Тролейбусний маршрут №33 (13) (пл. Івана Підкови - вул.Грінченка), м.Львів, Україна
Тролейбус №33 (13) (пл. Івана Підкови - вул.Грінченка) курсує:
пл. Івана Підкови - пр. В'ячеслава Чорновола - Палац культури ім. Гната Хоткевича - вул. Хімічна - Шевченківська райадміністрація - Парк 700-річчя Львова - вул. Варшавська - Голоско - СТРЦ SPARTAK (вул. Гетьмана Мазепи) - вул. Пилипа Орлика - Лікарня швидкої допомоги - вул. Плугова - вул. Грінченка
Схема руху:Easy way
Пікірлер: 1
Дякую за відео,як багато змінилося з тієї пори,коли я ще сам працював на 13 маршруті.