Сільський Аналітик

Сільський Аналітик

Дорогий друже, вітаю Вас на каналі! :)
Тут Ви знайдете інформативні відео про життя в селі, домашнє сільське господарство, тваринництво, рослинництво, переїзд із міста в село тощо)

Пікірлер

  • @user-ce4jr3fe5m
    @user-ce4jr3fe5m26 күн бұрын

    Непоганый контент украинською! Продовжуйте в тому ж дуси!!!

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d26 күн бұрын

    Дякую! :)

  • @olena8509
    @olena8509Ай бұрын

    Як називається культиватор?

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6dАй бұрын

    Назву спеціально не вказую, щоб не рекламувати, а потужність електрокультиватора (для орієнтиру) становить 1600 Вт

  • @user-uk1xr2zj3e
    @user-uk1xr2zj3eАй бұрын

    Сьогодні 20.05.2024 купив зернодробарку Елікор 1 виконання 3 (точно така як у відео, один в один) обійшлась наложкою з доставкою з Полтави по НП загалом 2800 гривень. Хоча на маркувані зазначено що вироблено в Полтаві, але підозрюю що - Китай. На двигуні та пакувані вказано що потужність 3500 ват, у інструкції - 1700 ват, перевірив по факту: при роботі в холосту - 350-380 ват, в роботі (помел пшениці сухої при відкритій на 1/3 заслінці) - 550-650 ват. На найдрібнішому ситі меле добре, якщо правильно підігнати сито до корпусу щоб не було зазорів, інакше пролітає ціле зерно. Від бензогенератора на 2,5 кВт запускається і працює без проблем, та й для такого резерву агрегат і купував. Покупкою задоволений. І так склалось, що саме сьогодні ввечері вперше після довготривалого електропостачання відключили світло. Кляті москалі. Слава Україні та нашим Захисникам!!!

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6dАй бұрын

    Дякую за Ваш коментар та детальну розповідь про досвід користування зернодробаркою! :)

  • @user-bd3tr1zg7y
    @user-bd3tr1zg7yАй бұрын

    Вподобайка каналу 👍

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6dАй бұрын

    Щиро дякую :)

  • @nationalist-ukraineukraine7363
    @nationalist-ukraineukraine7363Ай бұрын

    чому забули за акумуляторний варіант?

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6dАй бұрын

    Я не забув, а просто й не планував у даному відео розглядати акумуляторні інструменти А взагалі - ідея хороша :)

  • @user-tc4ns7co4x
    @user-tc4ns7co4xАй бұрын

    Бажаю гарного розвитку каналу.

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6dАй бұрын

    Величезне спасибі! :)

  • @user-tc4ns7co4x
    @user-tc4ns7co4xАй бұрын

    Гарна птиця - індокачка. Підтримую українське.

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6dАй бұрын

    Так, птиця хороша, зі смачним м'ясом. Дякую! :)

  • @user-tc4ns7co4x
    @user-tc4ns7co4xАй бұрын

    Дякую Вам . Підписка , лайк.

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6dАй бұрын

    І Вам щиро дякую! :)

  • @user-jk2bu3ru9q
    @user-jk2bu3ru9qАй бұрын

    Яка марка комбікорма?дякую.

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6dАй бұрын

    Вітаю! :) Годував їх комбікормом Крамар (спочатку ПК 5-4, потім - ПК 6-4)

  • @nikbundzyak5736
    @nikbundzyak5736Ай бұрын

    Доброго дня, де брали курчат? Дякую

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6dАй бұрын

    Доброго дня! :) Я придбав курчат в одному із магазинів комбікормів, який за попереднім замовленням періодично завозить і продає добовий молодняк (вірогідно з якогось інкубаторію)

  • @user-qm6zb1rv5y
    @user-qm6zb1rv5yАй бұрын

    Доброго дня хочю вас запитати як у вас іде реалізація бройлера ви частинами продаєте чи всю партію якщо не секрет ви займаєтесь бройлером для себе чи для бізнесу яку для початку кількість починати дякую вам зарання за відповідь хороших вам приростів в наш нелегкий час❤

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6dАй бұрын

    Доброго Вам вечора і дякую за побажання! :) Бройлерів я вирощую для себе й продажем наразі не займаюсь, але планую пізніше зробити відео з прорахунком реальної собівартості бройлерної курятини, де будуть цифри й інформація для роздумів з цього приводу. А щодо того, з якої кількості починати, то то якщо немає досвіду вирощування, або досвід є, але немає напрацьованого ринку збуту, то я би починав з невеличкої кількості: щоб можна було і "руку набити", і власну сім'ю для м'ясом забезпечити, і потроху починати продавати. Якщо попит почне перевищувати пропозицію - можна поступово розширюватись. А хто має "прокачану" підприємницьку жилку й добре вміє продавати, то може й одразу більш великі об'єми виробляти на продаж. Але все ж таки краще набути якийсь досвід на невеличких партіях, щоб мінімізувати ризик втрат з причин неналежного утримання, недобросумлінних постачальників курчат або інкубаційних яєць, поганого корму і т.д. Помилки в утриманні невеликих партій обходяться дешевше, ніж коли велика кількість курей одномоментно здихаюь, або не ростуть (бо курчата погані, чи корм поганий, чи хворіють, чи щось іще) А щодо того, як продавати - всіх одразу чи поступово, то це залежить від Ваших об'ємів виробництва, ринку збуту, можливостей одномоментно забити та підготувати певну кількість тушок, споживчих вподобань (наприклад, в когось більше розбирають маленькі тушки, а в когось - великі) і т.д. Єдине, що навіть якщо забій поступовий, то краще забивати у віці ДО 2-х місяців включно, оскільки далі бройлери їдять багато, а приріст вже занадто малий по відношенню до з'їдених кормів, що невигідно Усього Вам найкращого :)

  • @user-qm6zb1rv5y
    @user-qm6zb1rv5yАй бұрын

    @@user-jl7hv7ce6d дякую вам за відповідь

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6dАй бұрын

    Будь ласка)

  • @user-ss8px1on1v
    @user-ss8px1on1vАй бұрын

    Продукт генної інженерії,з мясом зі смаком вати. Тільки звичайні мішані сільські кури,які колись тримала бабуся,коли кусаєш і злипаються зуби,відчуваєш всю гамму смаку.Правда задоволення це не з дешевих бо виростають за півроку,а не за місяць.

