с. Жирова, Виділена територія для будівництва сміттєпереробного об'єкта "СМІТНИКА" з висоти.

ПРОСИМО УСІХ МЕШКАНЦІВ ХОДОРІВЩИНИ ПРИЙТИ 16 КВІТНЯ 2021 РОКУ НА 11 ГОД В ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ ВУЛ.ГРУШЕВСЬКОГО,21 ТА ПРОГОЛОСУВАТИ ПРОТИ СМІТТЄВОГО ПОЛІГОНУ!!
Адміністрація Ходорівської міської ради виділила місце для побудови токсичного смітника площею 69 га в природоохоронній зоні Смарагдової мережі, де мешкають Червонокнижні птахи та ростуть рідкісні рослини, та яка охороняється Бернською конвенцією про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі, поруч заказника державного значення «Діброва». Крім того виділена ділянка знаходиться неподалік ріки Дністер, що є транскордонним об'єктом, та через природні струмки та меліоративні канали сполучена з річкою, що призведе до її забруднення ТА ВСІЄЇ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
Сміттєвий полігон із шумовим, пиловим та токсичними забрудненнями води, повітря, підземних вод знищить флору і фауну Смарагдової мережі, заказника «Діброва», істотно вплине на здоров’я мешканців Ходорівщини, зокрема наших дітей.
Будівництво згаданого вище сміттєпереробного об’єкта в природоохоронній зоні Смарагдової мережі на заболоченій місцевості з відкритими озерами та високим рівнем ґрунтових вод порушує не лише Бернську Конвенцію, але і Державні будівельні норми.
ПРОСИМО УСІХ МЕШКАНЦІВ ХОДОРІВЩИНИ ПРИЙТИ 16 КВІТНЯ 2021 РОКУ НА 11 ГОД В ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ ВУЛ.ГРУШЕВСЬКОГО,21 ТА ПРОГОЛОСУВАТИ ПРОТИ СМІТТЄВОГО ПОЛІГОНУ!!
ДЕПУТАТИ ХОДОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ! даємо доручення Вам, як ваші виборці, вжити всіх передбачених чинним законодавством заходів в межах вашої компетенції для заборони будівництва сміттєпереробного об’єкту в природоохоронній зоні та скасування наступних незаконних рішень Ходорівської міської ради і Жидачівської районної державної адміністрації. У випадку підтримки побудови сміттєпереробного об’єкта мешканці Ходорівщини будуть ініціювати Ваше відкликання з посади депутата за народною ініціативою в порядку, встановленому чинним законодавством України.

Пікірлер: 11

  • @user-sg7vq9zl2p
    @user-sg7vq9zl2p3 жыл бұрын

    Потрібно нарешті навчитися відстоювати свої права. Так, в нас є не лише обов'язки - йти на вибори і голосувати за "демократичного" кандидата. Ми маємо ЗАКОННЕ ПРАВО на чисте довкілля - борімося за нього - 16 квітня, 11:00, Палац культури м. Ходорів.

  • @user-ql9ns5ik2l
    @user-ql9ns5ik2l3 жыл бұрын

    Я проти сміттєвого полігону!!!

  • @user-kc6bk6tn3c
    @user-kc6bk6tn3c3 жыл бұрын

    Не можна дозволити це будівництво. Та й, думаю, будівництва як такого не буде, а буде просто велетенська купа відходів. Тому їм і треба 69 гектарів землі. Люди, не мовчімо. Приходьте 16 квітня до палпцу культури, щоб сказати рішуче "НІ"

  • @user-gr9md6vc7v
    @user-gr9md6vc7v3 жыл бұрын

    Ми проти сміттєзвалища!Чим люди будуть дихати,це все сміття вітер принесе нам під хати.Разом ми-сила...

  • @oljaolsa7261
    @oljaolsa72613 жыл бұрын

    лайкайте відео, поширюйте в групах у вайбері, інстаграмі, інших соцмережах!! грошей на лікування раку потім вам коцовський не дасть...

  • @oljaolsa7261
    @oljaolsa72613 жыл бұрын

    Забудова природоохоронної зони полігоном площею 69 га із шумовим, пиловим та токсичними забрудненнями завдасть істотної шкоди заказнику державного значення в Україні «Діброва» та знищить флору і фауну Смарагдової мережі, яка захищена Бернською конвенцією. Крім того дана ділянка знаходиться неподалік ріки Дністер, що є транскордонним об'єктом, та через природні струмки та меліоративні канали сполучена з річкою, що призведе до її забруднення. Будівництво згаданого вище сміттєпереробного об’єкта в природоохоронній зоні Смарагдової мережі на заболоченій місцевості з високим рівнем ґрунтових вод порушує не лише Бернську Конвенцію, але і Державні будівельні норми. ПРОСИМО УСІХ МЕШКАНЦІВ ХОДОРІВЩИНИ ПРИЙТИ 16 КВІТНЯ 2021 РОКУ НА 11 ГОД В ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ ВЛ.ГРУШЕВСЬКОГО,21 ТА ПРОГОЛОСУВАТИ ПРОТИ СМІТТЄВОГО ПОЛІГОНУ!!

