Zmarnoid

Zmarnoid

Пікірлер

  • @id347627
    @id3476279 күн бұрын

    Тобто потенціал зарядки кидається на міський нуль ?

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid9 күн бұрын

    @@id347627так, якщо ви під зарядкою мали на увазі зарядну станцію. Один із виходів станції підключається на міський нуль, а другий на перемикач резерву. Оскільки міський нуль заземлений, потенціал стає "банкрутом" відносно другого потенціалу на виході станції і у вас з'явиться традиційні фаза і нуль.

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid9 күн бұрын

    Зайдіть на канал, у вкладення спільноти, там знайдете схему щитка.

  • @NM-kp8hc
    @NM-kp8hc10 күн бұрын

    Добрий день. Чи надаєте свої послуги ? Проживаю сама у Львові і дуже актуальна дана проблема, маю зарядну станцію, але котел не працює. Потрібно допомогу професіонала. Буду вдячна за відповідь

  • @NM-kp8hc
    @NM-kp8hc10 күн бұрын

    Добрий день. Чи надаєте свої послуги ? Проживаю сама у Львові і дуже актуальна дана проблема, маю зарядну станцію, але котел не працює. Потрібно допомогу професіонала. Буду вдячна за відповідь

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid10 күн бұрын

    @@NM-kp8hc Ні, послуг не надаю, професійно електрикою не займаюся. Ваша станція Заряджається від блока живлення, чи в неї просто підключається напряму один провід для зарядки ? Якщо звичайний провід, тоді попробуйте станцію поставити на зарядку, навіть якщо немає світла і попробуйте запустити котел. Якщо не спрацює попробуйте покрутити вилками, тобто вилку на зарядку підключаєте в розетку проводом вниз, аналогічно вилку котла, якщо результату немає, перекидуєте спочатку вилку котла в протилежну сторону проводом в верх, якщо знову результату не має, тоді перекидуєте вилку зарядки проводом вверх. Таким чином необхідно перевірити всі положення вилки котла в станції, та вилки кабеля зарядки в розетці. Якщо вам пощастило, і ваша станція вміє "прокидувати нуль" малоб працювати без додаткових маніпуляцій, в деяких станціях достатньо підключити станцію в розетку. А якщо ж у вас станція заряджається зовнішнім блоком живлення , тоді вищезгадані маніпуляції марні, станцію потрібно "заземляти" або "зануляти". Є ще третій варіант з подовжувачем із резистором всередині, але по цьому нічого вам сказати не можу, бо не тестував цей спосіб.

  • @NM-kp8hc
    @NM-kp8hc10 күн бұрын

    @@Zmarnoid щиро Вам вдячна за відповідь!!! Дозвольте скопіюю дані з інструкції даного дивайсу - Talius POW-ON3000VA 2700 Вт потужності, три входи Schuko. ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ SAI ONLINE TALIUS POW-ON3000VA Типи запису L+N+PE Вхід voltaje 208/220/230/240 В змінного струму Діапазон напруги 110~300 В змінного струму, 110~176 В змінного струму, 280~300 В змінного струму Частотний діапазон 50/60 ± 6 Гц (за дефект), ± 10 Гц (налаштовується) Час відповіді Режим змінного струму акумулятора 0 мс, зворотний обхід 4 мс Тип батареї Свинцево-кислотна батарея Потенції 7aH X6 Вага 21,4 кг Інтерфейс 1x USB, 1x RS232, 1x EPO

  • @user-kh4sv6ty9r
    @user-kh4sv6ty9r13 күн бұрын

    Мабуть про це відео йшла мова

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid13 күн бұрын

    @@user-kh4sv6ty9r саме так )))

  • @user-cr1xo9wh3w
    @user-cr1xo9wh3w14 күн бұрын

    Дякую,😊

  • @user-ze1mi3ko1f
    @user-ze1mi3ko1f16 күн бұрын

    Шановний авторе, допоможіть вирішити проблему з підключенням фазозалежного котла до ДБЖ. Напряму від мереджі все працює штатно. При зникненні струму котел та ДБЖ ведуть себе спокійно. Прис пробі запустити (що опалення, що гаряча вода) навіть запускається але через кілька секунд зупиняється з помилкою. Дійсно на виході з ДБЖ світиться дві фази. Треба пробувати робити "вилку цуїцидника") І ще одне: підключення ДБЖ до мережі зробеле через подвійну розетку. На ній ще висить "морозилка". То для таких "фокусів" необхідно робити окрему розетку?

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid15 күн бұрын

    @@user-ze1mi3ko1f найпростіший і найшвидший спосіб, це заземлити вилку котла. Тобто вам потрібно до одного із контактів вилки котла підєднати провід заземлення, який потрібно з'єднати з заземленням будинку. Якщо заземлення немає, пошукайте на ОЛХ трійник з резистором в середині. Там практично те саме, тільки все в трійнику і контакт вилки зєднується з контактом заземлення через резистор. Ну і останній спосіб це такий як на відео - занулення. Але він небезпечний і потребує пильної уваги до себе, бо потрібно постійно слідкувати за нулем і фазою, якщо переплутаєте буде бабах, можна звісно це зробити безрозбірним і безпечнішим, але потрібно добре розуміти що ви робите, цей спосіб також не потребує заземлення. Перед любими маніпуляціями попробуйте поперекидувати вилку самого дбж, потрібно знайти положення так, щоб нуль на вилці котла співпав з нулем в розетці, а можливо ваш дбж просто нуль не прокидує, тоді тільки вищеописані способи.

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid9 күн бұрын

    Якщо досі не знайшли виходу із ситуації, пошукайте ось такий трійник : kzread.info/dash/bejne/Zqd_tdOrY6fgnag.htmlsi=dOdR-F16fI7z-Lgw

  • @volodymyrstanko6171
    @volodymyrstanko617124 күн бұрын

    Бачив відео де 100ком резистор зєднювали заземлення з нулем і всі проблеми,можна і у вилці котла так зробити і не паритись

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid24 күн бұрын

    Знаю, резистор в цій схемі відіграє роль зниження потенціалу, щоб корпус котла не "щіпав". Мені цей метод не зовсім до вподоби, хоча він робочий. Мені простіше зібрати один раз схему з перекидним рубильником, щоб постійно не переставляти вилку котла із станції в розетку і навпаки.