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6dАй бұрын

    Якщо Ви визнаєте "ТІЛЬКИ" "звичайних мішаних сільських курей", то маєте на це право. То Ваші смаки й Ваша особиста справа. Я, наприклад, надаю перевагу більшому різноманіттю видів м’яса в раціоні. В ньому є місце, окрім всього іншого, і бройлерам, і «звичайним» курам. Щоправда, в мене нема «пунктиків», щоб вони були саме мішані, мали виключно сільську прописку й обов’язково були вирощені бабусями. А щодо смаку моїх бройлерів, то Ви їх не куштували, щоб подібним чином коментувати. Твердження про те, що вони мають «м’ясо зі смаком вати» - упереджена неправдива інформація.

  • @user-ss8px1on1v
    @user-ss8px1on1vАй бұрын

    @@user-jl7hv7ce6d Може бути і порода,але з ними більше намряга,вони утліші і потребують медикаментозного втручання,помісні виживають на імунітеті.Саме тому помісні Ви бачу взагалі не в темі. Яким подібним чином?Що конкретно Вам не сподобалось.Де саме я щось сказав за Ваших курей чи за Вас? Я мав на увазі "броляр"як окремий гмо продукт,а не Ваш курятник. Ви взагалі трошки видихніть і випейте щось від нервів

  • @AlexShyn
    @AlexShynАй бұрын

    Пакуль гэта малодкі. Калі не спыняцца і гадаваць то будуць тушкі па-за 5 кг. Хадзіць будуць цяжка, таго і глядзі каб лапы не паламаліся :)

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6dАй бұрын

    Якщо захотіти тримати більш тривалий термін, то так, виросли б взагалі гіганти. А конкретно ці кури вже в морозилці, тому маловірогідно, що вони будуть продовжувати рости :)

  • @V_Strategist
    @V_StrategistАй бұрын

    Чим випоювати бройлерів, щоб не дохли як мухи?

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6dАй бұрын

    Вітаю :) Я днів 6 пропоював вітамінами (Ловіт) і за весь період утримання більше ніяких ветеринарних препаратів не використовував. Важливо, щоб були хороші курчата, продизенфіковані перед заселенням брудери, чисті клітки, хороший комбікорм, чиста вода та загальна гігієна утримання. Такий підхід є дещо ризикованим, оскільки якщо до курчат потрапить якась серйозна зараза, то гігієна їх не врятує. Зате м'ясо не напічкане купою ліків. А якщо Вас цікавить саме правильна технологія утримання бройлерів, яка застосовується на птахофабриках і мінімізує ризик масових захворювань і падежу, то я наведу одну зі схем. 1 день: вітамінний комплекс (наприклад, той же Ловіт) 2-6 дні: антибіотик (наприклад Енроксан, Трифлон та ін.) 7-9 дні: вітаміни 10 день: вакцина від хвороби Гамборо 11 день: вітаміни 12-14 дні: кокцидіостатик (наприклад, Солікокс або інші) 15-16 дні: вітаміни 17 день: вакцинація від хвороби Ньюкасла 18-23 дні: вітаміни 24 день: ревакцинація від хвороби Гамборо 25 день: вітаміни 26-29 дні: антибіотик (від легеневих інфекцій - наприклад Докситил; від кишкових інфекцій - наприклад Зинаприм) 30 день: вітаміни та пробіотики 31 день: ревакцинація від хвороби Ньюкасла 32 день - вітаміни та пробіотики

  • @V_Strategist
    @V_StrategistАй бұрын

    @@user-jl7hv7ce6d ого! Дякую! Коли важко дихають і "хропуть" треба 4 дні випоювати Докситилом?

  • @jbnrusnya_should_be_punished
    @jbnrusnya_should_be_punished2 ай бұрын

    Так, це ж не черв'яки... Теж помітив все те саме: після обробки культиватором бур'яни всихають на городі, їх значно менше і головне - їх не треба вручну довбати. Але також з власних спостережень: звичайний культиватор має фрези гострі та закруглені, вони, попри меншу (від електро) швидкість обертів, дійсно ріжуть корені та траву і це полегшує їх вибирання руками з самих фрез. А от електро - тупо намотує все на себе і нічого не ріже. Купив я таки собі такий апарат і вже випробував на 2 різних ділянках. Наче все добре, але здивувався, що фрези не гострі і їх навіть не передбачено гострити. Була навіть думка щось туди "приколгоспити", але ліньки та й нічого. Головне, що він не дуркує, як бензиновий, поки що, і легше із ним працювати через його менші вагу та тягу.