  • @user-bk2hi8tp4o
    @user-bk2hi8tp4o3 жыл бұрын

    Сміття переробляють в цілому цивілізованому світі ! АЛЕ є відповіді технології , ВСЕ залежить який проект , технології і чиє обладнання ! Я був в 1988 році на першому сміттєспалювальному заводі в сересер біля Харкова , збудували чехи по своїй технології та обладнанням . А також в 1995 році в Австрії у м.Відень , завод працює в місті і ні запаху ні викидів ! Не думаю що австріяки не дбають за майбутнє дітей , та природу . Цікаво знати що планують в міській раді , а тоді приймати рішення . Крім цього в 2008 році я приводив інвесторів у Львівську м/р які хотіли за свої кошти (65 млн євро) збудувати біля Львова сміттєпереробний завод , але не зійшлися з керівництвом м/р . Сміття це прибутки в казну , АЛЕ при правильному підході ! ДУ МАЙ ТЕ .🤔

  • @oljaolsa7261

    @oljaolsa7261

    3 жыл бұрын

    ініціативна група вже поцікавилася. Планується збудувати полігон площею 69 га , тобто потрібна земля, яку засиплють сміттям і це в природоохоронній зоні біля р. Дністер. Жодному заводу площі в 69 га не потрібно і ви це прекрасно розумієте! крім того, самі поцікавтесь публічними документами, які виставила на сайті міська рада "Звіт про стратегічну екологічну оцінку". Згідно нього при експлуатації та функціонуванні проектованих об’єктів будуть спостерігатися викиди парів бензину, вуглеводнів, оксиду вуглецю, діоксиду азоту, діоксиду сірки, бенз(а)пірену. Передбачається забір води з водних джерел і скидання стічних та відпрацьованих вод у каналізацію та у водні об’єкти. Проектні рішення можуть мати негативний вплив на водні ресурси. Потенційними джерелами забруднення ґрунтового середовища є полігони ТПВ. Рослинний та тваринний світ. Згідно проектних рішень детального плану території вплив полягатиме в механічному порушенні рослинного покриву.

  • @user-bk2hi8tp4o

    @user-bk2hi8tp4o

    3 жыл бұрын

    @@oljaolsa7261 цю територію я добре знаю тому що виріс в с.Демидів , а в Ходорові закінчив школу . І ходили до с.Жирова і через ліс в Ходорів . Ця ділянка під могильник відходів одназначно не підходить , АЛЕ для сортування і пакетування його як територію яка вже є з сміттям , а також очистки території використовувати можна . Але як на мене починати потрібно з іншого , а конкретно : розділений збір сміття по селах (їх в ОТГ 42) , тобто сміттєві баки (контейнери) і вивіз на пакуванння та переробку , тобто продаж сміття . В Чехословаччині я бачив як це робили в 1966 році. І ще одне , прошу не страшити людей діоксинами і газами , зараз є нові технології і я для прикладу наводив вам Австрію Відень. А тепер на рахунок економіки і чому нею займаються бізнесмени , інвестори . В процесі розкладу( не спалювання) пластику - виділяється висока температура ( ~700°) і пар перетворюють через турбіни в електроенергію , яку через ВВ електромережі можна продати за кордон . Так хотіли зробити інвестори у Львові і для цього пропонували 65 млн євро . Але для Ходорова це нереально тому що в ОТГ в день не буде min 120 тн сміття . Є менш потужні установки і так як для Ходорова можна запропонувати викорисання пару для парників - овочевих , або такий завод поставити з боку цегельного заводу і проводити сушку цегли і крім цього виробляти дахівку як колись робили . Там є великий хребет дуже доброї глини який іде аж до с.Вербиця . Вибачте , АЛЕ таке спілкування є некоректним . Треба реально розмовляти з керівництвом ОТГ по планах , коштах іт.д.

  • @oljaolsa7261
    @oljaolsa72613 жыл бұрын

    Коцовського на мило!!

  • @user-ij2gf8yn1j
    @user-ij2gf8yn1j3 жыл бұрын

    а в Ходорові люди як в рот води набрали якісь байдужі. що вам ваші діти скажуть подумайте

Келесі