Firma STIGO

Firma STIGO

STIGO Sp. z o.o. Sp.k
to krakowska firma, którą tworzy zespół doświadczonych inżynierów, o wieloletniej praktyce w sektorze przemysłowym. Łącząc teorię i praktykę ze znajomością najnowszych technologii w branży produkcyjnej i usługowej, z powodzeniem dostarczamy innowacyjne, łatwe w obsłudze maszyny i specjalistyczne oprogramowanie dla polskich przedsiębiorstw. Naszym podstawowym celem jest pomoc Klientom i wzmocnienie ich pozycji na rynku. Dokładamy starań, aby nasza oferta produktowa była atrakcyjna i dostosowana do potrzeb najbardziej wymagających Użytkowników - nie tylko pod względem finansowym, ale także optymalnych rozwiązań.

Пікірлер

  • @imranrehmatullah8141
    @imranrehmatullah814119 күн бұрын

    price

  • @stigo_dla_przemyslu
    @stigo_dla_przemyslu9 күн бұрын

    Hello, please write to our machine sales specialist: [email protected] :)

  • @mariuszjakubczyk5249
    @mariuszjakubczyk52493 ай бұрын

    Jakie źródło zasilania wykorzystano w filmie?

  • @stigo_dla_przemyslu
    @stigo_dla_przemyslu3 ай бұрын

    Powermax105 Hypertherm :)

  • @BlaszaneKrolestwo
    @BlaszaneKrolestwo8 ай бұрын

    Na jakich parametrach jest wycinana blacha? Prędkość, amperarz, długość przebicia i wysokość cięcia?

  • @stigo_dla_przemyslu
    @stigo_dla_przemyslu7 ай бұрын

    To cięcie wykonano przy następujących parametrach: :) Źródło zasilania: Powermax125 Hypertherm Palnik: HyAmp Amperaż cięcia: 65A Szybkość posuwu: 1815 mm na minutę Wysokość przebicia: 3,8 mm Opóźnienie przebicia: 0,5 s Wysokość cięcia: 1,5 mm Ciśnienie powietrza: 71 psi

  • @KrzysztofKania-hv5qy
    @KrzysztofKania-hv5qy10 ай бұрын

    Czemu tak krótki ten filmik ?

  • @karthiks0607
    @karthiks0607 Жыл бұрын

    How much is this machine 😳🤔

  • @stigo_dla_przemyslu
    @stigo_dla_przemyslu Жыл бұрын

    Hello, please write to our machine sales specialist: [email protected] 🙂

  • @tomaszsasqacz4368
    @tomaszsasqacz4368 Жыл бұрын

    Ten wkład jest dość drogi w porównaniu z eksploatacją zwykłych palników , czy taki wkład wytrzyma przynajmniej dłużej niż 1 tradycja wymiana czy na jedno wychodzi, a koszt eksploatacji znacznie się zwiększa??

  • @stigo_dla_przemyslu
    @stigo_dla_przemyslu Жыл бұрын

    Panie Tomaszu, Wkłady wytrzymują zdecydowanie dłużej w porównaniu ze zwykłymi częściami. W przypadku starych palników mówimy o pięciu elementach eksploatacyjnych, które wymagają wymiany w różnych interwałach czasowych. Skuteczność tych wymian, która w ocenie jest zależna od operatora warunkuje końcową żywotność tych części i tutaj jednak często "człowiek" zawodzi nie wymieniając niektórych części w odpowiednim momencie co finalnie skraca żywotność całego kompletu oraz generuje ryzyko uszkodzenia samego palnika. Częstym błędem jest również nie dostosowanie amperażu na źródle odpowiedniego dla aktualnie uzbrojonych części co również powoduje wzrost kosztów eksploatacyjnych. Biorąc pod uwagę powyższe w niektórych przypadkach możemy mówić o żywotności przynajmniej 2 lub nawet 3 krotnie większej przy jednoczesnym zmniejszeniu ryzyka uszkodzenia samego palnika. W zastosowaniach adaptera i wykorzystaniu części SYNC na starym systemie w dalszym ciągu sam użytkownik ustawia odpowiedni amperaż na urządzeniu, na starszych systemach nie można również szczegółowych danych o zużyciu wkładu z uwagi na brak RFID. Na starszych systemach nie ma dostępu do szczegółowych danych o historii zużycia wkładu z uwagi na brak RFID. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu: [email protected] :)

  • @tomaszsasqacz4368
    @tomaszsasqacz4368 Жыл бұрын

    @@stigo_dla_przemyslu dziękuję za odpowiedź:)

  • @ashokathawale1801
    @ashokathawale1801 Жыл бұрын

    cost?

  • @stigo_dla_przemyslu
    @stigo_dla_przemyslu Жыл бұрын

    Please contact with our sales specialist: [email protected] 🙂

  • @gerenciagerencia622
    @gerenciagerencia622 Жыл бұрын

    hello , how much does it cost?

