Промінь 4:5 Енергія. Чемпіонат Житомира з футзалу. Вища ліга - Житомир.info

Початок матчу був за «Енергією», гравці якої зі стартових хвилин гри дали зрозуміти всю серйозність своїх намірів. Але рахунок відкрив саме «Промінь» - Онищук опинився в потрібному місці в потрібний час й вдало зіграв на добиванні. Господарі досить швидко набрали п’ять фолів, за що і були покарані на 14-й хвилині, коли Максимчук виправився за власний нереалізований дабл-пенальті. Чудову нагоду виводити «Енергію» вперед втратив Єлісєєв, який не встиг на простріл Базя з лівого флангу, а забити вдалося капітану Максимчуку - Олександр реалізував другий 10-метровий. Проте на перерву команди все ж пішли за нічийного рахунку, адже Тищенко одразу ж відновив паритет точним ударом в дальній кут.
З блискавичною швидкістю команди обмінювалися голами і у другому таймі. Так на гол Слюсара «Промінь» відповів вдалим підключенням до атаки Зайнчковського, втім уже за дві хвилини Базь знову вивів «енергетиків» вперед. Час грав не на користь «Проміня», а тому команда прийняла рішення грати в п’ять польових, чим скористався Єлісєєв, який відправив п’ятий гол уже в порожні ворота суперника. І якби не гол Олександра, то влучний постріл Киришуна на останній хвилині гри міг врятувати для «Проміня» нічию, а відтак 5:4 - «Енергія» сильніша за «Промінь».
Подписывайтесь на наш канал! kzread.info_c...
Житомир.info ВКонтакте: zhitomir_info
Подпишись на Твиттер: / zhitomirinfo