Kočárky CZ

Kočárky CZ

Easywalker Harvey3 Premium

Easywalker Harvey3 Premium

Eisbärchen slunečníky

Eisbärchen slunečníky

Пікірлер

  • @radkawagnerova1190
    @radkawagnerova11906 күн бұрын

    Jaká autosedačka je vhodná pro drobné díte dcera 109 cm 18 kg 5 let ? Dáse britax polohovat i s dítětem ? Vejdou se 3 vedle sebe v citroen xara 2002 a v peugot 308 2004 ?

  • @kocarky_cz
    @kocarky_czКүн бұрын

    Dobrý den, omlouváme se za pozdní odpověď. Ano, pro tento věk a cm jsou obě sedačky vhodné. Užší z nich je Britax (44 - 44,5 cm), ale zda se vejdou do auta 3 vedle sebe, to bez vyzkoušení nelze říct. Řekl bych, že je určitě nutno je chytit bez ISOFIXu, protože isofix Vás více přitlačí do středu sedadel.

  • @katerinazarybnicka4950
    @katerinazarybnicka495010 күн бұрын

    Smutný že radíte jezdit co nejdéle v protismeru s dítětem ale pak i na video (fotka dětí) je vidět že nejsou pásy správně utažené u holčičky úplně volné jen by jste zabrzdil (zahamtl) a dítě si rozbije zuby o opěrku hlavy před ním

  • @kocarky_cz
    @kocarky_cz10 күн бұрын

    Dobrý den, fotografie slouží k ilustraci možné velikosti dítěte v sedačce, nikoliv jako ukázka utažení bezpečnostních pásů. Pásy nebyly na fotografii tak utažené, protože se dítě nacházelo uvnitř prodejny, nikoliv v automobilu. Pletete se ale s možnými následky. V žádném případě by se nestalo to co popisujete. I v případě lehce volnějších pásů rozhodně nehrozí to, že by dítě z pásů vyletělo a rozbilo si zuby o opěrku hlavy. Můžete si dohledat zde na youtube crashtesty, které ukazují rozdíl mezi plně utaženými a mírně povolenými pásy.

  • @monikagregorova7308
    @monikagregorova730811 күн бұрын

    Dobrý den, taky se přikláním k BeSafe, ale jaký rozdíl mezi izi flex a flex2?? Děkuji

  • @kocarky_cz
    @kocarky_cz10 күн бұрын

    Dobrý den, dvojka a jednička se v zásadě liší pouze v detailu hlavové opěrky. Dvojka má koš hlavy tvořen plastovou sítí, to by mělo zajistit mírně lepší výsledky v případě nehody. Rozdíl ale není velký.

  • @annastegnerova6306
    @annastegnerova63062 ай бұрын

    Dobrý den, chci poděkovat za bezvadné srovnání obou sedaček. Pomohlo mi to v rozhodnutí. Za mě tedy BeSafe a uvidíme, co na to řekne vnučka 😊

  • @caltapavel
    @caltapavelАй бұрын

    Dobrý den, Velmi rádo se stalo :-)

  • @lenkamurinova4570
    @lenkamurinova457026 күн бұрын

    Skveleee! Ďakujem, už 2 hodiny sa snažím na googli dopátrať k informácii o polohovaní (do záklonu) kid fix (lebo druhé dieťa má advansafix a na to polohovanie nedám dopustiť). A konečne video kde to bolo krásne vidieť! Super ❤

  • @Spazik86
    @Spazik862 ай бұрын

    Pardon ale to je hrozná kravina že dětská sedačka má životnost 6 let..😃 Měníte snad i sedačky co jsou zabudované v autě po 6 letech?😃 ty jsou totiž ze stejných materiálů jako sedačky dětské. Možná po nějakých 20,30+ letech se můžeme bavit o tom že ty plasty mohou zkřehnout apod.

  • @dominikivanek9287
    @dominikivanek92873 ай бұрын

    Totalni vodo odolnosti, sup a latka nasakla vodou.

  • @radkawagnerova1190
    @radkawagnerova11904 ай бұрын

    Skvela autosedacka 😊

  • @martinvalicek7696
    @martinvalicek76965 ай бұрын

    Dobrý den, rád bych se zeptal na návod pro sundání 5ti bovových pásů. Děkuji

  • @pitrska019
    @pitrska0197 ай бұрын

    Super video, děkuji ❤

  • @caltapavel
    @caltapavel9 ай бұрын

    ❤❤❤ Tak ta je bombová. 🎉

  • @SkeywR
    @SkeywR10 ай бұрын

    Dobrý den, jaká je prosím váha vajíčka? Děkuji.

