Приключи турнирът по минифутбол за Купата на кмета в Карнобат

🔥СТАНИ част от СКАТ на:
👉 skattelecom.com/
🔥За повече НОВИНИ се АБОНИРАЙТЕ за нашия канал:
👉 bit.ly/3nVaxNh
В продължение на 9 дни Карнобат бе под въздействието на футболни емоции. Приключи турнирът по мини футбол за Купата на Кмета, който се превърна в празник за града. В оспорваната надпревара се включиха над 180 участници, разпределени в 19 отбора, в три възрастови групи. Сред най-малките първото място си извоюваха Червените дяволи. Те спечелиха купата след оспорван и драматичен финал срещу Котвите. Във втора възрастова група шампиони са Легендите, които играха последен двубой срещу Лузърите. За всички участници имаше безброй награди, осигурени от община Карнобат и от спонсори. Купата на Кмета при най-големите грабна отборът Апокалипто, които спечелиха финала с убедителния резултат 7:1 срещу отбор Кликач. Трети останаха Тики - Така. За всички победители имаше осигурени екипи, футболни топки и книгата на Димитър Бербатов с личния му автограф. Организаторите обещават за следващата година още по-масова проява и още повече емоции.