Стійкість у стресових умовах: вирішення неврологічних та психологічних проблем сьогодення - День 1

#medevent #медівент #ЗПСМ #МОЗ #НСЗУ #Медицина
*Захід призначений виключно для працівників охорони здоров'я
ПРОГРАМА ЗАХОДУ: medevent.com.ua/stijkist-u-st...
АКТУАЛЬНІСТЬ:
Ураження структур нервової системи на різних рівнях в багатьох випадках призводить до хронічного перебігу процесу та вимагає тривалого спостереження, корекції лікування та пошуку нових стратегій для покращення якості життя пацієнта. Інсульти, розсіяний склероз, хвороба Паркінсона, міастенія, деменція призводять до інвалідизації та функціональної залежності пацієнтів від сторонньої допомоги. Світова спільнота науковців та клініцистів постійно оновлює та доповнює рекомендації щодо тактики ведення пацієнтів. Вкрай важливо володіти сучасними знаннями та вміти застосувати їх на практиці.
Тривалий стрес, сильне відчуття тривоги за життя, депресія, панічні атаки, викликані пандемією COVID-19 різко посилились в умовах війни. Важкі перенесені фізичні та психічні травми, посттравматичний стресовий розлад (ПТСР), генералізований тривожний обсесивно-компульсивного розлади та інші стани, які вражають здоров’я як військових, так і цивільних пацієнтів різного віку з та без коморбідних захворювань вимагають особливих підходів до діагностики, лікування та тривалої реабілітації.
Дана конференція базуватиметься на обговоренні найбільш розповсюджених неврологічних та психічних захворювань в Україні, сучасних методах їх діагностики, лікування та профілактики в умовах викликів, які ставить війна, а також на обміні досвідом серед спеціалістів щодо тактики ведення та реабілітації пацієнтів.
МЕТА:
Надати лікарям різних ланок актуальну доказову інформацію щодо тактики ведення пацієнтів з неврологічними та психічними захворюваннями, адаптовану до сучасних реалій в умовах війни, з особливим акцентом на розборі клінічних випадків, продемонстувати нові досягнення медицини в лікуванні та реабілітації пацієнтів, забезпечити умови для обміну досвідом між медичними працівниками, науковцями та представниками системи охорони здоров’я для опанування практикуючими лікарями професійних знань та навичок щодо ефективного лікування пацієнта.
ПРАКТИЧНА ЦІННІСТЬ:
Клініцисти матимуть можливість отримати актуальну доказову інформацію від спікерів-експертів, ознайомитись з конкретними рішеннями щодо тактики ведення пацієнта під час обговорення кейсів, а також поставити запитання провідним спеціалістам в галузі охорони здоров’я, неврології та психіатрії.
Лікарі здобудуть наступні навички:
1. оновлені знання щодо епідеміології, етіології та патогенезу поширених в практиці неврологічних та психіатричних захворювань та станів.
2. дані щодо нововведень, в тому числі, і легалізації медичного канабісу тощо.
3. вміння розпізнавати «червоні прапорці», а також нетипові ознаки патологічних процесів у разі ураження нервової системи та захворювань, що впливають на ментальне здоров’я рпцієнта для прийняття правильних тактичних рішень.
4. знання щодо особливостей обстеження та лікування не тільки дорослого пацієнта, а й дитини із захворюваннями неврологічного та психіатричного спектру.
5. навички щодо ефективного прийняття рішень з тактики ведення пацієнтів зі значущими поширеними станами та захворюваннями нервової системи (інсультами, травмами головного та спинного мозку, запальними та аутоімунними захворювання нервової системи, розсіяним склерозом, полінейропатіями, мононейропатіями, міастенією тощо).
6. вміння правильно діагностувати та володіти принципами лікування пацієнта з тривогою, депресією, посттравматичним стресовим розладом, обсесивно-компульсивними розладами, панічними атаками тощо.
7. знання щодо особливостей курації військовослужбовців.
8. знання практик та сучасних методів лікування неврологічних та психічних розладів, які можуть бути використанні у щоденній клінічній практиці, бути оптимальними та індивідуалізованими для пацієнта.
9. знання основ та напрямків реабілітації пацієнтів.
10. знання щодо боротьби з емоційним вигоранням серед медичних працівників.
Доєднуйтесь до нашої спільноти
Офіційна сторінка МедІвент medevent.com.ua/
Instagram / academy.medevent.com.ua
Facebook / medeventagency
Чат-бот в телеграм t.me/MedEvent_ua_bot
#medevent #медівент #ЗПСМ #МОЗ #НСЗУ #Медицина #БПР #Неврологічнізахворювання #Психологічнізахворювання #ПТСР #неврологіч #синдроматика #психологія #кліеічнікейси #дипресія #тривога #тривожнірозлади #тривожність #лікарям #навчаннядлялікарів

Пікірлер: 15

  • @rammik_ramm
    @rammik_ramm25 күн бұрын

    Дякую велике за інформацію)

  • @user-nt7ut8hk3p
    @user-nt7ut8hk3p25 күн бұрын

    Дякую

  • @user-rr6kg1cu1i
    @user-rr6kg1cu1i25 күн бұрын

    Дякую за надану інформацію

  • @No-fs7pd
    @No-fs7pd26 күн бұрын

    дуже дякую, багато корисної інформаціїї

  • @user-dh3zt2of9y
    @user-dh3zt2of9y26 күн бұрын

    Дякую!❤

  • @vasilbondarchuk8723
    @vasilbondarchuk872326 күн бұрын

    Спасибі

  • @user-ep4en5mf1y
    @user-ep4en5mf1y26 күн бұрын

    дякую за змістовні лекції!!!

  • @user-ku9oo8wp8o

    @user-ku9oo8wp8o

    25 күн бұрын

    Дякую❤!!!

  • @Natasha-ne2wq
    @Natasha-ne2wq26 күн бұрын

  • @user-le8ip6nt3h
    @user-le8ip6nt3h25 күн бұрын

    Дякую

  • @nataliabosak9557
    @nataliabosak955726 күн бұрын

  • @user-rr6kg1cu1i
    @user-rr6kg1cu1i25 күн бұрын

    Дякую

  • @user-sg7sq6vf1x
    @user-sg7sq6vf1x26 күн бұрын

    Дякую

  • @sergimarievich4683
    @sergimarievich468326 күн бұрын

    Дякую

  • @user-ep2bx6jf1s
    @user-ep2bx6jf1s26 күн бұрын

    Дякую

Келесі