  • @kocarky_cz
    @kocarky_cz10 ай бұрын

    Krásný den z Kolína. Vajíčko váží 4,6 kg 🙂. Jak dále můžeme pomoci?

  • @SkeywR
    @SkeywR10 ай бұрын

    @@kocarky_cz děkuji za rychlou odpověď, zatím je to vše :)

  • @bohyyx01
    @bohyyx01 Жыл бұрын

    Lze i bez připojeného kabelu pokud jsou vloženy baterie. Díky za návod! :)

  • @caltapavel
    @caltapavel Жыл бұрын

    Ano. Ano. Když jsem to video točil, tak jsem si to neuvědomil, že to říkám špatně, správně by mělo být, že mají být na kabelech, nebo bateriích, zkrátka by měly mít zdroj energie :-) . Díky za doplnění.

  • @servisak
    @servisak Жыл бұрын

    Chtěl bych případné zájemce o koupi této autosedačky upozornit na několik nedostatků, kvůli kterým je autosedačka prakticky nepoužitelná. Autosedačka má sice 5 bodové pásy, ale nastavitelná je pouze horní část, spodní části jsou pevné, takže poutání dítěte je boj. Dítě ví, proč do autosedačky nechce a patřičně se brání. Sedačka je bohatě měkčená, ale nenabízí mnoho prostoru pro nohy, takže rok a půl staré dítě uzavření nohy neustále pokrčené v protisměrném umístění. Díky Isofixu, co není pevně zamčen ve všech směrech, ale neustále jej lze přitlačit směrem k sedadlu vozidla, tak má dítě málo místa na nohy, jenže toto má i praktický dopad na možnost otáčení autosedačky. Pokud je sedačka vytočena do dveří pro lepší usazení dítěte, zároveň dojde k posunu Isofixu k sedadlu, tak už sedačku neotočíte, dítě musíte vyndat a celý manévr opakovat. Takže v podstatě máme pouze obyčejnou sedačku za dvojnásobnou cenu, protože otočný systém je nepoužitelný. Nákup této sedačky považuji za vyhozené peníze! Ačkoli jsem chtěl původně autosedačku o 5000 Kč dražší, byla mi prodavačkou doporučená tato jako mnohem lepší, teď toho lituji.

  • @kocarky_cz
    @kocarky_cz Жыл бұрын

    Dobrý den, děkujeme za komentář. Některé věci bych ale rád upřesnil a dovysvětlil, protože nejsou uvedeny úplně přesně. Žádná autosedačka nemá pětibodové pásy nastavitelné jinde, než právě v té horní části. Pásy se vždy nastavují tak, že se povolí tlačítkem mezi nohami dítěte a na horní straně stáhnou dolů, Žádná sedačka s nastavením (utahováním, povolováním) pásů dole i nahoře není. V tom by jiná sedačka pomocí nebyla. Prostor pro nohy též trochu souvisí s dalšími body a to je, že protikusy isofixu nedrží zaaretované v jakékoliv poloze, ale mají tendenci zajet na maximum k sedadlu. V některých případech, když navíc v autě není pro sedačku ideální úhel zad / sedací části / výšky isofixu pak může docházet k tomu, že se sedačka při otáčení opře o sedadlo a jak píšete, tak otáčení a manipulace s ní pak je obtížná. Zaprvé nutno říct, že (ne)aretování isofixu vychází z technické normy na autosedačky a zajet prostě musí, jinak by sedačka nedostala homologaci. Je to bezpečnostní nařízení, protože pokud nebude opřena o sedadlo, tak by při nárazu do zadní části auta mohla mít tendenci opsat kružnici po tom isofixu, což by nebylo bezpečné. Opět platí, že žádná jiná sedačka by v tomto nedala řešení. Nejen pro tuto sedačku, ale i další, máme řešení www.kocarky.cz/reemy-blok-k-autosedacce-reemy-360 tento blok dáte mezi opěrku zad sedadla a právě zadní část autosedačky a díky tomu bude ten "doraz" protikusů isofixu o pár cm dále. Možno též dát ty bloky 2 (například do Octávie se vejdou právě 2) a díky tomu sedačka dokáže být od zadního sedadla o 8 cm dále, než bez ničeho a to bez vlivu na bezpečnost. Zabije se tím hned několik "much" jednou ranou, tedy získá se více prostoru pro nohy a lze tak jezdit déle proti směru jízdy a v těch autem, kde je to problém, ji bude možné snáze otáčet. Píšete o vyhozených penězích, ale za mě jste si koupil velice dobrou sedačku, kterou bych si sám koupil, kdybych neměl již starší děti, cenově ne nejlevnější, ani nejdražší a věřím, že řešení s blokem, který jsem zaslal pomůže tomu, že se Vám bude sedačka dobrá používat.

