Z🔥KOTLE! Peklo v Edenu! Derby Slavia-Sparta! Úžasná atmosféra! A po půlce bylo po všem...

V neděli 23. října se v Praze ve Vršovicích hrálo 304. derby mezi domácí Slávií a Spartou. Mělo to obrovský náboj, ohromné očekávání fanoušků, skvělou úvodní show, viděli jsme krásný chorea, vyprodaný narvaný Eden vytvořil prvotřídní atmosféru...a po 45 minutách bylo po všem. Slavia za první poločas nadělila Spartě 4 góly a ve druhém už se nedělo skoro nic. Na fotbal jsem vyrazil s kámošem Lumírem. Na můj vkus v tom videu asi až moc povídáme...ale ono se opravdu už v tý druhý půlce nic moc nedělo... I tak to byl mimořádný zážitek!
Líbí se ti videa "Z kotle"? Dej mi LAJK a ODBĚR! Díky moc.

@KapitanPisoar1 Жыл бұрын

Tak má za mě vypadat pyro, pěkně před zápasem nebo o půli sladěné s hudbou. Ne tím zadýmit celý stadion a přerušit hru a ideálně 10 minut před koncem, když je tým v tlaku a potřebuje dát gól...

• @NusFe
    @NusFe Жыл бұрын

Ahoj Braníku, nevím jestli nějak výrazně čteš komentáře, ale i kdyby ne, tak tě chci strašně pochválit! Tenhle kontent mě momentálně baví nejvíc z celého CZ/SK KZread a já ti za něj děkuji! Jen tak dál.