Василь Попудник - Любіть ворогів? Проповідь 2022. Спільнота Преображення Христового

Став лайк та підписуйся на канал!
Наші усі соціальні мережі: linktr.ee/transfigurationlviv

Пікірлер: 18

  • @user-ze6yl5lf2n
    @user-ze6yl5lf2n Жыл бұрын

    Молодець. Повністю погоджуюсь. Справжня християнська проповідь без фанатизму.

  • @transfigurationlviv

    @transfigurationlviv

    Жыл бұрын

    Дякуємо за коментар! Підписуйтесь на канал та поширте відео

  • @user-vz4vb6wn6b
    @user-vz4vb6wn6b Жыл бұрын

    Гарна лекція, гарні думки. Підтримую 👍 Потрібно, щоб брат Василь проїхався з цією темою по церквах і трішки зруйнував старіотипи яких так багато, і навіть серед служителів.

  • @transfigurationlviv

    @transfigurationlviv

    Жыл бұрын

    Дякуємо за коментар! Підписуйтесь на канал та поширте відео

  • @Stefaruk
    @Stefaruk9 ай бұрын

    Істина

  • @transfigurationlviv

    @transfigurationlviv

    9 ай бұрын

    Дякуємо за коментар. Підписуйтесь на канал та слідкуйте за оновленнями!

  • @irasubbotska6957
    @irasubbotska6957 Жыл бұрын

    Якось в цій лекції нівелюється сила і всемогутність Бога. Все ми вирішуємо---- коли ненавидіти, коли прощати Захищатися, встановлювати справедливість, карати, милувати Чи не заходимо ми в не свою компетентність Нас, християн, давно би вже повбивали, пограбували б і т.д., і без війни якби не захист Божий Ми постійно під покровом Божим А меч на зупинку зла носять відповідні структури. А якщо говорять, що віруючі ховаються, то відповідь --- не обов'язково брати зброю, щоб допомогти своїм людям і своїй країні. Призначення церкви набагато більше. Шкода коли гинуть люди, але найперше віруючим дане завдання спасати душі Якщо гине душа, то навічно. Оце наша війна. Ви правильно сказали -- чи ми сильніші Бога, щоб вирішувати, коли любити, а коли ненавидіти? Чи можемо ми бачити все в комплексі, як Бог? Чому хтось гине, а хтось чудом неушкоджений? Хто це вирішує? А чи можемо ми захистити себе і ближніх фізично краще, ніж Бог? Любов -- це Божа зброя. І нам дана заповідь любити. Судити і ненавидіти заборонено. По ваших словах ми десь маємо в собі "натискати" кнопки -- або любити або ненавидіти. І також кого любити, а кого ні. І врешті я не зрозуміла, що робити? Дякую БОЖИХ благословінь

  • @user-jh2cy1sk3w

    @user-jh2cy1sk3w

    Жыл бұрын

    Ця проповідь шита якимись дивними сірими нитками. Сказати /амінь/, аж ніяк не можу. Питань море, в коментарях коротко висказатись неможливо. Так Біблію можна повернути в любу сторону. Дещо скажу. Якщо знаєш, як робити добро, а не робиш, то маєш гріх. Чому б в такому випадку, всім служителям церков -- замість мікрофона не взяти б зброю, бажано з покрупнішим калібром, і показати на ділі, як має бути правильно, а не тільки язиком говорити. Тоді буде напевно правильніше зняти всіх студентів з біблійних семінарій, і послати на курси в Англію по володінню хаймерсами. Чесно кажучи, я і сам не дуже розумію, як має бути правильно, але ця проповідь мені чужа.

  • @transfigurationlviv

    @transfigurationlviv

    Жыл бұрын

    Дякуємо за коментар! Підписуйтесь на канал та поширте відео

  • @HRIM777

    @HRIM777

    Жыл бұрын

    Мабуть вам потрібно йти на передову і як буде арт. обстріл ви як миротворець вийдете після обстрілу з окопу і підете на зустріч кадирівцям та вагнерівцям з любов'ю, з хлібом та сіллю...

  • @raisaraiska2369

    @raisaraiska2369

    4 ай бұрын

    О слава Ісусу Христу,є ще послідовники Христа, дякую за ваші коментарі...

