🔥🇺🇦Потужний хет-трик українця ⚽️Артема Довбика у Ла-Лізі за 6 хвилин

🔥 ЦЕ ПРОСТО ШАЛЕНСТВО! Українець 🇺🇦⚽️ Артем Довбик забив хет-трик за 6 хвилин за Жирону в іспанській Ла-Лізі 😱
Також гол-красень забив ще один українець Віктор Циганков. Таким чином, Жирона перемогла Севілью з рахунком 5:1!
Що означає хет-трик Довбика у ворота "Севільї"?
1) Артем Довбик забив три голи до 18:53 хвилини матчу та став першим футболістом з 10 квітня 1960 року у чемпіонаті Іспанії, якому знадобилося для хет-трику стільки часу.
2) Довбик став першим за майже 15 років українським футболістом, який забив тричі у матчі провідного чемпіонату Європи. Востаннє це робив Андрій Воронін, який 7 березня 2009 року зробив хет-трик за "Герту" у матчі Бундесліги проти "Енергі".
3) Довбик став четвертим футболістом у чемпіонаті Іспанії, який забив три голи у перші 20 хвилин матчу. Перед українцем це вдалося Кіке Сетьєну (1984 рік), Кріштіану Роналду (2015) та Хоакіну Санчесу (2019).
4) Артем Довбик (14 голів) обійшов Андрія Ярмоленка (11 голів) у рейтингу найрезультативніших українців у провідних чемпіонатах Європи. Форвард "Жирони" вийшов у цьому заліку на п'яте місце.