  • @user-pq3qm5sv7b
    @user-pq3qm5sv7b24 күн бұрын

    В мене звичайно Gt 200 чомусь при навантаження по 220v більше ніж 90 вт іде в захист. Невже це брак, чи може є якась хитрість?

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid24 күн бұрын

    Навіть не знаю, можливо і брак, до 200 вт вона б мала тримати. Моя в захист пішла тільки один раз, коли я її підключив на всю квартиру, навантажив станцію газовим котлом і по черзі вмикав світло в кімнатах, на 5-тій лед лампі станція впала в захист . Котел 90 вт, і лампи по 12 вт. Впринципі це також не 200 вт в сумі, приблизно 150. Ще добавлю, що коли станція була повністю заряджена, то працювали всі 5 лампочок і котел, коли розрядилась на половину, коли увімкнув 5-ту, то впала в перегруз. І ще помітив, що даній станції не подобалось вмикання лампи вимикачем, починаючи з першої ЛЕД лампи, кожне вмикання вимикача супроводжувалося просіданням, світло згасало разом з котлом, піся чого відразу автоматично вмикалося і котел разом з увімкнутою лампою продовжували працювати , і так з кожною наступною лампою, поки станція не впала в захист. Можливо дані станції і справді малопотужні, що навіть не витягують номіналу. Я підключав телевізор 65 дюймів, його споживання 100 вт, то подивився дві серії серіалу по 50 хв, і було ще 3 поділки. В мене підозра, що даній станції не подобаються різкі навантаження, типу один раз увімкнули щось в неї, і не чіпаєте.

  • @TkachukOleksandr
    @TkachukOleksandr26 күн бұрын

    Газовий котел працює від зарядних станції без всяких прибомбасів, просто його треба було по правилах установки заземлити. Я маю 3Е і флешфіш і від них напряму котел працює, в сусіда взяв екофло і від нього теж працює. А в сусіда немає заземлення котла і тому в нього не запускається запалювач. От і вся проблема. А так котел має 120 ват/год споживання, і буде працювати практично від будь-якої зарядки, яка має хоча б 300 ватт потужності(для старту), а може і того менше бо реально моторчик-насос має меншу потужність.

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid26 күн бұрын

    Мій котел в еко режимі взагалі мало споживає. На рахунок заземлення ви абсолютно праві, для роботи котла від станції, котлу потрібна саме земля. Тільки заземлення в мене є. Тут насправді залежить від багатьох факторів, як від станції, так і від самого котла. Якщо працює у вас, це далеко не значить що буде працювати в інших. Я з цим ділом розібрався ще при перших блекаутах. Насправді будь який котел заземлений і без заземлення, при підключенні газової труби до котла металевим шлангом, котел автоматично отримує "землю". Але основна проблема не в цьому. При відсутності нуля, який на пряму контактує із землею, втрачається зв'язок між електродом іонізації та системою подачі газу, оскільки в цілях безпеки вони гальванічно розв'язані, і заземлення корпусу котла тут ні до чого, щоб електрод іонізації відчув полум'я, котлу потрібна земля, яка міститься в "нулі" розетки.

  • @TkachukOleksandr
    @TkachukOleksandr25 күн бұрын

    @@Zmarnoid я ще раз передивився різних майстрів по установці котлів. і деякі майстри наполягають на окремому контурі заземлення для котла, і в мене гумовий газовий шланг. Це питання треба вирішувати літом поки є час, щоб не було проблем зимою. А щоб мати автономність то краще брати станцію на 1500в/год і більше. Бо як будуть морози щоб не підмерз котел через димохід, це особливо небезпечно з 3 ночі і до 6 ранку в пік холоду. іІ краще вже таритись станцією чи станціями, бо я брав 5 днів тому флеш фіш( є ще 3Е) то ціна на 1500в/год була 35150грн з доставкою з Франківська до Умані, а тепер таку ціну я не знаходжу. Сподіваюсь на краще, але готуюсь до того як буде.

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid25 күн бұрын

    @@TkachukOleksandr ціни зараз ростуть не по днях, а по годинах (( За 1500 ват/год дуже хороша ціна ) Якщо особняк, тут навіть мови немає, кинути окремо землю до котла, і чистий спокій. Є станції які достатньо увімкнути на зарядку, і все працює без танців з бубном. В мами на квартирі я один вихід станції підключив на загальну нульову шину, а другий на перекидний рубильник. В такому випадку котел працює в любій розетці навіть без заземлення. Я ще вагаюсь, чи брати станцію з хорошим запасом ємності, чи купувати відразу гібридний інвертор з можливістю підключення сонячних панелей, хоча взимку генерація з панелей дуже низька, але все таки це краще ніж нічого.

  • @chuzhak
    @chuzhak22 күн бұрын

    В себе на блюєтті еб70 зробив кабель вилка-вилка. При вимкнутому ввідному автоматі в квартирну розетку включаю трьох-контактну вилку з заземленням, з правильно підключеними проводами, а на іншому кінці в двох-контактну вилку підключив окремо фазу і на другий контакт нуль та землю, тобто один потенціал заземлив. Не важливо якою стороною включати вилку, бо автомат відключає і фазу і нуль, а в станції та сторона де скручені нуль з землею будуть робити в моїх розетках нуль. Працюють всі розетки, котел і те що може потягнути станція

  • @TkachukOleksandr
    @TkachukOleksandr21 күн бұрын

    @@chuzhak станцію не можна так підключати, але це ваша справа. Головне щоб без ексцесів.

  • @antons3476
    @antons3476Ай бұрын

    А яка пускова потужність при ввімкненні?

