Ale już bądźmy uczicwi i dodajmy, że ta żółta za faul na Kobelu się nie należała... łapa w dół i ignorowanie kanału... dno

@konradsonka19003 сағат бұрын

A wiesz o tym że Messi możesz dołączyć do Barcelony

• @thekrab6923
    @thekrab69234 сағат бұрын

Wkurza mnie czasem jak jesteś jednostronny mówisz o symulce viniego ale o kobelu już nie który obalił się o nogi viniego , ale tak to BVB przegrali tak jak PSG słupki pręty pudła obok bramki real jak to real w drugiej połowie dowiózł na tyle że będą mieli przyjemność wznieść puchar w Warszawie

@LaXoniX5 сағат бұрын

camavinga 94 minuty 5 podań 3 celne 2 niecelne 1 strzał celny i żółta kartka Modrić 8 minut 15 podań celny strzał i bez straty

@BartekM-siemano1238 сағат бұрын

Dlaczego prawie każdy kibic realu to jakiś spłakany kid i tylko szukają wymówek żeby wybielić real a vinicius to symulant i toxic ale Brazylijczycy chyba już tak mają

• @novvy9682
    @novvy96828 сағат бұрын

2:19 zanurkował? co za farmazony… Vinicius w tej akcji był faulowany dosłownie klatkę wcześniej przez Ryersona a przewrócił się w 2 tempo po tym jak stracił szanse na kontynuowanie akcji, no ale tak… żeby się kliknęło trzeba walnąć „symulka Viniciusa”, ale potem slysze <szloterberg> i wszystko jasne, kanał o piłce nożnej a zawodników kojarzysz chyba z fify. Wiedza na poziomie, pogratulować

• @hamsterexe-oo1vt
    @hamsterexe-oo1vt9 сағат бұрын

Mbappe przeszedl do Realu

• @OgienChelmiec
    @OgienChelmiec9 сағат бұрын

Symulka viniciusa? XDD wypierdalajcie z takimi clickbaitami, na filmiku dokładnie widać że ryerson zahacza o jego nogę.

• @Voidd_11
    @Voidd_1111 сағат бұрын

moim zdaniem real to jeden wielki żart uzasadnienia: 1.nie zasługiwali na wygraną z city 2.nie zasługiwali na wygraną z borussią

• @magentaplace7009
    @magentaplace700910 сағат бұрын

😂😂😂😂😂

I jakoś dziwnym trafem wygrali La Lige i LM.. no tak, na farcie.. zwlaszcza LM, 15 RAZ Z RZĘDU 😂

• @Voidd_11
    @Voidd_114 сағат бұрын

@@magentaplace7009 64% posiadania dla city 36% real 😝🤣

• @Voidd_11

@@magentaplace7009 na lalige zasługiwali ale tam są takie bezużyteczne kluby xD a więc łatwo to g*wno wygrać

• @Beanie-BRNR
    @Beanie-BRNR11 сағат бұрын

A pisali że do stali stalowej woli przeszedł

• @matrixdexsi
    @matrixdexsi11 сағат бұрын

borussia była lepsza w pierwszej połowie a w drugie to oni real i bvb mieli dobre akcje

• @tadeuszjestemimuwieze9147
    @tadeuszjestemimuwieze914711 сағат бұрын

różnica między Barceloną a Realem jest taka, że Barca gratuluje Realowi wygranej, a Real mimo iż wiedzą, że są o wiele lepsi, to wbijają gwoździe w kolana Barcelonie.

• @piotrtonder7632
    @piotrtonder763211 сағат бұрын

Patrząc na całe spotkanie, pierwsza połowa należała zdecydowanie do BVB. Mieli dwie stuprocentowe sytuacje - w pierwszej do szczęścia przeszkodził słupek, za drugim podejściem Adeyemi nie popisał się swoimi umiejętnościami. W drugiej połowie do 70 minuty znów dominowała Borussia. Najbliżej zdobycia bramki był Fullkrug, który bardzo mocno uderzł piłkę głową. Na posterunku był jednak Courtois. Real swój moment miał między 74 a 84 minutą, kiedy to bramki strzelili Carvajal oraz Vinicius. Szansę BVB dał jeszcze wspomniany wcześniej Fullkrug, lecz na powtórkach widać było pozycję spaloną. Plusy tegorocznego finału LM są takie, że nie skończyło po raz piąty z rzędu wynikiem 1-0, a po drugie obie strony dostarczyły kibicom na Wembley i przed telewizorami wiele emocji.

@robertroslonkiewicz34512 сағат бұрын

Borussia prowadziła statystykami strzałów ale to w drugiej połowie wszystko się zmieniło i taki jest furbol

• @antoniproszynski6586
    @antoniproszynski658612 сағат бұрын

Wydaje mi się, że Vini przewrócił się po faulu tego blondyna , a nie symulował faul tego drugiego.

• @owcagg
    @owcagg12 сағат бұрын

MAMY HERE WE GO O MBAPPE

• @user-bw8ep5np3m
    @user-bw8ep5np3m12 сағат бұрын

Symulka Viniciusa??? Dobrą symulkę to zrobił bramkarz borusi po tym jak Vini wpadł na niego. Widac że chyba jestes fanem Barcelony ale prędko jej w finale ligi mistrzów nie zobaczysz 🤣🤣🤣😉

• @user-tv4xz3ux1t
    @user-tv4xz3ux1t12 сағат бұрын

Nie no ale jak Yamal Zasymuluje to nic (Chodzi o mecz Brazylia-Hiszpania 3-3)

@sichel3513 сағат бұрын

CO ZA SYMULKA! moze zacznij tak pisac w kazdym opisie filmiku bo prawie w kazdym meczu ktos symuluje.

• @GgggLooski
    @GgggLooski13 сағат бұрын

Zamknij oczy, weź rozpęd i biegnij a ścianą sama Ciebie znajdzie. Jeżeli tam widziałeś symulke (XDDD) Viniego to radzę udać się do okulisty, oraz zapoznać się z zasadami piłki nożnej, skoro dla Ciebie ewidentny faul jest symulacją Viniego. Ale co się można spodziewać po splakanym kibicu Barcelony

• @ksawerykotela1220
    @ksawerykotela122013 сағат бұрын

Wczoraj najlepiej zagrał Courtois

• @k0za976
    @k0za97613 сағат бұрын

Jak vini zanurkuje to trzeba dać to w odcinku, ale jak ktoś z Barcelony nurkuje to jest wszystko dobrze

• @TechNIKa253
    @TechNIKa25313 сағат бұрын

Calma jak tam VARDRID i spalone i linie bramkowe...

• @k0za976

@@TechNIKa253 linie bramkowe? Chodzi Ci o mecz z Barcelona gdzie podobno był gol? Dowiedz się co to perspektywa zanim zaczniesz obrażać inny klub

@TechNIKa25312 сағат бұрын

Mordo ja wiem co to perspektywa która pokazywała że był, dobra z początku myślałem że niema ale później wiadomo że był ...sorry za obrażanie lecz według mnie to w Barcy teraz się nic nie dzieje dawniej może tak , dość że kasy nie mamy to nam jeszcze madrinisci nie dadzą spokoju