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d2 ай бұрын

    Дуже дякую Вам, що детально, з нюансами, поділися власним досвідом користування електрокультиватором! :)

  • @andriireshetnichenko3580
    @andriireshetnichenko35802 ай бұрын

    Мистецтво як придбати або зробити подовжувач; гугл в поміч

  • @mariadaniluk2189
    @mariadaniluk21892 ай бұрын

    Вітаємо 💛💙я тримала на підлозі 2 рази на добу міняла солому мені сподобалось курчатам комфортніше якби тирса була булоб зручно прибирати нажаль немає де взяти 'цього року поробили клітки меньше роботи мені зручніше і не так загайно , але курчата травмували лапки і їм тяжко ходити , мені так здається

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d2 ай бұрын

    Вітаю!) Дякую Вам, що поділилися власним досвідом та висновками, це дуже цікаво та корисно:)

  • @user-ql2cu5ph1j
    @user-ql2cu5ph1j2 ай бұрын

    Дякую за гарну Українську

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d2 ай бұрын

    І Вам дякую за коментар :)

  • @stas_from_haisyn
    @stas_from_haisyn2 ай бұрын

    "Мистецтво очищення свічок від нагару" - вже тільки за це відразу "вліпив" вподобайку! 😄 Детально та по суті. Вподобайка заслужена. Від себе додам: електрична коса для двору до 5 сотих - підкосити газони чи квітники, мотокоса - від 5 сотих обробити городи, садки чи межі полів. В дворі біля приватного будинку серед тісної забудови міст чи містечок мотокосам взагалі немає чого робити, бо сморід та вереск двотактного бензинового двигуна в суботній ранок чи п'ятничний вечір буде дарувати сусідам "неперевершену радість" та сприятиме зміцненню "дружніх" стосунків із ними.

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d2 ай бұрын

    Щиро дякую :)

  • @stas_from_haisyn
    @stas_from_haisyn2 ай бұрын

    Який саме тип ґрунту? Коли проводилась обробка? Яка була вологість ґрунту до обробки? Яка вологість та погодні умови були після обробки? Який саме ТИП бур'янів був? ЗАНАДТО багато різних деталей, які абсолютно не враховані в цьому відео. Пишу коментар в підтримку каналу, але раджу автору уважніше ставитись до однозначності та категоричності своїх тверджень, враховуючи абсолютно недостатню вибірку даних для проведення "експерименту". Вважати "електрокультиватор" повноцінним культиватором абсолютно некоректно, оскільки він є РОТОВАТОРОМ, іншими словами, підвидом фрези, яка НЕ є аналогом культиватора за принципом роботи та призначенням. Із власного досвіду та спілкування із фермерами та землевласниками, які самостійно обробляють свою землю, для ґрунтів саме у нашій місцевості твердження "фреза множить бур'ян" є ПРАВДИВИМ. І цей висновок зроблений не із однієї сотки землі обробленої протягом одного року одним електрокультиватором, а із сотень гектарів, оброблених протягом десятиліть різними типами та моделями навісного обладнання. Працювати із ротоваторами та фрезами можна і потрібно, але потрібно дотримуватись КОМПЛЕКСУ обробітку землі. До прикладу, для картоплі річний цикл обробітку землі мотоблоком\мототрактором може виглядати так: осіння оранка, закриття вологи по весні, фрезування та відразу висаджування картоплі саджалкою, обробіток ГЕРБІЦИДОМ до сходу рослин, підгортання, збір урожаю, осіння оранка. Після роботи фрези та механічного висаджування картоплі саджалкою "в гребні" майже всі землевласники обробляють ґрунт гербіцидами, інакше бур'яну не уникнути. При заміні фрезування перед висадкою на культивацію за декілька днів бур'янів значно менше, крім того, ефект придушення бур'янів також дуже сильно дають сидерати, але вони додають ще, як мінімум, два процеси між збором врожаю та оранкою - передпосівна культивація та посів. Це додаткові витрати часу та коштів, потрібно враховувати що саме є вигіднішим та більш пріоритетним. Всіх благ!

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d2 ай бұрын

    "Вважати "електрокультиватор" повноцінним культиватором абсолютно некоректно, оскільки він є РОТОВАТОРОМ..." - вибачте, що не у кожному реченні підряд уточнював, що мова йде саме про ЕЛЕКТРОкультиватор і дозволив собі припустити, що це очевидно, судячи з відео. "Який саме ТИП бур'янів був?" - я ж озвучив: пирій. Саме щодо нього мені казали, що "електрокультиватор лише порубить коріння, з якого виростуть ще більші джунглі з пирію". А він взяв і не порубив, і пирієві джунглі взяли й не виросли. "раджу автору уважніше ставитись до однозначності та категоричності своїх тверджень, враховуючи абсолютно недостатню вибірку даних для проведення "експерименту"" - дякую за пораду. Проте висновки щодо твердження про "розрублення фрезами електрокультиватору коріння пирію на шматочки, з яких проросте ще більше пирію" (а якщо не просто назву прочитати, а ще й відео подивитися, то можна побачити, що у ньому наочно перевіряється саме це) є вірними. Якщо я дізнаюся достовірно, що в когось не в теорії, а на практиці саме електрокультиватор так порубив коріння пирію, що попри подальше хоча б поверхневе вибирання цього коріння з ґрунту граблями з нього наросло ще більше заростей, ніж до обробітку електрокультиватором, то я скорегую свою думку щодо даного питання. А поки - від людей, які самостійно працювали електрокультиватором, я чув підтвердження своїх висновків, а про те, що "пирію наросте ще більше" чув від тих людей, які при цьому не стверджували, що це був їх власний досвід. Очевидно ж, що відео знімалося "в моменті", для демонстрації реального стану ґрунту на час з'йомки. З плином часу спостереження за ділянкою надає вже більше інформації для додаткових висновків, яких вже трохи накопилося для наступного відео й які стосуються також їнших бур'янів, окрім пирію. Якщо буде на це час, теж зніму для тих, кому це цікаво. Доречі, спойлер: щодо саме пирію висновки підтвердились. За браком часу, я не всі репліки коментував, але основні думки, які вважав за потрібне, написав. Ще раз дякую за Ваші коментарі, інформацію, досвід і побажання) Вам теж бажаю успіхів і всього найкращого! :)

  • @stas_from_haisyn
    @stas_from_haisyn2 ай бұрын

    ​@@user-jl7hv7ce6d по суті виходить на те, що ми обговорюємо не як саме працює електрокультиватор на окремо взятій Вашій ділянці, а як правильно було назвати відео, як класифікувати обладнання та що можна вважати узагальненим підтвердженим висновком. Дякую за відповідь! PS: Підписався, чекатиму нових відео.