  • @Zmarnoid
    @ZmarnoidАй бұрын

    Це інверторний кондиціонер, навантаження наростало поступово. Він при ввімкненні спочатку взагалі показував якісь смішні 40-80 ват, потім коли компресор з вентилятором почали набирати обертів , споживання почало покроково без стрибків рости. Споживання в кіловат з гаком, це максимальне споживання, яке відобразилось на ватметрі від початку увімкнення кондиціонера, і вийшов він на такий показник не відразу, а приблизно через 5 хвилин.

  • @top5_lifehack
    @top5_lifehackАй бұрын

    Доброго дня. Минулої зими так і зробив, як ви порадили, просто підключив блюєті в розетку, до неї котел і щастя)) доречі, дуже дякую, бо лише Ви сказали про це. зараз знов почали відключати світло, але чомусь цей спосіб більше не працює. Може знаєте чому? Так від неї все працює, крім котла. У сусіда, ми разом брали станції, все працює як і раніше, отже нудь не пропадає з виключенням світла.

  • @Zmarnoid
    @ZmarnoidАй бұрын

    Важко сказати. Попробуйте перекинути вилку котла навпаки в станції, якщо нічого не зміниться, перекиньте вилку котла в зарядному кабелі, який вмикається в домашню розетку, перевірте всі конфігурації з вилками, хоча виникає така підозра, що ви це в першу чергу зробили. Веду до того, що потрібно підібрати конфігурацію так, щоб взідний нуль в домашній розетці співпав з нулем станції. Також бувають фазозалежні котли, які навіть від нормальної мережі не працюють, якщо вилка в розетці в неправильному положенні.

  • @top5_lifehack
    @top5_lifehackАй бұрын

    @@Zmarnoid все так і робив, навіть електрика покликав, щоб впевнитись, що в щитовій все добре. Я провів експеримент. Коли є світло, то зарядна станція працює як упс, і котел через неї теж працює. Але, якщо виключити автомати, то котел перестає працювати. Нуль в щитку йде окремо і ніяк не переривається. Отже нуль є, і з відключенням світла не пропадає. схоже що щось в самі станції не працює.

  • @Zmarnoid
    @ZmarnoidАй бұрын

    @@top5_lifehack та не думаю що із станцією щось не так, якась містика чесно кажучи. При увімкненні світла нуль точно буде, тому не дивно що в режимі упса станція прокидує нуль через себе, і він все таки потрапляє до котла через станцію. Сказав би що його вимикають, но це відпадає, загадка.

  • @top5_lifehack
    @top5_lifehackАй бұрын

    @@Zmarnoid дякую. Як вирішу цю загадку, відпишу! Щиро дякую Вам!

  • @Zmarnoid
    @ZmarnoidАй бұрын

    @@top5_lifehack а ще питання, ваша блюетті має можливість під'єднання до додатка ? Якщо так, звірте налаштування станції з станцією вашого сусіда, в якого все працює, звісно якщо ви такого ще не робили.

  • @iSpider82
    @iSpider82Ай бұрын

    І якщо повністю розрядиться і вимкнеться, чи увімкнеться знову її розетка сама при появі світла?

  • @Zmarnoid
    @ZmarnoidАй бұрын

    Ні, не увімкнеться, як і в більшості станцій. В цьому як мене і полягає основний мінус використання зарядних станцій в якості безперебійного живлення, як не крути, до станції потрібно бігати. Та й думаю що постійно увімкнений інвертор станції також за це не подякує.

  • @iSpider82
    @iSpider8224 күн бұрын

    @@Zmarnoid Перевірив: не увімкнулась. Навіть після появи світла не увімкнулась, лише коли батарея трохи підзарядилась, тоді увімкнулась. Було б круто, якби можна було висаджувати батарею не в 0, а залишати вказану кількість % і вмикатись після появи електроенергії. Але розробники, на жаль, не додумались до такого... І заряджати теж можна було б не до 100%, а до 90, наприклад. Батарейка більше б прожила.

  • @iSpider82
    @iSpider82Ай бұрын

    Вона може працювати як online UPS? Тобто, при постійному підключенні до розетки і з увімкненим навантаженням (роутер, наприклад)

  • @Zmarnoid
    @ZmarnoidАй бұрын

    Нажаль точно сказати не можу, бо практично не використовував 12 вольтові порти, тільки декілька раз підключав кухонну підсвітку. Знаю точно що одночасно віддавати 12 вольт і заряджатися вона вміє. Маю велику підозру що станція буде постійно підзаряджатися малими струмами, бо дана станція надто простенька.

  • @iSpider82
    @iSpider82Ай бұрын

    @@Zmarnoid Мова не про 12В порт, а про 220В

  • @litvinovserge
    @litvinovsergeАй бұрын

    Чи ти впевнений що можна одночасно з TYPE-C та звичайного входу можна заряджати? В інструкції цей сценарій описаний?

  • @Zmarnoid
    @ZmarnoidАй бұрын

    Така функція передбачена в більшості зарядних станцій, завжди так заряджаю. Тут нічого дивного і критичного немає, контролер заряду всерівно більше не візьме, ніж в ньому передбачено , заряджаючи паралельно двома зарядками росте тільки сила струму. Щоб не гратись з двома зарядками, можна заряджати однією 60-ти ватною через тайп-С, якщо є така в наявності.

  • @user-bg2dc1ru5o
    @user-bg2dc1ru5oАй бұрын

    І хочу зауважити з власного досвіду дорогий кран не завжди якість , дешевий теж може працювати по терміну як і дорогий.