  • @kajyajanov7133
    @kajyajanov7133 Жыл бұрын

    ​@@kocarky_cz Dobrý den, mohu se zeptat, kolik bloku je třeba do Fabie II? Máme totiž podobný problém a je to celkem nekomfortní. Děkuji. KK.

  • @caltapavel
    @caltapavel Жыл бұрын

    @@kajyajanov7133 Dobrý den, Stačí jeden :).

  • @allkind11
    @allkind11 Жыл бұрын

    Nejlepsi video, diky (:

  • @terezarosenkranzova3057
    @terezarosenkranzova3057 Жыл бұрын

    Dobrý den, mohla bych prosím na vás zjistit kontakt, nikde ho nemůžu dohledat. Máme od vás dvě tyto sedačky a strašně špatně se nám utahuje prostřední pás, vypadá to, že je v obou případech někde zaseknutý uvnitř sedačky. Třeba je to jen nějaká blbost, protože se to děje u obou, Nemáte prosím zkušenost a radu? Děkuji moc.

  • @kocarky_cz
    @kocarky_cz Жыл бұрын

    Dobrý den, omlouvám se za pozdní odpověď. Nejedná se určitě o závadu, ale jak píšete, je to blbost :-). Polohovali jste hlavovou opěrku, ale na špatném místě. Podívejte se na toto video a dle něj to vrátíte opět do funkčního stavu: kzread.info/dash/bejne/oZ6JzJicopzFhbw.html Mějte se moc hezky, Pavel Calta

  • @machiningtime7132
    @machiningtime71322 жыл бұрын

    Skvělé video, díky, jdeme objednat.

  • 2 жыл бұрын

    dobrý den, ráda bych se zeptala na normy a testy, kterými sedačka prošla. Vypadá moc dobře, ale přece jen bezpečnost je u výběru sedačky na prvním místě a u této značky je problém cokoliv dohledat. Díky za případný odkaz.