  • @stigo_dla_przemyslu
    @stigo_dla_przemyslu Жыл бұрын

    Hello, please write to our machine sales specialist: [email protected] 🙂

  • @MrElseWay
    @MrElseWay Жыл бұрын

    Mamy to coś w swojej firmie. Stara technologia, powolność, nieelastyczność i nieprzyjazny, toporny interfejs. Rzadkie aktualizacje. Od 5-7 lat widziałem tylko jedną nie przynoszącą zauważalnej poprawy. Pisałem do dostawcy wdrażającego (firma Stigo), aby chociaż poprawili trochę interfejs (nic skomplikowanego: czytelność, żeby tak nie psuł oczu podczas pracy), ale to groch o ścianę. Nie są producentem tego oprogramowania, nic nie mogą zrobić i generalnie spuścili mnie na drzewo. Radzę się dobrze zastanowić, czy warto w to wdepnąć.

  • @stigo_dla_przemyslu
    @stigo_dla_przemyslu Жыл бұрын

    Dzień dobry, dziękujemy za wyrażenie opinii o systemie Bemet - feedback od użytkowników jest dla nas bardzo istotny. Z komentarza wynika, że nie jest Pan zadowolony z programu z powodu braku aktualizacji i zmian, co jest dla nas zaskoczeniem, ponieważ obecnie producent wypuszcza 2-3 aktualizacje rocznie. Zmiany dotyczą zarówno interfejsu (i jest to zmiana diametralna), jak i nowych funkcjonalności. System został oparty na nowym silniku bazy danych, który spowodował znaczną poprawę wydajności. Bemet jest stale rozwijany i na bieżąco pojawiają się nowości, dlatego zachęcamy do bezpośredniego kontaktu i rozmowy o wdrożeniu aktualizacji i usprawnień w Pana firmie: [email protected] lub telefonicznie: +48 536 337 383. Pozdrawiamy :)

  • @arturstefanik2150
    @arturstefanik2150 Жыл бұрын

    Witam !! Czy można kupić sam moduł wycen ??

  • @stigo_dla_przemyslu
    @stigo_dla_przemyslu Жыл бұрын

    Tak, można kupić sam moduł wycen ;) Szczegóły może przedstawić Maciej Simiński z SigmaNEST: +48 518 603 776, [email protected] :)

  • @QlitzUp
    @QlitzUp2 жыл бұрын

    zwektoryzuje ślaczki wysłane w png od klienta? czy trzeba się bawić w programach zewnętrznych?

  • @stigo_dla_przemyslu
    @stigo_dla_przemyslu Жыл бұрын

    Taka funkcjonalność jest dostępna w SigmaNEST/SigmaSUITE, dzięki dodatkowej licencji Scan2CAD :) O szczegóły można dopytać Przemysława Rożka z SigmaNEST: [email protected], +48 784 066 120.

  • @onomatopejaB
    @onomatopejaB2 жыл бұрын

    Wspaniale! :)

  • @rafaw5004
    @rafaw50042 жыл бұрын

    a jak z cięciem stali nierdzewnej?

  • @stigo_dla_przemyslu
    @stigo_dla_przemyslu2 жыл бұрын

    Dzień dobry, konfiguracja przecinarek przeznaczonych do obróbki stali nierdzewnej bazuje na źródłach plazmowych marki Thermall Dynamics. Wyposażono je w technologię cięcia w osłonie mgły wodnej, która przeznaczona jest specjalnie do stali nierdzewnych. Gdyby miał Pan więcej pytań, bardzo prosimy o kontakt z zespołem konsultantów STIGO 👉swift-cut.pl/kontakt-swift-cut-polska/

  • @loboc.7894
    @loboc.78942 жыл бұрын

    Obejrzałem. Pytanie do autora. Plazma usunie nit konstrukcyjny o średnicy 24mm i długości 30mm?

  • @stigo_dla_przemyslu
    @stigo_dla_przemyslu2 жыл бұрын

    Technologia plazmowa umożliwia cięcie powierzchniowe i usuwanie elementów takich, jak nity blisko obrabianego materiału. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj: bityl.pl/muUHF Pomocne w cięciu powierzchniowym są akcesoria Hypetrtherm z rodziny FlushCut: bityl.pl/f0Ixx Ich działanie można również zobaczyć na naszym filmie: kzread.info/dash/bejne/c6Br1q6xj93Ih5s.html

  • @QlitzUp
    @QlitzUp2 жыл бұрын

    Czy tylko ja to oglądam? =)

  • @stigo_dla_przemyslu
    @stigo_dla_przemyslu2 жыл бұрын

    Z pewnością nie :)

  • @miami-vice
    @miami-vice3 жыл бұрын

    Dzień dobry, widziałem na kanale waszej firmy filmy z Sigmy. Czy możliwe jest nauczenie się tego programu i przygotowania programów na maszyny tnące dla osoby bez doświadczenia z maszynami tnącymi? I jak długo zajmuje mniej więcej proces nauki tego programu tak, aby w miarę sprawnie i poprawnie przygotowywać programy? Pozdrawiam

  • @stigo_dla_przemyslu
    @stigo_dla_przemyslu3 жыл бұрын

    Dzień dobry, szkolenie z programu SigmaNEST zajmuje od 4h do 4 dni, zależnie od modułu oprogramowania i jest prowadzone przez naszych specjalistów. To ile trwa proces nauki programu oraz czy klient może nauczyć się przygotowywania programów na maszyny bez wcześniejszego doświadczenia zależy od indywidualnych predyspozycji danej osoby oraz poświęconego czasu w późniejszej pracy z programem. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, chętnie wyjaśnimy dokładniej poruszone zagadnienia :)