  • @stas_from_haisyn
    @stas_from_haisyn2 ай бұрын

    Не згоден із автором. По-перше, так кажуть НЕ про КУЛЬТИВАТОР (в класичному розумінні - стрільчатий, типу КПС), а про ФРЕЗУ, яка йде за важким мотоблоком або мінітрактором. Ротоварот, який йде замість коліс на легких мотоблоках - зовсім інша тема, він не має такої потужності та обертів, що не дає можливості перемолоти землю в пил, як то роблять фрези на важких мотоблоках чи причіпні фрези на тракторах. По-друге, ДУЖЕ багато залежить саме від землі. Для одних ґрунтів певна технологія підходить ідеально, а для других просто абсолютно непридатна. По-третє, велике значення має ВЕСЬ ЦИКЛ обробки землі. Якийсь один певний процес може бути зайвим або, навпаки, необхідним в послідовності повного циклу обробки землі від осені до наступної осені. А тепер щодо власного досвіду, який повністю підтверджує те, що "фреза робить асфальт із землі". В перший рік експлуатації свого мототрактора не мав до нього ніякого навісного, окрім комплектної фрези. По весні, десь за тиждень до висаджування картоплі, пофрезував ділянку після осінньої оранки, ґрунт був м'який та легкий. Протягом тижня пройшов дощ, не злива, але і не дрібненький дощик, а цілком нормальний дощ протягом декількох годин. Через пару днів, в п'ятницю, за день до висаджування картоплі вирішив перевірити як себе почуває земля - вона стала ДУЖЕ тверда, навіть твердіша, ніж восени ДО оранки, лопата практично не лізла в землю. Довелось в суботу зранку ще раз пофрезувати і відразу посадити картоплю. Урожай був "посередній", практично такий самий, як при мінімальній механічній обробці землі по принципу "осіння оранка + лопата". Причина дуже проста - ділянка волога, бо близько до ґрунтових вод, сам по собі ґрунт - піщаний, дрібнозернистий, легко розпушується, але він після фрези стає як порох, і перший же дощ втрамбовує його на ВСЮ глибину обробітку. В моєму випадку для весняної обробки підходить ТІЛЬКИ культиватор, який заглиблюється на 10-15 см та залишає після себе в товщі землі борозни по яких сходить зайва вода та грудочки розміром 2-5 см на поверхні, які під дощем потихеньку розмиваються та не дають утворитись суцільному пласту землі без пустот. Щодо технології. Класичний культиватор, чи із стрільчатими лапами, чи то з пружинними, не має ніякого аналога у вигляді причіпного для мотоблока, можливо тільки зробити маленьку модель з невеликою кількістю лап. Фреза важкого мотоблока, мототрактора, мінітрактора та повнорозміного трактора - по суті, одне й те саме, результат після них всіх плюс-мінус однаковий. А от ротоватор, який на легких та середніх мотоблоках йде замість коліс, є віддаленим аналогом для дискової борони. Всі ці агрегати мають право на існування та мають свою нішу для використання, але потрібно ДОБРЕ РОЗУМІТИ, коли, де, для чого і як обробити та під яку саме культуру. Нехай щастить!

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d2 ай бұрын

    Вітаю! "Не згоден із автором" - чудово, то є Вашим правом :) Вцілому - дякую за інформативні та цікаві коментарі щодо обробітку ґрунту та опис власного досвіду) Ні в якому разі не ставлю написане під сумнів, проте ми з Вами говоримо про різні речі. Ви описуєте землеробство, судячи з усього, на великих площах, з використанням відповідної техніки. А у моїх відео зазначено, що мова йде про використання саме ЕЛЕКТРОКУЛЬТИВАТОРА. Всі твердження та висновки зроблені у контексті роботи саме з цим інструментом. У сферу використання техніки для професійного землеробства у великих масштабах я не лізу. Ідею про те, що "земля неодмінно перетвориться на асфальт" особисто я чув саме щодо ґрунту після обробітку електрокультиватором. А земля взяла, і на асфальт не перетворилася. Саме це і висвітлене у відео: таке твердження хибне. І це не лише мій досвід. Я знімав відео для любителів городництва на кількох сотках, котрим цікаво було б дізнатися, що це за звір такий електричний, а не для людей, котрі обробляють гектари площ. Можливо, варто було б ще додатково зазначити у відео межі розглянутої тематики, щоб використання певних словосполучень, які в професійному землеробстві, можливо, мають інше значення, нікого не збивало з пантелику. Дякую за конструктивну критику, візьму її до уваги) До речі, підкажіть, будь ласка, як за допомогою одного прикметика правильно описати ґрунт, оброблений електрокультиватором. Чи правильно я розумію, що називати його словами "прокультивований" та "профрезерований" - невірно?

  • @stas_from_haisyn
    @stas_from_haisyn2 ай бұрын

    @@user-jl7hv7ce6d "підкажіть, будь ласка, як за допомогою одного прикметика правильно описати ґрунт, оброблений електрокультиватором" - на жаль, не можу сказати як саме буде ПРАВИЛЬНО, бо не лінгвіст, маю зовсім іншу освіту та професію. Серед "простого люду" кажуть "закультивована\перекультивована" і "зафрезована\профрезована", але знову ж таки, як саме правильно по-науковому - не візьмусь стверджувати. Загалом підтримую Вашу відповідь, все правильно сказали. Можливо, аби не збивати людей з толку, варто просто додати в назву відео "Електро" і тоді 90% зауважень зникнуть самі по собі, а для того, щоб уникнути останніх 10% у майбутніх відео варто підкреслити що саме в "цих умовах, а на цій землі" і не робити занадто широко узагальнених висновків. Але то суто мої думки, як глядача, а не експертні рекомендації.

