TAKTYKA NA ZAWODY - KARPIOWY JANUSZ i MARTYNA ZDRADZAJĄ SEKRET !!!

Спорт

Chcesz się dowiedzieć jak Karpiowy Janusz i Martyna wygrali zawody?
Koniecznie obejrzyj nasz film, w którym Janusz zdradza sekrety swoich zestawów, nęcenia i miejscówki jakie wybrał do złowienia pięknych karpi z Eko Lakes Wójcina.
Zapraszamy ! ! !
#NashTackle #NashBait #NashTeamPolska #Wędkarstwo #Karpiarstwo #Karp
Śledź nas na Instagramie: / nashtacklepolska
Polub nas na Facebooku: / nashtacklepolska
Odwiedź naszą stronę: www.nashtackle.co.uk/pl/

Пікірлер: 8

  • @user-sp7sn1zy2d
    @user-sp7sn1zy2d4 ай бұрын

    Popieram takie zestawy Są zawsze skuteczne. Wszystkiego dobrego i być może (oby) do zobaczenia nad wodą.

  • @marcinelsanescobar9656
    @marcinelsanescobar96564 ай бұрын

    Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że wczoraj Janusz opublikował dość ciekawy materiał na swoim kanale...

  • @Switu001

    @Switu001

    4 ай бұрын

    Napisał, że z nashem jego współpraca wygląda swobodnie. Jest twarzą marki, ale ma dowolność jeśli chodzi o to co mówi i robi. Połamania!

  • @karolpienkowski_nashtackle

    @karolpienkowski_nashtackle

    4 ай бұрын

    Jak widać ten materiał pokazuje, że oprócz kulek firmy A lub B ważna jest jeszcze obserwacja wody, myślenie o strategii, zestawach, miejscówkach, ilości zanęty itp. Nie ma złotej kulki. Jest natomiast cała grupa czynników, które mogą nas przybliżyć lub oddalić od złowienia karpia i Janusz potrafi o tym myśleć globalnie co zasługuje na uwagę.

  • @wasyl480
    @wasyl4804 ай бұрын

    super

  • @marcinrownicki6331
    @marcinrownicki63314 ай бұрын

    Siemka. A jak nazywa się ten przypon i czy dajesz dociążenie na fluorocarbon czy nie trzeba?

  • @nashtackle_polska

    @nashtackle_polska

    4 ай бұрын

    Cześć. Przypon ten zazwyczaj nazywany jest Fluorocarbon D-Rig, ale znajdziesz go rownież w sieci pod nazwą IQ D-Rig, Mono D-Rig etc. Nie wiem czy Janusz da radę odpowiedzieć odnośnie dociążenia przyponu, bo ma aktualnie sporo pracy na swoim kanale @KarpiowyJanusz , ale z naszego teamowego doświadczenia wynika, że jeżeli stosujemy przynętę krytycznie zbalansowaną taką jak wafters, bałwanek, ewentualnie niewielką sztuczną kukurydzę lub orzeszka tygrysiego i łowimy na czystym dnie to nie ma potrzeby dociążania przyponu. Przynęta zachowuje się wtedy bardzo naturalnie i podczas żerowania karpia, gdy on zasysa i wachluje płetwami, nasza zanęta potrafi się przemieszczać, a drobne frakcje są wręcz podbijane z dna. Jeżeli nasza przynęta zachowuje się jak zanęta to wszystko jest ok. Jeżeli jednak na dnie zalega roślinność lub drobne nieczystości, patyczki, resztki liści, etc. to warto jest dociążyć przypon, aby za bardzo się nie przemieszczał bo istnieje ryzyko iż hak zaczepi się o jakąś przeszkodę i ryba nie będzie w stanie zassać naszej przynęty. Pozdrawiamy i powodzenia nad wodą !

  • @buhmaherPL
    @buhmaherPL4 ай бұрын

    Przypon z fluorokarbonu ? Kurcze zawsze robiłem z plecionki w otulinie 🤔muszę spróbować ,ale paleta chyba mocniejsza i wytrzymalsza ...

Келесі