  • @kocarky_cz
    @kocarky_cz2 жыл бұрын

    Krásný den přejeme a děkujeme za dotaz. Odpověď bude trochu delší, omlouvám se za to, ale nelze to vysvětlit v jedné větě. Než se začne autosedačka vyrábět, musí projít homologačním řízením, kde se testují všechny možné scénáře dle typu a skupin, které umí. Například se tak testuje figurína dítěte ve věku jednoho roku a testuje se ve všech polohách náklonu a to ještě dokonce třikrát a výsledky se průměrují. Jakmile je vše toto hotové a sedačka plní to co musí, tak se sedačce uznává jako k prodeji schopná. V případě této sedačky se dnes již jedná o třetí verzi, tedy sedačka od svého uvedení prošla 2x velkými aktualizacemi, po kterých se každý "nápad, vylepšení" z povahy bezpečnosti, se dělá testování znovu. Netestuje se samozřejmě vše, ale pouze to, co by se mělo měnit, nebo s čím souvisí aktualizace. Dále zcela nepovinně provádíme "náhodné" testování, vždy se bere několik náhodných kusů z výroby a ty se testují na "Worst-case scenario" tedy ty nejvíce nevýhodné podmínky pro sedačku, tedy podmínky, při kterých je největší šance, že by mohlo něco selhat. Testuje se tak co nejvíce těžké dítě, v největším lehu a ještě jsou před tím jednotlivé komponenty "nacyklované", tedy 10 000krát byl před tím zapnutý a vypnutý pás, stejně tak byl povolen a utažen pás a jeho naviják, aby se též simulovalo nějaké opotřebení v čase. Sedačka je navíc před tím cyklycky vymražena a ohřáta, čímž se opět snažíme dosáhnout reálného prostředí užívání u zákazníků. Toto "dodatečné" testování je samozřejmě nepovinné, ale my jej děláme, protože si chceme být jisti, že se nám nic nezměnilo ve výrobě. Ne do všeho dokážete reálně vidět, například ty spony nevyrábí výrobce autosedačky, ale Sabelt, plastový granulát vyrábí jeho výrobce a na první dobrou očima nepoznáte, kdyby se něco změnilo. Naše sedačka je též otestována v Holandsku u RDW, což je testovací autorita, kterou zřizuje holandská vláda. A toto je docela zajímavé, protože to funguje tak, že pokud oni vydají dokument o shodě s normou, tak pak garantují, že ty dokumenty jsou platné i v čase. Jde tedy o to, že na tom výrobku nesmíte měnit nic, co by popřelo tu homologaci a zároveň si oni sami periodicky berou z výroby vždy několik kusů, aby si si ověřili, že se nic nezměnilo. Třešnička na dortu všeho testování je pak testování v České republice a to v Dekře, což jež jediné místo v této zemi, kde je dráha určená k dynamickým zkouškám. Zde testujeme všechny typy našich sedaček opět na ty nejhorší scénáře a protože jsou to odborníci na normy, tak s nimi též diskutujeme případné změny a vylepšení jak na sedačce, tak i změny norem, které se zrovna v této době chystají. Jedná se tedy o sedačku, která je extrémně důkladně otestována, je též pravidelně retestována a je to sedačka, na které jsme na ničem nešetřili. Nejsme značka, která má 3 typy sedaček v jedné skupině a vymýšlí, že jedna bude nejlepší, druhá něco mezi a třetí bude levná a tedy cíleně odfláknutá, ale vše sázíme na jednu kartu, protože v každé kategorii máme pouze jednu sedačku, kam se snažíme dát to maximálně nejlepší. Dodám, že pro naši sedačku vlastně ani neexistuje běžná kategorie, protože nemáte moc dalších sedaček, kde by byl pětibodový pás až do váhy 25 kg. V tomto byla naše autosedačka první, dnes jsou touto vlastností vybaveny pouze 2 sedačky a to právě tato a jedna sedačka od značky JOIE. Jak jsem psal, že pro tyto sedačky neexistuje kategorie, to je ten důvod, proč je tato sedačka i Joie stále homologována dle "starší" normy ECE R44, protože v normě R129 I-Size zatím není možné homologovat sedačky, kde by dítě bylo takto dlouho uchycené pětibodovým pásem a proto dělat na tuto sedačku homologaci dle R129 I-Size by byla cesta jak tu sedačku bezpečnostně zhoršit. Všechny homologační dokumenty máme k dispozici zde v Kolíně, ale jedná se o vysoké stovky stránek papíru. V případě dalších dotazů mi klidně i zavolejte, někdy je to jednodušší a rychlejší :-) Pavel Calta 737 680 455

  • @tuantuan322
    @tuantuan3222 жыл бұрын

    Bao nhiêu cái đu này vậy

  • @AZikmund
    @AZikmund2 жыл бұрын

    Nešla by prosím vypnout hudba při výkladu ? Děkuji

  • @kocarky_cz
    @kocarky_cz2 жыл бұрын

    Dobrý den, to se zpětně nepodaří, do příště ji dáme o něco více tišeji :).

  • @ruzinka
    @ruzinka Жыл бұрын

    @@kocarky_cz příště nedávejte hudbu vůbec.

  • @simuskqq
    @simuskqq2 жыл бұрын

    Super

  • @simuskqq
    @simuskqq2 жыл бұрын

    Super Video

  • @anetakudelova7866
    @anetakudelova78662 жыл бұрын

    Děkuji za skvělé vysvětlení :)

  • @MyShkap
    @MyShkap3 жыл бұрын

    Pán poutá tu sedačku pásem špatně.

  • @kocarky_cz
    @kocarky_cz3 жыл бұрын

    Dobrý den, autosedačku upevňujeme správně. Pokud se podíváte na officiální video od Cybexu, tak to tam sama uvidíte. Jediný rozdíl je, že v tomto případě nebyla vysunuta ochrana vůči nárazu ze strany, což nemá v této ukázce na nic vliv. Video od Cybexu naleznete zde: kzread.info/dash/bejne/hHeTrNV_ccW3lM4.html

  • @MyShkap
    @MyShkap3 жыл бұрын

    @@kocarky_cz Dobrý den, děkuji za reakci. Máme Cybex Aton M i-size a pouze na pásy. Správně upevněná se nehne a to jsem s ní zkoušela hýbat tak, jak to dělá pán. Určitě i větší silou. Na straně "do auta" musí být pás veden pod kloubem rukojeti a ano na straně ke dveřím musí být vysunut L. S. P. system. Což Váš kolega tedy neudělal. Poté se musí také pás pořádně utáhnout a to vajíčko se nehne 🤷‍♀️ takže vajíčko je nainstalováno na páse špatně.