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d2 ай бұрын

    @@stas_from_haisyn Спасибі, мене саме це і цікавило - як більш правильно описати поняття, щоб це було зрозуміло та не викликало плутанини (не обов'яково саме по-науковому). Назви я виправлю, щоб вони не збивали з пантелику, і, щодо узагальнень, на майбутнє теж буду уважнішим. Ваші зауваження були обґрунтованими та корисними для мене, тому ще раз дякую! :)

  • @user-ns4zx4nh8v
    @user-ns4zx4nh8v2 ай бұрын

    Розкажіть про кросів редбро. Чи вигідно ?

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d2 ай бұрын

    Якраз зараз редбро в мене ростуть) Як завершиться цикл вирощування, зможу зробити висновки та поділитися ними)

  • @olexandrlevchenko5688
    @olexandrlevchenko56882 ай бұрын

    А звичайна коса , ні ? Треба шуміти на всю вулицю. Як я ненавиджу такі "інструменти" яки не дають слухати тишу.

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d2 ай бұрын

    Старі люде кажуть, що жив давним-давно у нас на селі хлопчина, який мав саме таку звичайну косу. Як починав він її клепати з самого рання, то вуха закладало у всієї округи. Ненависники шумних інструментів і любителі слухати тишу поскаржилися на косаря. Приїхали міліціонери, вивези хлопця світ за очі й посадили в тюрму. Кажуть, що й досі сидить, але вже не хлопчина, а старий сивий дід. Зараз вже не всі вірять в цю билину, але, про всяк випадок, ручними косами користуватися побоюються.

  • @olexandrlevchenko5688
    @olexandrlevchenko56882 ай бұрын

    ​@@user-jl7hv7ce6dя неклепаю.даже не знаю як це робити. Я користуюся каменем.На мене такий інструмент зроблений для інвалідів у яких здоров'я нема. Або для жинок .

  • @stas_from_haisyn
    @stas_from_haisyn2 ай бұрын

    @@user-jl7hv7ce6d серед речей які ніколи не трапляються, ця річ трапляється рідше всього. 🤣👍

  • @jbnrusnya_should_be_punished
    @jbnrusnya_should_be_punished2 ай бұрын

    Гарне відео. Дяка. Проте лишилося пару питань і після нього: 1. яка реаьлна потужність із розетки через ватметр? Тобто скільки покаже ватметр при заявлених у ТТХ, скажімо, 1400 - ?, 1600 -?, 1800 - ?, 2000- ? Вт 2. яка реальна max глибина обробки у вашому випадку із вашими фрезами, бо всюди різне пишуть у ТТХ: хтось вказує 160, хтось і 210 мм пише, хоча реально там хоч би 1/3-1/2 від того було (кажу з досвіду легкого мотокультиватора) 3. чи витримує подовжувач (2 подовжувача в моєму випадку) навантаження у 1400/1600/1800/2000 Вт? В мене електрокоса 1300 Вт і 2 по 25 м гріються подовжувачі на вилках, особливо перша. Хоча на короткий час та відстань і 2-кВт цепна пила Макіта - норм., не встигає нагріти подовжувач. 4. чи не зносилися підшипники двигуна під кожухом від пилу та нагріву? В оглядах досвідчені кажуть слідкувати та змащувати бо зноситься чи поплавить місця кріплення...

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d2 ай бұрын

    Добрий день! І Вам дякую за коментар :) Повноцінно, на жаль, на Ваші питання не відповім, але що знаю, те напишу) 1. Щодо потужності електрокультиватора. На всіх сайтах (у тому числі й на офіційному сайті представника) вказано, що вона становить 1500 Вт, а подивившись щойно в інструкцію виявив, що там написано 1600 Вт. Дивина) А власних замірів я не робив 2. Глибина обробки згідно технічних характеристик становить 20 см, а в реальності - менше. Точної глибини не скажу, бо не заміряв, але поділюсь спостереженням. Культиватор добре вгризається в землю, проте під зручним для роботи кутом його розміщення відносно поверхні землі, металевий козирок, що над фрезами, впирається в ґрунт і саме це не дає фрезам зануритись повністю. В мене є припущення, що якщо зробити щось схоже на сошник, який, занурюючись в ґрунт і впираючись у нього, зупиняв би культиватор на місці, дозволяючи в процесі роботи інколи переводити культиватор у вертикальне положення таким чином, щоб він при цьому працював на місці, а не виривався вперед, то козирок, знаходячись паралельно ґрунту, не заважав би фрезам занурюватись глибше, аж по самий цей козирок. Але то наразі просто припущення, яке я не перевіряв, оскільки мені достатньо тої глибини, яка є 3. Довжина мого подовжувача - 50 метрів. Я використовував кабель ПВС 2*2,5. Він при роботі культиватора не гріється. А які характеристики кабелю на Ваших подовжувачах? 4. Тут я не підкажу, оскільки я не досвідчений користувач. В мене проблем з двигуном та його підшипниками не було, але з часом виявилися деякі проблеми в іншому місці - з редуктором

  • @jbnrusnya_should_be_punished
    @jbnrusnya_should_be_punished2 ай бұрын

    @@user-jl7hv7ce6d Дякую. Просто цікаво було б перевірити що заявляє виробник та що береться з розетки на холостому ході та при навантаженні. Мій культиватор бензиновий, заявлено 6,5 конячок, яких ледь вистачає на суглинку цілині... Але ж клятий карб, тяги, інше - то тягне, то ні... от і думаю чи вистачить мені цих заявлених 2.0 кВт / 2.7 кВт в електрокультиваторі чи ні і є вони там чи ні (псевдо Honda JT-2000 має видавати стільки). ПВС 2*2,5 то є супер. В мене 2 подовжувача заводський та саморобний і гадаю в обох 1.5мм² як у більшості. Тому я і виявив занепокоєння. 2.5 то клас, те що треба, але рідкий звір та дорого мабуть. Особливо зараз... Редуктор то біда, особливо так швидко. Там як я знаю, пара зроблена з м'яких металів...

