Застереження щодо китайських Wi-Fi розеток під час відключень.

Доброго дня.
Цим відео я хочу попередити про потенційну небезпеку таких Wi-Fi розеток при нестабільній напрузі в мережі, що інколи буває після відновлення енергопостачання.
Не залишайте такі розетки без нагляду.
Гарного дня, мирного неба і хай щастить :)

Пікірлер: 41

  • @user-sh2ff3uv4r
    @user-sh2ff3uv4r3 күн бұрын

    Так ,тільки реле напруги з затримкою підключення на квартиру,дім. Все буде працювати.

  • @sergbazylenko
    @sergbazylenko3 күн бұрын

    Така ж проблема і в мене виникла. Досить просто лікується. Якщо постійно переключається реле, значить і не стартує контролер. Там проблема з конденсатором. В моєму випадку він просто вздувся. Якщо не помиляюся 470мКф. Вірогідно просто неякісні. Проста заміна все вирішила. Однак розібрати його досить складно. Є ролики по розборці, але не всі адекватні. Мені допоміг метод прогрівання корпуса феном. Удачі.

  • @dezirez1

    @dezirez1

    3 күн бұрын

    А він там клеєний чи на заклацках.

  • @varic

    @varic

    3 күн бұрын

    @@dezirez1 на клею. трохи допоміг ізопропіловий спирт в шпарини, щоб клей роз'їв

  • @dezirez1

    @dezirez1

    3 күн бұрын

    @@varic мабуть краще за все спиртом допомогти і медіатором для телефонів пробувати шпарину робити

  • @user-je5hv6bq5s
    @user-je5hv6bq5s3 күн бұрын

    Не варто так сильно акцентуватися на тому, що розетки китайські. Таку "якість" нашої мережі живлення не витримують навіть дуже дорогі "фірмові" девайси, повірте мому досвіду, і тут навіть не війна і відключення винні. Ще у мирний час наші мережі давали таку "якість" напруги, що понад 90% усіх ремонтів у майстернях це вихід з ладу блоків живлення апаратури. Стосовно цих дешевих китайців то відрізняються від "оригіналів" вони обмеженим функціоналом(наприклад комутують, але нагрузку міряти не вміють) а також часто у них реле не на 16 чи 20А а на 3-5.

  • @1nfernik
    @1nfernik3 күн бұрын

    Більше року стоїть на бойлері і ще на купі менш прожорливої техніці, включно з холодильником, все від різних виробників, поки проблем не було. В тої що на бойлері навіть трохи поплавило пластик коли були проблеми з вилкою самого бойлера. Передивився усі, або без назви виробника, або Elvico. Скоріше за все попався або брак, або неякісний виробник, або не дотримались умов експлуатаціі. Дякую за застереження.

  • @ua_d.dmytro

    @ua_d.dmytro

    3 күн бұрын

    Це різні розетки, різні виробники і в Smart Life відображались дещо по різному. Одна пропрацювала десь 6 місяців, інша 7. Вийшли з ладу не одночасно. Гадаю, основна причина цього - в мене не стоїть реле напруги. Буду ставить. Але все ж з ладу вийшли виключно лише ці розетки. З іншою технікою все гаразд.

  • @dymitriuss.8861

    @dymitriuss.8861

    3 күн бұрын

    ​@@ua_d.dmytroРеле напруги звісно поставити не завадить, але воно ніяк не допоможе з такими розетками

  • @jonypon.9858

    @jonypon.9858

    3 күн бұрын

    ​@@ua_d.dmytroА в мене так реле напруги згоріло стало клацати як ця розетка і внутрі спалила контакти.

  • @sviatoslavkiral4307
    @sviatoslavkiral43073 күн бұрын

    дякую за цікавий прикладний ролик. який стабілізатор напруги ви б порадили?

  • @ua_d.dmytro

    @ua_d.dmytro

    3 күн бұрын

    Доброго дня. Я не можу порадити конкретний стабілізатор, бо не дотичний до них.

  • @user-dc7ir7rq1h
    @user-dc7ir7rq1h21 сағат бұрын

    а якщо брати не за 4 долари на 230А а за 5 на 30А допоможе?

  • @user-uw7ww8bc9l
    @user-uw7ww8bc9l4 күн бұрын

    274 вольта в мене було. На розетках написано 100-240V. Хто ж доктор, що нема реле напруги на вході?

  • @srp5402

    @srp5402

    4 күн бұрын

    навіщо реле напруги яке вибиває постійно світло коли є стабілізатор напруги? в мене вже десь 10 років стоїть LUXEON WDS-10 000. 140-260 вольт вхідна, вихідна стабільні 220+- кілька вольт. досить рідко вибиває при стрибках. а так переважно тримає стабільно. з мінусів багато жере. один раз згоріло реле, яке замінили в сервісному.