  • @kocarky_cz
    @kocarky_cz3 жыл бұрын

    @@MyShkap Dobrý den, to, že to tak děláte je možné, ale je to v rozporu s manuálem autosedačky, ten doporučuji prostudovat (na straně 3, obrázek číslo 9). Jak jsem psal výše, vysunutí, nebo nevysunutí L.S.P. na straně ke dveřím nemá na ukázku (nebo reálnou pevnost uchycení) žádný vliv. Píšete, že pokud se sedačka utáhne, pak se to nehne, to ale není možné, protože tam není žádný element, který by to udržel, aby se pás nemohl volně posouvat. Není tam žádná zarážka, spona atd. Pásu též "nenařídíte", aby držel konstantně (naviják pásů auta na to není dělán). I kdyby se Vám to při síle ruky ani nehnulo, pak při skutečné nehodě působí tak obrovské síly, že by na ně nestačilo "ani deset rukou". Na ukázku zde posílám odkaz na videa Adacu z testu sedaček Aton: kzread.info/dash/bejne/q3-YxcNme7icqsY.html Protože se evidentně neshodneme, nabízím názornou ukázku u nás v Kolíně v prodejně.

  • @MyShkap
    @MyShkap3 жыл бұрын

    @@kocarky_cz tak je tedy skutečně zajímavé, že nám ta sedačka sedí a nehne se. A vím že nejsme sami kteří mají Aton a po nainstalováni na pásy jim sedačka drží. Nic to však nemění nic na tom že v tomto videu sedačka není plně nainstalována a někdo by si to mohl vzít jako příklad. Když už chcete dělat naučné video tak bych prosím očekávala že vše bude převedeno tak jak má být 🤷‍♀️ Děkuji za pozvání, ale přes 200 km kvůli tomuto nepojedu. Navíc my byli na přehlídce autosedaček ještě před narozením syna. Přeji hezký zbytek dne.

  • @caltapavel
    @caltapavel3 жыл бұрын

    @@kocarky_cz Dobrý den, Tato autosedačka (aton 5) se při užití pásu upevní tak, že pás má volně procházet pod otevřenou bočnicí na straně, kde jsou dveře. To na videu neukazuji, protože nešlo o ukázku této konkrétní autosedačky, ale obecně o princip uchycení vajíčka pásem (krom cybexu to nemá nikdo takto řešeno). Jak již výše bylo uvedeno, nemá to žádný vliv na pevnost při uchycení. Kdysi existovala autosedačka Jané Strata (tuším kolem roku 2011) a ta měla uchycení pásem pod sebou, nikoliv přes dítě. Měla zarážkový mechasmis, tedy ten pás nemohl projíždět. Pokud se tato sedačka pásem uchytila, pak držela skutečně parádně. Problém byl, že ji nešlo zrovna snadno uchytit a hodně lidí to nezvládalo, když tam měli dítě. Proto se tento poměrně dobrý a bezpečný způsob uchycení pásem neuchytil. Určitě tomu též pomohl Isofix, který je samozřejmě bezpečnější a nejde u toho chybovat. Tedy: kdyby šlo čistě o ukázku sedačky Aton 5 a bylo by to instruktážní video přímo k této sedačce, že by ukázka nebyla správná, ale nic to nemění na realitě, že to na pevnost uchycení nemá žádný vliv. Co ale vliv má je často samotné vozidlo. Jsou totiž auta, kde je úhel sedadla a zádové opěrky poměrně výhodný a sedačka se tam tak dobře dokáže opřít, že to docela drží na první pohled dobře. Výše paní píše o modelu Aton M pod nornou r129, ta má i zvýšenou bradu a může tak při ideální kombinaci s autem držet rozumně. Stále to ale není uchycení kov na kov - isofixem. Hezký den, Pavel Calta (autor videa)

  • @bara_j
    @bara_j3 жыл бұрын

    Dobry den. Ve videu rikate, ze sedacku je mozne v kategorii do 25 kg, kdy je dite poutano petibodem sedacky, mozne ukotvit jen isofixem, nebo jen pasem z auta. Na boku sedacky je vsak v navodu k poutani uvedeno, ze v teto kategorii se ma poutat vylucne pasem *a* top tetherem. Jak to tedy je? Pokud vim, tak v pripade, ze je sedacka schvalena a prosla crashtesty s jednim typem kotveni (pas + TT), nelze si jen tak kotveni upravovat dle libosti (vymenit pas za isofix, nekotvit TT). Dekuji za reakci.

