Усе про тригонометрію до НМТ з математики

#znohub #нмт2024 #нмтматематика
Ще більше корисної інформації від викладачів ZNOHUB в інсті та телеграм:
📊 Математика
/ kristina_znohub_math
t.me/znohub_math
🇺🇦 Українська мова та література
/ katya_znohub_ukr
t.me/znohub_ukr
📚 Історія України
/ yanina_znohub_hist
t.me/znohub_hist
🇬🇧 Англійська мова
/ dima_znohub_eng
t.me/znohub_eng
💊 Біологія
/ katya_znohub_bio
t.me/znohub_bio
Підписуйтеся та будьте серед перших, хто отримає найактуальнішу інформацію та корисні матеріали для ефективної підготовки до НМТ/ЗНО 2024.

Пікірлер: 6

  • @serhiiUA.
    @serhiiUA.7 ай бұрын

    ДЯКУЮ)

  • @ulyasirinova4798
    @ulyasirinova47987 ай бұрын

    Дякую ❤️

  • @user-df9ul5il2m
    @user-df9ul5il2m9 ай бұрын

    38:55 Поменше таких "неперевірених" "теорій"! З ОТТ можна вивести багато чого в тригонометрії, але у вас - все мимо! Вирази для тангенса і котангенса через відношення синуса і косинуса - то прямі наслідки означень тангенса і котангенса, отримуються нпряму із означень, а з не ОТТ, що також є іншим наслідком означення sin і cos у звязці з теоремою Піфагора. Косинус і синус подвійного кута - частковий випадок sin(a+b) і cos(a+b), що є найскладнішим в тригонометрії з точки зору виведення і обгрунтування! Що стосується формул розвязків тригонометричних рівнянь, то їх варто не зубрити, розібрати і зрозуміти, як вони працюють з допомогою тригонометричного круга чи графіків. Наприклад, для косинуса формула розвязку з '+-arccos...' - це напряму повязане з парністю косинуса. Намалюйте раз тригонометричний круг, покажіть на ньому косинус, зрозумійте, чому cos(a)=cos(-a), і все стане зрозуміло раз і назавжди! От для синуса формула з (-1)^n... то не те що учні, деякі вчителі її бояться, бо не розуміють як вона працює. А вихід простий - розібрати все на тригонометричному крузі і подумати, як обєднати дві серії розвязків в одну, не зовсім воно тривіально і елементарно, але все ж. Або подивитись на формулу (-1)^n...+пn і зрозібрати, як вона "працює" навіть з точки зору лінійних перетворень або теоріїї алгоритмів з розгалуженням (тут же дехто в КПІ на програміста вчиться, то має це зати;)))), зрозуміти, що робить з кутом на одиничному крузі множення на (-1)^n і потім додавання 'пn' залежно від того, парне чи непарне n.

  • @user-jq3vq7iv1q

    @user-jq3vq7iv1q

    8 ай бұрын

    У всіх предметах впринципі треба все розбирати, а не зазубрювати. І звісно з одного боку було б добре розуміти походження кожної формули і розібратися чому вона саме така, а не інакша. Ви усе правильно сказали. Але ця дівчина пояснила просто і доступно для тих людей, які абсолютно не розбираються у цій темі( для початку цього достатньо з головою). Я особисто дуже дякую Крістіні, бо вона пояснює цю тему і ще багато інших безкоштовно, витрачає час, а всякі секретики чи поглиблене вивчення тем з предмету безкоштовно я ще не бачила ніде.

  • @COVID--ul6xd
    @COVID--ul6xd6 ай бұрын

    Тригонометрія нескладна доти, доки не зустрінеться тригонометричне рівняння з параметром

  • @Younoski
    @Younoski9 ай бұрын

    Якби я це побачив перед нмт,сиджу вчу перед вишматом і дискреткою

Келесі