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d2 ай бұрын

    Щодо подовжувача, то готові рішення з дротом 2,5 мм. знайти складно, але сам кабель - досить розповсюджений і якщо робити саморобний, то виходить дешевше, хоча для великої довжини всеодно дорогувато. На рахунок достатньої потужності культиваторів, було б дуже добре дізнатися - можливо хтось у Вашій місцевості користується такими пристроями саме на ваших ґрунтах. Інформація від таких людей була б максимально корисною В мене ґрунт більш легкий. Ще помітив, що якщо підібрати момент, коли ґрунт оптимально зволожений (не болото і не сухий), процес йде легше Обираючи культиватор вже зараз, я би брав у такого виробника, що має більш довгий гарантійний термін та нормальне сервісне обслуговування, або, за наявності додаткових коштів, можливо, дивився би в сторону апаратів не з черв'ячним редуктором, а з ланцюговою чи ремінною передачею (це значно дорожче, але має бути надійніше). Бажаю Вам знайти всю важливу інформацію, яка допоможе прийняти найкраще рішення! :)

  • @user-hf1lu8rj7r
    @user-hf1lu8rj7r2 ай бұрын

    делал сам широкие вилы удобно и легко копать после покупки электрокультиватора вилы подарил соседу пусть он копает осенью после уборки прокультивировал и весной просто вспушил землю тем более почти все грядки засыпал щепками с веткореза зимой обрезал деревья и кустарники а если есть желание рвать спину лопата в подарок

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d2 ай бұрын

    Так, 100%) Дякую Вам за коментар і за те, що поділились своїм досвідом :)

  • @Yanovich1
    @Yanovich12 ай бұрын

    Прокультивована земля це земля після того як осінню орють а весною культивують.А земля ссідається і стає твердою після фрезерування фрезами які розпушують землю і руйнують природну структуру грунту хоча апарат яким фрезерують і називається мотокультиватор.В результаті бур"ян сходить як щітка а грунт після дощу як асфальт.

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d2 ай бұрын

    Грунт, що на цьому відео, був саме профрезерований електрокультиватором (дякую Вам за уточнення щодо термінології), але на асфальт він не перетворився навіть після дощів :)

  • @stas_from_haisyn
    @stas_from_haisyn2 ай бұрын

    @@user-jl7hv7ce6d електрокультиватор дуже мілко працює та має дуже маленьку потужність. По суті, він робить те саме, що і лопата, тільки із меншими зусиллями. Перемолоти ґрунт "на пух" на 20 см, так як то роблять фрези на важких дизельних мотоблоках або на тракторах, ніякий електрокультиватор не може в принципі, от звідси й починаються розбіжності. А ще залежить який саме ґрунт, яка була вологість, що було зроблено до цього та ціла купа всього різного, але я про те вже розписав в більш розлогому коментарі.

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d2 ай бұрын

    "от звідси й починаються розбіжності" - саме так. Як видно та вказано в моїх відео на дану тему, вони стосуються роботи конкретно з електрокультиватором. "Перемолоти ґрунт "на пух" на 20 см, так як то роблять фрези на важких дизельних мотоблоках або на тракторах, ніякий електрокультиватор не може в принципі" - на 20 см. - ні, але в пух - може й робить.

  • @user-zm3xf8fz7i
    @user-zm3xf8fz7i3 ай бұрын

    Все луже чітко і зрозуміло. Яка модель вашого культиватора, та хто виробник?

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d3 ай бұрын

    Дякую :) Для орієнтиру, потужність мого культиватора - 1500 вт. А щодо його моделі, то я прибрав цю інформацію з назви та опису відео після нещодавнього спілкування з сервісним центром із приводу поломки, щоб навіть опосередковано не робити рекламу даному виробнику. Поломка з будь-чим може трапитись, таке буває. Але мене неприємно здивувало саме відношення офіційного представника бренду до своєї ж справи. Обираючи електрокультиватор зараз, я би звертав увагу на гарантійний термін (наприклад, можна знайти гарантію не 1 рік, як у мене, а 3) та на якість гарантійного та післягарантійного обслуговування

  • @paniAlla_
    @paniAlla_3 ай бұрын

    Дякую за корисне інформаційне відео!

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d3 ай бұрын

    Будь ласка! :)

  • @user-rj5io7ed3x
    @user-rj5io7ed3x3 ай бұрын

    А як цей агрегат поводить себе на глині ( закарпаття), чи подужає?

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d3 ай бұрын

    Доброго дня :) За суб'єктивними відчуттями, повинен впоратись, якщо площа невелика та якщо ґрунт зволожений. Але оскільки в мене на ділянці ґрунт легший, то моя думка з цього приводу - просто припущення. Для більш об'єктивного розуміння найкраще буде запитати враження людей, які користуються подібними культиваторами поряд із Вами, на таких же ґрунтах. І ще одна інформація для роздумів. Нещодавно довелося поспілкуватись із сервісним центром з приводу поломки. Поломка може трапитись із будь-якою технікою, це буває. Але саме відношення офіційного представника бренду в Україні до власної справи неприємно здивувало. Тому конкретно виробника придбаного мною культиватора я не рекомендую. Обираючи подібну техніку, я би зараз звертав увагу на наявність у бренду нормального гарантійного сервісу, післягарантійного обслуговування та на сам гарантійний термін.

