Ventilation and air conditioning of the office, residential complex "New England"

Ғылым және технология

0:04 - Вступ
0:25 - Важливі аспекти планування об'єкту
0:54 - Огляд систем вентиляції нарадчої кімнати
1:40 - Огляд систем вентиляції та кондиціонування найбільшого приміщення
2:50 - Кондиціонування зони коридору
3:20 - Огляд систем вентиляції та кондиціонування проєктного відділу
4:06 - Огляд систем вентиляції та кондиціонування бухгалтерії
5:26 - Огляд системи вентиляції санвузла
5:40 - Розташування зовнішнього блоку кондиціонера
6:00 - Рекомендуємо до перегляду
Сьогодні ми хочемо представити вам ще один з наших об'єктів, який був спроєктований нашою компанією ще до початку повномасштабної війни. Це офіс площею 280 м2 для однієї будівельної компанії з Києва. У цьому відео ви зможете побачити систему вентиляції з припливно-витяжною установкою та систему кондиціонування на базі VRV-системи.
При плануванні та будівництві офісу необхідно передбачити не лише гарне архітектурне та дизайнерське рішення, а також забезпечити комфортні умови для персоналу та гостей. До таких систем належать система опалення, яка працює взимку та забезпечує комфортну температуру, система кондиціонування, яка охолоджує приміщення в літній період та вентиляційна система, що забезпечує чисте та свіже повітря всередині приміщення.
На цьому об'єкті є приміщення нарадчої кімнати, яка розрахована на 12 людей. Вентиляція тут організована системою, яка подає 40 м3 свіжого повітря на кожну персону. На стелі вмонтовані два дифузори: один з них відповідає за роздачу охолодженого чистого повітря, а другий - за систему вентиляції. Кількість повітря подається саме з частинки дифузору, тому що інша відповідає за витяжку. Повітря заходить з одного боку приміщення, циркулює в ньому та видаляється установкою. Більша частина цього дифузору відповідає за рециркуляцію в системі кондиціонування. Наша компанія використовує щільові дифузори прихованого монтажу, таким чином монтажна рамка кожного дифузору знаходиться в гіпсокартонній конструкції стелі, тож на стелі видно лише темний робочий контур кожної щілини.
На даному об'єкті загалом є 5 кабінетів зі своєю системою кондиціонування на базі канальних блоків. Кожний канальний блок VRV-системи працює в окремому приміщенні, забезпечуючи оптимальний рівень комфорту. Наприклад, в коридорі розміщено два канальних кондиціонери, кожний з яких працює на окреме приміщення. Разом з цим, на стелі розміщені сервісні люки, які дозволяють нам забезпечити сервіс кожного кондиціонера.
Приміщення бухгалтерії розраховано на 7 людей. На кожну людину тут подається 45 м3 повітря. Розрахунки виконані за формулами відповідно до Державних Будівельних Норм. У приміщенні свіже повітря подається через кутовий дифузор, наповнює зону та переходить до витяжної частини кутового дифузору. Крім того, тут є система кондиціонування. Сам канальний блок вдало розташований в приміщенні санвузла, яке знаходиться в коридорі. Повітропровід канального блоку подає охолоджене свіже повітря і насичує дану зону. Таким чином, охолоджене повітря в літній період потрапляє в приміщення, охолоджує його і рециркулюється через свій окремий диффузор.
У зоні санвузла встановлені витяжні центробіжні вентилятори стельового типу від компанії Meltem. На зовнішній частині будівлі ми розташували зовнішній блок VRV-системи кондиціонування від компанії Daikin. Потужність даного блоку складає 33 кВт і здатна забезпечити ефективне охолодження офісу.
У минулому відео про цей об'єкт ви можете побачити, як ми успішно розмістили нашу вентиляційну установку з продуктивністю 1900 м3 в спеціальній вентиляційній камері. Там ви зможете оглянути вентиляційне обладнання від литовської компанії Salda.
Детальніше про системи вентиляції та кондиціонування компанією Alter Air:
➤alterair.ua/ventilyatsiya/pro...
➤alterair.ua/konditsionirovani...
Слідкуйте за нами в соціальних мережах:
➤ FACEBOOK - / alterair.ua
➤ INSTAGRAM - / alterair.ua
➤TIK TOK - / alter_air_

Пікірлер: 5

  • @vvvv16o4
    @vvvv16o4 Жыл бұрын

    спасибо за видео.не понятно,почему воздух будет проходить как вы сказали а не по более короткому пути.я имею ввиду в верхней части помещения?

  • @alterairkiev

    @alterairkiev

    Жыл бұрын

    Дякуємо за коментар! Розміри дифузорів підбираються із розрахунку швидкості виходу повітря. Нам необхідно досягнути показника 0,25-0,3 м/сек у робочій зоні. Таким чином повітря пройде довший шлях, а не буде проходити лише по стелі від дифузора до дифузора. Наглядно роботу дифузорів можна побачити в нашому відео kzread.info/dash/bejne/oKmro7mTgM7LZZs.html

  • @AngelClimate
    @AngelClimate Жыл бұрын

    Да не понятно 😢

  • @_APC
    @_APC Жыл бұрын

    вообще не бачу шо вы рассказали...хотя бы на англ язык переходите )))

  • @alterairkiev

    @alterairkiev

    Жыл бұрын

    Вчіть українську:)

Келесі