WSZYSTKIE GOLE 23. KOLEJKI | TOP MOMENTY | EKSTRAKLASA 2023/24

Cudowna przewrotka Kamila Zapolnika, cudowna asysta Lukasa Podolskiego i pierwszy gol nadziei Tottenhamu Luki Vuskovicia! W 23. kolejce PKO BP Ekstraklasy nie brakowało pięknych goli. Było też sporo emocji. Śląsk wrócił na 1 miejsce w tabeli, Raków rozbił Lecha aż 4:0 a Legia zremisowała z Pogonią. Zobaczcie wszystkie bramki i najciekawsze akcje z minionego weekendu.
Subskrybuj oficjalny kanał Ekstraklasy: bit.ly/3RE0nza
Zobacz Więcej!
Najnowsze filmy: / ekstraklasa
TOP 10: Najlepsze momenty niezapomnianych spotkań
• TOP 10
________________________________
Oficjalny kanał PKO BP Ekstraklasy - najpiękniejsze gole, niesamowite interwencje bramkarzy, najciekawsze momenty meczów, reportaże, wywiady, relacje i rankingi.
Official channel of the PKO BP Ekstraklasa - goals, highlights, best saves, top moments, interviews and more.

@0ofland4 ай бұрын

Top 3 momenty: 3. Przekręcenie Korony 2. Przekręcenie Jagiellonii 1. Przekręcenie Widzewa

4 ай бұрын

@@Bruno-ce9dg górnik od 44 minuty powinien był grać w 10 po stemplu pacheci na drugą żółtą + gwizdali Jadze spalone którym do spalonych brakowało metra

@sawomirsokulski86413 ай бұрын

Oglądałem mecz Puszczy z ŁKS-em W 26 minucie włączyłem mecz. 3 Minuty później Zapolnik pięknie z PRZEWROTKI A 9 minut później gol na 1-1 z karnego. Jak Zapolnik Strzelił tego gola w 29 minucie to komentator krzyczał jakby go ktoś torturował 😂😂😂

@krzysztofkuron28954 ай бұрын

Witam serdecznie. W 23 kolejce PKO BP Ekstraklasy padło w sumie 25 goli. Udział procentowy w bramkach(miejsce rozgrywania meczu): Łódź 20% Częstochowa 16% Wrocław 12% Zabrze 12% Radom 12% Chorzów 12% Warszawa 8% Lubin 4% Kraków 4% Udział procentowy w bramkach(drużynowo): Raków Częstochowa 16% Ruch Chorzów 12% ŁKS Łódź 12% Śląsk Wrocław 8% Górnik Zabrze 8% Radomiak Radom 8% Puszcza Niepołomice 8% Jagiellonia Białystok 4% Pogoń Szczecin 4% Legia Warszawa 4% Stal Mielec 4% Zagłębie Lubin 4% Widzew Łódź 4% Warta Poznań 4% Lech Poznań 0% Cracovia 0% Piast Gliwice 0% Korona Kielce 0% Zdobyte bramki: Raków Częstochowa 4 Ruch Chorzów 3 ŁKS Łódź 3 Śląsk Wrocław 2 Górnik Zabrze 2 Radomiak Radom 2 Puszcza Niepołomice 2 Jagiellonia Białystok 1 Pogoń Szczecin 1 Legia Warszawa 1 Stal Mielec 1 Zagłębie Lubin 1 Widzew Łódź 1 Warta Poznań 1 Lech Poznań 0 Cracovia 0 Piast Gliwice 0 Korona Kielce 0 Dziękuję za uwagę. :)

• @Duxudifidkfjccuueoyphifkglsjwu

@Duxudifidkfjccuueoyphifkglsjwu

4 ай бұрын

Jak ty komentujesz przed wstawieniem filmu?

4 ай бұрын

​@@DuxudifidkfjccuueoyphifkglsjwuMoże ma kolegę w zarządzie tego kanału chyba można dodać kom przed publikacja tylko gdy film jest niepubliczny i masz do niego link

@krzysztofkuron2895

4 ай бұрын

@@Duxudifidkfjccuueoyphifkglsjwu Jak tylko materiał się pojawił na playliście to skomentowałem. Co ciekawe gdy dodawałem komentarz była informacja, że film dodano 20min temu.

• @MP40_Technology
    @MP40_Technology3 ай бұрын

Zapolnik ma szanse na zdobycie nagrody Pucskasa

• @shaibuz3103
    @shaibuz31034 ай бұрын

korona okradziona z punktu. Gol był prawidłowy i był analizowany w canal +. Prosze nie usuwać znowu komentarzy ponieważ tylko mówię fakty. Kolejny fatalny błąd ze strony sędziego i wozu var