  • @Zmarnoid
    @ZmarnoidАй бұрын

    Абсолютно з вами згоден. З даним виробником знайомий давно, колись купував також кухонний змішувач даного виробника, проблем з якістю не було, служив вірою і правдою, рік тому мамі кухонну мийку купували, питань по якості виконання не було. А з цим змішувачем щось пішло відразу не так. Єдине до чого в мене питань не було, це сам гнучкий носик, решта все виконано так, ніби рубали сокирою, сам метал тоненький, його обробка добре на низькому рівні, всюди якісь зазубрини і задири. Перед встановленням попрацював трішки шліфувальною губкою щоб прибрати заусенці і вирівняти зазубрини, щоб змішувач хоч якийсь мав товарний вигляд. Впринципі більше ламатися там немає чому, сам гнучкий носик маю новий запасний. З моменту замінити картриджа проблем більше не було.

  • @user-bg2dc1ru5o
    @user-bg2dc1ru5oАй бұрын

    Коли крану буде рік то ті вусики відломляться на раз два.

  • @Zmarnoid
    @ZmarnoidАй бұрын

    Можливо. Чесно кажучи, з першого погляду я думав що вусики відваляться або погнуться при першому ж відкручуванні, але після демонтажу побачив що не така та гайка і бляшана. Старий змішувач теж із такими вусиками, відслужив абсолютно без яких небудь проблем 4 роки, і служив би далі, якби гнучкий носик підійшов до нього. Гайку з вусиками на старому відкрутити не пробував ніколи, бо не було потреби.

  • @user-cj5bb5wz9t
    @user-cj5bb5wz9tАй бұрын

    У вас золоті руки! Дякую за корисне відео.

  • @Zmarnoid
    @ZmarnoidАй бұрын

    Дякую за гарний відгук )

  • @DghhGhjkk-zb1hj
    @DghhGhjkk-zb1hj2 ай бұрын

    Супер

  • @user-ob4en7rt9r
    @user-ob4en7rt9r2 ай бұрын

    Дякую за огляд.Кольори в моєму стилі). Дуже гарно 👍

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid2 ай бұрын

    Дякую за відгук !!! Наскільки пригадую плитка Cersanit Sofi. Ось тут повна версія. kzread.info/dash/bejne/emyWpNOEYrbXcZc.htmlsi=cMeOPrdI8x31cFDC

  • @user-xq1of7dc9r
    @user-xq1of7dc9r3 ай бұрын

    Дякую за відеоогляд!

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid3 ай бұрын

    Дякую за відгук. Після цього сифону, для мене інших не існує. З ним у вас ніколи не буде проблем із забиванням зливу волоссям.

  • @user-um8fd5pb5o
    @user-um8fd5pb5o3 ай бұрын

    може і цікава інформація але звук місцями ..... нічого не зрозуміло

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid3 ай бұрын

    Абсолютно з вами погоджуюсь, іноді мене моє "млямляння" сильно бісить.

  • @user-sf8zl1ey5y
    @user-sf8zl1ey5y4 ай бұрын

    Тобто якщо вилки втикнути в нижні розетки то духовий шкаф не влазить? В тому й причина переносу розеток трохи вище?

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid4 ай бұрын

    Саме так, духова піч випирає над фасадами кухні приблизно на 1-1.5 см. Можна було зробити все простіше, напаятися кабелем до розетки , пустити кабель ззовні по стіні в будь-яке місце, де він не буде заважати, і змонтувати блок зовнішніх розеток і все, но я обрав важчий шлях. Якщо кухня пряма, це діло можна виправити висунувши кухонні модулі на себе на необхідну глибину, тим самим зменшивши виліт стільниці над кухонними модулями, но це не наш випадок. Ну а в кого стільниця глибша 60 см., взагалі немає про що хвилюватись.

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid4 ай бұрын

    Дякую за гарний коментар ! Стараюся, ремонт роблю для мами. Ремонтами я не займаюсь, був невеликий досвід ремонту в себе, та й трішки інструменту підзбиралося, і на основі цього вирішив зробити мамі ремонт.

  • @user-zv1xv5ti5s
    @user-zv1xv5ti5s4 ай бұрын

    Гарний ремонт. Гарний спеціаліст. Респект!

  • @user-hc9ec6qj4u
    @user-hc9ec6qj4u5 ай бұрын

    Доброго дня. Дякую Вам за таку розгорнуту і змістовну пораду у коментарі на моєму каналі. Я раніше тільки чув назву СВП, але ніколи б не подумав що можна вирівняти криву плитку. Але мабуть на великій довжині і насправді можна трохи деформувати плитку у потрібному напрямку за допомогою СВП і підлога вийде кращою. Вже подивився Ваше відео , Ви більш старана людина ніж я. Насправді дружина вже вирішила обрати іншу плитку для кухні і санвузла, так що творчий процес пошуку рішень триває, а цю плитку що ми планували на кухню вона хоче щоб я виклав у вітальні. Ну до вже як буде. Але я обов'язково скористаюсь Вашою порадою і гадаю це покращить підсумок моєї праці. Вже придивляюсь які СВП купити. Бачу що у Вас невеличкий шов, але читав що для теплої підлоги треба робити шов більший на теплове розширення. Хрестики застосовував 2,5 мм. Як Ви гадаєте СВП 2,0 мм підійде?

