ТИГРОВИЙ ГОРІХ | Насадка для ловлі риби та спосіб приготування!

Ойын-сауық

наш клуб 👉 t.me/amur_fc
"Тигровий горіх" отримав свою назву в народі за зовнішній вигляд. Насправді його літературна назва земляний мигдаль або чуфа.
Тигровий горіх починає проростати в корені рослини, після чого він, досить м'який і стиглий, вилазить з-під землі.
Незважаючи на назву, горіхом він зовсім не є, але його текстура і зовнішній вигляд після сушки дуже схожі на горіх. У підсумку в народі "земляний мигдаль" прижився як тигровий горіх.
Найбільше тигрові горіхи поширені в Європі, їх зазвичай подрібнюють на борошно для випічки або створення солодких коктейлів.
Риболови-Карпятники, готують тигрові горіхи для досягнення своїх цілей, піддаючи їх ферментації і посилення запаху різними добавками.
Спосіб ПРИГОТУВАННЯ тигрового горіха,для риболовлі!
Існує кілька підходів до приготування тигрових горіхів, і кожен має свої нюанси. Весь процес можна розділити на три основних етапи: вимочування, варіння, сушіння.
Перший спосіб вимагає трохи більше зусиль і часу, але кінцевий результат вас точно порадує.
Тигрові горіхи розкриють весь свій потенціал, дійдуть до максимального рівня солодощі і почнуть видавати ніжний кремовий аромат.
У процесі приготування ми не будемо використовувати штучні ароматизатори та підсолоджувачі.
Всім, хто боїться або сумнівається щось зробити не так, радий повідомити, що в приготування неза'мішана вища математика.
Просто для розкриття натуральних атрактантів горішків, вам буде потрібно трохи більше, ніж 24-годинна, замочення тигрового горіха в воді і потім варіння.
За добу тигрові горіхи лише вберуть певний відсоток води, і якщо зварити їх зразу після цього, то вони розкриються лише на чверть від свого потенціалу.
Чим довше ви вимочувати тигрові горіхи, тим більшою кількістю ферментів вони насичуються.
Згодом складні вуглеводи розщеплюються і перетворюються в натуральний цукор, яких дає горішкам солодкий смак і високу засвоюваність з поживністю.
Під час вимочування завжди перевіряйте стан води. Якщо з'являється неприємний запах, то відразу ж міняйте воду на нову. Зазвичай я вимочую протягом тижня.
Горіхи до цього часу набухають і набувають більш блідого відтінку.
Далі необхідно зварити горіхи. Тому переливаємо воду з усім вмістом в скороварку і готуємо 30 хвилин, або трохи довше в звичайній каструлі на повільному вогні.
Після того, як тигрові горіхи готові, я даю їм охолонути в темному місці і потім, розподіляю по маленьким банкам.
Готово! Довге вимочування, дає можливість горіхів розкрити всі свої натуральні атрактанти. Ви можете їх використовувати, окремо або в комбінації з різними бойлами або зерновими.
В кінці хотілося б додати - не бійтеся застосовувати тигрові горіхи, як для прикормки так і для насадки на волосінь крючка.
Вони містять всю необхідну для коропа, поживу, мають чудовий смак, натуральний запах і відмінно поширюють "молочні" атрактанти в воді.
Також вони допомагають, відсікти небажані види риб і можуть бути використані різними способами.
Друзі, а ви хоть раз ловили рибу на тигроий горіх? Пишіть свої коментарі! Буде цікаво почитати! Всім ні хвоста, ні луски!
Дозустрічі!

Пікірлер: 3

  • @amur_fc
    @amur_fc15 күн бұрын

    *Друзі, а ви ловили рибу на тигровий горіх? КОМЕНТУЙТЕ*

  • @ldobro2
    @ldobro225 күн бұрын

    Щира дяка за нашу рідну мову ! 💛💙

  • @amur_fc

    @amur_fc

    24 күн бұрын

    *ДЯКУЮ ВАМ ЩО ДИВЕТЕСЯ МІЙ КОНТЕНТ)*

Келесі