Узаконення самочинного будівництва по будівельній амністії

#узаконення #самочинного #юристкиїв #будівництво
✅ Послуги з нерухомості та будівництва
👉Домовитись про зустріч: 📲 +38 (073) 007-44-15
🌐 Наш сайт: prikhodko.com.ua
⚖ Юридична компанія "Приходько та Партнери"!
✅ Узаконити самобуд, реконструкцію, перепланування
✅ Зареєструвати право власності
✅ Змінити цільове призначення об'єкта нерухомості
📲 Завантажуйте наш мобільний додаток: consultant.net.ua​​
♻ Онлайн сервіс ⚖ юридичних та 🧮 бухгалтерських послуг!
👉 На App Store: apple.co/33Y30nM​​
👉 На Google Play: bit.ly/2G4oLJX​​
____________________________________________
31 серпня 2018 року набрав чинності Наказ Мінрегіону 03.07.2018 року №158 «Про затвердження Порядку проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт» (так звана будівельна амністія).
✅ Наразі цей документ дає можливість у спрощеному порядку ввести в експлуатацію, зокрема, індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 квадратних метрів, а також господарські (присадибні) будівлі і споруди загальною площею до 300 квадратних метрів, збудовані (без оформлення дозвільних документів) у період з 5 серпня 1992 року до 9 квітня 2015 року, за умови, що вони збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення.
Процедура та необхідні документи
Для оформлення (введення в експлуатацію) перелічених об'єктів необхідно подати пакет документів, передбачений Порядком №158, до ДІАМ: або особисто через ЦНАП, або засобами поштового зв'язку, або в електронному вигляді через портал ДІЯ.
Прийняття в експлуатацію здійснюється безоплатно органом державного архітектурно-будівельного контролю протягом 10 робочих днів з дня подання відповідної заяви, засвідчених копій документів на землю, технічного паспорта та примірника заповненої декларації про готовність об’єкта до експлуатації (а у випадках, коли площа господарських будівель та споруд перевищує 100 кв.м, замовник має додатково подати звіт про проведення технічного обстеження).
Чому варто не відкладати оформлення будинку по будівельній амністії на 2023-й?
На сьогодні, як бачимо, будівельна амністія є безкоштовною (мова йде про відсутність офіційних платежів, мита, зборів тощо; є лише необхідність замовити та оплатити технічний паспорт і, в деяких випадках, технічний звіт), але в 2023-му році все може змінитися кардинально, зокрема, буде введено адмністративний збір в розмірі 19 000 грн за реєстрацію відповідної декларації, а також можливе стягненя штрафів.

Пікірлер: 1

  • @Mr._Oleksandr
    @Mr._Oleksandr5 ай бұрын

    Добрий день. Повідомте будь ласка, якщо виконана незаконна прибудова 40…45 м2 до будинку у 2019 році, чи можна її узаконити?

Келесі