Привчити дитину до горщика за 5 днів / Приучить ребенка к горшку за 5 дней

Тепла весна і літо є ідеальними порами пору для того щоб привчити Вашого малюка до горщика. Це пов'язано з тим, що переходити варто повністю, тобто відмовитися від підгузків як вдома, так і на вулиці. Допустимим буде використання тільки для страхування в довгій подорожі чи під час сну.
Нам легко було привчитися проситися на унітаз за 5 днів. В нас період переходу припав на кінець травня-початок червня, коли на вулиці було вже достатньо тепло. В кінці червня під час поїздки дитина вже просилася.
5 днів - це час для мами і дитини, для їх спільної адаптації. За цей час спостерігаємо за:
- скільки дитина пісяє
- як вона себе поводить перед тим, як хоче пісяти
- чи подає якісь сигнали Вам перед тим, як попісяти в трусики.
Кожного разу, коли дитина пісяє в трусики і на підлогу, дитина повинна сприймати як те, що воно неприємно, погано і неприємливо. Ви терпеливо повинні пояснювати це дитині щоб малюк зрозумів. Якщо не проситься, - пропонуйте через період часу коли, на Вашу думку, дитина вже має хотіти в туалет.
Зрозуміліше і цікавіше буде дитині якщо цей "ритуал" в неї буде асоціюватися з речами, які роблять дорослі. Тобто садите теж на унітаз (на спеціальну накладку для дітей ) або у горщик, але який принципово стоїть у ванній кімнаті.
Конфузи на вулиці можуть ще часто відбуватися протягом кількох тижнів на вулиці, коли вона може "загратися" з іншими дітками, дуже рідко - протягом ще кількох місяців. Наберіться терпіння, серветок і змінного одягу)
* * * * * * *
Теплая весна и лето являются идеальными временами года для того, чтобы приучить Вашего малыша к горшку. Это связано с тем, что переходить стоит полностью, то есть отказаться от подгузников как дома, так и на улице. Допустимым будет использование только для страхования в долгом путешествии или во время сна.
Нам легко было приучиться проситься на унитаз за 5 дней. У нас период перехода пришелся на конец мая-начало июня, когда на улице было уже достаточно тепло. В конце июня во время поездки ребенок уже просился.
5 дней - это время для мамы и ребенка, для их совместной адаптации. За это время наблюдаем за:
- сколько ребенок писает
- как она себя ведет перед тем, как хочет писать
- или подает какие-то сигналы Вам перед тем, как пописать в трусики.
Каждый раз, когда ребенок писает в трусики и на пол, ребенок должен воспринимать как то, что оно неприятно, плохо и неприемливо. Вы терпеливо должны объяснять это ребенку чтобы малыш понял. Если не просится, - предлагайте через период времени, когда, по Вашему мнению, ребенок уже должен хотеть в туалет.
Понятнее и интереснее будет ребенку если этот «ритуал» у нее будет ассоциироваться с вещами, которые делают взрослые. То есть сажаете также на унитаз (на специальную накладку для детей) или на горшок, но который принципиально стоит в ванной комнате.
Конфузы на улице могут еще часто происходить в течение нескольких недель на улице, когда он может "заиграться" с другими детьми, очень редко - в течение еще нескольких месяцев. Наберитесь терпения, салфеток и сменной одежды)

Пікірлер: 20

  • @zhannaturchanenko7926
    @zhannaturchanenko792610 ай бұрын

    Блін, неможливо дивитись. Таке відчуття що кожне слово на останньому диханні.

  • @torrytell2906
    @torrytell29069 ай бұрын

    З травня, вже вересень, що таке горщик та унітаз знає, але сам не проситься і сам не сідає 😑

  • @dayana_grey
    @dayana_grey2 жыл бұрын

    👏

  • @user-bl5ou7ry1x
    @user-bl5ou7ry1x Жыл бұрын

    А якщо дитина не говорить ще зовсім? Як вона попроситься на горщик?

  • @user-ty3jn7pp7g
    @user-ty3jn7pp7g Жыл бұрын

    Дуже сподіваюся що ваш спосіб нам допоможе) бо син знає що робити з горщиком і як але коли пропоную сходити на горщик каже НЕ

  • @TV-xd3ef

    @TV-xd3ef

    Жыл бұрын

    Пані Яна, все індивідуально) Треба розуміти що має пройти певна "еволюція". Перший етап - відмовитися від підгузників і почати пісяти просто не в нього і не в трусики. Щоб зявилося розуміння в дитини що так робити неприємно і що дорослі роблять не так. Плюс виробляється інший режим, збільшуються інтервали між сечоспусканням. Тому варто щоразу вести дитину на горщик чи унітаз (якщо хлопчик, підставити сходинку), пропонувати. Пропонувати до сну, після сну, кожні 2 години, перед прогулянкою, після неї і т.п. Перші дні можна на ніч страхуватися підгузником,але коли побачите що на ранок він кілька днів залишається сухим, - тоді можна від нього взагалі відмовитися. А вже другий етап щоб дитина сама казала коли хоче. Може місцями бути важко. Наприклад, менший наперекір відмовлявся сходити пі-пі надворі. Кілька разів прийшлося взагалі повністю штани знімати)) Але коли все вийшло 1 раз, все наладилося) В будь-якому випадку, мамі терпіння і не слухати нікого навколо) Налаштувалися, - ідіть з дитиною спокійно без нервів до кінця. Тиждень-два інтенсивні, а через місяць вже забудете як все відбулося)

