вчитель року?" Дякую.

  • @nastyadavletova1564
    @nastyadavletova1564 Жыл бұрын

  • @tetianazelenska8614
    @tetianazelenska8614 Жыл бұрын

    Пишаюся такими вчителями❤️🇺🇦

  • @tetianazelenska8614
    @tetianazelenska8614 Жыл бұрын

    Красень💪🇺🇦❤️

  • @user-pp5lx3ss8r
    @user-pp5lx3ss8r Жыл бұрын

    Дуже шкода, що не встигла на конкурс..

  • @user-co6ce4nm3g
    @user-co6ce4nm3g Жыл бұрын

    Уявляю, як ці уроки стали в нагоді під час війни з кацапами. Особливо на передовій. Помарширували ось так перед кацапами 5 хв. і зразу після цього 10 москалів здалися в полон або втікли з передової, спостерігаючи таку приголомшливу міць наших воїнів. Ураааааааааа.....

  • @fizkulturazdonchenko
    @fizkulturazdonchenko Жыл бұрын

    Сергію молодець! Дуже гарна робота🎉

  • @SerFilini
    @SerFilini5 ай бұрын

    Дякую за високу оцінку🤝

  • @helemar7413
    @helemar7413 Жыл бұрын

    Хальо Міхаеля іх данке фюр дайне бріеф

  • @user-br9mj2qm9f
    @user-br9mj2qm9f Жыл бұрын

    Методично бездоганно!

  • @user-br9mj2qm9f
    @user-br9mj2qm9f Жыл бұрын

    Ви найкращий!

  • @Inside-rz2dh
    @Inside-rz2dh Жыл бұрын

    Топ!!!!!🤩😝😄😄😂😂🤣🤣😉😊

  • @tanushatumanyan4759
    @tanushatumanyan4759 Жыл бұрын

    Чудовий інструментарій для розвитку критичного мислення!

  • @user-wi9md1vd6k
    @user-wi9md1vd6k Жыл бұрын

    Яка Ви молодчинка! Дякую за демонстрацію красивого, інформативного, надихаючого уроку! Дивилась з задоволенням. Ваша колега, м. Новомосковськ

  • @user-qn3mh1yn2z
    @user-qn3mh1yn2z Жыл бұрын

    kzread.info/dash/bejne/pIOt2amsXaWac5s.html - Перевернутий урок... перед початком уроку учні побачили шкільну лекцію...

  • @user-qn3mh1yn2z
    @user-qn3mh1yn2z Жыл бұрын

    kzread.info/dash/bejne/fppk15qTosqTgLA.html

  • @user-qn3mh1yn2z
    @user-qn3mh1yn2z Жыл бұрын

    kzread.info/dash/bejne/aqxmxNaMnbzdYrg.html

  • @user-qn3mh1yn2z
    @user-qn3mh1yn2z Жыл бұрын

    kzread.info/dash/bejne/aqxmxNaMnbzdYrg.html

  • @user-vi2qf1sd1t
    @user-vi2qf1sd1t Жыл бұрын

    😊