„Többet gondoltak magukról…” - Szappanos elárulta, hogyan kell értelmezni Bognár György szavait

A labdarúgó Európa-liga selejtezőjének első körében a Magyar Kupa-győztes Paks a Román Kupát másodosztályúként megnyerő vajdahunyadiak ellen lépett pályára. A vendégek már a 9. percben megszerezték a vezetést, előnyüket pedig az első félidő végén megduplázták. A második félidőben egy kiállítás is nehezítette a Paks dolgát, a hajrában pedig két újabb gólt szereztek a 4-0-ás győzelmet arató vajdahunyadiak. A találkozó után a paksiak kapusával, Szappanos Péterrel beszélgettünk, aki reagált Bognár György szavaira is.

Пікірлер: 32

• @zsoltkorom2144
    @zsoltkorom214420 күн бұрын

Nyomorultak szégyen amit műveltetek…

• @gabor247
    @gabor24720 күн бұрын

Az m4 sporton majd megmagyarázzák hogy sokat fejlődött a magyar infrastruktúra ….

• @lezer2024
    @lezer202420 күн бұрын

Lényeg,hogy a séró nagyon rendben van! Kit érdekel a foci.?😉

• @karolyhorvath1249
    @karolyhorvath124920 күн бұрын

Szép volt fiúk most hol vannak a nagy pofáju fanok?

• @peterrudolfkirsch5527
    @peterrudolfkirsch552720 күн бұрын

Szégyen😄😄😄😄😄

• @istvancsosz6631
    @istvancsosz663120 күн бұрын

Az eb meccsektől sem hajoltam el de ez a paksi meccs valami eszméletlen szr, nézhetetlen, amatőrizmus volt. Nincs is rá jelző

• @user-xn6rt4gl6g
    @user-xn6rt4gl6g20 күн бұрын

Vajon mivel készültetek fel erre a meccsre? Fröccsivassal?

• @ryokugyu1899
    @ryokugyu189921 күн бұрын

Román másodosztály 3. helyezettjéről beszélünk, ez a csapat MEGALÁZTA a magyar kupagyőztest és bajnoki másodikat. Ismét a Ferencvároson múlik, hogy kihúzza egy újabb csoportkörrel a magyar klublabdarúgást abból a szégyenből, amibe a többi csapat taszítja.

• @danielwunderlich

@danielwunderlich

20 күн бұрын

Azért a Fraditól is mocsok nagy szégyen és világégés volt tavaly 3-at kapni egy amatőr csapattól a BL selejtezőben. Ez kisebb szégyent hozott a magyar focira, mint az hulladék, megalázó világégés. Ott szarrá lett szopatva a magyar rekordbajnok

@ryokugyu1899

@@danielwunderlich Kellemetlen vereség és kiesés volt, ez tagadhatatlan, a csapat formaidőzítése borzalmas volt. Ezután bár tudom könnyű elfelejteni, a Fradi simán bejutott az EKL csoportkörébe (ahonnét tovább is jutott az egyenes kieséses szakaszba). Amúgy ez az amatőr csapat utánunk kiejtette a svéd bajnokot is, a norvég bajnok is éppen hogy kiejtette őket. Végül ők is EKL csoportkörös csapat lettek - ahol pl. a Lille se tudta őket megverni idegenben. De pl. a szlovén bajnokot 3-0-ra alázták. Lehet itt amatőr csapatozni a KI-t, de azért vannak kétségeim afelől, hogy a román másodosztályú csapat eljut odáig, hogy olyan eredményeket érjenek el, mint az előző szezonban a KI. Ettől nem lesz kevésbé fájdalmas a kiesés ellenük, de összehasonlíthatatlan a két helyzet, főleg ha az ember nincs tisztában a tényekkel.

• @andrasnyavadi2042

@andrasnyavadi2042

Miről beszèlsz te hulladék a Fradi kiesett egy jó klaskvik ellen aki jól jàtszott nem csak a Fradi ellen nèzz tükörbe te gèn manipulàlt ondó szökevèny​@@danielwunderlich

• @Sipi123

@Sipi123

Úgy csinálsz, mintha itthon nagyobb színvonala lenne az NB1nek 😂

• @user-ju5hm3ho7b

@user-ju5hm3ho7b

A pokoli hőség és a játékvezető miatt kapott ki a Paks. A második félidőben emiatt összeomlottak. Ennek ellenére a Paks az NB I első számú bajnokeselyese, amely ötből négyszer verné a Fradit.

• @zenzen1056
    @zenzen105620 күн бұрын

Az összes TAO pénzt vissza és soha többet egy fillért sem a falábúaknak..

• @joxsefpasztyerik
    @joxsefpasztyerik20 күн бұрын

KASZINOS gyuri ezt dobbta ki a gep!!🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂

• @PeterPakai
    @PeterPakai17 күн бұрын

Ma már döntetlent ért ela Fradi a West Ham ellen. Úgy, hogy 2-0-ra vezetett is a Fradi. Ha vannak minőségi légiósok, akkor van eredmény. Ha nincsenek légiósok, akkor nincs. Ennyi

• @istvanlehel8609
    @istvanlehel860920 күн бұрын

Gyerekek a visszavágó meg lesz 5öst kell adni nekik! Menni fog a magyar csapatnak! Nagyon sokan bíznak bennetek Magyarország második legerősebb csapata amit tavaly csináltatok az valami meseszép volt!

• @Mikimajk90
    @Mikimajk9020 күн бұрын

Akik károgtak a válogatott teljesítményén az EB-n, azoknak üzenem, hogy a probléma nem ott van, hanem itt. Az NB1 harmatgyenge. Ez a paksi szereplés a nagybetűs SZÉGYEN.

• @zoltankosa901
    @zoltankosa90120 күн бұрын

..ja..sajnos a fiúk nagyon le vannak terhelve😂..jut eszembe, mikor 12csapatos lett az nb1, elvileg 2otthon-2idegenben meccsről szólt a fáma..aztán maradt 1-2 szitu..mert a csapatok vétóztak, 'túl leterheltek' lettek volna a játékosok címen😅..na ennyi...

• @PeterWeber-nc7su
    @PeterWeber-nc7su20 күн бұрын

Majd a visszavágón megnézhetitek a Hunyadi várat, legalább egy kis pozitív hozadéka is lesz a kirándulásnak. Paks, az igazi Magyar Csapat... 🤣🤣🤣

• @tomassobeta
    @tomassobeta20 күн бұрын

sokkal több pénz kell a magyar fociba, legalább 3-4 európai szintű csapatot fel kell építeni, hogy megéljük a kupatavaszt!

• @user-kj7pf1jl5s

@user-kj7pf1jl5s

Az a baj, hogy Mo.-n a focisták csak 1 évi millió euróig nem fizetnek adót. Így pedig mitől lennének motiváltak?

• @Roland_2026
    @Roland_202620 күн бұрын

Teljesen mindegy ha egy csapat kap 4et... egészen addig amíg legalább 5öt ver a másiknak... tényleg ennyire bonyolult, hogy gólra játszák ezt a játékot?