  • @Masha-qe1sm
    @Masha-qe1sm10 ай бұрын

    Як це погано коли попісяє?!! Щоб дитина потім терпіла і боялася?😮😮😮

  • @user-xo7yk3ne5q
    @user-xo7yk3ne5q Жыл бұрын

    Як дитину повести на вулиці без памперса

  • @TV-xd3ef

    @TV-xd3ef

    Жыл бұрын

    Якщо Ви тільки вирішили привчити дитину до горщика, то можливо варто зачекати ще хоча б місяць щоб було на вулиці тепло. Тому що "аварій" може ставатися у всіх по різному ще місяців 2-3 з моменту відмови від підгузників. Вихіж лише 1 - носити змінний одяг з собою. А якщо треба піти в кафе чи їхати в транспорті де не хотіли б щоб була мокрою дитина, то краще в таких окремих випадках одіти підгузок, але старатися просити на унітаз (кущик) щоб підгузок залишався сухим. Інтервали між сечоспусканням врегулюються і будуть десь близько 2-х годин. Мій менший досі (майже 2,5) від соку і кампотів може потім неконтрольовано бігати в туалет, тому дивіться, пропонуйте тільки воду.

  • @user-do2de8pc1p
    @user-do2de8pc1p8 ай бұрын

    Як важливо щоб остаться з дитиною наодинці. А то дитину заспокоювати треба, родичів ще й себе контролірувать. Короче можна впасти в обморок. Лучче хай вже ходить в памперсі .так спокійніше.. потім наодинці золоті слова там де багато няньок дитина нервова напруга.. Короче не буде діла

  • @Nebulaforce
    @Nebulaforce2 жыл бұрын

    Можму брату 2 і 10 місяців і він взагалі не хочу вчитись

  • @TV-xd3ef

    @TV-xd3ef

    2 жыл бұрын

    Зараз поки тепло ідеальний час навчитися. Перестати одягати підгузок і набратися терпіння, все получиться!

  • @nataliiajedzejczyk4317

    @nataliiajedzejczyk4317

    Жыл бұрын

    Моя дочка теж має 2 роки і 10 місяців і не хоче

  • @TV-xd3ef

    @TV-xd3ef

    Жыл бұрын

    @@nataliiajedzejczyk4317 варто відмовитися повністю одразу, тільки для окремих випадків одягати підсумок вдень і на ніч теж можна перший час. Тому якщо починати, краще коли тепло. Почекайте ще місяць-півтори. Бо якщо на дворі холодно і мокра дитина швидко може простудитися. Плюс мокрий комбінезон прати і сушити кожного разу не просто. А як потеплішає не одягайтеся підгузок, а щоразу водіть на горщик (унітаз). І хваліть за все, що получатиметься. Чудові накладки на унітаз для дітей є. Їх це мотивує робити щось як дорослі) Пробуйте і набереться терпіння, всі через це проходять. Але 1 тиждень пройдіть без підгузка, далі все наладиться, от побачите!

  • @user-kj1cp5vl1g
    @user-kj1cp5vl1g2 жыл бұрын

    Девушка по русски можно? Мне это важно.

  • @TV-xd3ef

    @TV-xd3ef

    2 жыл бұрын

    Виділіть тиждень часу для привчання до горщика. Спостерігайте за дитиною і визначте скільки разів дитина пісяє на день, яка реакція перед цим в неї. Тоді ви будете знати коли пропонувати вчасно горщик. Виберіть теплу пору року. Краще почати привчання остаточно, весь час в трусиках крім сну. Інакше дитину буде збивати спантелику і запутає. В час коли почнете привчати варто вибрати без зайвого стресу і третіх осіб щоб максимально бути сконцентрованими на дитині і її потребах. Коли вкотре пропісяє труси терпеливо пояснюйте як це для неї самої неприємно, не принижуючи її, звісно. Коли дитина сама буде пояснювати що хоче в туалет і успішно ходитиме на горщик чи унітаз, обовязково хваліть які він/вона дорослі як хтось з батьків чи старших) Майте терпіння, дитина періодично буде пісяти в штани ще 3-4 місяці. Особливо в ситуаціях коли щось довкола цікаве, може забуватися в ігрових кімнатах. В такому разі просто варто кожні 1,5-2 години вести дитину в туалет.

  • @user-cm4fc3hf8w

    @user-cm4fc3hf8w

    2 жыл бұрын

    Вивчіть українську 🤔

  • @ruslanap8017

    @ruslanap8017

    2 жыл бұрын

    А для нас, українців, важливо щоб ви вивчили українську!

  • @ukrainka5552

    @ukrainka5552

    Жыл бұрын

    Дівчино, вчи українську!

  • @tnadink7266

    @tnadink7266

    Жыл бұрын

    😂

Келесі