Від наївності до свідомості: Наталя Шульга at TEDxKyiv

Наталя Шульга - відомий вчений-біолог, директор Українського наукового клубу. Вона 13 років займалася дослідницькою діяльністю в інституті Рочестера. У 2005 році вона повернулася в Україну, після чого займається питаннями реформування систему освіти і наукових досліджень.
About TEDx, x = independently organized event
In the spirit of ideas worth spreading, TEDx is a program of local, self-organized events that bring people together to share a TED-like experience. At a TEDx event, TEDTalks video and live speakers combine to spark deep discussion and connection in a small group. These local, self-organized events are branded TEDx, where x = independently organized TED event. The TED Conference provides general guidance for the TEDx program, but individual TEDx events are self-organized.*
(*Subject to certain rules and regulations)

Пікірлер: 17

  • @OlgaRomanyuk
    @OlgaRomanyuk11 жыл бұрын

    Ви, мабуть, жартуєте, шановний. Проф.Шульга постійно спілкується українською - ми бачили її не лише під час репетицій, а й на інших подіях. Раджу подивитися nauka.in.ua, там є декілька її інтерв"ю. Щасти!

  • @viktoriiaserediuk3913

    @viktoriiaserediuk3913

    6 жыл бұрын

    Olga Romanyuk Просвіщення, зізрівання, вивчен, відєо - це не ріже слух? При всій повазі, але факт лишається фактом.

  • @McSimenkoff
    @McSimenkoff11 жыл бұрын

    Очень грамотно. Смотреть

  • @atenrok
    @atenrok11 жыл бұрын

    здається вона от от заплаче. А взагалі людям які не користуються україською в побуті, непогано б віддавати такі доповіді на вичитку, бо місцями добряче ріже слух.

  • @Ladoyar77

    @Ladoyar77

    7 жыл бұрын

    Вона прекрасно володіє українською і в побуті, і не в побуті, і англійською. Хвилюється, тому що підсвідомо ЗНАЄ, дитина народжується НЕ ТАБУЛА РАСА, а вже із готовим успадкованим інструментарієм. І той спадок не записаний у ДНК, в тому її проблема - хоче виправдати чистий матеріалізм, але відчуває, що є нематеріальна складова.

  • @Kvitusiia

    @Kvitusiia

    5 жыл бұрын

    Пані Наталя не робот і тому все живо і так, як є. І це добре

  • @deniskats4427

    @deniskats4427

    4 жыл бұрын

    всегда так делаю когда отдаю свои статьи в печать

  • @OlgaRomanyuk
    @OlgaRomanyuk11 жыл бұрын

    По-моему, намного круче тезис про то, что для перемен в системе образования надо перевернуть пирамиду Маслоу. Такой себе - вызов цивилизации. Но очень верный!!!

  • @Vasylkov
    @Vasylkov11 жыл бұрын

    Вот вам украинцы и готовый министр образования Украины.

  • @user-zr7fh5yl9w
    @user-zr7fh5yl9w4 жыл бұрын

    Щось не вдається подолати стан війни,особливо Щ божевільними сусідом

  • @atenrok
    @atenrok11 жыл бұрын

    появилися..., двісті років назад..., задумаємося..., мозок на сьогоднішній день вивчен..., астрономічна цифра..., мозок не може справитися..., Ліньки далі друкувати, шановний.

  • @walker1088
    @walker10885 жыл бұрын

    Що?... 40 мільйонів років еволюції?... Це їй в музичній школі сказали?...

  • @oleksed

    @oleksed

    3 жыл бұрын

    Напевно, вона мала на увазі еволюцію власне людини, але з переляку лупанула про зародження життя.

  • @FirstNameLastName-cu2tq

    @FirstNameLastName-cu2tq

    Жыл бұрын

    На Украине нет нормального образования.

  • @romanahavronska5752
    @romanahavronska57523 жыл бұрын

    Шкода що так і не розкрила структуру "метамови" - бінарна? Який зв'язок між образним та абстрактним мисленням і як все це конвертується в словесну мову. Котра форма мислення найпростіша для розшифрування ну й історія освоєння метамови.... Це найважливіше... все решта пустая болтовня.... Вловлювання сигналів навіть найслабших, їх точне і безпомилкове розшифрування а також (на превеликий жаль) абсолютний зворотній процес (тобто посилання сигналів в конкретну ділянку кори і навіть переформатування звязків - або управління людиною, як машиною) вже реальність (9 років після цієї допоавді). Це вже факт. А от механізм цікаво б зрозуміти.... Думаю безпровідне спілкування на рівні думок реалізовується на радіочастотах (мабуть передається різними електронними пристроями, обладнаними радіо ресіварами та трансмитерами і опрацьовується десь в якихось дослідних центрах - чи можливо нанотехнології таки дозволили сконструювати мієлофон?) Хто трохи краще розбирається в білогії електроніці та радіотехніці - допоможіть розібратися, я гуманітарій.. і ще, чи всі ці новітні технології - це інтелектуальне надбання глобальної наукової спільноти чи інтелектуальна власність окремої держави? Мені сумно, а вам?

  • @Jubraed
    @Jubraed10 жыл бұрын

    10^11=100 000 000 000 - сто миллиардов, а не триллионов. а на самом деле 86 млрд. по Геркулано-Хаузел в среднем из 5 образцов мужских мозгов

  • @kolo_sha
    @kolo_sha12 жыл бұрын

    жах)) три школы на пять

Келесі