  • @ua_d.dmytro

    @ua_d.dmytro

    3 күн бұрын

    @@srp5402 Не електрик, але гадаю, що перевага реле - ціна, простота, швидкість спрацювання і компактність. До прикладу, в мене трифазна мережа. Тобто таких стабілізатора мені потрібно 3, чи шукати якісь спеціальні рішення. Але, в будь якому випадку, для них треба виділяти місце. Реле просто поставив на рейку в щитову і ходи собі, вмикай, як відстрілює. Ну і з опису Вашого стабілізатора "висока плавність регулювання напруги (від 20 до 50 вольтів у сек.)". Тобто, якщо на вході буде умовних 270в (максимум для цієї моделі), то зробити на виході 220 займе близько однієї секунди? Можливо, я щось не так зрозумів, але це досить багато.

  • @srp5402

    @srp5402

    3 күн бұрын

    @@ua_d.dmytro так є релейні, симісторні та сервопривідні стабілізатори. Різна швидкість та технологія стабілізації. В мене серво. Але там в любому випадку стоїть захист по вихідні напрузі.

  • @user-uw7ww8bc9l

    @user-uw7ww8bc9l

    3 күн бұрын

    @@srp5402 сервоприводні стабілізатори без захисту зараз до одного місця. В тебе може бути 190 вольт, а через секунду 250. Ну і ясно що спрацює захист, бо на виході було би приблизно 250 + (230 - 190)

  • @user-xx8fu7gk6s
    @user-xx8fu7gk6s3 күн бұрын

    На мощные потребители типа бойлера лучше не ставить такие маленькие устройства переключения, сгорит однозначно рано или поздно. Ток бойлера около 8-9А (если мощность 2кВт), представьте какой мощный должен быть контакт переключателя реле, диаметром как минимум 8-10мм и выполнен полностью из серебра. Откройте эту сломанную приблуду и вы увидите миниатюрные размеры этого реле. Эта розетка максимум для телевизора или ноутбука, к холодильнику я бы уже побоялся подключать, не говоря уже про бойлер.

  • @Opposition17

    @Opposition17

    3 күн бұрын

    Скажите это моему реле Sonoff Basic, которое уже года 4 успешно включает и выключает бойлер по ночному тарифу (бойлер на 2кВт)

  • @ruslansalashnyk8521
    @ruslansalashnyk85212 күн бұрын

    Підключати бойлер через таку розетку вкрай ризиковано. На бойлер треба окрему лінію виділити з окремим автоматом з пвз. А потім ві фі реле на дін рейку на 40 китайських ампер.

  • @Pavel_levaP
    @Pavel_levaP3 күн бұрын

    Реле напряжения поставил на квартиру и горя не знаю многие года, уже не раз спасло

  • @user-mg1ko2ml4x
    @user-mg1ko2ml4x2 күн бұрын

    У меня реле времени с задержкой 10 минут на холодильник (у меня советский холодильник). Полет нормальный. А так да, при отключениях скачки бывают сильные, я из розеток все вытаскиваю, кроме холодильника и роутера.

  • @u010602
    @u0106022 күн бұрын

    Така ж фігня, 2 з 3 вийшли з ладу. До блекаутів та стрибків. Реле напруги стоїть. Краще їх взагалі не використовувати.

  • @mosspowermobile
    @mosspowermobile3 күн бұрын

    Ну... 250 Вольт це взагалы-то не дуже й багато. Це не 350 Вольт....))))) А так, дійсно, тендітну техніку слуд подключати через стабілізатор напруги. Чи хоча б через реле напруги.

  • @TSAREVICH1
    @TSAREVICH13 күн бұрын

    Я покупал штук 10 на вид таких розеток, только под названием Maxus. Работают несколько лет без сбоев. Стоит реле напряжения на квартиру с верхним порогом 265В.

  • @bigvladukraine
    @bigvladukraine3 күн бұрын

    Ці розетки не рекомендуєть ставити на реактивне навантаженням.

  • @FanTomas12
    @FanTomas123 күн бұрын

    Щоб такого не було, ставиш реле напруги в коридорному щитку до автоматів і УЗО. Ампер на 40 для середньостатистичної квартири буде достатньо. І все - Wi-Fi-розетки працюють стабільно і справно комутують під'єднану нагрузку. В них ресурс на включення/виключення сотні тисяч перемикань.