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid5 ай бұрын

    Дякую за відгук ! В моєму випадку плитка ретифікат (гострий обрізний край) 90*22 , товщина СВП 1 мм, проте по факту шви получились близько 1.5 мм, вкладав тільки з СВП, без хрестиків. В себе вдома я вкладав плитку 60*15 без СВП, візуально плитку на 60 см також можна розігнути, але важче, це вже залежить від плитки, але що однозначно, з СВП не такі запавші края виходять, система вирівнювання їх тримає, бо коли таку плитку починаєш садити без СВП, спочатку садиш один край, потім інший, і по середині виходить ще більший горб, бо края присаджені, а якщо починати із середини, то взагалі можно втопити плитку, і все по новому. На рахунок товщини СВП, то 2 мм буде достатньо, це діло можна комбінувати з хрестиками, СВП можна і тонші використовувати, якщо працювати з хрестиками, бо якщо між СВП попаде клей, товщина шва зростає, це не хрестик, що можна вийняти. Ну і саме болюче що в мене виникало при роботі з СВП, це з'єднання вчорашньої вкладеної плитки із свіжою, практично завжди перший ряд свіжої лягав важко, плитка постійно втоплюється забагато при затягуванні СВП, тому краще в перший день виложити по максимуму. На рахунок теплої підлоги не знаю, в мами в ванній водяна тепла підлога, і товщина шва така ж як і на відео, поки що проблем немає, фуга і плитка ціла, але я виставляю кінцеву температуру не вище 24 градуси, тобто по нормам це максимальна температура підлоги. В мене вдома товщина шва 1.5 мм, я вважаю що це найоптимальніша товщина, і виглядає акуратно, і фуги менше йде, бо для прикладу в себе в ванній я робив 2 мм, результат в зрівнянні мені не дуже подобається. Веду до того, що в кухні і в коридорі проходять труби опалення, і плитка в тих місцях прогрівається до 35 градусів місцями, за 4 опалювальних сезони все впорядку, нічого не відстрілило і фуга не висипалася, правда в обох випадках я використовував дорогий клей - Церезіт см 117. Так що обирайте товщину шва, яка вам подобається, і скажу відразу, без фуги товщина шва виглядає завжди меншою, ніж після фугування, це також потрібно враховувати.

  • @user-cp8jc5kq6n
    @user-cp8jc5kq6n6 ай бұрын

    Ну якщо порахуватм 320 Вт/год поділити на найменьший вольтаж, який станція видає через звичайний юсб порт а саме 5 вольт, то вийде 320/5 = 64 Ампер години, або 64000 mah

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid6 ай бұрын

    Якщо відкинути цифри, і взяти результат спостереження, то заявлена ємність плюс мінус збігається, котел при 90 ватах споживання пропрацював трохи більше 3-ох годин. Нажаль більше по даній станції не можу нічого сказати, бо практично з моменту покупки вона пролежала без діла в кладовій.

  • @blacklabel1691
    @blacklabel16916 ай бұрын

    по прошествии 8 месяцев что можете про него сказать? стоит брать или нет?

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid6 ай бұрын

    Однозначно стоит, особенно если в дома есть длинноволосые ))) Если нужно промыть, вытаскиваем картридж и напором из душевой лейки быстро промывается, хотя такой нужды не было.

  • @blacklabel1691
    @blacklabel16916 ай бұрын

    ок, спасибо, приятного вечера@@Zmarnoid

  • @habrahrabra
    @habrahrabra6 ай бұрын

    Дякую за огляд

  • @pacifist5487
    @pacifist54877 ай бұрын

    Великий лайк -вподобайка за цей відос! Але окрема велика подяка автору за те що він відповідає майже на всі коментарі та запитання підписників! 👍 Дуже не часто бачу коли автори відповідають майже на всі питання. P.S. Але... може все ж таки прибрати літеру Z ???????????????? 🤕

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid7 ай бұрын

    Дякую за відгук ! Це ж проста буква , це не та руна, що скрепці малюють на своїх консервах.

  • @user-fs9cy6zg7b
    @user-fs9cy6zg7b7 ай бұрын

    Слава Україні! Дякую Вам за чудові поради під час ремонтних робіт! Також таке чекає і на мене. Одне прохання заберіть букву Зет ( не символічно!)🤚

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid7 ай бұрын

    Героям слава ! Дякую за позитивні відгуки. Успіхів, часу і терпіння вам в майбутніх роботах. На рахунок букви, щось потрібно придумати, можливо відредагую трішки ))

  • @user-fs9cy6zg7b
    @user-fs9cy6zg7b7 ай бұрын

    Чудова робота та хороші поради ! На мене теж таке чекає ! Дякую

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid7 ай бұрын

    Дякую за відгук. Якщо ламінат складається по дошці, а не цілим рядом, то нічого складного немає. Головне щоб була поверхня гарно підготовлена , бо якщо великі перепади в плоскості (горби та ями), можуть потім не сходитися вертикальні шви. Ну і обов'язково не забувати про відступи від стін, це основа основ при роботі з ламінатом.

  • @user-fs9cy6zg7b
    @user-fs9cy6zg7b7 ай бұрын

    @@Zmarnoid дякую Вам за розʼяснення !Можливо ще з Вашого дозволу звʼяжуся за порадою! Слава Україні!

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid7 ай бұрын

    @@user-fs9cy6zg7b Героям Слава !!!

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid7 ай бұрын

    Та це і будівництвом не назвеш, це ремонт. Інколи так і говорив, але ці відео неопубліковані. Починалося все із жарту, а потім увійшло у звичку.

  • @lochocost
    @lochocost7 ай бұрын

    дуже засмічена кацапізмами мова...

  • @lochocost
    @lochocost7 ай бұрын

    гратка а не "решитка"

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid7 ай бұрын

    Скільки себе пам'ятаю, так завжди говорили, а ось гратка чую вперше.

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid7 ай бұрын

    Будемо тепер знати, вчитись ніколи не пізно ) Трішки доповню, саме слово знайоме, але щоб його застосовували так, чую вперше.

  • @lochocost
    @lochocost7 ай бұрын

    @@Zmarnoid нічого дивно. стільки часу на цих теренах насаджували кацапщину!

  • @lochocost
    @lochocost7 ай бұрын

    @@Zmarnoid відмінно робиш справи, оздоблюєш квартиру. цікаво в який саме спосіб встановлював рогові кутники?

  • @lochocost
    @lochocost7 ай бұрын

    будівництво а не "стройка"

  • @user-vk9ks5qb7c
    @user-vk9ks5qb7c8 ай бұрын

    Чи можете зробити перехідник-переноску з двома кабелями (другий з «землею» ) для котла ? Скільки коштуватиме?

