Ребров про майбутній матч з Бельгією | ЄВРО-2024

Збірна України зуміла вирвати вольову перемогу над Словаччиною в другому турі чемпіонату Європи-2024 - 2:1 після двох м'ячів у другому таймі.
Змінити хід поєдинку вдалося вже в другому таймі, коли Микола Шапаренко спершу відзначився власним голом, а пізніше асистував Роману Яремчуку.
Сергій Ребров в ексклюзивному коментарі Суспільному відзначив налаштованість своїх підопічних на результат, розповів про зміни у грі команди після перерви та вибір наймолодшого стартового складу з усіх на Євро-2024. #новини #Суспільне #футбол#Євро2024

@ivanbogun218Ай бұрын

Треба також щоб не тільки був сильний дух у команди перед грою з бельгійцями, але і "фізика", енергія, швидкість, витривалість, координація рухів, реакція, паси та техніка володіння м'ячем... А для цього мають постаратись дієтологи, масажисти, тренери, психологи і т.д....

• @CODprad0
    @CODprad0Ай бұрын

На початку показували своє я отримали 🖕... Згадали що вони можуть працювати на результат команди маємо перемогу . 🫵👍🇺🇦🫶.

• @fairshake1518
    @fairshake1518Ай бұрын

Українська вдосконалюється в Сергія

• @arsenoarseno8221
    @arsenoarseno8221Ай бұрын

У грі проти Словаччини продемонстрували характер. Трохи підфартило. Гра рівних суперників. Треба менше піару та спілкування з медіа. Більше тренування. З Бельгією буде найваще. Вони гратимуть на перемогу. Вже писав, що з Ярмоленком на полі, маємо рекордно низку результативність. Він ні де не встигає.

@ivanmaksimenko5840Ай бұрын

Так ни о чём , игроки есть - команды нет совсем ! Тренер есть но его работы нет совсем !

• @user-fo3lv7zd3m
    @user-fo3lv7zd3mАй бұрын

команда боролась и это было видно невооруженым глазом.но почему все воспринимают это как подвиг. для профессиональных спортсменов это норма,ПРОСТО РАБОТА. труд шахтера,сварщика,водителя и прочих не считают подвигом. а игра в атаке(созидание) на очень низком уровне. игра первым номером,в тактическом багаже,отсутствует напрочь. это на вашей совести пане ребров.

• @user-xi8lk4wg1r
    @user-xi8lk4wg1rАй бұрын

Тренер нікакой!!!Чому не "дожали" Словачину на третій гол, шанси на плей-оф значно зросли б! Замість атаки заміни на оборону, збереження рахунку!!! Випадкова перемога на індивідуальних якостях Шапаренка-Яремчука, тактики команди немає!!! Сподівання виключно на везіння!!!