  • @dmytroi5456

    @dmytroi5456

    3 күн бұрын

    Та справа в тому що 250в це цілком нормальна напруга котра вкладається в стандарт 230в +-10% (ДСТУ EN 50160:2023)

  • @FanTomas12

    @FanTomas12

    3 күн бұрын

    @@dmytroi5456 Так точно. Ну ми ж не знаємо, які в них там мережі. Може в них в пікові секунди напруга до 320В піднімається.

  • @Unnamed553
    @Unnamed5534 күн бұрын

    Точно такі самі працюють вже трохи менше 3 місяців: одна на бойлері, інша на кондиціонері. Немає жодних проблем, єдине, що помітив, - та, що на бойлері, трохи тепла. Так само вимикання електроенергії кожні 4 години. Можливо, вам попався якийсь брак.🤷

  • @ua_d.dmytro

    @ua_d.dmytro

    3 күн бұрын

    Це не однакові розетки, різні виробники. Хоча, гадаю в середині вони +- однакові. Одна пропрацювала десь 6 місяців, інша 7. Вийшли з ладу не одночасно, але обидві за однакових обставин - в момент відновлення електропостачання. Окрім цих розеток більше нічого з ладу не вийшло. Реле напруги наразі не стоїть.

  • @andriygaletski638

    @andriygaletski638

    3 күн бұрын

    Навряд чи реле напруги дуже допомагає якщо електронні компоненти не якісні або працюють у граничних режимах. Коли ж спостерігається нагрів на контактах електроспоживачів то цього нехтувати не можна ні в якому разі! Воно точно згорить з часом. Може спричинити пожежу. При нормальних з'єднаннях і правильних комутуючих реле, гріється тільки тен в бойлері але не проводка чи з'єднання в розетці. Не легковажне з тим!

  • @igorkolesnikov1596
    @igorkolesnikov15963 күн бұрын

    Спасибо за инфу. В принципе, не удивительно, учитывая цену и происхождение этих поделок. У меня одна такая стоит на бойлере. Выключу, пожалуй. ) Улыбает количество хейтеров и понтовил, которые указывают автору, какой стаб купить и какой автор неудачник. ) Всем мира и добра.

  • @user-ct6kx5fl8y
    @user-ct6kx5fl8y3 күн бұрын

    Навіщо вони взагалі потрібні?

  • @ua_d.dmytro

    @ua_d.dmytro

    3 күн бұрын

    Можна дистанційно вмикати-вимикати розетку. Можна моніторити споживання. В додатку зберігається інформація за весь період. Можна налаштувати таймер. . Особисто я брав ці розетки в якості таймера для акваріумів. Але так вийшло, що вони викликали підвищений інтерес у малої дитини. Хоч на ній і є функція блокування кнопок, я все ж не став їх туди ставити. . Річ корисна. Сценаріїв використання багато. Бачив що, наприклад, їх беруть для бойлерів. Коли їдуть з дому на кілька днів вимикають її, а коли їдуть назад - дистанційно вмикають.

  • @echoblades

    @echoblades

    3 күн бұрын

    @@ua_d.dmytroВам можливо підійде прилад схожий на WiFi розетку, але в виконанні модуля. Наприклад: «Tuya WiFi On-off Controller» Його можна сховати від дитини. Теоритично, можна навіть сховати в монтажну коробку розетки, якщо маєте глибоку.

  • @echoblades

    @echoblades

    3 күн бұрын

    @@ua_d.dmytroІ не тільки коли їдуть з дому на кілька днів. Можна вимикати на ніч та день поки на роботі. Підігрівати воду перед ранком/вечором коли йде споживання. На YT є відео людини яка робила заміри, то виходила відчутна економія для бойлера. За рік/5/10 років можна відчутно зекономити. Зараз, через наших сусідів, таким чином автоматизувати буде важко, треба щось більш розумне що буде враховувати знеструмлення та нагрівати воду враховуючи цей фактор.

  • @Monia-2018
    @Monia-20183 күн бұрын

    Вам просто не повезло с этими розетками.

  • @ua_d.dmytro

    @ua_d.dmytro

    3 күн бұрын

    Звісно. Як кажуть - один раз - випадковість. Два - співпадіння. Три - закономірність. Замала статистика, але яка вже є. Я ж не стверджую, що вони обов'язково погорять. Лише попереджаю, що вони в підвищеній зоні ризику. І якби я такі розетки зараз використовував, то я точно більше не лишав би їх на постійній основі без нагляду. Принаймні без стабілізатора чи реле напруги. І точно не залишав би виїжджаючи за місто на вихідні.

Келесі