Роял Інтеграція

Роял Інтеграція

eHealth, EHR, CRM. ERP, Dicom, eRx

Anycubic Photon Mono M5

Anycubic Photon Mono M5

Модуль "Каса"

Модуль "Каса"

Freecorder nxt

Freecorder nxt

Anycubic Photon Mono 4K

Anycubic Photon Mono 4K

Пікірлер

  • @KseniaPachadzhi
    @KseniaPachadzhi19 күн бұрын

    Здравствуйте как получить ключ Депозит сайн удалённо?

  • @sergimarievich4683
    @sergimarievich4683Ай бұрын

    Дякую

  • @sergimarievich4683
    @sergimarievich4683Ай бұрын

    Дякую

  • @irynas9756
    @irynas97564 ай бұрын

    а що означає, коли знайшов пацієнта - пише "відсутні нербхідні права" і що в такому разі робити??

  • @kkoott81
    @kkoott816 ай бұрын

    Гавно

  • @user-qy1gh4by3i
    @user-qy1gh4by3i8 ай бұрын

    Пані Юля,величезне Дякую!!! Купа інформації,яку давно шукала. Хочу ще!!!

  • @user-uz6ti5dk6b
    @user-uz6ti5dk6b8 ай бұрын

    Цікава штукенція)

  • @hawkmisha
    @hawkmisha Жыл бұрын

    "фармацепта" ... прохання виправіть "помилку" на Фармацевт ;)

  • @user-fx8gl4lf7y
    @user-fx8gl4lf7y Жыл бұрын

    Подяка

  • @dilshod1481
    @dilshod1481 Жыл бұрын

    Норм

  • @user-fr9us9zk6s
    @user-fr9us9zk6s2 жыл бұрын

    Повністю підтримую! Таким рішенням МОЗ не лише депаперизує сферу охорони здоров’я, але й кидає виклик ще серйознішій проблемі - безконтрольному вживанню цих препаратів, що може викликати резистентність.

  • @user-hm1lw8bg9p
    @user-hm1lw8bg9p2 жыл бұрын

    Цілком підтримую це рішення!👍👍👍 Вживання антибіотиків без відповідних показань шкідливе не лише для самої людини , але й з точки зору громадського здоров'я в цілому . Адже це сприяє формуванню антибіотикорезистентних штамів. Саме тому - такі хвороби , як холера, туберльоз та інші бактеріальні інфекції стають вироком для багатьох українців і щорічно забирають життя у тисячі людей. Тому не нехтуйте своїм здоров'ям і одразу звертайтесь до лікаря він підбере правильне і ефективне лікування 🤗

  • @vangefest6406
    @vangefest64062 жыл бұрын

    Мені за кордоном лікар виписав рецепт на протязі 2-3хв.А це що?

  • @user-bi4mu8ue4b
    @user-bi4mu8ue4b2 жыл бұрын

    Ждём

  • @user-em9vh8jr7j
    @user-em9vh8jr7j2 жыл бұрын

    👉 Сторінка вебінару за посиланням: bit.ly/3IhLZs6

  • @KorchunSV
    @KorchunSV2 жыл бұрын

    17 минута про автономерацию накладных … так и не работает после настройки

  • @maximdeyneka9211
    @maximdeyneka92112 жыл бұрын

    Якщо ви такі класні, то чому у вас зп для Hardware Engineer всього 350-450$?

  • @user-em9vh8jr7j
    @user-em9vh8jr7j3 жыл бұрын

    👌Тут є все для дезінфекції та стерилізації: medtehnika.org.ua 👌З приводу додаткових консультацій звертайтесь за телефоном: 0800 33 51 82 З приводу питань до лектора також звертайтесь за номером і ми вас зв'яжемо з ним!

  • @user-em9vh8jr7j
    @user-em9vh8jr7j3 жыл бұрын

    Запис вебінару: kzread.info/dash/bejne/m3aFlKaGk7uXfZs.html

  • @anastasiiadzuiba3075
    @anastasiiadzuiba30753 жыл бұрын

    Доброго дня, чи достатьньо лише реєстрації у Ehealth для перинатального центру чи потрібно також проходити реэстрацію у інших системах? Наприклад, у МЦ Плюс- mcplus.com.ua/reyestracziya-zakladiv-speczializovanoyi/.

  • @asdtg
    @asdtg3 жыл бұрын

    Якщо в 2020 отписала 100 балів, бо дві стоматології, терапевтична і ортопедична, то чі треба в 2021 отримувати ще знову по 50 на кожну спеціальність.

  • @user-em9vh8jr7j
    @user-em9vh8jr7j3 жыл бұрын

    Через технічні проблеми трансляція вебінару відбувається за іншим посиланням: kzread.info/dash/bejne/k3eqj9FpnbXKkqw.html

  • @oleksandrrumiantsev7731
    @oleksandrrumiantsev77313 жыл бұрын

    Доброго дня! А як що це самозвернення та немає направлення? Як у такому випадку формувати діагностичний звіт для передачі даних?

