Історії українських викривачів корупції

У відео ми ознайомимося з реальними історіями українських викривачів корупції. Розглянемо кейси Анатолія, який повідомив про корупцію на одеській митниці, та Лариси, яка стала викривачкою у полтавському суді.
_________________
Пройшовши інтерактив онлайн-курсу «Викривач - це супергерой», ви з’ясуєте, як і куди правильно повідомляти про корупцію. А також дізнаєтеся про основні права та гарантії захисту викривачів. Реєструйтеся за покликанням:
Курс розробило Національне агентство з питань запобігання корупції спільно зі студією онлайн-освіти EdEra за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
_________________
EdEra - студія онлайн-освіти. Ми робимо онлайн-освіту в Україні якісною та доступною. Наша команда створює онлайн-курси, спецпроекти, інтерактивні підручники та освітні блоги. Навчальні матеріали на нашому сайті безкоштовні та доступні 24/7.

Ресурси EdEra:
Сайт EdEra: www.ed-era.com
Освітній блог: blog.ed-era.com
EdEra у соціальних мережах:
Facebook: / ederaua
Instagram: / edera_ua
Twitter: / edera_ua
Щодо проекту, інших курсів та партнерства пишіть нам на connect@ed-era.com.
#викривач, #корупція, #хабар, #хабарництво, #одеськамитниця, #судПолтави, #суддя-викривач, #корупційнеправопорушення, #кримінальнеправопорушення, #адміністративнеправопорушення, #трудовіправа, #порушеннятрудовихправ, #закон, #законодавство, #ЄРДР, #НАЗК, #НАБУ, #САП, #ДБР, #НПУ, #ЗМІ, #EdEra, #Едера, #студіяонлайн-освіти

Пікірлер: 3

  • @josephine3819
    @josephine38193 жыл бұрын

    Здорово. Спасибо👍👍👍👍👍😎😎😎😎😎😎❤❤❤❤❤❤❤❤

  • @Ludyvysho
    @Ludyvysho Жыл бұрын

    Тільки чи довго Анатолій там пропрацював після всього і у якій психологічній обстановці лишається за кадром... Викриття має бути анонімним

  • @sergeytron994
    @sergeytron99411 ай бұрын

    Но это большой риск, потратить годы на суды, есть же ещё всякие криминальные элементы, шантаж, проблемы с будущей работой, чёрные списки. НАЗК это хорошо, но этого мало. Тем более что у людей итак проблем хватает, надо постоянно думать где заработать денег. Лучше всё таки денежные вознаграждения, это хоть какая то компенсация за потраченные нервы и время. И анонимность конечно.

Келесі