Spółka zoo w praktyce || Darmowy Webinar

Przygotuj się na dyskusję na temat założenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością (sp. z o.o.)!
Kiedy: 5.03. godzina 20:00
Gdzie: Online - transmisja na żywo
Kto: Eryk Skłodowski
Dla kogo: Przedsiębiorcy, właściciele firm, księgowi
Czy prowadzisz już własną działalność gospodarczą i zastanawiasz się, czy czas przejść na wyższy poziom poprzez założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Dołącz do nas na tym wyjątkowym wydarzeniu, gdzie omówimy, kiedy i dlaczego warto rozważyć tę zmianę!
O tym opowiemy:
*Dlaczego przedsiębiorcy przechodzą na formę spółki z ograniczoną odpowiedzialnością,
*Korzyści wynikające z prowadzenia działalności w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością,
*Najważniejsze kroki i procedury związane z przekształceniem działalności jednoosobowej w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością,
Niezależnie od tego, czy dopiero zastanawiasz się nad założeniem spółki, czy już prowadzisz swoją działalność, to wydarzenie jest dla Ciebie! Dołącz do nas i dowiedz się, jak możesz przekształcić swoją działalność i osiągnąć kolejny poziom sukcesu!
Webinar przeprowadzi - Eryk Skłodowski, Główny Księgowy, Wiceprezes Zarządu Skłodowscy sp. z o.o. Absolwent Politechniki Warszawskiej, oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim - kierunek Rachunkowość i Rewizje Finansowe. Z wyróżnieniem ukończył kurs dla Głównych Księgowych. Posiada certyfikat Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych. Absolwent studiów MBA na Francuskim Instytucie Zarządzania.
Nie czekaj! Dołącz do naszej dyskusji i dowiedz się, jak możesz przenieść swoją działalność na wyższy poziom

Пікірлер: 8

  • @karolstaszewski8593
    @karolstaszewski8593Ай бұрын

    Jak zwykle konkretne informacje!

  • @aresuav4615
    @aresuav46155 ай бұрын

    Bardzo ciekawy webinar. Trochę mało komentarzy a KZread to liczy. Pozdrawiam

  • @rg-design-meble
    @rg-design-meble5 ай бұрын

    To ja napisze komentarz dla zasięgu. Fajnie że chwali się Pan też błedami bo każdy je od czasu do czasu popełnia, a to akurat podnosi wartość Waszej działalności. Swietnie że sprawa rozeszła się po kościach i dzięki niej udało się ulepszyć procedury. Webinar świetny, dużo wiedzy, tak trzymaj!!!

  • @krzysztofg8
    @krzysztofg85 ай бұрын

    ❤ za facetkę:):):)

  • @bartsimpson9165
    @bartsimpson91655 ай бұрын

    Witam. Dzięki za webinar. Małe sprostowanie. Nie ma problemu pełnienia prezesa zarządu bez wynagrodzenia i skarbówka nie nalicza podatku od przychodu. Są już na to wyroki sądu i to od dawna. Warunkiem jest aby prezes bez wynagrodzenia był również wspólnikiem. Nie jest to wtedy traktowane jako przychód gdyż de facto wspólnik pracując dla spólki, pracuje na swojąk orzyśc bo jest wspólnikiem.

  • @sylwiaszelc8206

    @sylwiaszelc8206

    5 ай бұрын

    Zgadzam się że tak właśnie to wygląda:)

  • @erykskodowski2005

    @erykskodowski2005

    5 ай бұрын

    Tak jak mówiłem na szkoleniu - wiem że są wyroki. Ale wiem też, że wypłacenie tego wynagrodzenia powoduje, że nie mamy sporu z urzędem, który kosztuje czas nerwy i pieniądze. unikamy ryzyk, które za darmo można wykluczyć,.

  • @bartsimpson9165

    @bartsimpson9165

    5 ай бұрын

    @@erykskodowski2005 Nie rozumiem dlaczego miałby to rodzic spór skoro są wyroki sądu które stanowią obowiązujące przepisy prawa. Równie dobrze skarbówka może wchodzić w spór z każdym zapisem prawa i się z nim nie zgadzać. Może w praktyce się okazać, że są miejsca gdzie US w takich przypadkach nalicza podatek ale się myli. Poza tym wynagrodzenie 1000zł za funkcje prezesa rodzi obowiązek składki zdrowotnej więc nie jest za darmo. Dodatkowo idąc Pana tokiem myślenia skoro skarbówka chciałby naliczać podatek od średniego wynagrodzenia na tym stanowisku np podana kwota na webinarze 5000 zł to w przypadku wynagrodzenia 1000zł może chcieć naliczać podatek od 4000zł. Musi być spełniona przesłanka gdy ten przychód dla spółki jeśli wnoszony przez wspólnika. Wtedy nie ma podstawy dla naliczenia podatku. To samo moim zdaniem się odnosi gdy wspólnik użycza lokal dla spółki. Również nie powinien być naliczany podatek.