  • @user-wd9qe1nc9w
    @user-wd9qe1nc9w Жыл бұрын

    Просто тілесний підхід. Не здивуюсь, якщо завтра Василь такою ж схемою оправдає і гомосексуалізм. Як послухаєш православних, то дивуєшся, наскільки вони вміло, використовуючи Писання, оправдовують молитву за покійних, хрещення немовлят, ікони тощо, вони мають більший досвід, ніж наші. Цей семінар більше спонукує обходити слова Христа, ніж виконувати. Я би боявся на весь світ так трактувати Писання. Думаю, це просто принижує Христа. Думаю, що не лише мене, сьогоднішні служителі певною мірою соблазняють. Якби наша країна на початку війни була підготовлена і мала чим захиститися і зупинила ще на кордоні ворога, то думаю, ми не мали б того пробудження, яке бачимо вже. Бог все контролює.

  • @user-wd9qe1nc9w
    @user-wd9qe1nc9w Жыл бұрын

    Чому не згадано текст: "Не мстіться за себе, улюблені....."?

  • @leosorochuk479
    @leosorochuk479 Жыл бұрын

    Ми то живемо, а багато вже неживуть

  • @transfigurationlviv

    @transfigurationlviv

    Жыл бұрын

    Дякуємо за коментар! Підписуйтесь на канал та поширте відео

  • @user-ck2hq2nk6z
    @user-ck2hq2nk6z6 ай бұрын

    evangelie eu - Вениамин Зорин: МОЖНО ЛИ УБИВАТЬ ХРИСТИАНИНУ? Убивать христианину "можно", так как он слаб (он ещё не таков как Христос, он только в процессе преображения, он ещё не достиг Христового совершенства). Поэтому с одной стороны, убийство - это всегда грех, ибо наш Учитель никого не убил (ни одного человека!), а это означает что мы тоже так можем (так должны) поступать: ---------------------------------------------------------- "Кто говорит, что пребывает в Нём, тот должен поступать так, как Он поступал." 1-е Иоанна, 2:6 -------------------------------------------------------- Если я ещё не способен совсем не грешить (а мы все, или почти все таковы), то грех малый предпочтительнее греха большого: в этом случае, воздержавшись от большого греха, но согрешив по малому, я всё-таки остаюсь в Церкви, то есть продолжаю своё движение к Богу (после покаяния, конечно), а если наоборот - то я ОТ Бога ухожу (дистанция между нами увеличивается). Всезнающий Бог не требует от нас мгновенной святости (Он знает, что это невозможно). Поэтому когда жизнь (точнее Бог) ставит христиан перед выбором: убить одного или позволить ему убить многих (пример: ликвидация террориста, убивающего заложников), то большинству из нас лучше наверное совершить грех малый. Альтернативы (для всё ещё грешных) только две: - мгновенно стать святым (что вряд ли возможно), - и совершить ещё более тяжкий грех (не убить убийцу). Святые в таких ситуациях умрут сами (они уже спасены), и этим дадут шанс на спасение оставшимся в живых ( преступникам в том числе). Они заменят собой заложников (или заслонят их своими телами от пуль), а всем остальным придётся выбирать посильную (максимально возможную для них) меру святости, то есть, между малым грехом - и большИм. Или не так?"

  • @user-wd9qe1nc9w
    @user-wd9qe1nc9w Жыл бұрын

    Якщо годувати ворога потрібно після того, як його зупинили, тоді коли потрібно молитися за тих, які кривдять, благословляти тих, які проклинають, і робити добро тим, які ненавидять? Бог сонце і дощ посилає на злих людей не тоді, коли вони зупиняються у злі, а завжди. Акцент Ісуса: "Щоб бути вам синами Отця". Ісус відділяє християн від язичників і митників. Женевська коевенція, це не християнство. Можливо, ми заплутуємося у цьому тексті, тому що беремося не за своє? Ісус казав: "Хто поставив мене ділити між вами спадщину"?, хоч міг би зі свого боку зробити вплив на ображаючого. Також: "Залиш мертвим ховати мерців, а ти іди і благовісти....". І ще: якщо озброєний, це слуга Божий, то таким же слугою (рабом) був Навуходоносор, ним же росіяни вважають свого президента і, на основі Писання, моляться за нього.

  • @user-ni4te8hu5d

    @user-ni4te8hu5d

    11 ай бұрын

    Якщо так трактувати Боже Слово як ви то можна дійти до великого абсурду. Коли гвалтують дівчину вона має з любов'ю не противитись.? Можливо запропонувати іншу позу? Чи можна читити опір? Прочитайте женевську коевенцію, і скажіть що там суперечить Біблії?

Келесі