  • @user-rj5io7ed3x
    @user-rj5io7ed3x3 ай бұрын

    @@user-jl7hv7ce6d файно дякую за пораду.

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d3 ай бұрын

    Будь ласка)

  • @user-ur5lf3rx3d
    @user-ur5lf3rx3d3 ай бұрын

    Гарно все розжовано. Вподобайка та підписка)

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d3 ай бұрын

    Дуже дякую :)

  • @cezarcj9357
    @cezarcj93573 ай бұрын

    Thank you very much for this demonstration and for the well explained tips! ☺️😊

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d3 ай бұрын

    Also, thank you very much for your comment! :)

  • @user-gw4gq4iv2i
    @user-gw4gq4iv2i3 ай бұрын

    Дякую) цікаво подивитись про собівартість

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d3 ай бұрын

    Дякую за Ваш коментар, відео про собівартість бройлерів зроблю)

  • @Andre-ie4xq
    @Andre-ie4xq4 ай бұрын

    солома на пол, красная лампа с абажуром,сверху накрываем старой тюлью и весь брудер. с середины февраля так выгреваю. мои дед с бабкой так выгревали и никаких брудеров не было тогда.

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d4 ай бұрын

    Так, існують різні варіанти й способи догляду за пташенятами Головне, щоб було комфортно і курчатам, і господарю

  • @user-ry9kj1rg2c
    @user-ry9kj1rg2c4 ай бұрын

    Було би не погано якісь приклади навести, допустимо, макіта/бош/хускварна (ясна річ що зернодробилок немає в офіційних каталогах виробників) потужністю 4,2-4,5 кВт від 3,2-3,6 тис грн і українські лан/газда/фермер 2-2,5 кВт ціною значно вищою, 4-6тисгрн.. Дивлячись на характеристики мені вага в очі 👀 кидається, 18-19 кг проти 24-27 в українців. Явно щось в тому таки є

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d4 ай бұрын

    Дякую за Ваш коментар)

  • @lastwerewolf2615
    @lastwerewolf26155 ай бұрын

    І не дорого

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d5 ай бұрын

    Так :)

  • @kyivstuff
    @kyivstuff8 ай бұрын

    У вас чудові відео! Класна ілюстрація з вікінгом :)

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d8 ай бұрын

    Дякую)

  • @kyivstuff
    @kyivstuff8 ай бұрын

    Дякую! Шукала спеціально українське відео. Ютуб запропонував мій пошук “кращі культиватори” переправити на “лучшіє”, і багато росіянських відео (

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d8 ай бұрын

    Будь ласка! І Вам спасибі за коментар)

  • @user-wh5oe4qb9e
    @user-wh5oe4qb9e8 ай бұрын

    чи кращий він за форте1400

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d8 ай бұрын

    Нажаль, не підкажу, бо не знаю)

  • @user-wh5oe4qb9e
    @user-wh5oe4qb9e8 ай бұрын

    @@user-jl7hv7ce6d як він себе показав на 3, 4 сотки згодиться ?

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d8 ай бұрын

    Якщо у Вас є час обробляти ґрунт поступово, неспішно, даючи апарату відпочинок, то для вже окультуреної ділянки підійде. А якщо треба обробляти цю площу швидко, за один раз, або якщо мова йде про цілину, то не підійде (тут варто звернути увагу вже на мотокультиватори). Мій культиватор в роботі показав себе добре, але я занадто мало його експлуатував, щоб робити висновки про його надійність, довговічність і т.д.

  • @user-wh5oe4qb9e
    @user-wh5oe4qb9e8 ай бұрын

    @@user-jl7hv7ce6d Велике ДЯКУЮ

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d8 ай бұрын

    @@user-wh5oe4qb9e Будь ласка)

  • @yaroslavasoltivska944
    @yaroslavasoltivska9449 ай бұрын

    у вас просто чудові відео. будь ласка, створюйте ще

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d9 ай бұрын

    Дуже дякую!)

  • @urcha1981
    @urcha198110 ай бұрын

    А ще потрібно придбати чи зробити подовжувач який теж не дешевий

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d10 ай бұрын

    Так, бузсумнівно, подовжувач необхідний

  • @user-qk2mz7lj7y
    @user-qk2mz7lj7y10 ай бұрын

    Щиро дякую,молодец,так будем робити

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d10 ай бұрын

    Також і Вам щиро дякую за коментар :)

  • @pokrovskayaelen
    @pokrovskayaelen11 ай бұрын

    З культиватором познайомилась в цьому році. Сталось це випадково - з поавжних обставин моя сім'я не мала змоги допомогти мені з весняним обробітком грунту. Віку в мене багато, сили мало. Можна було мазнути рукою, але ж щупиняла велика кількість вирощеної розсади. На поміч прийшла подругу, яка запропонувала скористатися її культиватором. Слухайте, це без перебільшення інший рівень життя! Мало того що я самотужки за день обробила весь город, так ще ж якість яка гарна. Потім перед висадкою розсади проходила рядок культиватором вже підготовленої земліз одночасним запазуванням компосту та добрив і саджала рослини без ямочок та заморочок. В пухкій землі одразу все пішло. Зараз в мене вже свій електрокультиватор і це надихає

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d11 ай бұрын

    Супер! Дякую, що Ви поділились власним досвідом та враженнями :)

  • @user-ml2ls6xb1z
    @user-ml2ls6xb1z11 ай бұрын

    Дякую за повну і доступну інформацію.

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d11 ай бұрын

    Будь ласка! Також і Вам дякую за коментар :)

  • @vadym2329
    @vadym232911 ай бұрын

    У вас немає відео, як встановити ріжучий диск замість блока з ліскою, чи ви тільки займаєтесь порівняльною інформацією?