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid8 ай бұрын

    Ні, я виготовленням на замовлення не займаюся. Пошукайте в ютубі підключення котла через резистор, для цього потрібно лише одна переноску і один або два резистора, які коштують копійки. Вони монтуються в середині переноски. В кінцевому результаті у вас з першого погляду звичайна переноска, без всяких зайвих дротів і вилок, але підключений котел в такій переносці буде працювати. Особисто я нічого не можу по цій темі сказати, бо не тестував такого способу, та й мені він не зовсім підходить.

  • @dimazinenko2918
    @dimazinenko29188 ай бұрын

    відразу скажу я не професіонал. В чому є сенс від диф.автмата? його роль спойкійно може виконати УЗО(автоматами воно ж і так захищене). УЗО коштує значно дешевше за диф.автомат

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid8 ай бұрын

    Я також не професіонал, і роблю це для рідних. Ви впринципі самі все написали, хочете ставите диф, хочете узо. Дифи можна відразу ставити на групи розеток замість автоматів, з узо потрібно ставити і автомат і узо на кожну групу, як на мене, диф просто напросто зручніше і займає два модуля, а узо з автоматом 3. Я точно такі ж питання собі задавав, і вкінці кінців обрав диф. По правильному, потрібно було б розділити все на зони і замість одного дифу на всю квартиру, поставити як мінімум по одному узо на санвузол і на кухню, щоб потім не бігати вмикати, вимикати автомати, виймати по черзі все з розеток, шукаючи таким чином несправність. Якщо буде вибивати, тоді так і зроблю, бо загальне узо чи диф, це ризикована акція, на старій проводці і старих приладах може спрацьовувати саме по собі.

  • @user-wr4ju3yg9d
    @user-wr4ju3yg9d8 ай бұрын

    Відразу відно крутого "спеца" по перше-вітчизняні зубри не гірше релле напруги і дешевше по друге-не бачу землі(вибач є...👍) і в третіх-загальний дифавтомат це щонайменше-не зручно(по нормах повинен взагалі бути УЗО,диф на прилади) і доречі 32А на 4квадрати норма(щоправда залежно від відстані)... Друже 5квт якось маловато буде,здається🤔

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid8 ай бұрын

    Так і є, я цим фахово не займаюся, і цим не заробляю. Ці всі факти мені відомі, зубра я принципово не хотів ставити, знаю що вони хороші, але не хочу бавитися з виставлянням порогів спрацювання, коли попередньо виставленого діапазону буде мало, та й хотілося щоб все було одинакової серії. По дифу з УЗО абсолютно згідний. На рахунок ввідного автомата, в загальній щитовій стоїть автомат на 32А сласу А, немає сенсу його дублювати класом С, ну і основний факт, який підштовхнув мене ставити на ввід 25, це обмеження в 5 кВт на квартиру. В нас не має і не планується бойлерів, електричної теплої підлоги (водяна), і електричної варочної поверїні (газова). Основні потужні споживачі це пральна машина і електродуховка. Як на мене для одної особи, цього буде достатньо, ну а якщо ні, тоді завжди можна замінити. В мене в старій панельці взагалі стояв один єдиний автомат 16А на всю квартиру з алюмінієвою проводкою, його поставив жек років 15 тому, стоїть по сьогоднішній день, за весь час так і не вибило його ні разу, і проводка ніде не відгоріла.

  • @genastelmax2875
    @genastelmax28758 ай бұрын

    Людина самоучка І РОБИТЬ САМ СОБІ і покачеству зборки ДОСИТЬ не погано да Е куча нюансів НО ВРАХУВАТИ ЯК РОБЛЯТЬ ДЕЯКІ ТАКНАЗИВАЕМІ ЕЛЕКТРИКИ ЧИ УРОДИ ТО ВІН МІЖ НИМИ .. ПРОФІСІОНАЛ ..

  • @user-tq1io6ov5c
    @user-tq1io6ov5c7 ай бұрын

    Дуже не люблю грамотеїв що завищюють номінал автоматичного вимикача. По ПУЕ один 2-х жильний провід витримує 32 А, але температура жили при цьому склодатиме 70 грС. У стандарті автомата закладено 13% струму не вимикання, це означає що автомат ніколи не вимкне струм 32А * 1,13 = 36,16А. А якщо знати що характеристики автоматів розрахована при 30 грС, і врахувати температурний коефіцієнт то струм невимикання буде ще трохи ббільше 36,16А. А нимінальні струми дротів розраховані при 20грС. Робимо висновки грамотеї

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid8 ай бұрын

    Немає, тільки загальне на всю квартиру. Хоча в санвузлі пральної машинки не буде, при гострій необхідності доставлю , місце ще в щитку є, правда для коректної роботи УЗО потрібно окрему нульову шину на санвузол.

  • @zevsisver
    @zevsisver8 ай бұрын

    Мм, а просто фази і нуля не достатньо?

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid8 ай бұрын

    ​@@zevsisver Достатньо, працювати буде, але може спрацьовувати без причини (ну і заземлення само собою). Але для точнішої роботи, особливо якщо це УЗО для санвузла на 10 мА, всі нулі з групи електроточок, які захищає УЗО , повинні підключатися на окрему нульову шину, яка в свою чергу з'єднується з загальним нулем. Тобто якщо у вас для прикладу 3 УЗО, то для кожної групи УЗО повинна бути своя нульова шина.

  • @genastelmax2875
    @genastelmax28758 ай бұрын

    220 (воль) Х 32 (ампери )=7040 якраз неповна загрузка кабеля 3*4 чому 25а ?

  • @zevsisver
    @zevsisver8 ай бұрын

    @@Zmarnoid окрема 0ва шинка для вирівнювання потенціалів?

  • @genastelmax2875
    @genastelmax28758 ай бұрын

    @@Zmarnoid входяще 30мА а всі повищеної опасності ... ЧАЙНІК . СТІРАЛКА .МІКРОВАЛНОВКА . БОЛЯР І ТД + вся вана І ДЛЯ ВАНИ + УРІВНЯНЯ ПОТЕНЦЕАЛУ

  • @genastelmax2875
    @genastelmax28758 ай бұрын

    А де узо чи диф на санузел

  • @zevsisver
    @zevsisver8 ай бұрын

    не вистачило як 0го кабелю

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid8 ай бұрын

    ​@@zevsisver😂

  • @rudandrii
    @rudandrii8 ай бұрын

    А чи можна лише через подовжувач( поставивши перемичку між нулем і землею через резистор) підключати станцію до котла. Не брати нуль із розетки будинку.