  • @user-cz1ib8nu7p
    @user-cz1ib8nu7p3 жыл бұрын

    Діагноз КОВІД вноситься як супутній.

  • @constructor3156
    @constructor31564 жыл бұрын

    Нічого не зрозуміло. Та ще й іноземною мовою.

  • @user-fk4hn1kf8h
    @user-fk4hn1kf8h4 жыл бұрын

    У мене зовсім інше вікно

  • @user-yq7vs7vc4v
    @user-yq7vs7vc4v5 жыл бұрын

    Доволі багато зауважень: 1. Ролик починається з того, що користувач вже залогинений на сайті. Під яким логіном та паролем мають входити провізори та фармацевти? Під тим, що вказували під час підтвердження реєстрації в «eHealth»? Чи їм потрібно ще створювати логін і пароль саме в вашій МІС? Не будуть же всі входити під логіном директора, від імені якого проводилася реєстрація підприємства, аптек та пунктів, співробітників. 2. Букви в номері рецепту латинські чи кирилічні? Є залежність від їх реєстру (всі заглавні) чи ні? Чи різниці немає, тому що (як і в автомобільних номерах) використовуються лише букви, які мають схоже написання кирилецею та латиницею? 3. Список можливих для відпуску за даним рецептом лікарських засобів. Розробники відфільтрували лише за діючою речовиною, а за дозуванням та кількістю в упаковці вирішили не паритися. Дуже зручно! Так, у випадку з будесонідом, де всього три торгових назви в реєстрі, це не так критично. А у випадку, наприклад, амлодипіну (37 ТН), бісопрололу (28 ТН), метформіну (35 ТН) якось важко обирати. До того ж у вас завжди за змовчуванням виводиться лише по 10 записів, тобто треба буде пролістувати декілько сторінок, щоб побачити всі варіанти. Таким цином, фільтрація за дозуванням та кількістю в пакуванні є вкрай необхідними. Сподіваюсь, що розробники цієї МІС прислухаються до цього. 4. Далі, в [3:28] голос каже, що в формі «Додати до заказу» нічого змінювати не треба. Хочу вас здивувати, адже «Ціна за 1 упаковку» не є фіксованою - це максимальна можлива ціна, яка може бути нижчою, якщо ми від постачальника отримали цей медикамент дешевше. За законом ми не маємо права перевищувати торгівельну надбавку у розмірі 15% від відпускної ціни постачальника. Тому ми просто зобов’язані змінити ціну, якщо вона відрізняється від максимальної. 5. Змінить пояснювальний напис при вводі особистого електронного ключа: «Крок 2. Оберіть файл з особистим ключем (зазвичай з ім’ям Key-6.dat) та вкажіть пароль захисту». У нас, наприклад, більшість працівників отримували ЕЦП через Privat24, і в їх файли назва містить ідентифікаційний код. До того ж ви самі собі протиречите, тому що ім’я вашого файла також не «Key-6.dat». 6. Далі глюк, з яким ми вже зустрічалися при підпису договору з НСЗУ: файл вже обраний, пароль заповнений, але це не спрацьовує. Чому з початку треба нажати «зчитати», потім (після виникнення помилки) нажати «зтерти» і знову «обрати». Для чого така послідовність дій? До того ж, пункт «обрати», якщо дані ключа вже заповнені, не активна. Чи неможливо виключити автозаповнення для цих полів, з тим, щоб відразу нажати «обрати»? Або використовувати вже заповнені ім’я файлу та пароль? 7. Змініть у розділі «Заказ по рецепту» надпис «Код подтвердження» на «Код підтвердження».

  • @user-em9vh8jr7j
    @user-em9vh8jr7j5 жыл бұрын

    1. Логін - пошта фармацевта, пароль той, що отриманий при реєстрації в системі (нхелс, а не єхелс), за необхідності його можна змінити (натискаємо "Змінити пароль входу", прийде посилання на пошту для скидання паролю). 2. Під полем Номер рецепту є роз'яснення щодо того, які символи може містити номер рецепту, а саме: "Номер рецепту може містити лише великі англійські літери (крім О) та цифри." 3. Дякую, є задача, де записуємо усі побажання користувачів, це побажання також додамо. 4. Не треба. Після того як обрали препарат з'являється вікно з деталями замовлення, у якому усі поля неактивні, окрім поля, де вказується роздрібна ціна. Відповідно, якщо ціна відрізняється, вказуєте у полі ціну, за якою відпускаєте ці ліку у власній аптеці. 5. На момент розробки цього блоку у системі були тільки керівники ЗОЗів, у вони найчастіше користувались підписами від ІДД ДФС України. Зауваження розглянемо, хоча воно не є критичним. 6. Зберігати заповненими не можна. 7. Дякую, змінимо.

  • @Crusader100500
    @Crusader1005009 жыл бұрын

    Спасибо всем кто приехал