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d11 ай бұрын

    Такого відео я не знімав, але зараз спробую пояснити на прикладі своєї мотокоси. На чаші редуктора (частина, котра розміщена поряд зі шпулею) збоку є отвір (в деяких конструкціях отвір розміщений не збоку, а зверху). В цей отвір треба вставити невеличку викрутку (або будь який інший металевий стержень) і тримати її перпендикулярно, трохи притискаючи. Потім обертати шпулю, доки отвір в чаші редуктора співпаде з отвором у ступиці коленвалу. Коли отвори співпадуть, викрутка «провалиться» в отвір ступиці коленвалу. Таким чином ми зафіксували викруткою коленвал і він вже не буде обертатися разом зі шпулею. Тепер, не виймаючи викрутку, треба відкрутити шпулю. Важливо: відкручується вона за годинниковою стрілкою. Відкрутивши шпулю, на її місце, на ступицю коленвалу, встановлюємо диск (зубцями в сторону обертання при роботі). Зверху диска встановлюється шайба та захисна чашка. Тепер знову фіксуємо викруткою коленвал і, за допомогою ключа, накручуємо гайку на його різьбу (проти руху стрілки годинника). Готово. Є різні конструкції мотокос та тримерів, тому для деяких інструментів суть та порядок дій можуть відрізнятися від того, що я написав. Проте, у будь-якому випадку, цей процес нескладний і описаний в інструкції до інструменту, що дає змогу розібратися, коли щось незрозуміло.

  • @vadym2329
    @vadym232911 ай бұрын

    @@user-jl7hv7ce6d дуже дякую за роз'яснення, але, як говориться, краще один раз побачити. Думаю, що розберуся. Інтрукції немає, бо тример дуже старий, Bosh

  • @vadym2329
    @vadym232911 ай бұрын

    Докладно все роз'яснено, дякую

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d11 ай бұрын

    Спасибі Вам за коментар :)

  • @user-ci4if3fb4m
    @user-ci4if3fb4m Жыл бұрын

    Ех а я хотів отримувати мед від кіз а пух та шкірки від бджіл

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d Жыл бұрын

    Головне - не повторюйте моїх помилок. Я чекав від бджіл молока, але так і не дочекався. А потім виявилося, що то просто порода не молочна, а м'ясна. Тепер чекаю, коли м'ясо наросте :)

  • @user-ci4if3fb4m
    @user-ci4if3fb4m Жыл бұрын

    @@user-jl7hv7ce6d 👍👍👍

  • @peterpuchok6987
    @peterpuchok6987 Жыл бұрын

    Добре зняте відео. Гарний звук, та обробка. Хай квітне якісний український ютуб.

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d Жыл бұрын

    Велике спасибі! :)

  • @backupviber6285
    @backupviber62859 ай бұрын

    ​@@user-jl7hv7ce6dДоброго здоров'я, а порадьте будь-ласка, зараз думаю чим обробити сотку огороду у дворі, шукаю послуги мотоблоку у моєму місті але усі восени позгорталися тільки навесні працюють. І ось думаю чи мені купити такий електрокультиватор та не бути залежним, питання він же набагато легший від дизельного, чи достатню глибину робить, чи він надійний ?

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d4 ай бұрын

    Доброго здоров'я!) Так, він легший за дизельний, але при роботі, якщо не йти за культиватором, а навпаки - працювати, тягнучи культиватор на себе, фрези самі вгризаються в ґрунт і зариваються Проте при зручному для роботи куті нахилу культиватора, захисна частина над фрезами, впираючись в ґрунт під кутом, заважає глибокому заглибленню Тому глибина виходить не дуже велика. Лопатою можна перекопати глибше Хоча я здогадуюсь, як за потреби можна було б модернізувати культиватор, щоб була можливість обробляти ґрунт глибше Щодо надійності нічого не скажу, оскільки не працюю ним достатньо довго, щоб робити висновки

  • @jalo1481
    @jalo1481 Жыл бұрын

    Кращіх відео на цю тему не зустрічала. Коротко, з живим прикладом, зрозуміло. Дякую.

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d Жыл бұрын

    Дякую за Ваш коментар! :)

  • @jalo1481
    @jalo1481 Жыл бұрын

    Перше і одне толкове відео на цю тему. Дякую.

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d Жыл бұрын

    Велике спасибі! :)

  • @user-mc5pz3pe3l
    @user-mc5pz3pe3l Жыл бұрын

    Дякую за відео. Яка вага приладу? Чи зможе ним користуватися жінка?

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d Жыл бұрын

    Будь ласка :) Вага культиватору - 11,3 кг. Якщо обробляти занедбану ділянку, як на відео, то це буде занадто важко. А якщо справа йде про нормальний ґрунт, що регулярно оброблюється і про невеликі площі, то деякі жінки впраються. Основне навантаження в процесі культивації йде на руки (культиватор треба тягнути на себе).

  • @backupviber6285
    @backupviber62859 ай бұрын

    ​@@user-jl7hv7ce6dколись у Полтаві завод Електромотор випускав електрокультиватори ЕК-1 що був важчий міцніший та з мощнючим редуктором, що здається краще глибше обробляв. Шукаю хочу такий купити.

  • @backupviber6285
    @backupviber62859 ай бұрын

    ​@@user-jl7hv7ce6dа якщо земля твердюча затоптана, чи електрокультиватор візьме ?

  • @user-jl7hv7ce6d
    @user-jl7hv7ce6d4 ай бұрын

    Вітаю! Вибачте, я раніше не бачив Ваших коментарів, тому пишу відповідь вже зараз Електрокультиватор, в принципі, потихеньку справиться з затоптаним ґрунтом за умови, що ґрунт буде не сухим, а дещо зволоженим (як зазвичай буває на початку весни) АЛЕ подібні електрокультиватори не призначені для таких навантажень, вони підходять для ґрунтів, що регулярно обробляються Тому це ризиковано і я не можу радити це робити