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid8 ай бұрын

    Можна і через резистор , а можна просто на землю, через резистор безпечніше, бо ви знижуєте потенціал до безпечного рівня , і у випадку обриву землі на корпусах техніки не буде небезпечного струму, ну і при такій схемі не буде спрацьовувати УЗО. Працювати буде у всіх випадках. Котлу в цій схемі потрібна тільки земля. Вся різниця між нулем і землею у випадку повноцінного РЕ провідника це те що земля розвантажена від постійного протікання струму, на відміну від нуля, а так по суті це один провідник.

  • @rudandrii
    @rudandrii8 ай бұрын

    Котел запустили. Чому ніде про таку схему підключення не кажуть і не показують? Просто одна переноска( вилка і розетка, в розетці нуль через резистор з'єднано з нулем розетки. Єдине, що потрібно,вилку від котла вставити в розетку переноски вірним боком. Бо тоді котел незапуститься. Дякую своєму вчителю фізики.@@Zmarnoid

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid8 ай бұрын

    @@rudandrii є як мінімум два відео по цій темі , автора каналу не памятаю, але там все детально розказано. Свого часу також зацікавило підключення через резистор, і також не міг знайти через пошук, але згодом вилізло в рекомендаціях.

  • @dreamerkoss8346
    @dreamerkoss83462 ай бұрын

    @user-le2sk7bm7n а можете більш детально пояснити спосіб?

  • @actiopopularis
    @actiopopularis8 ай бұрын

    а нормально написати шо де не можна?

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid8 ай бұрын

    Сенсу великого в цьому не має, бо в кожного фаза з нулем індивідуальні, ці всі позначки для себе, щоб не переплутати. А взагалі методом зануленням як на відео, я практично не користувався, і не раджу, бо рано чи пізно можна переплутати фазування. Дане відео не конкретно про підключення станції, а про плюси і мінуси обох методів.

  • @user-bh7ed7rz6o
    @user-bh7ed7rz6o8 ай бұрын

    Доброго вечора,я правильно розумію коли небуде світла включити зарядну станцію в розетку і до неї підключити котел то все буде працювати,і при цьому коли з'явиться світло нічого страшного не станеться? дякую

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid8 ай бұрын

    Якщо ви маєте на увазі просто підключити станцію в розетку на заряджання, станція просто почне заряджатися після ввімкнення світла. Чи буде працювати не скажу, бо це залежить від станції, якщо станція прокидує нуль, тоді повинно працювати. Це не важко перевірити, якщо у вас стоїть автомат в щитку, який вимикає групу розеток в приміщенні де стоїть котел, або ввідний автомат, який розмикає тільки фазу. Вимикаєте автомат, підключаєте станцію на зарядку, і підключаємо до станції котел та перевіряємо чи працює. Якщо є індикаторна викрутка, можна глянути чи в розетці станції і на далі " дві фази", чи традиційна фаза і нуль. Якщо не працює, ще як варіант попробувати верх ногами вставити вилку станції в розетку, і якщо знову не працює, вставити верх ногами вилку котла в станцію.

  • @misterx2598
    @misterx25988 ай бұрын

    Мені з котлом пощастило : працює напряму від станції без всякого ковгоспу. Маленька емність правда, 200 Вт/г. Вистачає на 3 години безперервної роботи. Тепер думаю, як дозаряджати в випадку повного блекауту. Думаю з пари Макітівських 4А батарей брати додаткову ємність. Ще варіант від прикурювача авто, але години три піде на зарядку....

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid8 ай бұрын

    Чув таке, що підключають автомобільний акум на порт зарядки станції , таким чином заряджають станцію, правда не знаю на скільки це безперечно. Ще як варіант підключити до котла розумний термостат, щоб можна було налаштувати графік роботи по годинах, щоб хоч якось економити заряд. А так, загалом окрім генератора, чи автомобіля зимою зарядити станцію проблематично, сонячна панель буде вічно заряджати '.

  • @ofo7916
    @ofo79167 ай бұрын

    термостат реально решает! у меня потребление єлектричества котлом снизилось с установкой внешнего термостата в 2,5 раза.

  • @user-wv6rc3ob9b
    @user-wv6rc3ob9b9 ай бұрын

    У автора гарна спроба подолати проблему, але хочу звернути увагу що АВР, особливо китайський з алі, то дуже стрьомна історія. В мережі куча роликів, люди з ним мучаються, затримку по часу там мудрують, щоб не дрибизжав при перемиканні (у варіанті з інвертором часто напруга просідає до критичних відміток при перемиканні, не відомо, що буде з насосом і турбіною), і загалом є тут купа недоліків і небезпечних імовірних ситуацій. Схема з нулем робоча, але не надійна і лише для реалізації професіоналами. Обивателям в цьому копошитись я категорично не раджу.

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid8 ай бұрын

    Все вірно, з електрикою слід бути дуже обережним, і нівякому разі не економити на цьому. Для малопотужних станцій взагалі не бачу сенсу в АВР, тому було обрано ручний не китайський перемикач. Це все збиралося в першу чергу для того, щоб не тикати постійно вилкою із станції в розетку і навпаки, щоб не було ніде вузлів з оголеними небезпечними потенціалами, і щоб любий мешканець без проблем і ризику міг дістати станцію із кладової, підключити до щитка і перемкнути на резерв, не боячись що щось десь не так підключив.

