Mindig este 8-kor játszottak be egy flimet, egyszer történetesen a Cannibal Holocaust-ot.

@kabarefan3 ай бұрын

Ez nagyon különleges. A Fidesz nehogy meglássa, mert minden cenzúrázatlant letöröltek. De ez itt van. Vigyázz rá

• @Valera70
    @Valera704 ай бұрын

Több olyan Videoton játékossal beszéltem, aki játszott ezen a mecsen. Mindannyian azt mondták, hogy a Partizan volt az egyik legjobb csapat, aki ellen játszottak az UEFA-kupában. A meccsen ez látszik is, de a jobb egyéni képességek szerencsére nem számítottak a Videoton hatékony csapatjátékával szemben. Szabó pedig... tényleg szobrot neki! :)

• @oszkarmayer2660
    @oszkarmayer26604 ай бұрын

Jó régi kommentek.Van itt még egyáltalán valaki életben a hozzászólók közül?🙃A műsort pedig élmény volt visszaidézni.

@user-dm5tq3dv4n5 ай бұрын

Most már ilyen Probléma nincs mert évek óta nem esik rendesen hó tavaly December be is csak hébe hóba volt Havazás ami megse maradt 1 - 2 nap alatt elolvadt utána már csak az eső esett

@ozguryavuz15185 ай бұрын

O zamanlar gercektende futboldan hiç anlamayan bir milli takım varmış.... çok komikler

• @differentlyrome9732
    @differentlyrome97325 ай бұрын

Wowoww❤

• @josefschneider4362
    @josefschneider43625 ай бұрын

De jó hogy újra itt tartunk, SŐT !!! Hosszú volt ez a közel 40 év !

@emiliabalogh64527 ай бұрын

Micsoda szereposztás! A régi szereplők SZÍNÉSZEK voltak, nem holmi celebecskék, mint a mai filmekben. Mindenkinek ajánlom az igazi sztárokkal ezt a filmet.- Majd kifelejtettem: A magyar szinkronszínészek is fej, fej mellett teljesítettek az eredeti szereplőkkel. Igazi magyar SZTÁROK voltak ők, még ha nem is hívták őket sztároknak anno.

• @TamasSzabo-ql6wf
    @TamasSzabo-ql6wf7 ай бұрын

Na végre! Találtam egy régi teljes hosszúságú híradót.

• @jozsefvarga721
    @jozsefvarga7218 ай бұрын

Köszönöm!

• @FullKritika
    @FullKritika8 ай бұрын

A Sári meg a Zoltán sincs legalább 12 betű 🥴 de mint trükk nagyon jó!

• @gaborlukacsik8154
    @gaborlukacsik8154Ай бұрын

Csak 5-öt vett ki a bemondó, ezért nem csúszott szét a trükk.

• @Mapkentaur1
    @Mapkentaur18 ай бұрын

Köszönöm szépen ennek a remek filmnek a feltöltését! Egyike a kedvenc filmemnek.❤

• @drrightaway
    @drrightaway9 ай бұрын

Magyarország-Törökország 6-0 (2-0) Isztambul, Inönü-stadion, 50 000 néző. Vezette: Volker Roth (NSZK-beli). Magyarország: Kovács Attila - Sallai, Kardos, Róth, Péter - Hannich, Nagy, Csongrádi - Mészáros, Dajka, Esterházy. Törökország: Zafer - Ismail, Sedat, Fatih, Erdogan - Hasit, Hasan, Tanju, Cüneyt - Tuncay, Erdai. Csere: Csongrádi és Dajka helyett Garaba és Bodonyi a szünetben, Tanju és Cüneyt helyett Dem és H. Ibrahim az 58. percben, Hannieh helyett Gyimesi a 66., Tuncay helyett Necdet a 70. percben. Gólszerző: Mészáros a 22., Kardos a 38., Esterházy a 49., Mészáros az 51., Bodonyi a 63. és Esterházy a 68. percben. Sárga lap: Csongrádi a 24. percben. Szögletarány: 5:2 (3:1) Magyarország javára. ... A 12. percben Hannich Esterházyt indította. A csatár 14 méterről küldött bombáját a kapus vetődve kiütötte. Szerencséjére nem volt a közelben magyar csatár, így Fatih szögletre menthetett. ... A 22. percben Esterházy futott el a bal oldalon. Laposan a kapu elé játszott, s a pattogós labdát Mészáros 10 méterről előrevetődve a jobb alsó sarokba fejelte (1-0). ... A 24. percben Csongrádi buktatta Rasitot, sárga lapot kapott érte. ... A 30. perc után a törökök szorongattak, több helyzetük volt, Sedat bombáját a felső léc hárította. A 33. percben mégis a magyar csapat növelte előnyét. Kardos tört előre a labdával, összejátszott Mészárossal, aztán egy remek testcsellel becsapta a kapust és 8 méterről a hálóba gurított (2-0). ... A második félidő is török rohamokkal kezdődött, de a 49. percben egy villámgyors ellentámadás végén Esterházy lefutotta őrzőit és a kifutó kapus mellett úgy gurította el a labdát, hogy az a jobb oldali kapufáról a hálóba pattant (3-0). ...Az 51. percben Esterházy beadását értékesítette Mészáros:10 méterről lőtt a bal sarokba (4-0). ... A 63. percben Mészáros átadásával Bodonyi faképnél hagyta a török hátvédeket és 13 méterről a jobb sarokba gurított (5-0). ... A mérkőzés hajrájában teljesen visszaesett a török válogatott és a 68. percben Esterházy éles szögből beállította a végeredményt (6-0).

• @gyorgyvarga5613
    @gyorgyvarga56139 ай бұрын

Mindegyik hazai meccet a lelátóról néztem meg. Most is hidegrázós!!! Sáska gólja parádés!!!!