  • @caltapavel
    @caltapavel3 жыл бұрын

    Dobrý den, Děkujeme za dotaz. Je to tak, že sedačka prošla testy na všechny kategorie a vlastně i skoro všechny kombinace upevnění. Sedačka má za sebou při váze 25 kg test s upevněním pouze pásem, pásem + TT (což moc smysl nedává), isofixem + TT, isofixem + pásem. Naopak při váze dítěte 25 kg již nelze upevnit pouze isofixem, to lze do 22 kg váhy dítěte maximálně.

  • @saraholubova6011
    @saraholubova60113 жыл бұрын

    Dobrý den, prosím o radu, video je super, ale nějak mi nepomohlo k rozhodování. Mám mimi 9 měsíců, které má už teďka 12 kg. Sedí sama.. Ráda bych pokračovací sedačku, ovšem mé přání je mít otočnou, ale do více než 18 kg, jelikož se bojím, že investice bude na chvilku. Chtěla bych mít jak je dáno, aby seděla v protisměru a pak až otočit. Jde sehnat i autosedačku, která je otočná, kvalitní (cena/výkon) a byla by alespoň něco přes 20 kg? 22,25 kg? Předem děkuji. Koukala jsem na ZOPA voyager 360 - která asi není TOP, ale splňuje cca mé parametry - jaký názor máte na tuhle sedačku případně jakou byste mi doporučil? S pozdravem Holubová

  • @kocarky_cz
    @kocarky_cz3 жыл бұрын

    Dobrý den, děkujeme za dotaz. Není to nijak špatná sedačka, dokonce ji v mnoha ohledech budu chválit. Nicméně tam je dítě také "jen" do cca 3,5 roku. Ono těžko tu sedačku přerostete váhou, ale velikost 105 cm je prostě limit daný normou I-Size. Osobně bych viděl řešení si nyní pořídit sedačku protisměrku, nebo otočnou a tu užívat protisměru jízdy, co to půjde, co zvládnete, co se vejdete. Následně koupit sedačku kategorie 9-36 kg, například www.kocarky.cz/reemy-fix-9-36-kg a ta Vám vydrží až do 150cm, což je doba, od kdy se sedačka neužívá. Krásně se splní i maximální doba užívání z hlediska životnosti, což je 6 roků.

  • @kocarky_cz
    @kocarky_cz3 жыл бұрын

    Zavolejte nám na telefon 605 171 192 a pomůžeme případně telefonicky.

  • @denioseleldger7
    @denioseleldger73 жыл бұрын

    Skvělé video. 👍

  • @ketrinbykerr7623
    @ketrinbykerr76233 жыл бұрын

    Děkuji za tohle video 😘😘😘

  • @tomasondruska9380
    @tomasondruska93803 жыл бұрын

    Dobrý den, rád bych se zeptal. Tvrdíte , že bílé plasty jsou křehké, ale v nových autosedačkách je používáte, jak je to tedy ? Děkuji

  • @kocarky_cz
    @kocarky_cz3 жыл бұрын

    Dobrý den, děkujeme za dotaz, nejsem si jist, zda jej správně chápu. Na všech našich sedačkách (a v současné době i většina ostatních výrobců) již bílé plasty užity nejsou. Pokud jste to někde našel, tak to mohou být starší fotky, ale jinak všechny plasty jsou u sedaček Reemy černé.

  • @TheMartyfrog
    @TheMartyfrog3 жыл бұрын

    Dobrý den. Která má nejvíce místa pro nohy?

  • @kocarky_cz
    @kocarky_cz3 жыл бұрын

    Nejvíce místa má BeSafe turn, nebo Twist :). Druhá pak bude určitě ta Nuna.

  • @MariaGomez-mc2ne
    @MariaGomez-mc2ne6 жыл бұрын

    K

  • @ilkazaridilka1125
    @ilkazaridilka11257 жыл бұрын

    Nejhezčí byl ten růžový úsměv bez zoubků

  • @katrin21f
    @katrin21f7 жыл бұрын

    prosim mate tento kociarik v tejto farbe ako na videu? dal by sa kupit u vas aj zo SLovenska?

  • @kocarky_cz
    @kocarky_cz7 жыл бұрын

    Dobrý den, tento kočárek máme již vyprodaný. Byla to rychlá akce. Ale máme tento www.kocarky.cz/quatro-lion je to obdobný kočárek.