  • @raiderbest
    @raiderbest9 ай бұрын

    Визначав де фаза і нуль мультиметром. Так ось у мене мультиметр показує напругу по відношенню до тіла на фазі 90Вольт, на Нулі 40 вольт. Тобто досить суттєва напруга на нулі. З чим це повязано? чи означає це, що ці умовні 40 вольт на нулі можуть спалити мені станцію, якщо я підключусь способом з відео? 2 питання - зробити підключення як на відео - це означає що ми подаємо напругу зі станції на нуль? Бо у станції немає нуля. Вона видає умовно +110В з одного отвору і -110В з іншого отвору розетки. Якщо це багатоквартирний будинок і кілька сусідів так зроблять, то чи не попалять вони один одному станції? P.S. У мене котел працює від станції поки вона в режимі УПСа. Але не відомо що буде коли зникне електрика. Чи буде станція умовно "давати котлу доступ до нуля з розетки" коли зникне світло.

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid9 ай бұрын

    В першу чергу перевірте чи станція працює без світла, щоб не колхозити підключень до нуля, достатньо вимкнути автомат на якому підключена станція, або ввідний автомат, якщо він не двохполюсний і розриває тільки фазу, одним словом вам потрібно розімкнути тільки фазу, нуль мережі повинен залишатися не розімкненим. На рахунок струму на нулі, все впорядку, по ньому завжди циркулює струм , просто він надто мізерний, щоб засвітився індикатор і наніс якоїсь шкоди. Котел із нуля бере тільки землю , бо нуль заземлений в електромережі, струм між станцією і нульом не циркулює , оскільки електричне коло із фазним провідником розірване. Станції не попалять , бо щоб струм повернувся назад у станцію, повинен бути фізичний звязок з другим потенціалом на виході станції. Тобто він повинен від умовного нуля станції пройти коло і вернутися на умовну фазу станції, а фаза в нас в розриві, вона ніяк не задіяна в даній схемі.

  • @foxyhd5372
    @foxyhd53729 ай бұрын

    Ноль інвертора на нольову шину?

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid9 ай бұрын

    Так

  • @pashokvoloshok
    @pashokvoloshokАй бұрын

    а яким чином обрати ноль на інверторі, якщо там 2 фази? Виходить на шину вішається одна з фаз, яка типу стає нулем. Але якщо наприклад якийсь сусід теж таке зробить, то ці фази не зустрінуться потім десь в під'їздному щитку по нульовому проводу?

  • @katerinasapanus9265
    @katerinasapanus92659 ай бұрын

    Доброго дня. Яку фугу використовували?

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid9 ай бұрын

    Доброго дня, Ceresit CE 40, колір 55

  • @katerinasapanus9265
    @katerinasapanus92659 ай бұрын

    Дякую

  • @katerinasapanus9265
    @katerinasapanus92659 ай бұрын

    Доброго дня. Якою фугою затирали плитку?

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid9 ай бұрын

    Ceresit CE 40, номер кольору 55 здається. З нею досить складно працювати, бо вона досить швидко вистигає , і в подальшому важко замивати, а якщо перестаратися з водою в процесі замивання, колір буде на порядок світлішим після повного висихання.

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid9 ай бұрын

    Пробував працювати польською фугою Atlas, працювати з нею набагато комфортніше, стигне довго, можна спокійно все приміщення без спішки зафугувати і потім спокійно замити.

  • @ma99ot8
    @ma99ot89 ай бұрын

    Купуйте Ecoflow другого покоління, або інші станції які вміють прокидувати землю через свій кабель зарядки і непотрібно нічого колхозити взагалі! На прикладі мого RIVER 2 - увімкнув його в розетку і підключив котел, коли світло зникло (я вимикав автоматом фазу) - котел продовжує працювати без помилок. Коли з'явиться в розетці струм - станція почне заряджатись, а котел буде працювати напряму, не від батареї! p.s. якщо відключити RIVER 2 від розетки, то мій котел вибиває помилку при спробі запалити газ.

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid9 ай бұрын

    Про роботу станцій напряму без додаткових танців з бубном я говорив в відео про заземлення, занулення. Нічого проти екофлоу чи інших станцій не маю, але в моєму випадку було потрібно компактну і не важку станцію, щоб можна її було кинути в наплічник.

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid9 ай бұрын

    Котлу потрібна земля, але він її бере не з контакту заземлення а з нуля, тобто припускаю що станція прокидує нульовий контакт. Такий фокус вміють навіть деякі дешеві китайські інвертори. Це дуже легко перевірити, якщо в щитку двополюсний автомат, який розриває фазу з нулем , слід його вимкнути, і котел впаде в точно таку ж помилку.

  • @ma99ot8
    @ma99ot89 ай бұрын

    Це невміли робити навіть тогорічні дорогучі Delta pro, тому я дуже зрадів що RIVER 2 так зміг. Чи буде в реальних обставинах працювати (чи не відключать 0 наприклад) я не знаю. Запасся на всяк випадок дротами і розбірними вилками. Сприводу компактності - RIVER 2 дуже компактний. А основна перевага Ecoflow, на мою думку, це найшвидка зарядка за 1 годину з 0 до 100 і залізофосфатна батарея з 3000 циклами в усих Ecoflow другого покоління! Чи є щось подібне хоч у когось? Не кажучи про дешеві китайські варіанти на півтори тисячі дешевші за Ecoflow..

  • @ma99ot8
    @ma99ot89 ай бұрын

    ​@@Zmarnoidне знаю на скільки надійний цей спосіб перевірки (але в мене немає можливості відключити 0), я замотав в 2 шари скотчем на вилці 0 - котел працює! Потім відмотав і заклеїв на вилці землю 2 шари скотчем - котел теж працює!

  • @Zmarnoid
    @Zmarnoid9 ай бұрын

    @@ma99ot8 Так, RIVER 2 хороша і не дорога станція, був би в мене зараз вибір, можливо вибрав би і ecoflow, хоча моя станція все таки компактніша, і ємність трішки більша. Ціна плюс мінус одинакова, але в river 2 плюсів більше. Особисто для мене, основний плюс в river 2 це режим УПСа.